Windows

Kā konfigurēt ekvalaizeri programmā Groove Music operētājsistēmā Windows 10?

<

Pagājušā gada decembrī Microsoft pārtrauca straumēšanas pakalpojumu Groove Music Android un iOS platformās. Klēpjdatoru lietotāji, šķiet, bija atbrīvoti no pārtraukšanas, jo uzņēmums solīja pakalpojumu turpināt darboties operētājsistēmā Windows 10. Acīmredzot Microsoft neplānoja pildīt solījumu padarīt Groove Music pilnībā funkcionālu visās Windows 10 ierīcēs, jo tā paziņoja, ka no marta Sākot ar 31 gadu, OneDrive straumēšanas pakalpojums, izmantojot lietotni Groove Music, tiks pilnībā pārtraukts.

Tas nozīmē, ka Windows 10 lietotāji vairs nevarēs izmantot Groove kā savu mūzikas failu skapi OneDrive. Ja joprojām vēlaties klausīties savus tiešsaistes albumus, izmantojot lietotni, vispirms tie būs jālejupielādē bezsaistē. Jūs varat tos atskaņot arī ar citu straumēšanas lietotni.

Tad tās ir sliktās ziņas. Labā ziņa ir tā, ka jūs joprojām varat izmantot Groove Music pārsteidzošās funkcijas, jo Microsoft nepārtrauc lietotnes atbalstu operētājsistēmā Windows 10. Kā minēts iepriekš, jūsu vietējie faili joprojām būs atskaņojami, izmantojot Groove. Jūs joprojām varēsit iestatīt atskaņošanas sarakstus, atskaņot fona mūziku un pat izmantot radio režīmu. Vēl viena lieliska funkcija ir Ekvalaizers, kas tika pievienots versijai 10.18011.12711.0 un jaunākām.

Kā izmantot ekvalaizeri Groove Music for Windows 10?

Laba ideja, kas ļaus jums pielāgot skaņas iestatījumus operētājsistēmā Windows 10 Groove vai jebkurai citai mūzikas lietojumprogrammai, kas ļaus jums pielāgot mūzikas pieredzi pēc sirds patikas.

Pirms turpināt, jums jāpārbauda, ​​vai izmantojat pareizo Groove Music versiju. Ja jūsu versija nav atjaunināta, jauniniet to Windows veikalā.

Windows 10 datorā atveriet lietotni Groove Music un noklikšķiniet uz zobrata ikonas apakšējā kreisajā stūrī, lai piekļūtu iestatījumiem. Tu redzēsi izlīdzinātājs zem Atskaņošana. Noklikšķinot Ekvalaizers parādīs logu, kurā būs pilns ar ekvalaizera iestatījumiem basiem, augsto disku pastiprināšanai, basu pastiprināšanai, austiņām, klēpjdatoriem, portatīvajiem skaļruņiem, stereo galviņām utt. Jūs varat izvēlēties vienu no tiem vēlamajam skaņas efektam.

Ja vēlaties pats piešķirt vērtības, atlasiet pasūtījuma un pēc nepieciešamības pārvietojiet baltos punktus pa zilo grafiku. Saglabājiet un izejiet, kad esat pabeidzis.

Veicot šīs darbības, jums jāspēj izbaudīt lieliskus skaņas efektus, spēlējot ar Groove, iespējams, ar papildu sitienu basu nodaļā. Jūs varat savienot austiņas vai citu audio perifērijas ierīci un ļaut mūzikai vienkārši aizplūst.

Ja ekvalaizera efekts nav tik izteikts, kā jūs domājāt, vai ja jūs parasti saņemat zemas kvalitātes skaņu, ieteicams pārbaudīt, vai jums ir instalēti pareizi skaņas draiveri. Jūs varat izvēlēties rūpīgu manuālu pārbaudi vai arī izmantot Auslogics draivera atjauninātāju, lai skenētu datoru, vai tajā nav trūkstošu vai novecojušu skaņas draiveru.

Auslogics draivera atjauninātājs ne tikai skenēs visu jūsu sistēmu un precīzi noteiks visus novecojušos vai problemātisko draiveru gadījumus, bet ar klikšķi tas arī lejupielādēs jaunākos, ražotāja ieteiktos skaņas draiverus jūsu Windows 10 datoram. Varat instalēt Pro versiju, lai visus draiverus atjauninātu vienā piegājienā.

Kā pielāgot skaņas iestatījumus operētājsistēmā Windows 10?

Ja vēlaties sistemātisku ekvalaizera efektu, nevis tikai to Groove Music, varat veikt šādas darbības:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Skaļruņi ikona Windows 10 uzdevumjoslā.
  2. Atlasiet Izklausās un tad atskaņošana Parādītajā uznirstošajā logā noklikšķiniet uz cilnes
  3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz noklusējuma audio ierīces sarakstā un atlasiet Rekvizīti.
  4. Atlasiet Uzlabojumi no nākamā loga un atzīmējiet Ekvalaizers cilni.
  5. Izvēlieties vajadzīgo skaņas efektu no Iestatīšana nolaižamajā izvēlnē un noklikšķiniet uz labi saglabāt.
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found