Windows

Problēmu novēršana “Jūsu grafiskā karte neatbalsta DirectX 11 funkcijas”

‘Problēmu novēršanas problēma ir tā

dažreiz nepatikšanas atduras ”

Autors nav zināms

Ja mēģināt palaist iecienīto spēli, saskaroties ar ziņojumu “Jūsu grafiskā karte neatbalsta DirectX 11 funkcijas”, tas var šķist diezgan atturīgs, un tomēr tā nebūt nav liela drāma. Lieta ir tāda, ka attiecīgā problēma ir 100% atrisināma, tāpēc jums nevajadzētu ļaut negatīvām domām pārņemt. Šajā rakstā jūs atradīsit veselu virkni vienkāršu un efektīvu problēmu novēršanas problēmu - vienkārši sāciet ar pirmo un turpiniet kustēties, līdz paklupt uz metodi, kas padarīs jūsu DirectX problēmu par pagātni. . Kā tāds, jums vajadzētu darīt:

 • Restartējiet datoru

Tas ir vienkāršākais un katrā ziņā visredzamākais solis, lai sāktu problēmu novēršanu. Patiesībā daudzi lietotāji to izlaiž un tādējādi sarežģī situāciju, jo faktiski nav nepieciešams izmantot radikālākus risinājumus. Jebkurā gadījumā restartējiet datoru un pagaidiet, līdz tas ieslēdzas un jūsu Windows nokārtojas. Pēc tam mēģiniet sākt spēli un pārbaudiet, vai vairs nav ziņojuma “Jūsu grafiskā karte neatbalsta DirectX 11 funkcijas”. Ja tas šeit ir pamanāmi, tad, diemžēl, jūsu lieta nav tik vienkārša, tāpēc jums nav citas iespējas, kā turpināt strādāt.

 • Pārbaudiet savas spēles minimālās prasības

Ir pienācis laiks rūpīgāk aplūkot šedevru, kuru cenšaties sākt. Pārbaudiet tā minimālās prasības un pēc tam pārliecinieties, vai vecā labā mašīna tām atbilst. Ja tas neizdodas, tad jūsu aparatūra ir mazliet pāri kalnam, kas nozīmē, ka jums nekas nav jādara, bet tikai jāatjaunina, lai varētu atskaņot to, kas jums patīk.

 • Atjauniniet savu spēli

Ja jūsu dators ir labi aprīkots, lai reaģētu uz jūsu spēļu vajadzībām, iesakām atjaunināt spēli. Iespējams, ka jūs ne viens vien saņemat šo ziņojumu, un spēļu izstrādātājs jau ir izlaidis ielāpus, kas nepieciešami problēmas novēršanai. Kā tāds jums jādara, ir apmeklēt Steam (vai citu platformu vai vietni, kas saistīta ar spēli, ar kuru jums ir problēmas) un pārbaudīt, vai nav atjauninājumu.

 • Atjauniniet grafikas kartes draiveri

Pastāv liela varbūtība, ka problēma “Jūsu grafiskā karte neatbalsta DirectX 11 funkcijas” izriet no novecojušas grafikas kartes draivera. Atjauninot to, visticamāk, problēma tiks novērsta, tāpēc tas ir jādara bez turpmākas kavēšanās.

Būtībā ir trīs draiveru programmatūras atjaunināšanas metodes. Vislabākais ir visu procesu automatizācija. To var izdarīt, izmantojot īpašu rīku, piemēram, Auslogics Driver Updater. Rezultātā visi draiveri - ne tikai viena grafiskā karte - tiek iegūti ideālā formā, neriskējot instalēt kaut ko nepareizu datorā un tādējādi radīt nesaderības problēmas.

Ja kādu darbu vēlaties veikt kāda noslēpumaina iemesla dēļ, varat to darīt brīvi. Vienkārši pārliecinieties, ka zināt, kāds tieši draiveris ir nepieciešams jūsu grafiskajai kartei. Pretējā gadījumā jūs varat iegūt nepareizu programmatūru un likt savai sistēmai iet vaļā. Turklāt ņemiet vērā, ka .exe faili ir jāielādē tikai no cienījamiem avotiem, lai izvairītos no sistēmas inficēšanas ar kādu bīstamu programmatūru.

Bez tam jūs varat izmantot Device Manager, lai atjauninātu grafikas kartes draiveri. Šeit ir norādījumi par to:

Windows 7

 1. Palaidiet izvēlni Sākt.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Dators un atlasiet Pārvaldīt.
 3. Atrodiet Device Manager un noklikšķiniet uz tā.
 4. Pārejiet uz grafikas karti. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 5. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet Atjaunināt draiveri.

Windows 8

 1. Noklikšķiniet uz ikonas Sākt.
 2. Izvēlnē atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
 3. Kad esat tajā atradis, atrodiet savu grafisko karti pieejamo ierīču sarakstā.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet Atjaunināt draivera programmatūru.

Windows 10

 1. Atveriet izvēlni Sākt un dodieties uz Meklēt.
 2. Meklēšanas laukā ierakstiet Ierīču pārvaldnieks.
 3. Nospiediet taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz pogas Labi.
 4. Pagaidiet, līdz meklēšana ir pabeigta. Pēc tam noklikšķiniet uz Device Manager.
 5. Ierīču sarakstā atlasiet grafisko karti.
 6. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā. Izvēlnē atlasiet Atjaunināt draiveri.

Jums tiks vaicāts, vai Device Manager vajadzētu meklēt nepieciešamo draivera programmatūru tiešsaistē. Apstipriniet to. Meklēšana var aizņemt kādu laiku, tāpēc ir svarīgi būt pacietīgam. Ja šis manevrs izrādās veiksmīgs, piekrītiet instalēt atrasto draiveri.

