Windows

NO_MORE_IRP_STACK_LOCATIONS Zilā ekrāna kļūdu (0x00000035) labojums

Laime rodas no problēmu risināšanas.

-Marks Mensons

Paniski ir dabiski, ja datorā redzat kļūdu Zilais ekrāns par nāvi (BSOD). Tomēr neuztraucieties, jo šo problēmu var novērst daudzos veidos.

Ja nesen esat instalējis jaunu programmatūru vai aparatūru, viena no iespējamām problēmām ir zilā ekrāna kļūda “NO_MORE_IRP_STACK_LOCATIONS”. Šis ziņojums var tikt parādīts, ielādējot sistēmas draiveri vai Windows startēšanas vai izslēgšanas laikā. Šeit ir izplatītākie scenāriji, kas saistīti ar šo problēmu:

 • Darbojošās programmas logs pēkšņi kļūst neaktīvs, un parādās zilā ekrāna kļūda “NO_MORE_IRP_STACK_LOCATIONS”.
 • Nāves zilajam ekrānam var pievienot arī ziņojumu ar uzrakstu: “STOP kļūda 0x35: NO_MORE_IRP_STACK_LOCATIONS”.
 • Katru reizi, kad mēģināt palaist noteiktu programmu, dators avarē, parādot STOP kļūdas 0x35 kodu.
 • Var rasties šāds kļūdas ziņojums:

“Tika konstatēta problēma, un Windows ir izslēgts, lai novērstu datora bojājumus. Šķiet, ka problēmu rada šāds fails: ”

 • Windows darbojas lēnāk nekā parasti. Turklāt ir aizkavēta tastatūras vai peles ievade.
 • Datoram ir tendence vienlaicīgi sasalt uz pāris sekundēm.

Ja vēlaties uzzināt, kā novērst kļūdu NO_MORE_IRP_STACK_LOCATIONS sistēmā Windows, esat nonācis īstajā vietā. Mēs parādīsim dažus noderīgus padomus, kas palīdzēs jums atbrīvoties no šīs problēmas. Noteikti izlasiet rakstu, lai efektīvi novērstu kļūdu NO_MORE_IRP_STACK_LOCATIONS sistēmā Windows.

Kā novērst kļūdu NO_MORE_IRP_STACK_LOCATIONS sistēmā Windows?

Lai atbrīvotos no šīs BSOD kļūdas, izpildiet tālāk sniegtos padomus

Pirmais padoms: Pārbaudiet, vai sistēmas diskā ir pietiekami daudz vietas. Dažreiz datu korupcija, nāves zilā ekrāna kļūdas un citas problēmas var parādīties, kad sistēmas diska vietas ir maz. Pārliecinieties, ka esat noņēmis nevēlamos failus, ko varat viegli izdarīt, izmantojot trešās puses rīku, piemēram, Auslogics BoostSpeed. Šis rīks atbrīvosies no atlikušajiem reģistra failiem, kā arī no nevajadzīgiem jūsu sistēmas vienumiem.

Piezīme: Microsoft paziņoja, ka jūsu sistēmas diskā jābūt vismaz 100 MB brīvas vietas. Tomēr Windows lietotājiem ieteicams vismaz 15% no sava diska vietas saglabāt brīvu.

Otrais padoms: Apsveriet, vai nesen instalējāt kādu aparatūras komponentu vai jaunu programmu. Vai jūs instalējāt atjauninājumus savā sistēmā vai draiveros? Ja tā, tad, iespējams, kļūdu Blue Screen of Death izraisīja nesen veiktās izmaiņas.

Atsauciet veiktās izmaiņas un pārbaudiet, vai STOP kļūda joprojām pastāv. Šeit ir daži no risinājumiem, kurus varat izmēģināt:

 • Pirmais risinājums: atgrieziet sistēmu iepriekšējā atjaunošanas punktā, kur kļūdas nebija. Tas palīdzēs jums viegli atsaukt visas izmaiņas.
 • Otrais risinājums: izvēlieties izmantot pēdējo zināmo labo konfigurāciju, palaižot sistēmu. Tas ļaus atsaukt nesen veiktās izmaiņas reģistrā un sistēmā.
 • Trešais risinājums: atjaunojiet ierīces draiveri iepriekšējā versijā.

Trešais padoms: Pārliecinieties, ka jūsu sistēma nav inficēta ar vīrusiem vai ļaunprātīgu programmatūru. Paturiet prātā, ka tie var tieši ietekmēt jūsu sistēmas sāknēšanas ierakstu (MBR) vai sāknēšanas sektoru, izraisot kļūdas “Blue Screen of Death” parādīšanos.

Kā tādu mēs iesakām izmantot Auslogics Anti-Malware. Šis rīks nodrošinās, ka visā jūsu sistēmā, ieskaitot MBR un sāknēšanas sektoru, nav vīrusu un ļaunprātīgas programmatūras. Auslogics Anti-Malware ir izstrādāta tā, lai tā darbotos pareizi, netraucējot jūsu galvenajam pretvīrusu darbam. Turklāt tas var atklāt draudus un uzbrukumus, par kuriem nekad nebūtu aizdomas.

