Windows 10 atjaunināšana nav izvēles tradīcija, tā ir absolūta nepieciešamība. Papildus funkciju atjauninājumu iegūšanai, kas palielina operētājsistēmu, ir jāatjaunina arī citi svarīgi komponenti, piemēram, Windows Defender vīrusu definīcijas. Citi atjauninājumi ietver atjauninājumus jūsu draiveriem un citus lietojumprogrammu saskarnes, piemēram, .NET Framework.
Pašlaik daudzi lietotāji saprot novecojušas sistēmas smagumu un pēc iespējas cenšas vienmēr instalēt jaunākos Microsoft atjauninājumus. Dažreiz viņi tomēr nonāk labojumā: Windows atjaunināšanas utilīta bieži rada kļūdas, kas norāda, ka atjaunināšanas procesu nevar turpināt. Viens no šiem kļūdu kodiem ir Windows atjaunināšanas kļūda 0xc1900223.
Mēs uzskatām, ka šī kļūda jūs atveda šeit. Mēs parādīsim dažādus risinājumus un risinājumus, kas palīdzējuši citiem lietotājiem, piemēram, jūs, atbrīvoties no tā.
Kāpēc rodas Windows 10 atjaunināšanas kļūda 0xc1900223?
Microsoft kļūdas apraksts ir šāds:
“Tas norāda, ka, lejupielādējot un instalējot izvēlēto atjauninājumu, radās problēma. Windows atjaunināšana vēlāk mēģinās vēlreiz, un šobrīd jums nekas nav jādara. ”
Šis paskaidrojums liek domāt, ka jums ir jānomet bumba un jāatgriežas vēlāk. Tomēr tas ne vienmēr notiek. Dažreiz jūs joprojām redzat kļūdu neatkarīgi no tā, cik pārtraukumu jūs piešķirat lietderībai. Tas liecina, ka jums ir jānovērš daži pamatcēloņi.
Šīs pamatā esošās problēmas cita starpā ietver interneta savienojuma problēmas, ļaunprātīgu programmatūru, VPN, problēmas ar Windows atjaunināšanas pakalpojumiem un komponentiem, problēmas ar jūsu resursdatora failu, bojātu Winsock un problemātisko DNS kešatmiņu.
Mēs viens pēc otra parādīsim jums ceļvežus, kā atrisināt šīs problēmas.
Pārliecinieties, vai jums ir darbojošs interneta savienojums
Dažreiz kļūdas ziņojuma patiesais iemesls ir interneta savienojuma trūkums. Jūs varētu domāt, ka jūsu datora interneta savienojums ir labs, bet patiesībā tas tā nav. Tātad, pirms sākat uzlabot problēmu novēršanu, pārbaudiet, vai jūsu internets darbojas. Atveriet pārlūkprogrammu un mēģiniet ielādēt vietni.
Ja nekas nedarbojas, apsveriet maršruta restartēšanu. Izslēdziet datoru un pēc tam izslēdziet maršrutētāja strāvu. Pēc dažām minūtēm atkal ieslēdziet ierīces un pārbaudiet, vai savienojums ir atjaunots. Ja nekas joprojām nedarbojas, jums jāsazinās ar interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP).
Atspējot mērīto savienojumu
Parasti operētājsistēma Windows 10 var izmantot jūsu datus, tomēr uzskata par vajadzīgu lejupielādēt visus pieejamos atjauninājumus. Tas ir ideāli piemērots sistēmām ar neierobežotu datu ierobežojumu. Tomēr, ja izmantojat mērītu savienojumu, operētājsistēma samazinās datu lietojumu, tikai automātiski lejupielādējot kritiskos atjauninājumus un ļaujot izvēlēties, vai lejupielādēt citus atjauninājumus, piemēram, Windows Store Apps atjauninājumus.
