Windows

Ko darīt, ja “Šis dators” pēc atjaunināšanas tiek pārdēvēts par “dators (1)”?

<

Windows 10 atjauninājumi ir paredzēti, lai uzlabotu datora veiktspēju un novērstu kļūdas un problēmas. Lielākā daļa lietotāju, kuri tos lejupielādē un instalē, bez problēmām var izmantot jaunās funkcijas un uzlabojumus. Tomēr ne vienmēr atjauninājumi savu darbu veic efektīvi. Diemžēl ir gadījumi, kad tie rada traucējumus, sistēmas pārslodzi un citas problēmas.

Daži lietotāji ziņoja, ka pēc jaunāko Windows atjauninājumu instalēšanas izvēlnes Sākt un citās vietās datora ikona tika parādīta nepareizi. Viņi sūdzējās, ka ikona tagad ir kļuvusi par datoru (1). Jums var rasties jautājums, kā pēc Windows 10 atjaunināšanas šis dators tika pārdēvēts par datoru (1). (1) faila nosaukuma beigās norāda, ka izpildāmais fails jau pastāv. Tātad tas nozīmē, ka redzamais fails ir oriģināla dublikāts. Tas notiek tāpēc, ka operētājsistēma nejauši izstaro V taustiņu.

Ir vērts atzīmēt, ka tas ir vienkāršs vizuāls traucējums, kas neietekmē jūsu operētājsistēmas veiktspēju. Tomēr estētikas labad jūs to vienmēr varat mainīt. Ja vēlaties zināt, kā pēc Windows atjaunināšanas pārdēvēt datoru (1) uz Šo datoru, izlasiet šo ziņu. Mēs parādīsim vienkāršu metodi, kā novērst šo nelielo vizuālo kļūmi.

Kā pārdēvēt datoru (1) uz šo datoru pēc Windows atjaunināšanas

 1. Pirmā lieta, kas jums jādara, ir palaist File Explorer. To var izdarīt, nospiežot tastatūras taustiņu Windows Key + E.
 2. Tagad noklikšķiniet uz adreses joslas un ierakstiet vienu no tālāk norādītajiem ceļiem:

apvalks: programmas

C: \ Users \ [User Account] \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs

Piezīme. Atcerieties attiecīgi aizstāt [User Account].

 1. Veiciet dubultklikšķi uz mapes Windows sistēma.
 2. Jūs, iespējams, redzēsiet dublētus īsinājumtaustiņus, piemēram, Dators (1), File Explorer (1) vai Vadības panelis (1). Dzēst šos vienumus.
 3. Pēc dublēto saīsņu dzēšanas dodieties uz cilni Skats.
 4. Atlasiet Slēptās preces.
 5. Lentes labajā stūrī noklikšķiniet uz Opcijas. To darot, tiks atvērts logs Mapes opcijas.
 6. Atveriet cilni Skats.
 7. Noņemiet atlasi opcijai “Paslēpt aizsargātos operētājsistēmas failus (ieteicams)”.
 8. Saglabājiet izmaiņas, noklikšķinot uz Lietot un Labi.
 9. Windows sistēmas mapē jūs redzēsiet jaunu failu ar nosaukumu Desktop.ini.
 10. Lai atvērtu failu, izmantojiet Notepad.
 11. Kad fails ir atvērts Notepad, meklējiet zemāk redzamo rindu:

computer.lnk = @% SystemRoot% \ system32 \ shell32.dll, -9216

 1. Mainiet šo rindu uz:

dators (1). lnk = @% SystemRoot% \ system32 \ shell32.dll, -9216

 1. Saglabājiet Notepad failu un pēc tam pārbaudiet, vai problēma ir novērsta.

Drošības atgādinājums

Ja kļūda radās pēc operētājsistēmas atjaunināšanas, nav jāuztraucas. Kā jau minējām, problēma neietekmē jūsu Windows 10 datora funkcionalitāti. No otras puses, jums joprojām vajadzētu būt piesardzīgiem. Ja sākat redzēt mapju dublikātus, kuru izraisītājs vai cēlonis nav zināms, jums jāizpēta problēma un jāveic izmeklēšana. Dažos gadījumos šī problēma var rasties vīrusu vai ļaunprātīgas programmatūras infekcijas dēļ.

Jūsu labākais risinājums šādu problēmu risināšanai ir visaptveroša un uzticama pretvīrusu instalēšana. Tur ir daudz drošības programmatūras programmu, un var būt grūti izvēlēties pareizo. Ir svarīgi izvēlēties produktu, kuram uzticas daudzi. Jums būs prieks uzzināt, ka Auslogics Anti-Malware atbilst rēķinam. Šo rīku, kuru izstrādājis sertificēts Microsoft Silver Application Developer, var nodrošināt visaugstāko aizsardzību pret datu drošības apdraudējumiem un ļaunprātīgu programmatūru.

Kas ir lieliski par Auslogics Anti-Malware, vai tas ir pietiekami visaptverošs, lai noķertu priekšmetus, kurus jūsu galvenais pretvīrusu līdzeklis var palaist garām. Tātad, jūs varat sagaidīt, ka tā identificēs izpildāmo failu dublikātus jūsu datorā. Tas nodrošinās jūsu datora drošību un drošību, nodrošinot jums nepieciešamo sirdsmieru.

Vai ir kādas citas Windows 10 problēmas, kuras vēlaties, lai mēs apspriežam?

Jūtieties brīvi uzdot savus jautājumus zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found