Ceturtais padoms: Pārliecinieties, vai jūsu sistēmā ir instalēti jaunākie servisa pakotnes un visi nepieciešamie atjauninājumi. Microsoft regulāri izlaiž ielāpus, lai novērstu kļūdas un cita veida problēmas sistēmā Windows. Jaunāko atjauninājumu instalēšana palīdzēs novērst zilā ekrāna kļūdu “NO_MORE_IRP_STACK_LOCATIONS”.

Piektais padoms: Atjauniniet visus aparatūras draiverus. Dažos gadījumos bojāti vai novecojuši draiveri var izraisīt dažādas Blue Screen of Death kļūdas. Mēs iesakām izmantot Auslogics draiveru atjauninātāju, lai nodrošinātu, ka visi jūsu problemātiskie draiveri tiek atjaunināti līdz jaunākajām ražotāja ieteiktām versijām.

Sestais padoms: Pārliecinieties, vai visas kartes, iekšējie kabeļi un citas daļas ir pareizi uzstādītas. Nepareizi instalēta aparatūra var izraisīt BSOD kļūdas. Tātad, šeit ir dažas lietas, ko varat darīt:

 • Pārinstalējiet pieejamās paplašināšanas kartes.
 • Pārinstalējiet visus barošanas kabeļus un iekšējos datus.
 • Pārinstalējiet atmiņas moduļus.

Septītais padoms: Mēģiniet veikt diagnostikas testus ar visu aparatūru. Ja nezināt, kā to izdarīt, vislabāk ir lūgt pieredzējuša datortehniķa palīdzību. Šeit ir dažas svarīgas procedūras, kas jāveic, novēršot šo BSOD kļūdu:

 • RAM vai sistēmas atmiņas pārbaude un testēšana
 • Sistēmas cietā diska pārbaude un pārbaude

Astotais padoms: Varat arī mēģināt atjaunināt BIOS, lai atbrīvotos no kļūdas Blue Screen of Death. Dažos gadījumos šādas kļūdas izraisa problēmas ar nespēju. Šo problēmu var viegli atrisināt, atjauninot sistēmas BIOS.

Devītais padoms: Mēģiniet palaist sistēmu tikai ar svarīgu aparatūru. Viens no veidiem, kā novērst BSOD kļūdas, ir minimālās aparatūras izmantošana, palaižot datoru. Ja pēc tam jūs pamanāt, ka kļūda vairs nav, tad visticamāk, ka problēmu izraisīja kāda no noņemtajām aparatūras ierīcēm.

Piezīme: Parasti viss, kas jums nepieciešams datora sāknēšanai, ir operatīvā atmiņa, centrālais procesors, mātesplatē, tastatūra, primārais cietais disks, monitors un videokarte.

Kā noteikt, kura aparatūras ierīce izraisīja nāves zilā ekrāna kļūdu?

Mēģiniet aparatūru nomainīt ar tādu, kurai ir atjaunināta programmaparatūra. Pārliecinieties, vai visa pievienotā aparatūra ir iekļauta aparatūras saderības sarakstā. Visbeidzot, lai apmeklētu atbalsta informāciju, varat apmeklēt ražotāja vietni.

Kā jūs identificējat programmatūru, kas izraisīja 00000035 BSOD kļūdu?

Jums jāpārliecinās, ka visas datora lietojumprogrammas ir atjauninātas. Ja nē, mēģiniet tos atjaunināt pēc iespējas ātrāk. Varat arī mēģināt pārinstalēt programmatūru un pārbaudīt, vai tas problēmu atrisina. Ja tie neizlabo kļūdu, varat pārbaudīt izstrādātāja vietni, lai iegūtu atbalsta informāciju.

Windows atmiņas diagnostikas rīka izmantošana RAM testēšanai

Viena no Microsoft lieliskajām lietām ir tā, ka tā nodrošina iebūvētu atmiņas testēšanas programmu dažādām Windows versijām. Varat izmantot Windows atmiņas diagnostikas rīku, lai pārbaudītu, vai sistēmas atmiņā nav kļūdu. Lai palaistu šo rīku, vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R. Tam vajadzētu atvērt dialoglodziņu Palaist.
 2. Ierakstiet “mdsched.exe” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Kad Windows atmiņas diagnostikas rīks ir izveidots, atlasiet savai problēmai atbilstošo opciju.

Tagad rīks skenēs jūsu sistēmas atmiņu, vai tajā nav problēmu. Process var ilgt vairākas minūtes. Tātad, pārliecinieties, ka jūs tam netraucējat. Kad process būs pabeigts, Windows automātiski restartēs datoru. Pēc tam nākamajā reizē, kad piesakāties savā datorā, redzēsiet testa rezultātus.

Ātrs risinājums Lai ātri atrisinātu «NO_MORE_IRP_STACK_LOCATIONS BSOD» izdevumā izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

Vai, sekojot mūsu padomiem, varējāt atbrīvoties no BSOD kļūdas?

Kuru padomu jūs izmantojāt? Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found