Iespējams, ieslēdzot mērītā savienojuma funkciju, tiek izraisīta Windows atjaunināšanas kļūda 0xc1900223. Mēģiniet to atspējot un pārbaudiet, vai atjauninājums darbosies bez problēmām. Ja nezināt, kā atspējot mērītā savienojuma funkciju, rīkojieties šādi:
- Palaidiet lietotni Iestatījumi, noklikšķinot uz pogas Sākt un virs barošanas ikonas atlasot zobrata ikonu. Varat arī pieskarties Windows un I taustiņiem kopā.
- Kad tiek parādīta lietotne Iestatījumi, noklikšķiniet uz tīkla un interneta ikonas.
- Kad parādās Tīkla un interneta lapa, dodieties uz loga kreiso pusi un noklikšķiniet uz Wi-Fi.
- Pēc tam dodieties uz cilni Wi-Fi loga labajā pusē un noklikšķiniet uz saites “Pārvaldīt zināmos tīklus”.
- Sadaļā “Pārvaldīt zināmos tīklus” atlasiet savu Wi-Fi tīklu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Rekvizīti.
- Ritiniet uz leju līdz sadaļai Metered Connection un izslēdziet slēdzi sadaļā “Set as metered connection”, ja tas ir ieslēgts.
- Tagad mēģiniet instalēt atjauninājumus.
Lejupielādējiet atjauninājumus, izmantojot mērītos savienojumus
Ja jūsu pašreizējais tīkls nav iestatīts kā mērīts savienojums, mēģiniet ieslēgt slēdzi, lai pārbaudītu, vai atjauninājuma lejupielāde, izmantojot mērītu savienojumu, atrisinās problēmu. Tas, šķiet, ir nepāra labojums, taču kaut kā tas dažiem lietotājiem ir izdevies.
Palaidiet Windows atjaunināšanas problēmu novēršanas rīku
Varat izmantot problēmu novēršanas rīku, kas paredzēts, lai atrisinātu problēmas ar Windows atjaunināšanas utilītu. Rīks pārbaudīs, vai nav kļūdu, kas ietekmē atjauninājumus, restartēs noteiktus pakalpojumus un atrisinās konfliktus. Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums veikt procesu:
- Noklikšķiniet uz pogas Sākt un virs barošanas ikonas atlasiet zobrata ikonu. Ja vēlaties ātrāk palaist lietotni Iestatījumi, dodieties uz tastatūru un pieskarieties Windows un I taustiņiem kopā.
- Kad tiek atvērta lietotne Iestatījumi, noklikšķiniet uz ikonas Atjaunināšana un drošība.
- Atveriet atjaunināšanas un drošības saskarnes kreiso rūti un noklikšķiniet uz Traucējummeklēšana.
- Pēc tam pārejiet uz labo rūti un noklikšķiniet uz Windows Update sadaļā Get Up and Running.
- Noklikšķiniet uz Palaist problēmu novēršanas pogu, kas slaida zem Windows atjaunināšanas.
- Rīks tagad pārbaudīs, vai nav problēmu, un tos automātiski atrisinās.
- Kad process ir pabeigts, restartējiet sistēmu un mēģiniet veikt atjaunināšanu.
Veiciet pilnu ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu
Iespējams, ka ļaunprātīga programmatūra ir galvenā jautājuma vaininiece. Dažas ļaunprātīgas programmas ir paredzētas, lai nolaupītu jūsu sistēmas tīklu, un tas var ietekmēt dažus jūsu operētājsistēmas komponentus, tostarp Windows Update utilītu. Iespējams, ka ļaunprātīgas programmatūras programma ir izmainījusi dažus sistēmas failus, kas saistīti ar Windows Update.
Pilnīga ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un jebkādas ļaunprātīgas programmas noņemšana varētu atrisināt problēmu. Ja izmantojat trešās puses antivīrusu, varat viegli pāriet uz programmas saskarni un veikt pilnu skenēšanu. Ņemiet vērā, ka, veicot pilnu skenēšanu, jūsu sistēmā tiks pārbaudīti apgabali, kuros ātrās skenēšanas iespējas nav. Ja nezināt, kā veikt pilnu skenēšanu, varat viegli iepazīties ar ceļvedi programmas izstrādātāja atbalsta lapā.
