Windows

11 labākie fotoattēlu rediģēšanas rīki

Fotogrāfija ir māksla, māksla, kas iemūžina skaistumu nekustīgā formā, attēlojot dzīvās būtnes un idejas uz digitālā audekla. Vai vismaz katrs fotogrāfs vēlētos, lai viņu darbs tiktu apveltīts. Acīmredzot fantastiska momenta uzņemšana ar smalku sīkrīku ir puse no cīņas. Otra puse? Fotoattēlu rediģēšana.

Mūsdienās fotoattēlu rediģēšana ir būtiska digitālās fotogrāfijas sastāvdaļa. Kamēr profesionāli fotogrāfi jau ir izvēlējušies digitālo fotoattēlu rediģēšanas rīkus, iesācēji šajā biznesā parasti ir vairāk jūrā attiecībā uz lietojumprogrammām, kuras izmantot, lai precīzi pielāgotu savas fotogrāfijas atbilstoši viņu prasībām. Šī rokasgrāmata nāk talkā: mēs esam noapaļojuši aptuveni desmit labākos fotoattēlu rediģēšanas programmatūras rīkus MacOS un Windows 2019. gadā.

Pat ja uzņemtie attēli ir patiesi vidēji, tas ir kompetenta fotoattēlu rediģēšanas rīka maize un sviests. Līdz brīdim, kad tik ļoti bilde ir saprātīgi izskanējusi caur neskaitāmām tāda rīka funkcijām kā Adobe Photoshop, iespējams, jums būs izdevies no citrona izgatavot fotografēšanas limonādi. Lieta ir tāda, ka fotoattēlu rediģēšanas programmatūru var izmantot, lai fokusētu fotoattēla aspektu vai piešķirtu tam pareizo krāsu un faktūru.

Tomēr tur ir miljards rīku, kas apgalvo, ka ir labākais redaktors, ko var piedāvāt fotogrāfiju pasaule. Starp viņiem izvēlēties labāko labāko ir neiespējams uzdevums, taču, lai papildinātu fotogrāfa prasmes, var izvēlēties pareizo rīku kombināciju.

Daži rīki būtībā ir lieliski. Piemēram, Canva šogad ir ieguvis tvaika galvu kā jaunais bērns fotografēšanas blokā. Citi ir apmaksāti, bet augsti novērtēti pamati, piemēram, Adobe piedāvājumi - Lightroom un Photoshop. Starp tiem ir daudz vairāk rīku, kurus daudzi fotogrāfi zvērēs. Tur ir pat daži bezmaksas, bet efektīvi rīki.

Mēģināt izvēlēties labāko no tiem visiem ir neprātīgs uzdevums. Mēs ar prieku būsim nejēgas un pulcēsim 11 labākos fotoattēlu redaktorus ap 2019. gadu. Jūs esat gudrais un izvēlieties no mūsu rīku saraksta, kas vislabāk atbilst tam, ko meklējat šajā fotografēšanas brauciena brīdī.

Bet kāpēc rediģēt fotoattēlus?

Ir teiciens, ka precīzākā fotogrāfija ir tā, kas uzņemta. Kāpēc tad rediģēt fotogrāfijas? Kāda vispār ir fotoattēlu rediģēšanas rīku jēga?

 1. Fotoattēlu rediģēšanas programmatūra ļauj apstrādāt fotoattēlu tieši tā, kā jūs to iedomājāties, noklikšķinot uz kameras slēdža.
 2. Varat precizēt noklusējuma attēlu, ko tver kameras vietējais procesors.
 3. Jūs varat ievērojami samazināt savas fotogrāfijas lielumu.
 4. Tikai dažu minūšu rediģēšanas laikā varat izveidot tūkstošiem efektu, sākot no rotaļīgiem līdz drūmiem.
 5. Izslēdziet no fotogrāfijas krāsas vai objektus, kas jums nepatīk.