Visbeidzot, jums vajadzētu restartēt datoru. Tas ir nepieciešams solis - pretējā gadījumā jūsu veiktās izmaiņas nevar stāties spēkā. Tātad, atsāknējiet datoru, pagaidiet, līdz jūsu Windows ir izveidota un darbojas, un pēc tam atjaunojiet situāciju, kad saņēmāt ziņojumu, kas jūs šeit atveda. Ja problēma ir pazudusi, vainīgais bija jūsu grafikas kartes draiveris. Ja metode ir izrādījusies bez rezultātiem, pārejiet, lai mēģinātu labot zemāk.

 • Atjauniniet DirectX

Kad redzat ziņojumu “Jūsu grafiskā karte neatbalsta DirectX 11 funkcijas”, jums jāpārbauda, ​​kāda DirectX versija darbojas jūsu datorā. Lai to izdarītu, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Nospiediet tastatūras Windows logotipa taustiņu un R taustiņu, lai izsauktu Run.
 2. Kad palaišanas programma ir izveidota, laukā Atvērt ierakstiet dxdiag un noklikšķiniet uz Labi vai nospiediet taustiņu Enter.
 3. Kad DirectX diagnostikas rīks ir atvērts, atrodiet cilni Sistēma un dodieties tur.
 4. Pārejiet uz sadaļu Sistēmas informācija.
 5. Pēc tam ritiniet uz leju līdz DirectX versijai.

Šeit jūs varat redzēt, kāda DirectX versija jums ir. Ja tas ir vecāks par DirectX 11, ir dabiski, ka DirectX 11 funkcijas nav pieejamas jūsu datorā. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu atjaunināt DirectX versiju, lai datorā varētu spēlēt prasīgas un grafikas ietilpīgas spēles.

Ja izmantojat sistēmu Windows 10, vienīgā iespēja ir doties uz Windows atjaunināšanas centru un atjaunināt sistēmu. Tas parādīs jaunāko DirectX versiju. OS atjaunināšanas process ir diezgan vienkāršs, vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Atveriet izvēlni Sākt, uzdevumjoslā noklikšķinot uz Windows logotipa ikonas.
 2. Atrodiet zobrata ikonu un noklikšķiniet uz tās, lai atvērtu izvēlni Iestatījumi.
 3. Iestatījumu ekrānā pārejiet uz atjaunināšanas un drošības elementu un noklikšķiniet uz tā.
 4. Jūs ieradīsities Windows atjaunināšanas centrā.
 5. Pārbaudiet, vai ir kādi ieteiktie atjauninājumi. Ja tādi ir, apstipriniet tos.
 6. Ja jūs nevarat redzēt nevienu atjauninājumu, kas gaida instalēšanu, jums vajadzētu noklikšķināt uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus. Windows meklēs nepieciešamos atjauninājumus tiešsaistē. Piekrītiet instalēt to, ko tā ir atradusi.

Tiem, kas izmanto Windows 8.1, arī jāatjaunina sava sistēma:

 1. Atveriet burvju joslu: nospiediet tastatūras Windows taustiņu + C īsinājumtaustiņu vai vienkārši pārvietojiet kursoru uz ekrāna apakšējo labo stūri.
 2. Noklikšķiniet uz Iestatījumi. Pēc tam noklikšķiniet uz Mainīt datora iestatījumus.
 3. Atveriet kreisās rūts izvēlni un atlasiet Atjaunināšana un atkopšana.
 4. Kreisajā rūtī atrodiet Windows Update un noklikšķiniet uz tā.
 5. Instalējiet pieejamos atjauninājumus, ja tādi ir. Pretējā gadījumā noklikšķiniet uz Meklēt atjauninājumus. Jūsu OS meklēs nepieciešamo.

Ja vēlaties atjaunināt Windows 7 OS, varat rīkoties šādi:

 1. Palaidiet izvēlni Sākt. Atrodiet un atlasiet Vadības panelis.
 2. Noklikšķiniet uz opcijas Sistēma un drošība.
 3. Noklikšķiniet uz Windows Update.
 4. Kreisās rūts izvēlnē atlasiet Meklēt atjauninājumus.
 5. Jūs tiksiet novirzīts uz Windows atjaunināšanas ekrānu. Noklikšķiniet uz pogas Meklēt atjauninājumus.
 6. Pagaidiet, līdz meklēšana ir pabeigta un instalēta ieteiktā.

Ja operētājsistēmas atjaunināšana nav palīdzējusi iegūt jaunāku DirectX versiju operētājsistēmā Windows 7, jāveic manuāla atjaunināšana. Lai to izdarītu, apmeklējiet Microsoft atbalsta vietni un uzziniet, kā to iegūt

nepieciešama servisa pakotne un atjaunināšana.

Cerams, ka tas ir beidzies ar galvassāpēm ‘Jūsu grafiskā karte neatbalsta DirectX 11 iespējas’.

Tomēr jums jāatceras, ka, lai maksimāli izmantotu spēles, jums jāpielāgo dators pēc iespējas labāk. Pārliecinieties, ka jūsu sistēmas resursi tiek izmantoti efektīvi, un nekādi nevēlamie materiāli neaizsedz jūsu Windows. Mēs iesakām izmantot īpašu rīku, piemēram, Auslogics BoostSpeed, lai optimizētu jūsu sistēmu un nodrošinātu tās vienmērīgu darbību. Tas ļaus jūsu spēlēm nonākt pilnīgi jaunā līmenī.

Auslogics Boost Speed ​​11: padomi par lietošanu

Vai jums nepieciešama papildu palīdzība? Ja tā, atstājiet savu komentāru zemāk, un mēs jums palīdzēsim!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found