Ja kā galveno aizsardzības programmu izmantojat Windows drošības komplektu, šīs darbības parādīs, kā rīkoties:
- Atveriet programmu Iestatījumi, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un izvēlnē Ātrā piekļuve atlasiet Iestatījumi. Iestatījumus varat arī atvērt, pieskaroties Windows logotipam un I taustiņiem kopā.
- Kad tiek parādīts iestatījumu sākuma ekrāns, dodieties uz lapas apakšdaļu un noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
- Kad esat nonācis saskarnē Atjaunināšana un drošība, dodieties uz loga kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība.
- Tagad dodieties uz Windows drošības cilni labajā pusē un noklikšķiniet uz Virus & Threat Protection zem Protection Areas.
- Kad Windows drošības lietotnē esat redzējis vīrusa un draudu aizsardzības rīka saskarni, noklikšķiniet uz Skenēšanas opcijas.
- Skenēšanas opciju ekrānā pārejiet uz pogu Pilna skenēšana un atlasiet to.
- Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Skenēt tūlīt.
- Atkarībā no jūsu sistēmas ātruma pilnīgai skenēšanai būs nepieciešama vairāk nekā viena stunda.
- Kad process ir pabeigts, ļaujiet vīrusu un draudu aizsardzības rīkam iznīcināt visas atrastās ļaunprātīgas programmatūras vai failus, pēc tam restartējiet sistēmu un pārbaudiet, vai nav kļūdu.
Varat arī uzlabot savas sistēmas drošību, instalējot Auslogics Anti-Malware. Šis rīks ir ideāls ļaundabīgo programmu noņemšanas līdzeklis. Tas darbojas nevainojami ar Windows 10 un nerada konfliktus ar citām pretvīrusu programmām.
Atspējojiet savu VPN
Ja izmantojat VPN programmatūru, tas varētu traucēt Windows atjauninājumu savienojumu ar Microsoft serveriem un rezultātā radīt kļūdas ziņojumu. Mēģiniet izslēgt VPN un pārbaudīt, vai tas atrisinātu problēmu. Pēc dažu lietotāju domām, tas bija galvenais kļūdas cēlonis, un viņi no tā atbrīvojās, atspējojot savu VPN un noņemot visus iestatītos starpniekserverus.
Restartējiet Windows atjaunināšanas pakalpojumus
Ir daži dienesti, kas ir atbildīgi par visiem procesiem, kas saistīti ar atjauninājumu lejupielādi un instalēšanu jūsu datorā. Iespējams, saņemat kļūdu 0xc1900223, jo šie pakalpojumi nedarbojas pareizi. Viens no veidiem, kā viņus panākt, ir viņu restartēšana. Ja nezināt, kā to izdarīt, palīdzēs šādas darbības:
- Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un izvēlnē Ātrā piekļuve atlasiet Palaist. Varat arī perforēt Windows un R taustiņus kopā, lai atvērtu dialoglodziņu Palaist.
- Pēc Run parādīšanās teksta laukā ierakstiet “Services.msc” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
- Kad tiek atvērta lietojumprogramma Pakalpojumi, atrodiet šādus pakalpojumus:
- Izlūkošanas fona pārsūtīšanas dienests
- Kriptogrāfijas pakalpojumi
- Windows atjaunināšanas pakalpojums
- Atjaunināt Orchestrator pakalpojumu
- Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz katra pakalpojuma, noklikšķiniet uz Rekvizīti un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Apturēt. Pēc tam nolaižamajā izvēlnē Startup Type atlasiet Automatic un pēc tam noklikšķiniet uz OK.
- Tagad mēģiniet palaist atjauninājumu.