Ja esat fotogrāfs, jūs, bez šaubām, izdomāsiet vēl vairāk iemeslu, lai šo neapstrādāto attēlu palaistu, izmantojot kompetentu fotoattēlu redaktoru. Bez papildu kavēšanās šeit ir 11 labākie fotoattēlu redaktori, kurus varat iegūt jebkur.

Skylum Luminar

Tas ir pārsteidzoši, ka Luminar no Skylum tika palaists tikai pirms neilga trīs gadiem. Šis brīnišķīgais fotoattēlu rediģēšanas un attēlu manipulēšanas rīks ir ātri izpūtis dažus savus daudzstāvīgākos konkurentus no ūdens ar lieliskām funkcijām, kas ātri ir radījušas veltītu gaismas darbinieku kopienu.

Neatkarīgi no tā, vai esat atkarīgais no Instagram, fotografējat kā hobiju vai ar savu uzticamo DSLR esat iecerējis daudz lielākas ambīcijas, Luminar piedāvā būtībā visu nepieciešamo. Turklāt jums nav jāuztraucas par mēneša abonementa izpirkšanu desmitiem dolāru. Jūs maksājat vienreizēju maksu, lai abonētu pakalpojumu, un jums tiek piešķirta tūlītēja piekļuve desmitiem rīku, tostarp ādas uzlabošanai un ar AI darbināmai debesu nomaiņas funkcijai.

Skylum ir pielicis daudz pūļu, lai pārliecinātos, ka jums ir pieejama Luminar versija neatkarīgi no tā, kas jums nepieciešams. Lietotāji operētājsistēmā Windows var viegli lejupielādēt Windows versiju, savukārt tiem, kas atrodas gultā ar Apple, ir sava MacOS versija. Un, ja jūs nevēlaties atteikties no Photoshop vai Lightroom (vai abiem), varat viegli izmantot Luminar kā spraudni, lai izveidotu super fotoattēlu rediģēšanas lietotni. Spraudnis ir pieejams arī Apple Photos.

Luminar 4 ir racionalizēts interfeiss, kas padara fotoattēlu rediģēšanu ļoti pieejamu ikvienam - sākot no lajiem līdz profesionāļiem. Tās slaidu sistēma ir intuitīva un viegli uztverama, ļaujot lietotājiem izbaudīt gaišāku, dzidrāku, tonizējošāku un citus pamata pielāgojumus. Ja meklējat rīku, kas ļauj Adobe produktiem palaist naudu, vienlaikus ietaupot dažus no jums, nemeklējiet tālāk kā Skylum Luminar.

Ko jūs saņemat Skylum Luminar 4:

 • Uzlabota debesu nomaiņas tehnoloģija, kas ļauj ar vienu klikšķi vai slīdņa kustību izvēlēties attēlam jaunas debesis
 • Intuitīvs un ērti lietojams interfeiss, kas sadalīts piecās galvenajās kategorijās - Rīki, Pamati, Radošais, Portrets un Pro
 • AI portreta rīki - Skin Enhancer un Portrait Enhancer - kas apvieno ādas izlīdzināšanu, izdzēš plankumus un veic desmitiem citu ar ādu saistītu pielāgojumu
 • Vienreizējs abonements

Prasības: Dators: divkodolu CPU vai labāks, 8 GB RAM, Windows 7 SP1 līdz 10 | Mac: divkodolu CPU vai labāks, 8 GB RAM, OS X 10.11.6 vai jaunāka versija Minimālā ekrāna izšķirtspēja: 1280 × 768 pikseļi

Iegūstiet atlaides Skylum Luminar 4 Inspiration Edition, Plus Edition vai Max Edition šeit.

Uzņemiet vienu

No pirmās fāzes staļļa, augstas klases kameru aparatūras veidotājiem, nāk Capture One, kas ir viens no labākajiem pēcapstrādes rīkiem fotogrāfijas jomā. Tas piedāvā lielisku RAW kameru failu pārveidošanu, kas ir salīdzināma ar Lightroom spēju, un atbalsta vairāk nekā 500 kameras, padarot to par zelta standartu neapstrādātu attēlu apstrādē.

