Windows

Kā atsaukt e-pastus programmā MS Outlook for Windows?

Ja strādājat birojā, ir svarīgi zināt, kā atsaukt e-pastu Microsoft Outlook. Jūs nekad nevēlaties nosūtīt e-pastu, kas pilns ar apkaunojošām kļūdām, it īpaši saviem senioriem. Tas var likt jums izskatīties nespējīgam un pat vadītājam likt apšaubīt, kāpēc viņš jūs nolīga.

Pat seniori nekad negribētu sabojāt savu reputāciju, netīšām nepareizajā ziņojumā nospiežot “Sūtīt” vai “Atbildēt visiem”. Niecības un kauna izturēšana ir tas, ko neviens nekad nevēlas pārdzīvot.

Par laimi, daudzi e-pasta klienti / e-pasta pakalpojumi nodrošina e-pastu atsaukšanas funkcionalitāti. Jā, pat pēc e-pasta nosūtīšanas.

MS Outlook Windows ir viens no šādiem e-pasta klientiem ar šo vērtīgo funkciju. Lūk, kā šo funkciju var izmantot, lai saglabātu gan seju, gan darbu.

Soli pa solim e-pastu atsaukšana programmā Outlook

E-pasta ziņojumu atsaukšana programmā Outlook ir diezgan vienkārša.

Veiciet šīs darbības, un jūs redzēsiet kā atsaukt e - pastu programmā Outlook:

 1. Meklējiet ziņojumu, kuru vēlaties atsaukt, atverot mapi Nosūtītie vienumi. Tā kā tas ir nesen nosūtīts e-pasts, tas atrodas saraksta augšdaļā.
 2. Veiciet dubultklikšķi uz e-pasta, un tas tiks atvērts.
 3. Pārliecinieties, vai atrodaties cilnē Ziņojums (pārbaudiet loga augšdaļu).
 4. Tagad atrodiet nolaižamo izvēlni ar nosaukumu “Darbības”. Tas tiks atrasts blakus uzdevumjoslas e-pasta opcijām, “Noteikumi” un “Pārvietot”.
 5. Tagad, lai atsauktu ziņojumu, noklikšķiniet uz Darbības. Pēc tam noklikšķiniet uz Atsaukt šo ziņojumu.

Ņemiet vērā, ka šīs opcijas ir pieejamas tikai tad, ja jums ir Exchange konts. Dažās organizācijās jūsu administratori var bloķēt opcijas.

Lai pabeigtu darbību, rīkojieties šādi:

 1. Jūs saņemsiet atsaukšanas logu.
 2. Šeit jūs saņemsit divas iespējas: dzēst nelasītas e-pasta kopijas vai aizstāt to ar piemērotāku ziņojumu.
 3. Funkcionalitāte nodrošina iespēju ziņot par veiksmīgu vai neveiksmīgu e-pasta atsaukšanu atsevišķiem adresātiem. Pirms noklikšķināt uz Labi, atlasiet savas preferences.

Ja jūsu izvēle bija dzēst ziņojumu, process ir pabeigts, un jūs esat veiksmīgi glābis sevi no potenciāli neērta stāvokļa.

Ja jūsu izvēle bija aizstāt ziņojumu, rīkojieties šādi:

 1. Pēc aizstājošā ziņojuma opcijas izvēles tiks parādīts jauns ekrāns, kur izveidot jaunu ziņojumu.
 2. Kad esat gatavs, atlasiet Sūtīt, un sāksies atsaukšanas process.

Paturiet prātā, ka vecais e-pasts nepazūd tikai nosūtot atsaukšanas ziņojumu.

Tātad, kas būtu jādara, lai vecais ziņojums pazustu? Labāk, saņēmējiem vispirms jāatver jūsu atsaukšanas ziņojums, pirms atverat e-pastu, kuru nevēlaties, lai viņi redz. Tikai pēc tam pazudīs nepareizais e-pasts. Tas notiek, kad atsaucat e-pastus, nosūtot aizstājēju ziņojumu.

Izveicīgs mazs triks, lai saņemtu saņēmējus, lai tie vispirms atvērtu jūsu atsaukšanas ziņojumu, ir jūsu atsaukšanas ziņojuma nosaukums “STeidzams”. Tam vajadzētu motivēt saņēmējus to atvērt pēc iespējas ātrāk.

Kāpēc atsaukšana pa e-pastu ne vienmēr darbojas?

