Windows

Kā atbrīvoties no Rust avārijām operētājsistēmā Windows 10?

Rūsas ir izdzīvošanas videospēle, kurā ir pietiekami daudz unikālu elementu, lai izceltos no pūļa. Tas iemet lietotāju nežēlīgā vidē, kas ir bruņota tikai ar akmeni un lāpu, un atstāj viņus pašus izdzīvot, izvairoties no savvaļas zvēriem, bada, radioaktīvās vides un līdzcilvēkiem, kas šauj primitīvus ieročus.

Tomēr daudzi lietotāji nav varējuši izbaudīt spēli, jo tā pastāvīgi avarē. Dažiem tas nekavējoties avarē, kad tas tiek palaists. Citiem tas nejauši aizveras uz darbvirsmas aizraujošas cīņas karstumā.

Šādas lietas, protams, ir nomākta Rūsas spēlētāji. Ja esat viens no tiem, kas meklē veidu, kā pastāvīgi tikt galā ar biežajiem Rūsas avarē, jūs esat nonācis īstajā vietā. Pārbaudiet šeit sniegtos risinājumus. Viņi ir palīdzējuši daudziem spēlētājiem un var palīdzēt arī jums.

Kāpēc ir Rūsas Nepārtraukti krīt?

Rush ir diezgan prasīga spēle, taču tā neizmanto tik daudz krātuves, salīdzinot ar lielāko daļu mūsdienu moderno daudzspēlētāju vienaudžu. Turklāt tas joprojām ir saudzīgs attiecībā uz tādu GPU, kas var ērti vadīt spēli. Tātad, kāpēc dažiem lietotājiem Rust pastāvīgi krīt?

Pēc izpētes perioda mēs esam apkopojuši šādus iemeslus, kāpēc spēlē izpildes laikā bieži rodas kļūdas un avārijas:

  1. Autovadītāja jautājumi. Lielākā daļa mūsdienu spēļu nevar iztikt bez īpaša GPU. Savukārt GPU bez saderīga draivera nevarēs paveikt to, ko dara. Ja grafikas kartes draiveris ir novecojis, dzēsts vai nav saderīgs ar OS, noteikti radīsies tādas problēmas kā avārijas. Dažos gadījumos spēle var pat nebūt ielādēta.
  2. Bojāts fails. Attiecīgais fails var būt sistēmas fails vai spēles fails. Vairumā gadījumu tiek ietekmēti spēļu faili. Pat viens korumpēts spēles fails var apturēt visas spēles nevainojamu darbību.
  3. Aparatūras problēmas. Tas ir saistīts ar to, vai jūsu dators atbilst spēles prasībām. Ja jūsu dators tik tikko atbilst sistēmas prasībām, iespējams, jums būs jārisina nejaušas avārijas un tamlīdzīgi gadījumi, ja vien jūs nejaunināt savu sistēmu vai optimizējat spēli savai aparatūrai.
  4. Spēles ilgums. Ja spēlējat spēli ilgu laiku, dators var pārkarst, izraisot spēles avāriju. Dažas sistēmas funkcijas pārkaršanas rezultātā var pēkšņi sasalt.
  5. Atmiņas problēmas. Ja, spēlējot Rust, palaižat pārāk daudz atvērtu programmu, spēlei būs jāsacenšas ar atmiņas vietu ar šīm programmām. Ja to nepietiek, tas var avarēt vai parādīties citi nepietiekamas atmiņas simptomi.

Ko darīt, kad Rūsas Saglabā krahu?

Jūs esat sēdējis neveikli sava datora priekšā un gatavs turpināt savu izdzīvošanas cīņu, vienlaikus izvairoties no bīstamajiem zvēriem Rustā. Diemžēl spēle tajā brīdī nolemj avarēt.

Ja jūs pirmo reizi spēlējat Rust, vispirms jums jāpārbauda, ​​vai jūsu datora aparatūra atbilst sistēmas Rust prasībām.