Līdzīgi kā Luminar, arī Capture One abonēšanas modelis ir tāds, ka jūs varat viegli izvēlēties sev piemērotāko plānu. Tie, kas vēlas pilnīgu pieredzi, var uzkrāt dūšīgus 299 USD par mūžīgu licenci vai papildināt to ar 13 stila paketēm un nopludināt 448,00 USD. Alternatīvi, jūs varat iegūt pilnu versiju par 20 ASV dolāriem mēnesī. Īpašais plāns Sony un FujiFilm lietotājiem paredz 129 USD par mūža licenci un 9,99 USD par ikmēneša abonementu. Sony un FujiFilm lietotāji var bez maksas izmantot samazināto Capture One Express, savukārt ikviens var nobaudīt Capture One nozares vadošos slāņus un ādas toņu tehnoloģiju, izmantojot 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju pro versijai.

Lai pievienotu pilnībā pielāgojamu darbvietas pieredzi, Capture One interfeiss sastāv no paneļiem, kurus var pārvietot jebkurā lietotāja vēlmē. Tos var dublēt, mainīt izmērus, piespraust vai iestatīt peldēšanu, nodrošinot lietotājam neticamu elastību darbvietas izkārtojumā un ērtības. Izņemot kosmētikas pielāgošanu, Capture One ļauj fotografēt piesietā veidā, ļaujot importēt attēlus programmā, fotografējot un iestatot parametrus secīgiem kadriem.

Capture One fotoattēlu pielāgojumu, slāņu un masku klāsts nav salīdzināms ar visiem citiem tirgū esošajiem produktiem. Slāņus var sakraut, un to necaurredzamību kontrolē. Un, ja jūs pārejat no Lightroom, īpašais Capture One darbvietas iestatījums ļaus jums uzreiz justies kā mājās. Pievienojiet sesiju balstītas darbplūsmas, spilgtuma, līknes maskēšanas un uzlabotas vietas noņemšanas funkcionalitātes atbalstu, un ir viegli saprast, kāpēc daudzi ir gatavi ignorēt Capture One HDR un Panorama atbalsta trūkumu.

Pirmās fāzes Capture One 20 ieguvumi:

 • Elastība organizēt darbplūsmu sesijās vai katalogos
 • Viegla migrācija no Lightroom
 • Uzlabota slāņa tehnoloģija
 • Rediģējiet krāsas atbilstoši savām vajadzībām, izmantojot Basic Color Editor, Advanced Color Editor un Skin Tone rīkus
 • Pieejami vairāki abonēšanas modeļi

Prasības: Dators: divkodolu CPU vai labāks, 8 GB RAM, Windows 7 SP1 līdz 10 | Mac: divkodolu CPU vai labāks, 8 GB RAM, OS X 10.11.6 vai jaunāka versija Cietais disks: 10 GB | Minimālā ekrāna izšķirtspēja: 1200 × 800 pikseļi.

Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Capture One 20.

ACDSee Photo Studio Ultimate

Starp pieaugošajam pretendentu skaitam fotoattēlu rediģēšanas laukā daži joprojām lido zem radara, neskatoties uz vairāku gadu nepārtrauktu izcilību. ACDSee Photo Studio Ultimate vairākos aspektos ir tikpat labs kā Lightroom un pārspēj savus slavenākos konkurentus tādās jomās kā lietotāja saskarnes pielāgošana un visa ātrums, sākot no RAW failu priekšskatījumu ģenerēšanas līdz pakešu apstrādei.