Diemžēl e-pasta atsaukšanas process var nedarboties pareizi.

Ņemot vērā pašlaik pieejamo ļoti ātro interneta ātrumu, kļūdas dēļ nosūtīts e-pasts dažu sekunžu laikā nonāks kāda lietotāja iesūtnē. Ja saņēmējs sēž pie sava galda ar atvērtu e-pasta klientu, viņš, visticamāk, to redzēs un atvērs ātrāk, nekā jūs to atceraties.

Un tā nav vienīgā problēma

Vairāki citi faktori var sarežģīt lietas, tostarp:

 • Atvērto e-pastu nevar atsaukt. Tomēr saņēmējs saņems jūsu atsaukšanas e-pastu, darot viņam zināmu, ka jūs nedomājāt nosūtīt nepareizu e-pastu.
 • Saņēmējam var būt īpaši filtri, kas pāradresē saņemtos e-pastus citās mapēs, izņemot iesūtnes mapi. Tas padara atsaukšanu neiespējamu, jo tas darbojas tikai tad, ja e-pasts atrodas saņēmēja iesūtnē.
 • E-pastiem, kas nosūtīti uz publiskām mapēm, ir lielāks risks, ka visi tos redz, un mazāka iespēja tos atsaukt. Lai to nebūtu iespējams atcerēties, nav nepieciešams, lai visi redzētu e-pastu. Tikai viens saņēmējs to atzīmēs kā izlasītu, tāpēc to vairs nebūs iespējams atsaukt.
 • Šī Outlook atsaukšanas funkcija nedarbosies ar e-pastiem, kas nosūtīti citiem e-pasta klientiem, piemēram, Gmail. Tas darbojas tikai e-pastiem, kas nosūtīti programmā Outlook. Tādēļ, iespējams, vēlēsities ierobežot saziņu programmā Outlook, lai tā būtu droša.
 • Funkcionalitāte būs problemātiska, strādājot ar dažādām Outlook versijām. Tas notiek gadījumā, ja izmantojat programmu Outlook mobilajās ierīcēs ar Exchange ActiveSync iestatījumiem. Un tas kļūst vēl sliktāk, ja jūsu mobilais tālrunis ir bezsaistē.
 • Ja datorā ir problēmas ar veiktspēju, tas būs gauss. Iespējams, ka jūsu dators kādu laiku nereaģē, tāpēc ir grūti ātri atsaukt e-pastu. Tādējādi jums vajadzētu noregulēt datoru maksimālajai veiktspējai, izmantojot tādu noderīgu rīku kā Auslogics BoostSpeed.

Ņemot vērā šīs problēmas, vērtīgā īpašība nešķiet tik izdevīga.

Ko darīt, ja e-pasta atsaukšana nedarbojas? Vai ir kas cits, kas palīdzēs?

Jums noteikti paliek vēl viena iespēja: uzrakstiet sirsnīgu atvainošanos. Cilvēki no otras puses, visticamāk, izprot jūsu grūtības un neapvainojas.

Vēl labāk, jūs varat veikt piesardzības pasākumus, lai nākotnē izvairītos no šāda scenārija.

Vislabākais piesardzības veids ir vēlreiz pārbaudīt mūsu e-pastus pirms to nosūtīšanas. Nekad nesteidzieties nosūtīt pat steidzamus ziņojumus. Izlasiet tos divreiz vai trīsreiz.

Un, ja jums šķiet, ka jums ir nepieciešams vēl pilnīgāks piesardzības pasākums, varat iestatīt, lai sūtīšanas laikā e-pasta ziņojumi kavētos. Lai lietotu šos iestatījumus, rīkojieties šādi:

 1. Dodieties uz File.
 2. Atlasiet Pārvaldīt kārtulas un brīdinājumus.
 3. Izvēlieties Jauns likums.
 4. Izlaidiet nosacījumus un sāciet no Blank Rule. Tas nodrošina, ka jūs aptverat visus e-pastus.
 5. Tagad atlasiet Atlikt piegādi ar minūšu skaitu.

Ja jūsu e-pasta ziņojumi aizkavējas par dažām minūtēm, jums būs pietiekami daudz laika, lai pārskatītu to nosūtīšanu. Un tas, iespējams, dos jums pietiekami daudz laika, lai atsauktu atmiņā sūtītos.

Tagad jūs zināt, kā atcerēties savus e-pastus un kā rīkoties, lai izvairītos no situācijas nākotnē.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found