Windows

Kā novērst kļūdu Nav atrasta piemērota grafiskā karte?

<

Jūs visi esat sagatavojušies un gatavi spēlēt iecienīto datorspēli. Bet pēc tam tiek parādīts šāds kļūdas ziņojums:

"Nav atrasta piemērota grafiskā karte." vai

"Nevar izveidot grafisko ierīci."

Tas ir tik pievīla, jo grafikas karte ir ļoti svarīga, lai attēlus ģenerētu displejā.

Bet neuztraucieties. Dažu minūšu laikā jūs varat atgriezties normālā stāvoklī, lietojot vienu vai vairākus no šiem labojumiem (tie darbojas visās Windows versijās, ieskaitot Windows 7, 8 un 10).

1. iespēja: izdzēsiet spēles Config.dat failu

Grafikas kartes kļūdas problēma varētu būt saistīta ar jūsu datorspēles iestatījumiem.

Lūk, kā to novērst.

Jums būs jāizdzēš spēles fails config.dat. Šis ir fails, kuru izveidojis ražotājs, lai saglabātu iestatījumus, kurus esat izvēlējies, izmantojot spēles iestatījumu izvēlni. Faila noņemšana neietekmēs jūsu spēli. Tas tikai novērsīs noklusējuma iestatījumus, kas neļauj spēlei atklāt grafikas karti. Sākot spēlēt spēli, tā atkal izveidos jaunu config.dat failu.

Failu config.dat var atrast, izmantojot šo faila ceļu: Dokumenti> Manas spēles> NameOfTheGame.

Lai izdzēstu šo failu, rīkojieties šādi:

  1. Atrodiet spēles config.dat failu.
  2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila un atlasiet Dzēst. Pēc tam noklikšķiniet uz Jā.
  3. Restartējiet datoru.

Kad esat atvēris spēli, problēma ir jāsakārto.

Ja nē, problēma varētu būt vairāk nekā spēles iestatījumi. Izmēģiniet šādas iespējas.

2. iespēja: restartējiet datoru

Šis labojums darbojas, ja datorā jau ir grafiskā karte, bet sistēma to vienkārši nav atklājusi. Tādējādi, restartējot datoru, sistēma pārbaudīs visu instalēto aparatūru un atjauninās sevi startēšanas laikā.

Tas ir vienkāršs process:

  1. Noklikšķiniet uz restartēšanas opcijas Windows sākumlapā.
  2. Varat arī izslēgt datoru un, kad tas ir izslēgts, varat pārbaudīt, vai grafikas karte ir ievietota pareizi.
  3. Kad dators tiek restartēts vai atkal ieslēdzat, pārbaudiet, vai datorspēle tagad darbojas bez aizķeršanās.

Izslēdzot datoru, var gadīties, ka jums nav ievietota grafiskā karte.

Tātad, jūs varētu domāt:Kā atrast piemērotu grafikas karti savam datoram? ” Labākais veids, kā to izdarīt, ir sazināties ar sava datora ražotāju par ieteicamo aparatūru, kas ir saderīga ar jūsu modeli.

Ja joprojām tiek parādīts kļūdas ziņojums, ir pienācis laiks izmēģināt nākamo iespēju.

3. iespēja: atjauniniet datora grafikas kartes draiveri

Ja grafikas kartes aparatūra ir ievietota un joprojām tiek parādīts kļūdas ziņojums, iespējams, trūkst problēmas vai ir novecojuši grafikas kartes draiveri.

Faktiski tas var būt novecojis draiveris citai aparatūrai, kas ietekmē arī jūsu grafikas kartes darbību. Nepareizi / novecojuši draiveri var izraisīt sistēmas konfliktus, kas ietekmē citus datora komponentus. Tādēļ jums jāatjaunina ne tikai grafikas kartes draiveris, bet arī visi draiveri datorā.

Lai to izdarītu manuāli, būs vajadzīgs laiks, un tas prasīs daudz darba, meklējot pareizos, drošos un atjauninātos draiverus, kas ir saderīgi ar vairākiem datora komponentiem.