Var teikt, ka tas, kas atšķir ACDSee, ir tā importa funkcija. Atšķirībā no Lightroom un lielākās daļas citu fotoattēlu apstrādes programmu, tai nav jāimportē attēlu faili savā katalogā vai datu bāzē. Tas piekļūst lietotāja cietajam diskam un visu dara no turienes. Pat ja faili ir jākopē no ārēja avota, piemēram, karšu lasītāja, tie tiek importēti tieši vietējā cietajā diskā.

Izmantojot ACDSee, jūs varat viegli un ātri kategorizēt savus attēlus, izmantojot uzlabotu sejas noteikšanu un sejas atpazīšanu. Tādā veidā jūs vienmēr varat sagrupēt savus fotoattēlus atbilstoši tajos esošajiem cilvēkiem vai ātri meklēt konkrētus cilvēkus. Visu veidu rediģēšanas rīku klātbūtne, ko varat lūgt, tiek papildināta ar ērti lietojamu saskarni, caur kuru jūs varat ātri atrast vajadzīgo, lai attēlam piešķirtu vēlamo izskatu.

ACDSee ir versija Mac lietotājiem, un pilnīga Windows vai MacOS licence dod tiesības līdz 5 lietotājiem izmantot pilnu rīku klāstu, kā arī 500 GB mākoņkrātuves, kas mitināta SeeDrive. Pievienojiet tiešsaistes vitrīnām ACDSee tīmekļa galeriju un iespēju to izmantot kā Photoshop spraudni, kā arī tādus nepietiekami novērtētus rīkus kā Smart Erase, Liquify un Color LUT atbalsts, un ACDSee ir viegli sarunā par labāko attēlu. tagad pieejami apstrādes rīki.

Ko jūs saņemat ACDSee Photo Studio Ultimate:

 • Draudzīgs un intuitīvs interfeiss
 • Attēli nav jāimportē katalogos
 • Pielāgojami īsinājumtaustiņi
 • Sejas atpazīšana, dodot iespēju ātri indeksēt attēlus
 • Mūža pirkuma vai ikmēneša abonēšanas iespējas

Prasības: Dators: divkodolu CPU vai labāks, 8 GB RAM, Windows 7 SP1 līdz 10 | Mac: divkodolu CPU vai labāks, 6 GB RAM, OS X 10.12 vai jaunāka versija Cietais disks: 2 GB | Minimālā ekrāna izšķirtspēja: 1024 × 768 pikseļi.

Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu ACDSee Photo Studio Ultimate 2020.

Canva

Kas ir labāks par mūža licenci vai lētu ikmēneša abonēšanas modeli? Augstas kvalitātes freemium, tas ir kas. Canva piedāvā šo cenu modeli, taču tas ir tikai aisberga virsotne. Salīdzinājumā ar tādu fotoattēlu rediģēšanas behemotiem kā Lightroom un Capture One, Canva ir vienkāršāka, bet arī plašāka. Tas ietver tikai attēlu redaktoru, lai aptvertu visu grafiskā dizaina gammu.

Izmantojot Canva, failu vilkšana un nomešana nekad nav bijusi tik krāsaina vai patīkama. Tas nāk ar aizraujošu funkciju komplektu, kas idejas pārvērš satriecošos dizainos tikai dažu kursora kustību laikā. Varat izmantot savus attēlus vai aizņemties no Canva profesionālo fotogrāfiju kolekcijas, kas sagrupēta pēc tēmas.

Ja jūs vēl neesat pieķēries, fotoattēlu rediģēšana ir tikai viens no Canva aspektiem, taču tas nav aspekts, par kuru jāņirgājas. Lai gan tas nav tik izturīgs kā vairāk vispārpieņemto piedāvājumu, tas nav domāts. Gone ir mulsinošais lietotāja interfeiss un citu rīku opciju sajaukšana. Izmantojot Canva, vienkārši nometiet attēlu un ķerieties pie darba, izmantojot pielāgojamos filtrus, lai iegūtu perfektu spilgtumu, kontrastu un piesātinājumu.

