Windows

Kāpēc jūsu internets nedarbojas, pat ja tas ir savienots?

Dažreiz jūsu Windows datorā var rasties diezgan dīvaina lieta: sistēma teiks, ka jums nav interneta savienojuma, kad patiesībā varat viegli sērfot tīmeklī, izmantojot pārlūkprogrammu.

Tātad, iespējams, jūs sev jautājat: "Kāpēc Windows 10 saka" nav interneta ", kamēr internets darbojas?" Tas ir tas, uz ko mēs pievērsīsimies šajā amatā.

Ko nozīmē “savienots, bet nav piekļuves internetam”?

Kļūdas ziņojums “nav interneta” (kas notiek, pat ja sērfošana darbojas) nesen tika apspriests vienā no Microsoft lietotāju forumiem. Lietotājs sīkāk aprakstījis problēmu.

Acīmredzot pēc tam, kad DNS servera adreses tika piešķirtas manuāli, sistēma sāka “ticēt”, ka interneta nav, kaut arī lietotājs joprojām var sērfot tīmeklī. Šķiet, ka problēma radās tūlīt pēc tam, kad lietotājs manuāli ievadīja DNS adaptera adreses tīkla adaptera IPv4 protokolam. Pēc tam sistēma sāka rādīt ikonu “bez interneta”, un tādas lietotnes kā Spotify un tamlīdzīgi ziņoja par bezsaistē, kamēr pārlūkprogrammas darbojās pilnīgi labi.

Tomēr, kad lietotājs atkal nomainīja DNS servera adreses iestatījumus uz automātisku un restartēja datoru, viss atgriezās normālā stāvoklī: internets darbojās pareizi, neviena lietotne neziņoja par savienojuma zudumu un sistēma nedomāja, ka pastāv savienojuma problēma .

Tātad, šķiet, ka atbilde uz problēmu ir vienkārši atturīga no manuāla DNS serveru piešķiršanas. Tomēr tas diez vai ir vēlams risinājums, jo DNS serveru iestatīšana manuāli parasti rada daudz lielāku ātrumu, un daudzi lietotāji dod priekšroku, lai šī opcija būtu pieejama viņiem.

Tātad, vai jautājumam ir labāks risinājums? Izrādās, ka ir

Šķiet, ka atbilde uz problēmu ir saistīta ar DWORD vērtību mapē HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ services \ NlaSvc \ Parameters \ Internet. Tādējādi, mainot šo vērtību datora reģistrā, dažiem lietotājiem ir izdevies atrisināt problēmu.

Lūk, kā rīkoties:

  • Tastatūrā nospiediet taustiņu kombināciju Win + R, lai atvērtu Run.
  • Ierakstiet “regedit” un nospiediet taustiņu Enter.
  • Tiks parādīta lietotāja konta uzvedne - noklikšķiniet uz Jā, lai apstiprinātu.
  • Pārejiet uz šo mapi: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ services \ NlaSvc \ Parameters \ Internet
  • Atrodiet EnableActiveProbing un veiciet dubultklikšķi uz tā.
  • Mainiet EnableActiveProbing vērtību no 0 uz 1.
  • Turpiniet restartēt datoru.
  • Kad tas tiek restartēts, jums vajadzētu būt iespējai manuāli iestatīt DNS adreses, neradot tīkla problēmas sistēmā Windows.

Iepriekš aprakstītajām darbībām vajadzētu novērst problēmu lielākajai daļai lietotāju. Tomēr dažreiz jums var rasties papildu problēma: atsāknēšanas laikā EnableActiveProbing var atkal atgriezties pie 0. Šādā gadījumā problēmu var izraisīt nesen instalēta programmatūra vai ļaunprātīga programmatūra datorā. Labākais risinājums būtu visaptveroša ļaunprātīgas programmatūras skenēšana datorā.

Ja jūsu primārais pretvīrusu līdzeklis neko nenosaka, mēģiniet iegūt otru viedokli ar Auslogics Anti-Malware, kas ir izstrādāts, lai atklātu pat visretākos ļaunprātīgos priekšmetus un var darboties blakus galvenajam pretvīrusu saturam, tāpēc jums tas nebūs jādara. atinstalējiet to. Ja datorā nav konstatēta ļaunprātīga programmatūra, mēģiniet atinstalēt jebkuru nesen lejupielādēto programmatūru un pārbaudiet, vai problēma izzūd.

Visbeidzot, ja bieži rodas tīkla kļūdas, ieteicams pārbaudīt tīkla draiverus. Novecojis tīkla draiveris var būt diezgan nepatīkams jūsu sistēmā - tāpēc ir svarīgi, lai jūsu draiveri būtu atjaunināti un darbotos pareizi. Draiverus var atjaunināt divos veidos: to var izdarīt manuāli vai automātiski.

Sistēmas draiveru manuāla atjaunināšana parasti ir ieteicama pieredzējušākiem lietotājiem, jo ​​tas ir sarežģīts process, kurā ietilpst vairākas darbības (piemēram, veco draiveru atinstalēšana, jauno OS versijas draiveru lejupielāde no oficiālās vietnes un to instalēšana datorā) un diezgan daudz mazliet laika. Turklāt, ja šī procesa laikā kļūdāties, tas var radīt vēl lielākas problēmas jūsu datorā.

<

Ja nejūtaties pietiekami pārliecināts, lai manuāli instalētu draiverus, varat izmantot īpašu programmatūru, lai tos automātiski atjauninātu. Auslogics draiveru atjauninātājs var paveikt šo darbu jūsu vietā: programma vispirms pārbaudīs jūsu sistēmas draiverus, vai tajā nav esošo vai iespējamo problēmu, un pēc tam tikai ar vienu klikšķi atjauninās novecojušos draiverus uz jaunākajām oficiālajām versijām. Tādā veidā jūs uzturat draiverus pareizi, neriskējot sabojāt sistēmu vai pavadīt laiku, veicot manuālu instalēšanu.

Ātrs risinājums Lai ātri atrisinātu «Nav interneta» izdevumā izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

Mēs ceram, ka iepriekš minētie risinājumi ir bijuši noderīgi, un jūs vairs nesaskaras ar tīkla problēmām savā Windows 10 datorā. Lūdzu, dalieties, kā novērsāt problēmu, komentāru sadaļā zemāk.