Windows

Kā savienot Apple AirPod ar Windows 10 datoru?

Apkārt AirPods bija intensīvas domstarpības, kad Apple pirmo reizi tos iepazīstināja ar pasauli. Tomēr, tiklīdz plaša sabiedrība tos ieguva, produkts ātri kļuva par vienu no populārākajiem piederumiem no tehnoloģiju uzņēmuma. Protams, AirPods tika īpaši izstrādāts Apple produktiem. Tas nozīmē, ka daudzi Microsoft lietotāji joprojām brīnās: "Vai es varu savienot AirPod ar Windows 10?" vai ‘Vai Apple AirPods darbojas ar Windows 10 personālajiem datoriem?’

Ja vēlaties uzzināt par šiem Apple piederumiem, ir dabiski jautāt: "Vai es varu savienot AirPods ar Windows klēpjdatoru?" Jums būs prieks uzzināt, ka atbilde uz šo jautājumu ir pārliecinoša “Jā!” Uzzināt, kā savienot AirPods ar Windows datoru, nav intuitīvs process. Galu galā procedūra prasa izmantot lādēšanas korpusu kopā ar audio piederumiem. Neskatoties uz to, kad instrukcijas būs jums ērtas, AirPods būs viegli savienot pārī ar Windows 10.

Darbības AirPod savienošanai pārī ar Windows ierīci

 1. Pirmā lieta, kas jums jādara, ir ievietot AirPods uzlādes korpusā. Jums jāpārliecinās, ka tie ir vismaz daļēji uzlādēti.
 2. Paņemiet AirPod uzlādes korpusu un atveriet tā vāku. Piezīme. Vēl nenoņemiet AirPod.
 3. Apskatiet uzlādes korpusa aizmuguri, pēc tam pieskarieties redzamajai apļveida pogai un turiet to. Dariet to pāris sekundes, līdz redzat, ka korpusa iekšpusē mirgo balta krāsa.
 4. Tagad Windows datorā jāaktivizē Bluetooth. Lai to izdarītu, dodieties uz uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz Bluetooth ikonas. Varat arī nospiest Windows taustiņu + S uz tastatūras, pēc tam meklēšanas lodziņā ierakstiet “Bluetooth un citu ierīču iestatījumi” (bez pēdiņām). Nospiediet Enter, lai atvērtu Bluetooth iestatījumus.
 5. Labajā rūtī noklikšķiniet uz opcijas Pievienot Bluetooth vai citu ierīci.
 6. Lapā Pievienot ierīci atlasiet Bluetooth.
 7. Atrodamo vienumu sarakstā noklikšķiniet uz AirPods.
 8. Pagaidiet dažas sekundes, līdz parādās savienojuma apstiprinājuma ziņojums. Kad esat to redzējis, esat veiksmīgi savienojis AirPods ar datoru.

Ja saņemat savienojuma kļūdas ziņojumu, viss, kas jums jādara, ir aizvērt AirPods uzlādes korpusa vāku. Jums arī jāizslēdz datora Bluetooth. Kad esat tos izdarījis, jums vienkārši jāatkārto mūsu sniegtās darbības. Pēc savienojuma apstiprinājuma saņemšanas jūs varat izņemt AirPods no uzlādes korpusa, pēc tam tos pievienot pie ausīm. Tagad jūs varat izmantot savas bezvadu Apple austiņas ar savu Windows datoru!

Pārī savienotu AirPods un Windows datora atkārtota savienošana

Ikreiz, kad izņemat AirPods no uzlādes korpusa, tiem dažu sekunžu laikā automātiski jāpievienojas datoram. Tomēr, ja kāda iemesla dēļ tas nenotiek, varat mēģināt tos atkal savienot, izpildot tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Vēlreiz jums jāatver sava Windows datora Bluetooth iestatījumi. Lai to izdarītu, vienkārši izpildiet iepriekš norādīto 4. darbību.
 2. Tagad dodieties uz labo rūti un ritiniet uz leju, līdz nonākat sadaļā Audio zem kategorijas ‘Bluetooth un citas ierīces’. Noklikšķiniet uz AirPods saraksta.
 3. Atkārtoti pievienojiet AirPod un datoru, noklikšķinot uz pogas Savienot.
 4. Ja jūs lietojat savus AirPods, jūs dzirdēsiet audio ziņojumu, kas apstiprina savienojumu. Logā Bluetooth iestatījumi zem AirPods saraksta lasīsit “Savienota balss, mūzika”.

Pro padoms: ja vēlaties bez grūtībām izmantot AirPods, pārliecinieties, vai jūsu dators darbojas labi. Izmantojiet Auslogics BoostSpeed, lai atbrīvotos no ātrumu samazinošām problēmām, nevēlamiem failiem un citiem objektiem, kas var izraisīt programmas kļūmes vai avārijas. Ļaujot programmatūras programmai veikt savu burvību, jūs pamanīsit ievērojamu datora veiktspējas uzlabošanos. Tātad, jūs varēsiet izmantot savus AirPods bez problēmām.

Vai jūs izbaudāt līdzšinējo pieredzi, izmantojot AirPod?

Paziņojiet mums savas domas par produktu!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found