Atiestatīt Winsock
Visus ievades un izvades pieprasījumus no tīmekļa lietojumprogrammām jūsu sistēmā apstrādā Winsock komponents. Tā ir programmēšanas saskarne, kas atrodas mapē System32 kā DLL fails. Programma ir paredzēta informācijas pārsūtīšanai no lietojumprogrammas un pārsūtīšanai uz jūsu tīkla programmu, piemēram, TCP / IP.
Winsock komponents var būt bojāts un apturēt atjaunināšanas procesu, kuru mēģināt sākt. Tas ir viens no zināmajiem problēmas cēloņiem. Mēģiniet to atiestatīt, lai atrisinātu iespējamās problēmas, un pārbaudiet, vai tas atbrīvojas no Windows Update kļūdas. Šīs darbības palīdzēs jums veikt procesu:
- Palaidiet dialoglodziņu Palaist. To var izdarīt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un atlasot Izpildīt, izvēlnē Sākt meklējot Palaist vai izmantojot tastatūras kombināciju Windows + R.
- Kad ekrāna apakšējā kreisajā stūrī tiek parādīta opcija Palaist, ierakstiet “CMD” (bez pēdiņām), pēc tam vienlaicīgi nospiediet taustiņus Ctrl, Shift un Enter.
- Tagad parādīsies dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole un pieprasīs atļauju palaist komandu uzvedni kā administratoram. Kad tas notiek, noklikšķiniet uz pogas Jā.
- Kad administratora režīmā tiek atvērta komandu uzvedne, melnajā ekrānā ierakstiet šādu rindu:
netsh winsock reset
- Tagad Windows atiestatīs Winsock komponentu, aizstājot DLL failu.
- Kad komanda ir veiksmīgi izpildīta, restartējiet datoru un mēģiniet to atjaunināt.
Atiestatiet savu saimnieku failu
Jūsu Hosts fails ir teksta fails, kas satur dažādas tīkla konfigurācijas. Šeit resursdatoru nosaukumu un burtu un ciparu identifikatori tiek kartēti ar atbilstošajām IP adresēm. Šis konkrētais fails ir būtiska jebkura Windows datora tīkla infrastruktūras sastāvdaļa. Iespējams, ka tiek parādīts kļūdas ziņojums, jo Hosts fails ir bojāts vai tagad satur nepareizus parametrus.
Lai atrisinātu problēmu, mēģiniet atiestatīt failu pēc noklusējuma. Lai to izdarītu, jums ir jāpiesakās administratora kontā. Tālāk norādītās darbības parādīs procesu, kas saistīts ar šī labojuma lietošanu:
- Atveriet File Explorer logu, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un atlasot File Explorer.
- Loga kreisajā rūtī noklikšķiniet uz Šis dators.
- Atveriet galveno disku. Parasti tas ir lokālais disks (C :).
- Kad disks ir atvērts, veiciet dubultklikšķi uz Windows mapes.
- Pēc nokļūšanas Windows mapē atveriet mapi System32, pēc tam veiciet dubultklikšķi uz mapes Draiveri.
- Tagad atveriet mapi Etc.
- Atrodiet failu Hosts, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, konteksta izvēlnē izvēlieties Pārdēvēt, pēc tam pārdēvējiet to par kaut ko citu, piemēram, “Hosts.old” (bez pēdiņām).
- Tagad atveriet izvēlni Sākt, meklējiet Notepad un palaidiet lietotni.
- Kad Notepad tiek atvērts, jaunajā piezīmē ielīmējiet:
# Autortiesības (c) 1993-2006 Microsoft Corp.
#
# Šis ir HOSTS faila paraugs, ko Windows TCP / IP izmanto.
#
# Šis fails satur IP adrešu kartējumus ar resursdatoru nosaukumiem. Katrs
# ieraksts jāglabā atsevišķā rindā. IP adresei vajadzētu būt
# tiek ievietots pirmajā kolonnā, kam seko atbilstošais resursdatora nosaukums.
# IP adrese un resursdatora nosaukums jāatdala vismaz ar vienu
# telpa.
#
# Turklāt individuālus komentārus (piemēram, šos) var ievietot atsevišķi
# līnijas vai seko mašīnas nosaukumam, ko apzīmē ar simbolu “#”.
#
# Piemēram:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # avota serveris
# 38.25.63.10 x.acme.com # x klienta resursdators
# localhost nosaukuma izšķirtspēja ir pašā DNS.
# 127.0.0.1 localhost
# :: 1 vietējais saimnieks
- Tagad loga augšdaļā noklikšķiniet uz Fails un nolaižamajā izvēlnē atlasiet Saglabāt kā vai vienlaikus nospiediet taustiņus Ctrl, Shift un S.