Canva ir pieejama tiešsaistē un darbojas uz Windows, macOS un mobilajām platformām, dodot lietotājiem iespēju darīt to, ko viņi vēlas, no viņu praktiski jebkuras ierīces uz zemes. Kopš 2012. gada lietotne ir kļuvusi par izvēli tiem, kuri vēlas nedaudz uzlabot, lai pārliecinātos, ka viņu fotoattēli izceļas no kaudzes.

Izmantojot Canva, jūs varat viegli augšupielādēt fotoattēlu, izvēlēties dizainu, rediģēt attēlu pēc sirds patikas, pievienot aprakstošu tekstu un augšupielādēt gatavo produktu Instagram vai savā vietnē - tas viss nav sviedri. Jūs varat iegūt visas šīs iespējas un vēl vairāk, izmantojot ikmēneša abonementu 9,95 ASV dolāru apmērā. Ar savu funkciju klāstu, kas lieliski piemērots sociālo mediju laikmetam, Canva ir dizaina entuziastu sapnis.

Ko jūs saņemat Canva Pro:

 • Freemium programmatūra, ko bez maksas var izmantot tiešsaistē
 • Tūkstošiem pielāgojamu veidņu, no kurām izvēlēties
 • Spēja pievienot uzlīmes, nozīmītes un burbuļus
 • Velciet un nometiet funkcionalitāti
 • Vienmērīga integrācija ar sociālajiem medijiem, tērzēšanu, mākoņkrātuvi un produktivitātes lietojumprogrammām

Prasības: tīmekļa pārlūkprogrammas: Chrome, Mozilla Firefox, Safari vai Edge | Android tālruņi: Android 4.1 Jellybean vai jaunāka versija iPhone tālruņi: iOS 10 vai jaunāka versija Stabils interneta savienojums visās platformās

Apmeklējiet Canva vietni, lai sāktu darbu, vai lejupielādējiet Canva Android.

PicMonkey

Tāpat kā Canva, tāpat kā PicMonkey. Abi produkti tika izveidoti kā žāvājoša plaisa starp fotoattēlu rediģēšanu un lielāku grafiskā dizaina pasauli. Ar lielāku uzmanību vizuālajai saziņai tīmeklī parādījās PicMonkey, kas piedāvāja plašu grafiskā dizaina un fotoattēlu rediģēšanas rīku komplektu.

Izmantojot PicMonkey, pasaule ir burtiski jūsu austere. Jūs varat pilnīgi brīvi sākt to lielisko vizuālo ideju savā galvā, kā vien vēlaties. Jūs varat sākt ar tukšu audeklu un digitālu pildspalvu, importēt fotoattēlu un ķerties pie darba, vai ienirt programmas veidņu masīvā, izvēlēties sev tīkamāko un pievienot pēdējos pieskārienus. Un, ja jums gadās steigties, PicMonkey saglabās jūsu darbu mākonī, lai jūs jebkurā laikā varētu pie tā atgriezties.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat noteiktu grafisku, jauka izskata fontu vai fantastisku logotipu, kas atbilst jūsu zīmola krāsām, PicMonkey ir viss nepieciešamais. Izmantojot PicMonkey Pro vienreizēju maksājumu 120 ASV dolāru apmērā vai ikmēneša 12,99 ASV dolāru abonementu, jūs varat eksportēt savu darbu JPG, PDF vai PNG formātā, kā to prasa attiecīgais gadījums.

Grūti noskaņoti profesionāļi var izsmiet PicMonkey pamata filtrus vai īpašas Windows lietotnes trūkumu. Bet entuziastiem un tiem, kas vēlas strādāt, atrodoties ceļā, PicMonkey piedāvā izveicīgu tiešsaistes grafiskā dizaina paketi, kurai var piekļūt arī caur mobilo lietotni.

Labākā daļa? Pirms pirkumu veikšanas varat bez maksas izmēģināt visas lietotnes funkcijas.

