Windows

Kā novērst Windows 10 jaunināšanas kļūdas kodu 0xc7700112?

<

Mēs visi pārāk labi zinām, ka jaunināšanas process uz Windows 10 ne vienmēr ir vienmērīgs. Acīmredzot konkrēts gadījums ir jūsu raksta lasīšana, jo tas nozīmē, ka jūs domājat: "Kāpēc, mēģinot jaunināt uz Windows 10, es saņemu kļūdas kodu 0xc7700112?"

Vispirms, lai arī attiecīgā problēma var šķist diezgan nopietna, nav jāuztraucas. Jautājums ir diezgan labojams, un jums ir jāveic tikai daži triki, lai galvassāpes izzustu. Vienkārši turpiniet darbu šajā rakstā un uzmanīgi ievērojiet mūsu padomus

kā novērst kļūdu 0xc7700112 operētājsistēmā Windows 10. Tas noteikti palīdzēs jums iegūt daudz reklamēto operētājsistēmu.

Kļūdas koda 0xc7700112 iemesli

Ienākšana kļūdas kodā 7700112 operētājsistēmā Windows 10 nozīmē, ka jaunināšanas process ir bojāts. Neērtības var būt dažas lietas:

 • novecojuši draiveri;
 • ļaunprātīgas programmatūras problēmas;
 • programmatūras konflikti;
 • bāreņu iestatījumu ieraksti.

Šajā rakstā mēs aplūkosim šos jautājumus pa vienam, lai pārliecinātos, ka tiek izskatīti visi iespējamie scenāriji, tādējādi garantējot problēmu novēršanas panākumus. Paturot to prātā, sāciet ar pirmo saraksta labojumu un turpiniet kustēties, līdz paklupt uz labāko risinājumu.

Kā novērst kļūdu 0xc7700112 operētājsistēmā Windows 10?

Pirmkārt, mēs iesakām jums dublēt datus, kurus nevarat atļauties zaudēt. Piemēram, saglabājiet svarīgos failus un mapes ārējā atmiņas ierīcē vai mākoņa diskā. Varat arī izmantot īpašu programmatūru, lai paveiktu darbu vai pat migrētu savas būtiskās lietas uz citu datoru. Kad esat pabeidzis, sāciet problēmu novēršanas procesu.

 • Atjauniniet visus draiverus

Draugi 0xc7700112 ir bieži sastopami draiveri virs kalna, kas nozīmē, ka tie nekādā gadījumā nav laipni gaidīti jūsu datorā. Patiesībā lietotāji bieži aizmirst atjaunināt draivera programmatūru, pārejot uz jaunāku OS, tādējādi izraisot vairākas ar draiveri saistītas problēmas. Diemžēl daži no tiem var izrādīties diezgan noturīgi. Tas nozīmē, ka, ja tas ir jūsu gadījums, tad jums nav nekāda iemesla, lai strādātu. Kad ir pienācis laiks novērst problemātiskos draiverus Win 10 datorā, jūs burtiski tiekat sabojāts par izvēli: ir ne mazāk kā trīs lieliskas iespējas, no kurām izvēlēties.

Atjauniniet draiverus manuāli

Šis risinājums izrādīsies efektīvs, ja jūs precīzi zināt, kādas draivera versijas ir nepieciešamas, lai jūsu dators atgrieztos pareizajā sliedē, un kur jūs tos varat iegūt. Pretējā gadījumā šī metode ir ārkārtīgi laikietilpīga un bīstama. Piemēram, jūs varat instalēt nepareizu programmatūru un tādējādi sabojāt datoru. Pastāv arī iespēja inficēt jūsu OS, jo internets ir pilns ar ļaunprātīgu programmatūru, kas tiek maskēta kā jaunākā draivera programmatūra. Tomēr mēs saprotam, ka jums varētu būt iemesls izvēlēties šo metodi. Tātad, lūdzu, esiet uzmanīgs.

Izmantojiet ierīces pārvaldnieku

Operētājsistēmā Windows ir iebūvēts rīks, kas paredzēts, lai rūpētos par jūsu aparatūru un ierīcēm. To var atrast, ar peles labo pogu noklikšķinot uz ikonas Sākt un atlasot Ierīču pārvaldnieks. Tur jūs varat redzēt visu jūsu datorsistēmas fizisko daļu sarakstu. Ar peles labo pogu varat noklikšķināt uz jebkura komponenta un atjaunināt tā draivera programmatūru, atlasot atbilstošo opciju. Paturiet prātā, lai ierīces pārvaldniekā atlasītu opciju Meklēt atjauninātu draivera programmatūru automātiski, lai varētu atrast jums nepieciešamās lietas.

Diemžēl šai metodei ir divi galvenie trūkumi. Pirmais attiecas uz dārgā laika zaudēšanu: iepriekš minētās darbības jāveic tik reižu, cik nepieciešams, lai pārliecinātos, vai katrs jūsu draiveris ir atjaunināts. Kas attiecas uz otro trūkumu, ierīču pārvaldniekam var neizdoties atrast precīzu programmatūru, kas nepieciešama jūsu sistēmai, lai tā darbotos tā, kā vajadzētu. Tātad būtība ir tāda, ka visi jūsu mēģinājumi atrisināt 0xc7700112 problēmu izrādās veltīgi.