- Kad tiek atvērts dialoglodziņš Saglabāt kā, dodieties uz C> Windows> System32> Draiveri> Etc ceļu, tekstlodziņā Faila nosaukums ierakstiet “hosts” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.
- Noklikšķiniet uz Jā, ja dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole prasa atļauju. Ja dialoglodziņā tiek norādīts, ka jums nav atļaujas saglabāt mapē, noklikšķiniet uz Jā, lai tā vietā saglabātu mapē Dokumenti, pēc tam aizveriet Notepad un pārvietojiet failu no mapes Dokumenti uz C> Windows> System32> Draiveri> Uc mape.
- Tagad jūs varat pārbaudīt problēmu.
Mainiet savu DNS risinātāju
Ja izmantojat DNS adresi, kas norāda uz tādiem serveriem, kas bloķē reklāmas, piemēram, Pi-Hole, tas var būt jūsu problēmu cēlonis. Apsveriet iespēju mainīt DNS izšķirtspēju uz Google vai Cloudflare un pārbaudiet, vai tas atrisina problēmu. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā rīkoties.
- Atveriet meklēšanas funkciju blakus pogai Sākt, uzdevumjoslā noklikšķinot uz palielināmā stikla ikonas vai nospiežot Windows + S.
- Pēc meklēšanas utilītas parādīšanas teksta laukā ierakstiet “vadības panelis” (bez pēdiņām).
- Pēc vadības paneļa atvēršanas noklikšķiniet uz Tīkls un internets.
- Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz Tīkla un koplietošanas centrs.
- Kad tiek atvērta Tīkla un koplietošanas centra lapa, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Mainīt adaptera iestatījumus.
- Tagad atrodiet pašreizējo tīkla ierīci, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
- Pārejiet uz sarakstu sadaļā “Šis savienojums izmanto šādus vienumus”, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Interneta protokola 4. versija (TCP / IPv4) un pēc tam atlasiet Rekvizīti.
- Kad tiek parādīts dialoglodziņš Rekvizīti interneta protokola 4. versijai (TCP / IPv4), noklikšķiniet uz radiopogas “Izmantot šīs DNS servera adreses”.
- Tagad sadaļā Preferred DNS Server ievadiet 8.8.8.8 un alternatīvā DNS servera gadījumā ievadiet 8.8.4.4.
- Noklikšķiniet uz pogas Labi un pēc tam mēģiniet veikt atjaunināšanu.
Izskalojiet savu DNS un atjaunojiet / atlaidiet savu IP adresi
Jūsu DNS kešatmiņā tiek glabāta informācija, kas palīdz cilvēkiem draudzīgam domēna vārdu serverim norādīt tā skaitlisko IP adresi. Pēc tam IP adresi izmanto, lai pieprasītu informāciju no attiecīgā servera. Ir reizes, kad rodas savienojuma problēmas, jo kešatmiņā ir nepareizi parametri. Tas varētu būt radušās Windows atjaunināšanas kļūdas cēlonis.
Lai šeit atrisinātu problēmu, jums ir jāiztīra visa kešatmiņa, izmantojot procesu, ko sauc par skalošanu.
Cits process, kas saistīts ar DNS kešatmiņas tīrīšanu, ir jūsu IP adreses atbrīvošana un atjaunošana. Parasti maršrutētājam jūsu sistēmai tiek piešķirtas IP adreses, kuras tā izmanto, lai piekļūtu internetam. Ja IP adrese kļūst problemātiska, jums jāiegūst jauna. Lai to izdarītu, vispirms ir jāatbrīvo IP, pēc tam tas jāatjauno.
