Windows

Kā Notepad attēlot statusa joslu, iespējotai Word Wrap?

Katrs Windows 7/8/10 lietotājs zina Notepad - pamata teksta redaktoru, kas ir komplektā ar programmatūru. Atšķirībā no uzlabotām teksta lietojumprogrammām, piemēram, Microsoft Word, Notepad galvenokārt izmanto zema līmeņa dokumentācijai: piemēram, lietotāja rokasgrāmatu un Readme izveidošanai. To var arī izmantot situācijās, kad pietiek ar vienkāršu tekstu, neizmantojot sarežģītu formatējumu.

Lai gan Notepad ir pamata teksta veidotājs, tomēr Notepad ir dažas funkcijas, kas ir ļoti noderīgas noteiktās situācijās. Viens no šiem ir Word Wrap. Word Wrap

ir atrodams Formāts cilne Notepad. Ja šī funkcija ir iespējota, lasītāja ērtībai garas teksta rindas tiks sadalītas mazākās rindās. Lai lasītu saturu, jums nevajadzēs ritināt pa kreisi un pa labi. Jūs varēsiet visu redzēt vienā mirklī, neizmantojot ritjoslu. Kā jūs zināt, pastāvīga ritināšana no kreisās uz labo var būt kaitinoša un kairinoša, nemaz nerunājot par neizdevīgu kaklam. Tātad ritināšanas ietīšanas funkcija ir paredzēta, lai atvieglotu lietas lietošanu, izmantojot Notepad.

Vēl viena lieliska Notepad iezīme ir Statusa josla opcija. Rakstot, Notepad statusa joslā tiek parādīts dokumenta rindu un kolonnu skaits. Neskatoties uz to, ka pārsūtītā informācija nav tik padziļināta kā statusa josla Microsoft Word, tomēr dažiem lietotājiem tā sniedz noderīgus titrus.

Ar šādām funkcijām Notepad ir ideāli piemērots tiem no jums, kuri vēlas tikai vienkāršu teksta redaktoru, kas ir viegls, pareizi izpilda visas vienkāršās lietas un nepatērē pārāk daudz resursu.

Darbos tomēr ir uzgriežņu atslēga. Ja atverat Notepad un noklikšķiniet uz Skats cilni, jūs redzēsiet, ka statusa joslas opcija ir pelēka. Pirms domājat, kaut kur ir jābūt kļūdai, ne. Tas ir tas, kā Notepad ir konfigurēts. Statusa josla tiek automātiski pelēka, kad ir iespējota Word Wrap.

Tā kā statusa joslā tiek parādīts teksta rindiņu skaits, un Word Wrap vizuālās ērtības dēļ atsevišķas rindas sadala vairākās, konflikts starp abām funkcijām ir neizbēgams, ja abas ir aktīvas vienlaikus. Tādējādi ikreiz, kad iespējojat Word Wrap, statusa josla tiek automātiski atspējota. Tādēļ, pirms statusa joslu var izmantot, jums Notepad ir jāatjauno noklusējuma līniju shēma.

Acīmredzot tā varētu būt liela problēma, ja skriptu izveidošanai un rediģēšanai izmantojat Notepad. Jūs varētu vēlēties, lai Word Wrap nodrošina vieglumu, vienlaikus vēloties sekot līnijām un kolonnām, tos veidojot. Jūs varētu vienkārši izlemt izmantot citu pamata teksta rediģēšanas rīku, kas vienlaikus var iespējot abas funkcijas. Bet, ja vēlaties turpināt izmantot Notepad, mēs parādīsim jums nelielu triku. Izmantojot šo uzlaušanu, jūs varat vienlaikus aktivizēt abas funkcijas Notepad.

Kā iespējot statusa joslu un Word Wrap programmā Notepad?

Vispirms vispirms: šeit ir norādīts, kā parastā veidā iespējot vārdu aplaušanu un statusa joslu:

 1. Programmai Word Wrap atveriet savu Notepad un dodieties uz Format> Word Wrap.
 2. Statusa joslai vispirms atspējojiet Word Wrap. Tālāk dodieties lai skatītu> statusa joslu.

Kā iespējot Notepad statusa joslu, neatspējot Word Wrap?