Ko iegūstat programmā PicMonkey Pro:

 • Spēja eksportēt darbplūsmu PDF formātā
 • Sāciet ar tukšu audeklu un dariet visu, ko vēlaties no turienes
 • Tūkstošiem veidņu un daudz kolāžu efektu
 • Vienmērīga integrācija ar sociālo mediju platformām, piemēram, Instagram

Prasības: Platformas: Windows 7 un jaunākas versijas, macOS X 10.9 un jaunākas versijas, Chrome OS

Pārlūkprogrammas: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari 11.1+

Apmeklējiet PicMonkey vietni, lai sāktu rediģēšanu vai lejupielādētu Android lietotni no Play veikala.

Snappa

Maksāt ar degunu par Adobe Lightroom vai Capture One Pro ir labi, bet kāda jēga, ja viņi nevar strādāt tik ātri, kā vēlaties? Ne visiem ir laiks apsēsties pie datora, lai apstrādātu visus attēla aspektus. Ja vēlaties ātri atrisināt grafiskā dizaina un rediģēšanas vajadzības, varat rīkoties sliktāk nekā izmantot Snappa iespēju.

Snappa ir paredzēts ātrai un ērtai rediģēšanai, un tas palīdz ātri izveidot tiešsaistes grafiku. Ja vēlaties izveidot ātru attēlu Facebook, Twitter vai Instagram vai, iespējams, jums ir nepieciešams YouTube sīktēls vai kanāla art pronto, Snappa jums ir piemērots attēla izmērs, kuru varat izvēlēties no sava noklikšķināmo sākotnējo iestatījumu saraksta.

Kā ir ar šīs lapiņas vai ielūguma kartes izveidošanu sava labākā drauga dzimšanas dienā? Snappa ir daudz un daudz iepriekš sagatavotu veidņu, kuras varat izmantot un izlaist līkumoto procesu, sākot no nulles. Jums vienkārši jāpielieto paši pielāgojumi, un viss ir pabeigts. Varat pievienot tekstus, formas un foto efektus, līdz iegūstat tieši jūsu attēlam piemērotu maisījumu.

Un, ja jūs esat profesionāls dizainers, jums ne vienmēr ir jālido pāri Atlantijas okeānam, lai sasniegtu šo, tik ideālo, krēslas skatu. Snappa ir pilns ar profesionālas kvalitātes fotoattēliem, kurus varat izmantot, nemaksājot. Ja izmantojat buferi, varat pat ieplānot šo sociālo mediju reklāmu tieši no Snappa. Ko nemīlēt?

Par 10 USD mēnesī jūs saņemat visas Snappa funkcijas, piemēram, neierobežotu lejupielāžu skaitu, tūkstošiem HD fotoattēlu un grafikas, kā arī koplietošanu sociālajos tīklos. Snappa komanda saņem visu, kā arī komandas sadarbību starp pieciem lietotājiem par 20 ASV dolāriem mēnesī. Jūs joprojām varat reģistrēties bez maksas, lai nogaršotu Snappa labestību.

Ko jūs saņemat Snappa Pro:

 • 1 000 000 un vairāk HD fotoattēlu un grafikas
 • Neierobežots lejupielāžu skaits mēnesī
 • Sociālo mediju koplietošana
 • Bufera integrācija
 • Pielāgotas fontu augšupielādes

Sāciet darbu vietnē Snappa.

PortraitPro

Portrets Pro ir paredzēts tiem, kas ir zvērējuši būt uzticīgiem, uzticīgiem un godīgiem portreta režīmam. Pats nosaukums ir miris dāvinājums. Ja jums ir nepieciešams retušēt portreta fotoattēlus un iet ārpus virsmas, tad PortraitPro sniegs visu nepieciešamo.