Ja datora aparatūra ir pārāk zema, lai spēlētu spēli, jūs joprojām varat pārvaldīt Rust palaišanu, taču esiet gatavs gadījuma rakstura kļūmēm vai sasalšanai. Vislabāk ir izmantot datoru, kas skaidri atbilst vismaz minimālajām sistēmas prasībām. Ja tas var viegli samazināt spēles ieteicamās prasības, vēl labāk.

Šeit ir minimālās un ieteicamās sistēmas prasības Rust operētājsistēmā Windows 10, ko nosaka spēles izstrādātājs.

Minimālās specifikācijas

Procesors: Intel Core i7-3770 / AMD FX-9590 vai labāks

Atmiņa: 10 GB RAM

Grafika: GTX 670 2GB / AMD R9 280 labāks

Krātuve: 20 GB brīvas vietas

DirectX: 1

Interneta savienojums: platjosla

Papildu piezīmes: SSD ir ļoti ieteicams vai sagaidāms ilgāks par vidējo ielādes laiku

Ieteicamās specifikācijas

Procesors: Intel Core i7-4690K / AMD Ryzen 5 1600

Atmiņa: 16 GB RAM

Grafika: GTX 980 / AMD R9 Fury

DirectX: 12

Interneta savienojums: platjosla

Krātuve: 20 GB brīvas vietas

Papildu piezīmes: SSD ir ļoti ieteicams

Ja nezināt, kā pārbaudīt datora aparatūras specifikācijas, tas ir viens no veidiem, kā to izdarīt:

  1. Atveriet lietotni Iestatījumi.
  2. Pārejiet uz Sistēma> Par.
  3. Ekrānā Par labajā pusē skatiet pamatinformāciju par savu ierīci, piemēram, procesoru un RAM Ierīces specifikācijas.
  4. Tagad ekrāna Sistēma kreisajā izvēlnes rūtī atlasiet opciju Displejs.
  5. Jaunajā ekrānā cilnē Displejs dodieties uz Papildu displeja iestatījumi> Displeja adaptera īpašības 1. displejam.
  6. Jūs varat pārbaudīt GPU specifikācijas dialoglodziņā Displeja rekvizīti.

Ja jūsu dators ir pietiekami labs, lai spēlētu spēli, bet Rust turpina avarēt, varat apskatīt mūsu risinājumus zemāk. Tomēr, ja atklājat, ka aparatūra nav pietiekami laba spēlei, varat nomainīt apakšparametru, piemēram, RAM, vai spēlēt spēli ar labāku datoru. Varat arī mēģināt pazemināt dažus spēles grafikas iestatījumus.

Kā apstāties Rūsas No avārijas operētājsistēmā Windows 10

Ja jūs nepārtraukti krītošu problēmu dēļ nevarat novērtēt Rust ievērojamu laika periodu, nevajag izmisumā vai padoties. Izmēģiniet mūsu labojumus, un jūs, iespējams, varēsiet pilnībā atbrīvoties no nepatīkamības.

Palaidiet Steam administratora režīmā

Dažreiz spēlei ir nepieciešama piekļuve noteiktiem failiem, taču to nevar iegūt parastajā režīmā. Neatkarīgi no tā, vai tas ir Rust vai Steam, programmai ir nepieciešamas paaugstinātas atļaujas, lai varētu izmantot šādus failus. Ja šie faili ir izšķiroši spēlei vai Steam, bet neviens nevar tos izmantot, tas var izraisīt spēles avāriju.

Risinājums ir paaugstināt Steam piešķirtās atļaujas. Lai arī pašai spēlei var būt nepieciešami šie faili, Steam palaišana kā administrators automātiski paaugstina arī jebkuras spēles, kas pašlaik darbojas Steam, atļaujas. Tāpēc, lai atrisinātu problēmu, kas saistīta ar avāriju Rust, Steam palaišana kā administrators ir reāls risinājums.

