Windows

Kā Windows 10 labot lēnu labā klikšķa konteksta izvēlni?

Windows 10 ir aprīkots ar daudzām funkcijām, funkcijām un atjauninājumiem, kas padara to par vienu no labākajām operētājsistēmām tirgū. Microsoft nodrošina Windows 10 regulārus atjauninājumus, lai palīdzētu tam sekot līdzi tehnoloģiskajām tendencēm, novērst kļūdas un uzlabot lietotāju pieredzi. Tomēr, tāpat kā katrai programmatūras daļai, arī Windows 10 ir savi ierobežojumi un trūkumi. Piemēram, atjauninājumi var izraisīt negaidītas problēmas, kas var apgrūtināt datora lietošanu. Šīs problēmas ir jāatrisina, ja vēlaties turpināt izmantot ierīci. Labā ziņa ir tā, ka lielāko daļu Windows 10 problēmu var viegli novērst.

Korporācija Microsoft nesen izlaida jaunu atjauninājumu operētājsistēmai Windows 10. Tomēr šis atjauninājums ir saistīts ar problēmu. Ja nesen esat atjauninājis Windows, iespējams, pamanīsit, ka, veicot peles labo pogu, var paiet ilgs laiks, līdz tiek parādīta konteksta izvēlne ar peles labo pogu. Tas liek ilgi gaidīt, pirms jūs varat darīt to, ko vēlaties. Tas var būt nomākta, ar peles labo pogu noklikšķinot uz ikonas un pēc tam gaidot gandrīz 5 minūtes, pirms tiek parādīta konteksta izvēlne.

Ir iemesls, kāpēc tiek aizkavēta konteksta izvēlne ar peles labo pogu. Jums nav jāuztraucas. Jūs varat viegli novērst šo problēmu. Tomēr, pirms to varat izdarīt, jums jāsaprot, kas to izraisa.

Šī problēma, maigi izsakoties, var būt kaitinoša, jo, lai ātri piekļūtu būtiskām Windows operētājsistēmas funkcijām, piemēram, displeja iestatījumiem, vispārējiem iestatījumiem utt., Jums ir nepieciešams peles labās pogas klikšķa rīks. Šīs problēmas galvenais cēlonis ir konflikts starp trešo personu lietotnes un Windows čaulas paplašinājumus. To var izraisīt arī korumpēts trešās puses čaulas paplašinājums. Vēl viens iemesls, kāpēc šī problēma var parādīties, ir novecojuši vai kļūdaini displeja draiveri.

Tātad, ķersimies pie tā! Šajā rokasgrāmatā mēs jums parādīsim, kā viegli novērst Windows 10 ar peles labo pogu noklikšķiniet uz izvēlnes problēmām. Tālāk norādītās problēmu novēršanas metodes palīdzēs jums atrisināt šo problēmu. Lai izmantotu šo sarakstu, jums pat nav jābūt IT ekspertam.

Labojiet Windows 10 lēno labo klikšķu konteksta izvēlni

 1. Atjauniniet displeja draiverus
 2. Atspējojiet visus nevajadzīgos trešo pušu čaulas paplašinājumus
 3. Izpildiet Clean Boot
 4. Labojiet savu reģistru
 5. Atrisiniet šo problēmu automātiski

Apskatīsim katru no šiem risinājumiem, lai atrastu to, kas darbojas jūsu datorā. Ja nevēlaties pārvarēt problēmu ar šīs problēmas manuālu atrisināšanu, vienkārši ritiniet uz leju līdz pēdējam risinājumam, lai uzzinātu, kā automātiski novērst šo problēmu.

Piezīme: Pirms izmēģināt kādu no šajā ceļvedī esošajiem risinājumiem, pārliecinieties, ka tas ir izdarīts izveidot atjaunošanas punktu. Tas dublēs jūsu svarīgo sistēmas informāciju tikai gadījumā, ja rodas problēmas.

1. risinājums: atjauniniet displeja draiverus

Pirmais risinājums, kas jums jāmēģina, ir pārbaudīt, vai displeja draiveri ir novecojuši, un pēc tam tos atjaunināt. Lūk, kā to izdarīt:

 • Nospiediet īsinājumtaustiņu Windows taustiņš + R, ievade “Devmgmt.msc” (bez pēdiņām) lodziņā un pēc tam nospiediet taustiņu ENTER. Tādējādi tiks atvērts ierīces pārvaldnieka logs.
 • Klikšķiniet uz Displeja adapteri lai to paplašinātu. No turienes dodieties uz savu NVIDIA grafikas karti un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās. Tas parādīs to opciju sarakstu, no kurām jums vajadzētu izvēlēties
 • Kad esat to izdarījis, atgriezieties savā NVIDIA grafikas kartē un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās vēlreiz. Šoreiz izvēlieties Atjaunināt draivera programmatūru.
 • Izvēlies Automātiski meklējiet atjauninātu draivera programmatūru opciju un pacietīgi gaidiet, kamēr Windows meklē atjauninājumu.
 • Šajā brīdī jūsu problēma ir jānovērš. Tomēr, ja problēma joprojām pastāv, atgriezieties NVIDIA grafikas kartē un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās vēlreiz. Izvēlieties Atjaunināt draivera programmatūru. Tomēr šoreiz izvēlieties Pārlūkojiet manu datoru, lai atrastu draivera programmatūru
 • Tagad izvēlieties opciju Ļaujiet man izvēlēties no sava datora ierīču draiveru saraksta. Tas parādīs sarakstu, no kura jāizvēlas savam NVIDIA grafikas kartei saderīgs draiveris.
 • Ļaujiet Windows palaist procesu. Kad process ir pabeigts, restartējiet datoru, lai saglabātu izmaiņas.

Tagad, kad displeja draiveris ir atjaunināts, jums vajadzētu vēlreiz izbaudīt datoru. Tomēr, ja problēma joprojām pastāv, pārejiet pie nākamā risinājuma.

2. risinājums: atspējojiet visus nevajadzīgos trešo pušu čaulas paplašinājumus

Ja jūsu konteksta izvēlne ir pilna ar trešo pušu čaulas paplašinājumiem, problēma varētu būt viena no tām. Korumpēts trešās puses čaulas paplašinājums var padarīt jūsu labo klikšķi konteksta izvēlni lēnu. Tas varētu būt iemesls, kāpēc jūsu kontekstizvēlne aizkavējas. Dažos gadījumos vienlaikus var būt bojāti vairāki čaulas paplašinājumi. Tādēļ jums ir jāatspējo visi nevajadzīgie čaulas paplašinājumi, kas atrodas jūsu konteksta izvēlnē.

Lai atspējotu čaulas paplašinājumus, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

 • Vispirms lejupielādējiet nepieciešamo programmu no šejienes. Jums tas nav jāinstalē. Vienkārši ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un izvēlieties Izpildīt kā administratoram
 • Dodieties uz izvēlni un atlasiet Tad izvēlieties opciju Filtrēt pēc paplašinājuma veida. No turienes dodieties uz Konteksta izvēlne opciju un noklikšķiniet uz tā, lai atvērtu nākamo lapu.
 • Jaunajā logā tiks parādīts ierakstu saraksts. Šajā sarakstā visi ieraksti, kas apzīmēti ar sārts fons ir ieraksts, kas ir instalēts ar trešās puses programmatūru.
 • Turiet nospiestu CTRL taustiņš uz tastatūras un noklikšķiniet uz visiem ierakstiem ar rozā fonu. Tas izcels katru no tiem. Tagad dodieties uz loga augšējo kreiso stūri un atlasiet sarkana poga. Tas atspējos visus atlasītos ierakstus.
 • Pēc tam restartējiet datoru, lai veiktu izmaiņas. Pārbaudiet, vai problēma vairs nav.
 • Ja tas atrisina problēmu, tas nozīmē, ka kļūdains čaulas paplašinājums ir jūsu problēmas cēlonis. Lai identificētu konkrēto čaulas paplašinājumu, kas izraisa šo problēmu, iespējojiet paplašinājumus vienu pēc otra, līdz problēma atkārtojas. Ja problēma atkārtojas, iespējojot noteiktu paplašinājumu, tas ir jūsu vaininieks.
 • Viss, kas jums tagad jādara, ir atspējot šo konkrēto paplašinājumu. Pēc tam atrodiet ar to saistīto programmatūru un atinstalējiet to arī.
 • Restartējiet datoru, lai Windows varētu saglabāt jūsu veiktās izmaiņas.

3. risinājums: izpildiet tīru sāknēšanu

Programmatūras konflikts varētu būt vēl viens iemesls, kāpēc labā klikšķa konteksta izvēlne ir lēna. Lai to novērstu, jāveic tīra sāknēšana, lai redzētu, kura lietotne ir vaininieks:

 • Tastatūrā nospiediet saīsni Windows taustiņš + R. Lodziņā ievadiet “msconfig ” (bez pēdiņām). Lai apstiprinātu ievadi, noklikšķiniet uz pogas Labi.
 • Jaunajā logā noklikšķiniet uz Vispārīgi cilni un pārbaudiet, lai apstiprinātu, ka izvēles rūtiņa blakus Selektīvs marķējums ir
 • Pārejiet uz lodziņu blakus Ielādējiet starta vienumus un noņemiet atzīmi no tā.
 • Noklikšķiniet uz Pakalpojumi Zem šīs cilnes dodieties uz lodziņu blakus Paslēpt visus Microsoft pakalpojumus un pārbaudiet to.
 • Šajā brīdī dodieties uz Atspējot visus un noklikšķiniet uz tā. Tas atspējos visus nevajadzīgos pakalpojumus, kas var izraisīt konfliktus.
 • Iet uz Uzsākt cilni un izvēlieties Atveriet uzdevumu pārvaldnieku.
 • Šajā jaunajā logā dodieties uz Uzsākt cilni un meklējiet visus iespējotos starta vienumus. Atspējojiet tos visus.
 • Apstipriniet savu izvēli, noklikšķinot uz pogas Labi un pēc tam restartējot sistēmu.
 • Tagad atgriezieties pie tastatūras un nospiediet saīsni Windows + R. Ievade “msconfig”Lodziņā un atlasiet Labi.
 • Noklikšķiniet uz Vispārīgi vēlreiz un izvēlieties opciju Normāla startēšana. Noklikšķiniet uz pogas Labi, lai apstiprinātu izmaiņas.
 • Kad parādās uzvedne ar aicinājumu restartēt ierīci, noklikšķiniet uz pogas Restartēt. Ja šī uzvedne neparādās, pats restartējiet datoru. Pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz konteksta izvēlnes.

4. risinājums: novērsiet savu reģistru

Ja iepriekš minētais risinājums nedarbojās, iespējams, ka jums ir bojāts reģistrs, un tas ir jānovērš. Pirms turpināt reģistra labošanu, izveidojiet sava reģistra dublējumu. Tas būs noderīgi, ja radīsies kļūda un jums būs jāatjauno reģistrs iepriekšējā stāvoklī.

Pēc reģistra dublēšanas tagad varat veikt tālāk norādītās darbības, lai veiktu reģistra labojumu:

 • Tastatūrā nospiediet saīsni Windows + R. Pēc tam ievadiet komandu regedit un nospiediet taustiņu ENTER, lai to izpildītu.
 • Nākamais solis ir pāreja uz šo reģistra atslēgu:

HKEY_CLASSES_ROOT \ Directory \ shellex \ ContextMenuHandlers

 • Kad atrodaties šajā vietā, dodieties uz ContextMenuHandlers un atlasiet to. Tas parādīs mapju sarakstu zem tā.
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz visām šī saraksta mapēm (izņemot Jaunas un WorkFolders) un izvēlieties

Piezīme: Ja nevēlaties pilnībā izdzēst visas šīs mapes, varat tās dzēst vienu pēc otras, līdz problēma ir atrisināta. Tomēr katrai dzēstajai mapei ir jārestartē dators. Tāpēc vislabāk ir tos visus izdzēst uzreiz.

 • Restartējiet ierīci, lai apstiprinātu veiktās izmaiņas.

5. risinājums: Atrisiniet šo problēmu automātiski

Ja neviens no iepriekš minētajiem risinājumiem nepalīdzēja atrisināt šo problēmu datorā, varat to automātiski atrisināt, izmantojot īpašu programmatūru. Turklāt, ja jūs uztraucaties, ka, mēģinot novērst šo problēmu, pats varat nodarīt lielāku kaitējumu, šis risinājums ir domāts jums.

Auslogics BoostSpeed ​​11 ir programmatūra, kas īpaši izstrādāta, lai atrastu sistēmas kļūdas un tās novērstu tikai ar vienas pogas klikšķi. Tas var atrast bīstamus čaulas paplašinājumus un tos pārtraukt. Tas var arī atrast un noņemt vai atspējot bojātus paplašinājumus. Tas ne tikai ļauj pareizi darboties konteksta izvēlnei ar peles labo pogu noklikšķiniet, bet arī palielina datora ātrumu.

Auslogics BoostSpeed ​​11 ir vairāk nekā tikai labot lēno labo klikšķi konteksta izvēlni; tas risina arī citas dziļas problēmas, kas var ietekmēt jūsu datora funkcionalitāti, par kurām jūs, iespējams, nezināt. Tas sniegs jums pilnu ziņojumu par atrastajām problēmām, pirms tas turpinās un tos novērsīs.

Izmantojiet šo pārbaudīto un apstiprināto rīku, lai labotu kļūdas datorā.

Secinājums

Šajā rakstā aplūkotie risinājumi noteikti palīdzēs jums atrisināt problēmu un atgriezīs sistēmu pēc iespējas labāk. Tomēr, ja jūs nevēlaties iziet grūtības to novērst pats, vienkārši izmantojiet Auslogics BoostSpeed ​​11 rīku, lai to ātri atrisinātu.

Ja jums ir kādi citi risinājumi, kurus vēlaties dalīties ar mums, lūdzu, atstājiet tos zemāk esošajā komentāru sadaļā.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found