Windows

Kā lietas ir mainījušas Windows 10 OS izlaišanas datumu?

Ar visiem atjauninājumiem, ar kuriem esam saskārušies, ir grūti noticēt, ka operētājsistēmai Windows 10 ir tikai trīs gadi. Kopš šīs operētājsistēmas debijas 2015. gada 29. jūlijā Microsoft ir nepārtraukti virzījis jaunas funkcijas, kas uzlabos lietotāju skaitļošanas pieredzi. Iepriekš tehnoloģiju gigantam bija nepieciešami apmēram trīs gadi, lai izlaistu nākamo galveno OS versiju. Tomēr Microsoft ir centies uzlabot sistēmu, regulāri izlaižot atjauninājumus. Mūsdienās ik pēc pāris mēnešiem ir redzamas jaunas izmaiņas sistēmā Windows 10.

Kā mainījusies Windows 10 iepriekšējos gados?

Kopš šī raksta tirgū ir bijušas piecas Windows 10 versijas. Šie ir galvenie atjauninājumi, kurus Microsoft ir izlaidis kopš 2015. gada 29. jūlija:

  • Windows 10 versija 1511 (2015. gada novembra atjauninājums)
  • Windows 10 versija 1607 (jubilejas atjauninājums)
  • Windows 10 versija 1703 (Creators Update)
  • Windows 10 versija 1709 (Fall Creators Update)
  • Windows 10 versija 1803 (2018. gada aprīļa atjauninājums)

Izmantojot šo iestatījumu, izmaiņas nenotika vienlaikus. Tā vietā operētājsistēma pakāpeniski pārveidojās dažādos funkciju atjauninājumos. Piemēram, salīdzinot Windows Vista un Windows 7, redzētu, ka izmaiņas bija būtiskas. Mūsdienās divreiz gadā izlaistie atjauninājumi vairs nešķiet tik lieli. Tas ir ērtāk lietotājiem, kuriem nepatīk pielāgoties jaunai operētājsistēmai. Turklāt tas ļauj Microsoft atbrīvot jaunas funkcijas, negaidot trīs gadus.

Tātad, kas tagad ir jauns operētājsistēmā Windows 10? No pirmā acu uzmetiena var šķist, ka OS nav tik daudz mainījies kopš 2015. gada. Tomēr, ja jūs to izmantojat trīs gadus, jūs pamanīsit būtiskos atjauninājumus. Sākot no izvēlnes Sākt līdz noformējuma valodai, gandrīz viss ir atsvaidzināts vai atjaunināts. Kopš Windows 10 ir pirmo reizi izlaists 2015. gadā, tas ir ievērojami uzlabojies. Dažas no ievērojamākajām jaunajām funkcijām ietver Timeline, Windows Ink Workspace, Continue on PC un My People.

Kas jauns Windows 10 tagad?

Salīdzinot jaunāko Windows 10 versiju ar 1507. gada versiju no 2015. gada, jūs redzēsiet, kā viss ir uzlabojies. Šādi skatoties, var šķist, ka versija, kas tika debitēta pirms trim gadiem, nebija pabeigta. No otras puses, ja jūs lietojat atjauninājumus, tiklīdz tie nāk, tie jums šķiet nevienmērīgi. Tas, iespējams, ir vislabākais, jo lietotāji nav apmierināti ar Microsoft izmaiņām.

Tika uzlabots arī Windows atjauninājums, lai efektīvi rīkotos ar jaunu funkciju izlaišanu. Ja šī rīka vecākā versija tika iestrādāta sistēmā Windows 10, tā, iespējams, nespēs apstrādāt lielos atjauninājumus. Tiek ziņots, ka Microsoft izmantos mašīnmācīšanos, lai noteiktu labāko grafiku jauna atjauninājuma instalēšanai. Starp citu, ja jums jāatjaunina Windows 10 draiveri, lai iegūtu labākos rezultātus, varat izmantot Auslogics draivera atjauninātāju.

Lielākā daļa cilvēku ir runājuši par jauno funkciju ar nosaukumu Sets. Šī funkcija tiks izlaista ar Redstone atjauninājumu, tādējādi pārveidojot lietotāju mijiedarbību ar datoru. Būtībā viņi varēs apvienot dažādas lietotnes zem cilnēm.

Kas jums visvairāk patīk / ienīst sistēmā Windows 10?

Dalieties savās domās zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found