Tas ir diezgan vienkārši. Vienkārši rīkojieties šādi:

  1. Aizveriet Steam un visas saistītās darbojošās programmas.
  2. Atveriet uzdevumu pārvaldnieku un pārbaudiet, vai darbojas visi Steam procesi. Beidziet visus atrastos.
  3. Tagad ar peles labo pogu noklikšķiniet uz palaišanas programmas Steam un atlasiet Rekvizīti.
  4. Dialoglodziņā Steam rekvizīti pārslēdzieties uz cilni Saderība.
  5. Cilnes Saderība grupā Iestatījumi atzīmējiet izvēles rūtiņu “Palaist šo programmu kā administratoru”.
  6. Noklikšķiniet uz Lietot un pēc tam uz Labi.

Jebkurā laikā pēc tam, kad palaidīsit Steam, palaidīsit to kā administratoru, dodot tai piekļuvi visiem nepieciešamajiem failiem. Palaidiet Steam un pēc tam palaidiet Rust. Ja tas nedarbojas, izmēģiniet citu risinājumu.

Pārbaudiet spēles failus

Rūsa, iespējams, rīkojas nepareizi, jo daži tās faili ir bojāti. Šajā gadījumā neko daudz nevar darīt, izņemot šo failu labošanu vai aizstāšanu.

Līdzīgi kā Windows ar tādiem rīkiem kā System File Checker un DISM, arī Steam ir savs failu pārbaudes mehānisms. Tā kā spēle tiek lejupielādēta no Steam serveriem, Steam ir veids, kā automātiski pārbaudīt spēles failus un lejupielādēt bojātu vai trūkstošu failu aizstājējus. Tādā veidā jūs varat atrisināt problēmu bez nepieciešamības lejupielādēt spēli no jauna un sākt to no jauna.

Šī metode var būt ļoti efektīva, ja Rust sāka avarēt pēc atjaunināšanas, izmantojot Steam. Atjauninājumā, iespējams, bija bojāts fails vai divi, vai arī tas radīja citas problēmas. Šādā gadījumā labākais veids ir pārbaudīt spēles failu integritāti.

Steam ir diezgan viegli pārbaudīt spēles failu integritāti. To var izdarīt šādi:

  1. Palaidiet lietotni Steam.
  2. Augšdaļā atlasiet cilni Bibliotēka.
  3. Spēļu sarakstā atrodiet Rust, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet Properties.
  4. Kad tiek atvērts logs Rekvizīti, atlasiet cilni Vietējie faili.
  5. Atlasiet opciju “Pārbaudīt spēles failu integritāti”.

Uzgaidiet mazliet, kamēr Steam skenē spēles failus un, ja nepieciešams, lejupielādē aizstājējfailus. Kad skenēšana ir pabeigta, palaidiet spēli un pārbaudiet, vai avārijas problēma ir atrisināta.

Atstājiet Steam Beta programmu

Steam Beta programma nodrošina jaunākās Steam versijas, pirms tās kļūst pieejamas masveida lejupielādei. Ja Steam beta versijā rodas problēma ar Rust, tas var būt tāpēc, ka beta versija joprojām ir kļūdaina un ietekmē jūsu spēli. Lai novērstu šīs problēmas turpināšanos tagad un nākotnē, varat atteikties no beta programmas. Tādā veidā jūs izmantojat tikai pilnīgas, publiski pieejamas un stabilas Steam versijas, kurās pirms izlaišanas ir rūpīgi pārbaudītas kļūdas.

Ja nezināt, kā atteikties no programmas Steam Beta, rīkojieties šādi:

  1. Palaidiet lietotni Steam.
  2. Steam augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz cilnes Steam un atlasiet Iestatījumi.
  3. Pārliecinieties, vai iestatījumos ir atlasīta cilne Konts.
  4. Meklējiet sadaļu “Beta līdzdalība” un noklikšķiniet uz lodziņa Mainīt, lai atklātu beta dalības iespējas.
  5. Atlasiet opciju “Neviens - atteikties no visām beta programmām” un noklikšķiniet uz pogas Labi.