 • Izmantojot reģistra redaktoru

Izmantojot vienkāršu uzlaušanu, mēs varam reģistrēt Windows reģistru, lai iespējotu statusa joslu Notepad, kad Word Wrap jau ir iespējots. Process nemaz nav sarežģīts. Jums vienkārši jāatver reģistra redaktors un jāmaina attiecīgā Notepad vērtība. Bez papildu domām, šie ir soļi:

 1. Atveriet meklēšanas lodziņu savā Windows datorā.
 2. Tips regedit un atlasiet labāko rezultātu. Tādējādi tiks atvērts Windows reģistra redaktors.
 3. Ja izvēlne ir saspiesta, izvērsiet Dators augšējā kreisajā stūrī.
 4. Izvērst HKEY_CURRENT_USER.
 5. Izvērst Programmatūra.
 6. Izvērst Microsoft.
 7. Ritiniet uz leju līdz Notepad.
 8. Labajā panelī redzēsit virkni vērtību.
 9. Ar peles labo pogu noklikšķiniet Statusa josla un atlasiet Mainīt.
 10. Iekš Rediģēt DWORD logu, mainiet Vērtības dati vērtība no 0 līdz 1 un noklikšķiniet labi saglabāt.
 11. Iziet no reģistra redaktora.

Lai šī metode būtu veiksmīga, pirms procesa sākšanas jums ir jāaizver Notepad. Pirms StatusBar vērtības pielāgošanas reģistra redaktorā ir jāiespējo arī Word Wrap, pretējā gadījumā tas nedarbosies.

Tomēr tiek atzīmēts, ka pielāgošana reģistram dažiem lietotājiem rada dažas kļūdas veiktspējā. Turklāt, ja jūs nevarat mainīt Notepad vai jebkuras citas programmas reģistra vērtības, visticamāk, tas ir tāpēc, ka ir problēmas ar datora failiem. To var izraisīt nederīgu reģistra elementu uzkrāšanās. Neto efekts, izņemot iespējamās reģistra kļūdas, ir lēnāks datora sniegums.

Profilakse varētu būt labāka nekā ārstēšana; bet, ja jūs nevarētu novērst, varat novērst. Lai atrisinātu šo situāciju, ieteicams datorā lejupielādēt un instalēt Auslogics BoostSpeed. Šī parocīgā programmatūra pārbaudīs, vai jūsu dators nav pietiekami optimāls, un tos novērsīs. Viss, kas jums jādara, ir veikt vienkāršu skenēšanu, un tas parādīs sarakstu ar kļūdām, kas ir ietekmējušas jūsu procesora, HDD un Windows darbību. Jūs varat salabot katru pēc kārtas vai visus vienlaikus ar vienu klikšķi.

 • Izmantojot Windows atjaunināšanu

Windows 10. oktobra 2018. gada atjauninājums (versija 1809) radīja daudz uzlabojumu Windows platformā. Starp tiem ir jauka Notepad lietojumprogrammas atjaunošana. Korporācija Microsoft pievienoja daudz jaunu funkciju, jo pēc ilgāka un ilgāka laika tā atjaunināja Notepad. Papildus tādām lietām kā iespēja dzēst vārdus ar atpakaļatkāpes taustiņu, tuvināt un tālināt tekstu, meklēt citu izvēlēto tekstu ar Bing, kā arī citas noderīgas funkcijas, statusa josla beidzot pēc noklusējuma ir iespējota šajā jaunajā versijā.

Tas nozīmē, ka, ja izmantojat Windows 10 2018. gada oktobra vai jaunāku versiju, jums nav jāizmanto reģistra uzlaušana. Statusa joslu var labi iespējot, kamēr darbojas arī Word Wrap.

Ja izmantojat vecāku Windows 10 versiju, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Atveriet sadaļu Iestatījumi
 2. Izvēlieties Atjaunināt un drošība
 3. Noklikšķiniet uz Windows atjauninājumi
 4. Atlasiet opciju Pārbaudīt atjauninājumus
 5. Kad lejupielāde ir pabeigta, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt

Pagaidiet, līdz Windows pabeidz atjauninājuma instalēšanu.

Tas ir par to, kā vienlaikus iespējot Word Wrap un statusa joslu Notepad. Ja jums ir kādi citi triki, kas saistīti ar Notepad, kopīgojiet tos komentāros.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found