Palaidiet savu attēlu, izmantojot PortraitPro rediģēšanas programmatūru, un jūsu klients, ja ne arī jūs, būs pārsteigts par rezultātiem. Programmatūra attēlā atklāj pilnīgi visas objekta iezīmes - vai tā būtu āda, mati, seja, vecums vai dzimums. Tas visu rediģē atbilstoši jūsu specifikācijām un rada tikai pareizo efektu. Jūs varat to izmantot, lai izdzēstu plankumus, izgaismotu tumšos laukumus vai izlīdzinātu ādu ar revolucionāro ClearSkin 5 rīku.

PortraitPro izmanto jaunākos padziļinātas mācīšanās, attēlu atpazīšanas un mākslīgā intelekta sasniegumus, lai radītu patiesus efektus. Jūs varat pat uzklāt digitālo kosmētiku, piemēram, mākslīgās skropstas, acu zīmulis, acu ēnas un skropstu tuša, lai uzlabotu objekta izskatu. Jūs varat rediģēt frizūru, uzlikt kontaktlēcas acīm un izmantot viedo filtru, lai racionalizētu savu darbu starp PortraitPro un Photoshop.

Izmantojot PortraitPro Studio Max, jūs saņemat visu pieejamo, ieskaitot RAW failu un pakešu apstrādi. PortraitPro Studio neietver RAW apstrādi, taču tai joprojām ir pietiekami daudz labumu, lai attaisnotu tās cenu 69,95 USD. Standarta izdevums ir 44,95 ASV dolāri un ietver tiešsaistes atbalstu, uzlabotu attēlu retušēšanu un JPG / TIFF r / w atbalstu.

Ko jūs saņemat vietnē PortraitPro Studio Max:

 • Uzlaboti grima rīki vīriešiem un sievietēm
 • Attēla īpašību uzlabota noteikšana
 • Pielāgojami sākotnējie iestatījumi
 • Bīdāmā rediģēšana

Prasības: Dators: Windows 7 vai jaunāka versija Mac: MacOS 10.10 vai jaunāka versija

Noklikšķiniet uz šīs saites, lai lejupielādētu PortraitPro.

Fotor

Fotor ļauj jums rediģēt savus fotoattēlus tiešsaistē vai ar savu darbvirsmas lietotni.Un tas ļauj jums sākt vienā vidē un pabeigt otrā, pateicoties tā mākoņu tehnoloģijai, kas padarīja Fotor par iecienītāko vairāk nekā 300 miljoniem lietotāju.

Jūs varat rediģēt augšupielādēto fotoattēlu, izveidot kolāžu vai izveidot noformējumu. Izmantojot programmatūras plašo skaisto kolāžu izvēli, jūs varat piešķirt saviem darbiem māksliniecisku izjūtu. Ja jums vajadzētu atrasties neziņā par to, ko teikt saviem mīļajiem Ziemassvētkos, Fotor nāks palīgā ar savu skaisto apsveikuma kartīšu un Ziemassvētku kolāžu izvēli.

Tieši tiešsaistes fotoattēlu rediģēšanā lietotne patiešām izceļas. Tas dod jums visu, ko Photoshop dara, bez grūtībām lejupielādēt programmu, lai to izmantotu. Jūs varat izmēģināt Fotor Pro ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu.

Ko jūs saņemat Fotor Pro

 • Tiešsaistes fotoattēlu rediģēšanas rīki, kas salīdzināmi ar Lightroom
 • Windows, macOS un mobilās versijas kopā ar tīmekļa saskarni
 • Daudz veidņu un sākotnējo iestatījumu, lai tos būtu vieglāk rediģēt
 • Uzlaboti filtri un skaistuma retušēšana

Noklikšķiniet šeit, lai sāktu izmantot Fotor.

DxO PhotoLab

DxO PhotoLab ir vērtīga iespēja, ja meklējat stabilu alternatīvu galvenajiem fotoattēlu redaktoriem. Tas noteikti piedāvā kaut ko atšķirīgu saskarnes ziņā un attēlu rediģēšanas ziņā, taču rezultāti var būt vienlīdz apmierinoši.