Tā tam vajadzētu būt. Pilnībā aizveriet Steam un pagaidiet dažus mirkļus. Pēc tam palaidiet to vēlreiz un palaidiet spēli. Rūsai vajadzētu beigt crashing tagad. Ja nē, izmēģiniet citu labojumu.

Atbrīvojiet procesoru un sistēmas atmiņu

Rūsa pati par sevi nedrīkst radīt pārāk lielu slodzi datoram ar pienācīgām specifikācijām. Tomēr, ja vienlaikus darbojas daudzas lietojumprogrammas un programmas, tas var ietekmēt Rust darbību un pat izraisīt tā vispār neielādēšanos vai avāriju neilgi pēc palaišanas. Tā kā atmiņas vieta ir ierobežota, pastāvīgi atverot jaunas programmas, neaizverot vecākas, galu galā atmiņa tiks piepildīta. Tāpat procesora jauda nav neierobežota, un tā nevar darbināt nenoteiktu skaitu lietotņu un programmu, arī bezgalīgi.

Tādējādi, ja pamanāt, ka Rust mēdz avarēt vai ir citas problēmas, kad ir atvērtas daudzas lietotnes, jums jāaizver visas tās lietotnes, kuras jums nav vajadzīgas, lai atbrīvotu vairāk vietas savai mīļotajai spēlei. Tas arī samazina procesora slodzi, tāpēc spēles vadīšanai var veltīt vairāk enerģijas.

Jums vajadzētu pievērst uzmanību arī fonā darbināmām lietotnēm un procesiem. Daži programmu procesi, piemēram, tie, kas pieder pārklājuma lietotnēm, antivīrusu programmām, darbvirsmas sociālo mediju lietotnēm utt., Mēdz darboties fonā pat pēc vecāku programmu aizvēršanas. Jums jāpievērš uzmanība tiem, kas izmanto pārāk daudz resursu, un jāpārtrauc tie, lai būtu pieejama vairāk vietas un jaudas tādu spēļu kā Rust bez skata palaišanai. Jums vajadzētu darīt šādi:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz izvēlnes Sākt ikonas un atlasiet Uzdevumu pārvaldnieks.
  2. Uzdevumu pārvaldniekā pārbaudiet kolonnas CPU un Atmiņas izmantošana. Ņem vērā procesus, kuros tiek izmantots pārāk daudz procesora vai atmiņas, vai abi.
  3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz visiem procesiem, kas piesaista jūsu resursus, un atlasiet Beigt uzdevumu.

Palaidiet Rust Steam un pārbaudiet, vai tas joprojām avarē.

Mainiet savu enerģijas plānu

Operētājsistēmai Windows 10 ir vairāki enerģijas plāni, no kuriem jūs varat manuāli pārslēgties atkarībā no dzīvesveida. Pēc noklusējuma jūsu enerģijas plāns ir iestatīts uz Līdzsvarots, kas nozīmē, ka sistēma enerģiju sadala līdzsvaroti, neatstājot novārtā nevienu programmu vai procesu.

Rūsai, kas pati par sevi ir liela spēle, ir nepieciešama ievērojama jauda, ​​lai tā darbotos nevainojami. Šī nav problēma, ja dators ir savienots ar stabilu enerģijas avotu. Tomēr, ja jūs spēlējat spēli tikai ar akumulatora enerģiju, tas var radīt problēmas.

Šajā gadījumā jums ir divas iespējas. Pirmkārt, jūs varat ātri atrast barošanas avotu un pievienot datoru. Ja tas nav pieejams, varat pat īslaicīgi mainīt enerģijas plānu uz Augstas veiktspējas.

Ņemiet vērā, ka šī enerģijas plāna sniegtā veiktspēja nozīmē, ka akumulatora enerģija tiks iztukšota ātrāk. Ja tas jums nerūp, tad turpiniet un mainiet enerģijas plānu, lai apkarotu Rūsas avārijas problēmas:

  1. Atveriet lodziņu Palaist ar Win Key + R.
  2. Tagad vadības panelī atveriet logu Enerģijas konfigurācija. Lodziņā Palaist ierakstiet “powercfg.cpl” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz Labi.
  3. Loga “Izvēlēties vai pielāgot enerģijas plānu” sadaļā Vēlamās opcijas atlasiet Augsta veiktspēja.