Pieņemiet darbā Auslogics draivera atjauninātāju. Šī metode neapšaubāmi ir visefektīvākā no visām trim. Attiecīgais rīks atjauninās visus jūsu draiverus tikai ar vienu klikšķi. Turklāt jūs saņemsiet oficiālus, ražotāja ieteiktus draiverus savai sistēmai, kas garantē vienmērīgu veiktspēju un tik nepieciešamo prātu.

 • Skenējiet datoru, vai tajā nav ļaunprātīgas programmatūras

Pastāv nežēlīga patiesība par dzīvi: mūsdienu digitālā vide ir pārāk tālu no drošības. Patiešām, tas praktiski plūst ar ļaunprātīgiem draudiem, un, visticamāk, viens no tiem ir ielavījies jūsu datorā un inficējis jūsu OS, problēma 0xc7700112 ir kļūmes rezultāts.

Šādā scenārijā vislabākā izvēle ir pilnīga datora pret ļaunprātīgas programmatūras skenēšana. Laba iespēja ir izmantot iebūvēto Windows Defender risinājumu. Lūk, kā:

 1. Izsauciet izvēlni Sākt un meklēšanas lodziņā ievadiet “defender” (bez pēdiņām). Lai turpinātu, nospiediet pogu Enter.
 2. Vislabākā spēle būs Windows Defender drošības centrs. Noklikšķiniet uz šīs opcijas.
 3. Kreisās rūts izvēlnē atrodiet ekrāna pogu un noklikšķiniet uz tās.
 4. Atlasiet Papildu skenēšana. Pieejamo opciju sarakstā atlasiet Pilna skenēšana.
 5. Noklikšķiniet uz Skenēt tūlīt, lai uzzinātu, vai ļaunprogrammatūra kaut kur slēpjas jūsu datorā.

Neskatoties uz pienācīgu drošības risinājumu, Windows Defender var izrādīties nepietiekami jaudīgs, lai no datora noņemtu visas ļaunprātīgās entītijas. Tāpēc mēs iesakām ieguldīt lieliskā pret ļaunprātīgas programmatūras novēršanas rīkā, kas spēj nomest pat vismodernākās un noturīgākās preces no ļaunprātīgas programmatūras pasaules. Piemēram, katra skenēšana, izmantojot Auslogics Anti-Malware, ir viltīgs darbs pret ļaunprātīgu programmatūru, kā rezultātā tiek izveidots veselīgs un bez kļūdām dators.

 • Pārbaudiet, vai datorā nav programmatūras problēmu

Windows 10 0xc7700112 kļūda bieži rodas programmatūras konfliktu dēļ. Lieta ir tāda, ka kāda trešās puses programma datorā var būt tā, kas traucē jums izmantot sistēmu Windows 10. Lai pārbaudītu, vai tas tā ir, atinstalējiet visu trešās puses programmatūru, kas nesen instalēta jūsu datorā. Antivīrusu īslaicīga atspējošana var izrādīties noderīga. Tad pārbaudiet, vai problēma ir atrisināta.

Ja problēma joprojām pastāv, veiciet tīru sāknēšanu un mēģiniet atjaunināt OS:

 1. Vienlaicīgi nospiediet Windows logotipa un I pogas.
 2. Atlasiet Atjaunināt un drošība.
 3. Noklikšķiniet uz Meklēt atjauninājumus.

Cerams, ka šis risinājums ir bijis noderīgs.

 • Atbrīvojieties no bāreņiem Windows iestatīšanas ierakstiem

Jūsu Win 10 jaunināšana var būt kļūme, pateicoties agrāka instalēšanas mēģinājuma pēdām Boot Configuration Data (BCD) failā. Šajā gadījumā, lai atbrīvotos no kļūdas 0xc7700112, jāizdzēš bāreņi Windows iestatīšanas ieraksti:

 1. Vienlaicīgi nospiediet Windows logotipa taustiņu un X taustiņu.
 2. Atlasiet Komandu uzvedne (Administrators).
 3. Noklikšķiniet uz pogas Jā, ja ekrānā redzat uzvedni Lietotāja konta kontrole.
 4. Ierakstiet bcdedit / enum all un nospiediet taustiņu Enter.
 5. Katrā ierīces opcijas sadaļā ir identifikators. Šie identifikatori ir atlikumi no iepriekšējās instalācijas. Viņi ir faktiskie vaininieki, kas bloķē jūsu pašreizējo jaunināšanu.
 6. Ierakstiet bcdedit / delete {Šeit ievadiet pirmā identifikatora nosaukumu}. Lai turpinātu, nospiediet taustiņu Enter. Atkārtojiet šo komandu katram ierīces opciju identifikatoram.
 7. Pārstartējiet datoru. Kad jūsu Windows ir izveidots un darbojas, vēlreiz atveriet komandu uzvednes administratora versiju.
 8. Ievadiet bcdedit / enum all, lai pārbaudītu, vai bāreņu ieraksti ir noņemti.

Visbeidzot, palaidiet Windows 10 jaunināšanas palīgu un pārbaudiet, vai 0xc7700112 problēma vairs nav.

Mēs ceram, ka mūsu padomi ir izrādījušies noderīgi. Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, nevilcinieties uzrakstīt komentāru zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found