Izmantojot HSL (nokrāsa, piesātinājums un spilgtums) rīku, attēlu krāsu pārvaldība kļūst jautrāka un vizuāli apmierinošāka. Izmantojot ClearView, jūs varat no sava attēla izdzēst dūmaku un smogu, nodrošinot tīru izskatu.

Ko jūs saņemat DxO PhotoLab 3:

 • Uzlaboti korekcijas rīki
 • DxO ColorWheel, lai precizētu un aizstātu krāsas
 • DxO ClearView kontrasta optimizēšanai
 • 30 dienu bezmaksas izmēģinājums

Sāciet DxO PhotoLab bezmaksas izmēģinājumu šeit.

Serif Affinity foto

Serif Affinity Photo ļauj netraucēti rediģēt savus RAW fotoattēlus. Jums nav jālejupielādē nekādas ekstras, jo programma ir pilnībā ielādēta ar visu nepieciešamo, kas nozīmē, ka varat pilnībā iegremdēties pieredzē. Ir daudz rīku, lai apmierinātu jūsu īpašās vajadzības neatkarīgi no tā, vai vēlaties retušēt vai detalizētu pēcapstrādi.

Izmantojot Serif Affinity Photo, jūs varat izcelt savu iekšējo gleznotāju, savienot dažādus attēlus, izmantojot uzlaboto attēlu izlīdzināšanas algoritmu, un ārkārtīgi viegli izdzēst nevēlamās sadaļas. Un visu šo un daudz, daudz vairāk jūs varat saņemt par vienreizēju maksu 49,99 USD, padarot to par vienu no lētākajiem piedāvājumiem tirgū.

Ko jūs saņemat Serif Affinity Photo:

 • RAW failu apstrāde, pilns HDR atbalsts un fokusa sapludināšana
 • Atbalsts maskām un slāņiem
 • Dodge, sadedzināt, klonēt, plāksteris un plankumi noņemšanas rīkus

Pērciet programmatūru vai sāciet bezmaksas izmēģinājumu.

InPixio fotoattēlu redaktors

InPixio Photo Editor ir paredzēts visiem - ne tikai karjeras fotogrāfiem, kas rikšo pasauli ar DSLR rokās. Atšķirībā no citām programmām, InPixio ļauj jums izveidot profesionālas kvalitātes attēlus jau pirmajā dienā, kad ienirstat digitālajā grafiskajā dizainā. Mācīšanās līkne praktiski nepastāv, pateicoties vienkāršajam un intuitīvajam interfeisam, kas joprojām ļauj krājuma fotoattēliem vai augšupielādēm pievienot plašu efektu klāstu.

InPixio ir gan lietotājam, gan ģimenei draudzīgs. Jūs varat izvēlēties no daudziem kadriem, lai ietvertu jauku ģimenes fotoattēlu, izceltu vintage izskatu ar melnbaltiem filtriem vai piemērotu pareizo toņu līkni, lai iegūtu perfektu attēla apgaismojumu.

Varat veikt pielāgošanu un izmantot pakešrežīmu, lai to lietotu attēlu kopai vai saglabātu to kā sākotnēju iestatījumu turpmākai izmantošanai. Kad esat pabeidzis, varat ar klikšķi kopīgot savus attēlus sociālajos tīklos vai nosūtīt tos pa e-pastu kā pastkartes tuviniekiem. Jūs varat piekļūt rīka pamatfunkcionalitātei, izmantojot InPixio Photo Editor bezmaksas versiju, vai arī atbloķēt visu, maksājot $ 19.99 mēnesī.

Ko iegūstat InPixio Photo Editor Pro:

 • Daudz un daudz pielāgojamu rāmju dažādās tēmās, krāsās un dizainos
 • Vintage filtrēšanas tehnoloģija
 • Izplūdumi un faktūras
 • Partijas režīms un sākotnējie iestatījumi

Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu InPixio Photo Editor Pro.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found