Pārstartējiet mašīnu tūlīt, pēc tam palaidiet Steam un palaidiet spēli vēlreiz. Ja problēma joprojām nav novērsta, izmēģiniet citus labojumus.

Atjauniniet videokartes draiveri

Novecojuši, bojāti vai nesaderīgi grafikas karšu draiveri ir pastāvīgu spēļu problēmu recepte. Lai iegūtu vislabāko sniegumu, spēlējot jebkuru spēli, GPU draiverim jābūt atjauninātam. Neatkarīgi no tā, cik laba ir jūsu videokarte, bez saderīga un atjaunināta draivera jūs nevarēsiet pilnībā izbaudīt tās iespējas.

Ja rūsa vai kāda cita spēle turpina avarēt, un, spēlējot to, pamanāt arī mirgošanu vai sasalšanu, iespējams, ir pienācis laiks atjaunināt grafikas kartes draiveri.

<

Videokartes draivera atjaunināšana ir gan izvēles, gan ērtības jautājums. To var izdarīt manuāli, lejupielādējot nepieciešamo draiveri no aparatūras ražotāja atbalsta lapas. Ierīču pārvaldnieku var izmantot, lai meklētu un instalētu nepieciešamo draiveri. Ja jums ir mazāk laika un vēlaties atjaunināt vairākus draiverus, vislabākais ir tāds rīks kā Auslogics Driver Updater.

Lai izmantotu draivera atjauninātāju, vienkārši lejupielādējiet un instalējiet to un ļaujiet tam skenēt datoru. Tas parādīs visu jūsu aparatūras draiveru sarakstu un skaidri pateiks, kuri no tiem ir nepietiekami vai novecojuši. Tas ir nepārprotami ērti, jo vienā mirklī varat redzēt, kādai aparatūrai nepieciešami jaunākie draiveri. Noklikšķiniet uz Atjaunināt blakus grafikas kartes draiverim vai jebkuram citam aparatūras draiverim, un rīks lejupielādēs jaunāko saderīgo draiveri. Pirms atjauninājuma instalēšanas tas dublēs jūsu pašreizējo draiveri, lai vajadzības gadījumā jūs varētu viegli atgriezties.

Ja vēlaties apmeklēt ierīču pārvaldnieku, atveriet sīklietotni un veiciet dubultklikšķi uz opcijas “Skaņas, video un spēļu kontrolieri”, lai atklātu saistīto aparatūru. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un atlasiet Atjaunināt draiveri. Uznirstošajā logā atlasiet “Automātiski meklēt atjauninātu draivera programmatūru”. Ja ir pieejams jaunāks draiveris un ja Windows to var atrast, tas tiks automātiski lejupielādēts un instalēts.

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat trešās puses rīku vai izmantojat ierīču pārvaldnieku, neaizmirstiet pārstartēt datoru, lai sistēma varētu piešķirt tikko instalēto draiveri aparatūrai.

Tagad palaidiet Rust vēlreiz un pārbaudiet, vai viss ir kārtībā.

Piešķiriet spēli dažiem kodoliem

Iedomājieties, ka jūs novedat bazuku uz dūru cīņu. Iedomājieties, kā spēlējat spēli, kas paredzēta PlayStation One, tikko izlaistajā PlayStation 5 konsolē. Iedomājieties, ka spēlējat veco Contra spēli zvēru datorā ar 32 GB RAM un vienu no Nvidia galvenajiem spēļu procesoriem. Es domāju, ka jūs saprotat punktu.

Varbūt jūs tam neticat, taču spēlei ir problēmas, jo tā neizmanto visu datora vai konsoles jaudu. Lai gan šķiet, ka tas ir rets iemesls, tas var būt iemesls, kāpēc Rust pastāvīgi sabrūk - it īpaši, ja dators ir līdz galam piekrauts ar augstākā līmeņa aparatūru.

