Windows

Pārtrauciet datoru problēmas ar reģistra tīrāku

Windows reģistrā tiek glabāti iestatījumi, kas nodrošina datora aparatūras un programmatūras pareizu darbību. No tā ir atkarīgs gan pats Windows, gan kodols, draiveri un lietojumprogrammas, uz kurām jūs tik ļoti paļaujaties. Atstājot reģistru pilnu ar bojātiem ierakstiem un tukšām atslēgām, ir droša recepte datora kļūmēm.

Parastās datorā veiktās darbības, piemēram, programmu instalēšana un atinstalēšana, failu kopēšana, pārvietošana un dzēšana, operētājsistēmas atjaunošana un datora izslēgšana (dažreiz nepareiza), veicina reģistru.

Reģistra tīrīšana un kļūmju novēršana sistēmā Windows 10 prasa ne tikai zināšanas par problēmu. Jums nepieciešams drošs rīks, un tam jābūt viegli lietojamam. Tam vajadzētu būt drošam, jo ​​reģistrs nav tas, ar ko neuzmanīgi jaukt, un tam vajadzētu būt viegli lietojamam, jo ​​reģistrs ir kā atslēgu un ierakstu labirints, kas lietotājam ir jāvienkāršo.

Auslogics BoostSpeed ​​11 ietver reģistra tīrīšanas rīku, kuru eksperti ir atzinīgi novērtējuši kā vienu no drošākajiem un lietotājam draudzīgākajiem reģistra tīrīšanas līdzekļiem tirgū. Varat to izmantot, lai novērstu nepilnības un uzlabotu visus datora veiktspējas aspektus.

Izmantojot rīku Registry Cleaner vietnē BoostSpeed, ir vienkārši un vienkārši. Kad BoostSpeed ​​11 ir palaists jūsu datorā, programmas galvenajā logā noklikšķiniet uz cilnes Notīrīt.

Cilne Tīrīšana ir sadalīta trīs vertikālās rūtīs (un sadaļā Noderīgi rīki). Vidējā rūtī ir rīki, kas palīdzēs jums sakopt reģistru un novērst salauztas atslēgas.

Šajā vidējā rūtī ir divi reģistra tīrīšanas rīki, kas palīdzēs atjaunot datora reģistru pilnīgā stāvoklī:

 • Notīriet reģistra ierakstus
 • Kompakts Windows reģistrs

Šajā rokasgrāmatā ir sniegti soli pa solim norādījumi par katra rīka izmantošanu un labāko rezultātu sasniegšanu.

Notīrīt reģistra ierakstus

Šis rīks no reģistra novērš bojātās, tukšās un nederīgās atslēgas. Tas arī noņem korumpētus taustiņus, kas varētu izraisīt audio un citus traucējumus.

Lūk, kā to izmantot:

 1. Lai ielādētu reģistra tīrāku, cilnes Tīrīšana vidējā rūtī noklikšķiniet uz saites “Notīrīt reģistra ierakstus”. Rīks tiks ielādēts jaunā cilnē programmas galvenā loga labajā pusē.
 1. Kreisajā pusē redzēsiet kategoriju sarakstu. Šīs kategorijas nekādā veidā netiks dzēstas vai ietekmētas. Tie ir tikai ar tiem saistīto reģistra atslēgu stand-ins.
 1. Izpētiet kategorijas un apakškategorijas un noņemiet atzīmi no tām, kuru saistītās reģistra atslēgas un ierakstus nevēlaties skenēt.
 1. Noklikšķiniet uz pogas Skenēt tūlīt, un rīks sāks pārbaudīt, vai reģistrā nav bojātu atslēgu un citu problēmu. Noklikšķinot uz bultiņas Skenēt tūlīt, tiks parādītas divas iespējas:
 • Šī opcija vienkārši skenē reģistru un nedara neko citu.
 • Skenēt un atrisināt. Šī opcija skenē reģistru un nekavējoties sāk labot atklātās problēmas.
 1. Pārskatiet skenēšanas rezultātus. Noklikšķiniet uz kategorijas, lai pārskatītu atsevišķas reģistra atslēgas. Dažām kategorijām var būt apakškategorijas. Varat arī noņemt atzīmi no kategorijas, kuras saistītās reģistra atslēgas nevēlaties noņemt, lai gan to darīt nav ieteicams.
 1. Pēc noklusējuma ir atzīmēta izvēles rūtiņa Dublēt izmaiņas. Jūs vēlaties atstāt šo opciju vienu, lai rīks varētu saglabāt jūsu pašreizējo reģistra konfigurāciju Auslogics glābšanas centrā. Jūs varēsiet atjaunot savu reģistru, ja rodas tāda nepieciešamība.
 1. Lai labotu reģistru, noklikšķiniet uz pogas Atrisināt.

Reģistra labošanas procesa beigās jūs saņemsit paziņojumu “Notīrītie vienumi” kopā ar saiti “Skatīt detalizētu pārskatu”, uz kura varat noklikšķināt, lai izlasītu visaptverošu tīrīšanas ziņojumu.

Kompakts Windows reģistrs

Šis rīks palīdz padarīt sistēmu stabilāku. Tas defragmentē reģistru, lai samazinātu tā lielumu un padarītu reģistra atslēgas blakus, tādējādi radot vietu jaunu atslēgu pievienošanai.

Rīka lietošana ir šāda:

 1. Noklikšķiniet uz saites “Compact Windows register” cilnes Tīrīšana vidējā rūtī, lai ielādētu rīku Auslogics Registry Defrag. Rīks tiks ielādēts jaunā cilnē programmas galvenā loga labajā pusē.
 1. Izlasiet lapā esošo informāciju un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Analizēt. Rīks analizēs jūsu pašreizējo reģistra statusu un izdomās labāko optimizācijas stratēģiju.
 1. Pārskatiet skenēšanas rezultātus. Rīks parādīs reģistra sadrumstalotības pakāpi un pateiks, vai ir nepieciešams labojums vai uzlabojums.

Piezīme: Ja Windows ir instalēts cietvielu diskā, diska defragēšana var parādīt ziņojumu “Jūsu sistēma nav sadrumstalota”. Tas ir tāpēc, ka atšķirībā no cietajiem diskiem sadrumstalotība cietvielu diskus īpaši neietekmē.

 1. Atlasiet Defrag Now, lai sāktu reģistra defragmentēšanu, vai “Defrag on next computer reboot”, lai ieplānotu darbību nākamajai datora palaišanas reizei.

Reģistra defragmentēšanas procesa beigās jūs saņemsit paziņojumu, ka jūsu reģistrs ir defragmentēts (ja tāds ir) kopā ar saiti “Skatīt detalizētu pārskatu”, uz kuras varat noklikšķināt, lai izlasītu visaptverošu tīrīšanas ziņojumu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found