Tādējādi labākais risinājums ir to darīt automātiski, izmantojot efektīvu draivera atjaunināšanas programmatūru, piemēram, Auslogics draivera atjauninātāju.

Auslogics draivera atjauninātājs skenē visus trūkstošos vai novecojušos draiverus datorā un atjaunina tos ar vienu klikšķi.

Vissvarīgākais ir tas, ka programmatūra instalē tikai oficiālās draiveru versijas, kas ir saderīgas ar jūsu konkrēto ierīces modeli. Pirms draiveru atjaunināšanas tā dublē jūsu sistēmu, lai jūs varētu ērti mainīt visas nepatīkamās izmaiņas.

Pēc visu draiveru atjaunināšanas restartējiet datoru un pārbaudiet, vai datorspēle darbojas.

Ja tas nedarbojas, iespējams, problēma nav saistīta ar jūsu sistēmas draiveriem. Nākamā iespēja varētu atrisināt šo problēmu.

4. iespēja: mainiet displeja izšķirtspēju un izmantojiet logu bez malām

Jums var rasties jautājums: “Kā displeja izšķirtspējas maiņa palīdz?” Vai kāda jēga ir bezmalu logam?

Šī opcija var šķist ikdienišķa, taču tā var ietekmēt jūsu situāciju.

Displeja izšķirtspēja ietekmē grafikas kartes darbu. Pilna izšķirtspēja palielinās grafikas kartes slodzi, salīdzinot ar vidēju vai zemu izšķirtspēju. Ja jūsu grafikas karte nav pietiekami jaudīga, tā, iespējams, netiek pietiekami labi pārvaldīta ar augstu izšķirtspēju.

Tāpēc labāk izvēlēties vidēju vai zemāku izšķirtspēju.

Datorspēles loga lielums ietekmē arī grafikas kartes veiktspēju.

Ja esat iestatījis spēli pilnekrāna režīmā, tas nodrošina ekskluzīvu piekļuvi jūsu grafiskajai kartei (GPU). Tas displeja adapterim dod lielāku slodzi tādu problēmu pārvaldībā kā izšķirtspējas maiņa un resursu pārvaldība.

Tādējādi loga bez apmalēm izmantošana būs efektīvāka nekā atvēršana pilnekrāna režīmā.

Logs bez apmalēm ir tikai parasts logs, un loga hroms ir atspējots. Tas nozīmē, ka tas jūsu displeja adapterim neuzliek tik lielu slodzi kā pilnekrāna režīmā.

Jūs, iespējams, jau pamanījāt, ka daudzas spēles darbojas dīvaini un pat avarē, kad tās ir iestatītas uz pilnekrāna režīmu. Tas ir tāpēc, ka viņi diezgan labi netiek galā ar Alt-tab. Tādējādi jūs atradīsit problēmu, mēģinot izmantot Alt-tab, lai pārbaudītu savus FAQ jautājumus par spēli vai tērzētu Discord.

Ja tas nedarbojas, izmēģiniet šo pēdējo iespēju.

5. iespēja: instalējiet Microsoft .NET Framework

Lai atvieglotu vairākas funkcijas, daudzām datorspēlēm nepieciešama Microsoft .NET Framework. Iespējams, ka jums nav pareizās .NET ietvara versijas. Tādēļ jums jāpārbauda Microsoft vietnē, lejupielādējiet un instalējiet atbilstošo .NET ietvaru.

Kamēr esat pie tā, jums jāpārbauda, ​​vai ražotājam ir jauni jūsu spēles atjauninājumi. Var būt daži kļūdu labojumi, kas nesen tika identificēti.

Tam vajadzētu galīgi novērst problēmu.

Ja esat izmēģinājis kādu no šiem risinājumiem kā novērst problēmu “nav atrasta piemērota grafiskā karte”, vai kāds no viņiem ir strādājis pie jums? Vai arī esat atradis citu iespēju, kas darbojas labi, bet nav šeit uzskaitīta? Dalieties komentāros un palīdziet kādam citam, kurš, iespējams, cīnās ar kļūdu “Nav atrasta piemērota grafiskā karte”.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found