Veicot šīs vienkāršās darbības, varat palielināt Rust resursu izmantošanu.

  1. Atveriet Steam un palaidiet spēli.
  2. Samaziniet spēles logu un atgriezieties darbvirsmā.
  3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz izvēlnes Sākt ikonas un atlasiet Uzdevumu pārvaldnieks.
  4. Pārslēdzieties uz cilni Detalizēti uzdevumu pārvaldniekā.
  5. Atrodiet Rust procesu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā. Konteksta izvēlnē atlasiet Iestatīt intereses.
  6. Atzīmējiet visas pieejamās rūtiņas un noklikšķiniet uz Labi.

Tagad jūs varat atsāknēt spēli un palaist to vēlreiz. Ir lielas izredzes, ka tas darbosies jums tāpat kā citiem.

Gadījumā, ja jūs domājat par to, ko jūs tikko izdarījāt, Set Affinity vienkārši nozīmē procesu - šajā gadījumā Rust process - piešķirt tikai dažiem kodoliem. Jo īpaši sistēma piešķirs procesu tiem kodoliem, kuriem jau ir saglabāta spēles kešatmiņa. Tādā veidā spēle varēs darboties ātrāk un darboties labāk.

Ja tas neizraisa avārijas problēmu pārtraukšanu, izmēģiniet šo labojumu.

Pārslēdzieties uz citu palaišanas opciju

Ja rūsa avarē drīz pēc palaišanas, to var izraisīt nepareizi spēles iekšējie iestatījumi. Varat izmēģināt citu palaišanas opciju un uzzināt, vai tas palīdz:

  1. Palaidiet Steam un atlasiet Library.
  2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz spēles un atlasiet Rekvizīti.
  3. Atlasiet Iestatīt palaišanas opcijas un notīriet lodziņu Palaist opcijas.
  4. Ierakstiet vai nokopējiet “high -maxMem = X -malloc = system -force-feature-level-11-0 -cpuCount = X -exThreads = X -force-d3d11-no-singlethreaded” lodziņā Palaišanas opcijas un noklikšķiniet uz Labi .

Pārstartējiet mašīnu un pārbaudiet spēli. Ja avārija turpinās, mainiet tikko paveikto un pārejiet uz citu risinājumu.

Pielāgojiet savu virtuālo atmiņu

Virtuālā atmiņa ir tā cietā diska daļa, kuru operatīvā atmiņa piešķir reizēm. Ja vien neatverat vairākas programmas vai jums ir ļoti liela atmiņa (32 GB un vairāk), neizbēgami ir gadījumi, kad atmiņā nepietiek vietas nākamajai palaistajai lietotnei.

Tajā laikā sistēma pārvieto iepriekš palaistu un atvērtu vai palaistu lietotni vai programmu uz norādīto vietu cietajā diskā, lai izveidotu vietu jaunajai programmai. Šo vietu cietajā diskā sauc par virtuālo atmiņu.

Bet kas notiek, ja virtuālā atmiņa ir pilna un pilna arī galvenā sistēmas atmiņa? Ja jūs mēģināt palaist Rust šajā laikā, jūsu spēle noteikti darbosies daudz lēnāk un var pat uzreiz avarēt.

Ja jūsu virtuālā atmiņa gandrīz vienmēr ir pilna, jums jāpalielina tās lielums. Tādā veidā tas būs pietiekami liels, lai saglabātu pagaidu failus, lai jūs varētu vienmērīgi palaist Rust ar galveno atmiņu. Izpildiet tālāk sniegtos norādījumus, lai veiktu darbu:

  1. Atveriet lodziņu Palaist, ierakstiet “sysdm.cpl” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz Labi. Tādējādi vadības panelī tiks atvērts logs Sistēmas rekvizīti.
  2. Kad parādās logs Sistēmas rekvizīti, pārslēdzieties uz cilni Papildu.
  3. Cilnes Papildu sadaļā Veiktspēja noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi.
  4. Tiks parādīts logs Veiktspējas opcijas. Dodieties uz šī loga cilni Papildu.
  5. Tur redzēsiet sadaļu Virtuālā atmiņa, kurā būs redzams jūsu VRAM pašreizējais izmērs. Šajā sadaļā noklikšķiniet uz pogas Mainīt.
  6. Tiks atvērts vēl viens dialoglodziņš, šoreiz - virtuālās atmiņas logs. Noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Automātiski pārvaldīt visu disku peidžeru faila lielumu”.
  7. Tagad laukā Drives atlasiet Windows disku un atzīmējiet izvēles rūtiņu Custom Size.
  8. Izmantojiet laukus Sākotnējais lielums un Maksimālais lielums, lai palielinātu cietajam diskam piešķirto daudzumu virtuālajai atmiņai. Jūs varat izlemt dubultot pašreizējos skaitļus vai palielināt maksimālo skaitli par koeficientu, piemēram, 1,5 reizes lielāku par jūsu RAM lielumu.
  9. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Iestatīt un pēc tam uz Labi.

Tagad izejiet no visiem sistēmas logiem, palaidiet Steam un palaidiet spēli. Krustojošajām problēmām Rust vairs nevajadzētu parādīties paaugstinātā VRAM dēļ.

Optimizējiet savus spēles iestatījumus

Ja Rust turpina avarēt uz veca datora vai tā, kas tik tikko atbilst sistēmas prasībām, varat optimizēt spēli, lai tā darbotos labāk.

Spēles optimizēšana ne vienmēr nozīmē palielināt tās grafiskos efektus. Datorā, kas cenšas palaist Rust, varat pazemināt spēles attēlu efektus un grafikas kvalitāti. Tas samazinās slodzi uz sistēmas resursiem, lai Rust varētu darboties bez periodiskām avārijām.

Cita metode ir optimizēt savu sistēmu, lai Rust varētu darboties vairāk resursu. Tas uzlabos jūsu spēli un datora veiktspēju.

Windows 10 ir iebūvēti sistēmas optimizācijas rīki. Tomēr, ja jūs meklējat ērtāku iespēju, programmatūra, piemēram, Auslogics BoostSpeed, padarīs smago darbu jūsu vietā. Programmatūrā ir daudz sistēmas optimizācijas rīku, kas attīrīs jūsu datoru, padarīs to ātrāku un piešķirs vairāk atmiņas, spēlējot tādas spēles kā Rust.

Pārinstalējiet Rust

Ja esat mēģinājis visus labojumus šeit bez rezultātiem, jums ir palikušas dažas iespējas. Pirms atmetat ar roku un dodieties spēlēt mazāk problemātisku spēli, mēģiniet noņemt spēli un instalēt to vēlreiz. Tas mēdz darboties kā maģiski tādu iemeslu dēļ, par kuriem vēl neesam pārliecināti.

Pirms izdzēšat Rust, kā paskaidrots zemāk, neaizmirstiet vispirms saglabāt savus saglabājumus citur. Spēles mapi Rust varat atrast mapē C: \ Program Files (x86) \ Steam \ steamapps \ common. Atveriet spēļu mapi un no turienes nokopējiet saglabāšanas mapi.

Tagad jums ir jādara:

  1. Palaidiet Steam un atlasiet Library.
  2. Atrodiet savu spēli, noklikšķiniet ar peles labo pogu un atlasiet Atinstalēt.
  3. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Noņemt spēles failus, noklikšķiniet uz Dzēst.
  4. Aizveriet Steam.
  5. Pēc tam dodieties uz C: \ Program Files (x86) \ Steam \ steamapps \ kopīgi ar File Explorer.
  6. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz mapes Rust un atlasiet Dzēst.

Pēc Rust un tā mapes dzēšanas atveriet Steam un vēlreiz lejupielādējiet spēli. Jums vajadzētu būt iespējai to spēlēt bez aizķeršanās.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found