Veiciet šādas darbības:
- Atveriet uzdevumjoslu un noklikšķiniet uz lupas ikonas, lai atvērtu meklēšanas utilītu blakus pogai Sākt. Varat arī pieskarties Windows un S taustiņiem, lai izsauktu lietderību.
- Kad tiek atvērta meklēšanas josla, tekstlodziņā ierakstiet “komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
- Pēc tam, kad meklēšanas rezultātos parādās komandu uzvedne, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un konteksta izvēlnē atlasiet Palaist kā administratoram.
- Kad parādās lietotāja konta kontroles dialoglodziņš, noklikšķiniet uz pogas Jā.
- Kad redzat paaugstinātu komandu uzvednes logu, melnajā ekrānā ierakstiet šādas rindas un pēc katras rindas ierakstīšanas nospiediet taustiņu Enter:
ipconfig / atbrīvot
ipconfig / atjaunot
ipconfig / flushdns
- Izejiet no komandrindas un mēģiniet atjaunināt sistēmu.
Atiestatiet Windows atjaunināšanas komponentus
Ja līdz šim brīdim nekas nav izdevies, atiestatiet visus komponentus, kas saistīti ar Windows Update. Šķiet, ka process ir diezgan daudz, bet galu galā tas var būt tā vērts. Pārliecinieties, ka uzmanīgi izpildāt visas tālāk esošajā rokasgrāmatā norādītās darbības.
- Palaidiet dialoglodziņu Palaist, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un atlasot Palaist vai izmantojot Windows + R tastatūras kombināciju.
- Pēc tam, kad palaišana parādās tips “CMD” (bez pēdiņām), pēc tam vienlaicīgi nospiediet taustiņus Ctrl, Shift un Enter.
- Tagad parādīsies dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole un pieprasīs atļauju. Noklikšķiniet uz pogas Jā.
- Kad administratora režīmā tiek atvērts logs Komandu uzvedne, melnajā ekrānā ierakstiet šādas rindas un pēc katras ievadīšanas nospiediet taustiņu Enter:
neto biti
neto pietura wuauserv
net stop appidsvc
neto kriptvc
- Tagad, kad esat apturējis Windows atjaunināšanas pakalpojumus, pārejiet uz nākamo rindu komandu uzvednē un ievadiet zemāk esošo rindiņu, lai izdzēstu qmgr * .dat failus:
Dzēst “% ALLUSERSPROFILE% \ Application Data \ Microsoft \ Network \ Downloader \ qmgr * .dat”
Nospiediet taustiņu Enter.
- Pēc tam izmantojiet zemāk esošās komandrindas, lai pārdēvētu mapes SoftwareDistribution un Catroot2. Pēc katras rindas ievadīšanas pārliecinieties, vai esat nospiedis taustiņu Enter:
Ren% systemroot% \ SoftwareDistribution SoftwareDistribution.bak
Ren% systemroot% \ system32 \ catroot2 catroot2.bak
- Nākamais solis ietver Background Intelligent Transfer Service un Windows Update pakalpojuma atiestatīšanu uz noklusējuma drošības deskriptoriem. Ierakstiet vai kopējiet un ielīmējiet zemāk esošās komandrindas un pēc katras nospiediet taustiņu Enter:
sc.exe sdset biti D: (A ;; CCLCSWRPWPDTLOCRRC ;;; SY) (A ;; CCDCLCSWRPWPDTLOCRSDRCWDWO ;;; BA) (A ;; CCLCSWLOCRRC ;;; AU) (A ;; CCLCSWRPWRT;
sc.exe sdset wuauserv D: (A ;; CCLCSWRPWPDTLOCRRC ;;; SY) (A ;; CCDCLCSWRPWPDTLOCRSDRCWDWO ;;; BA) (A ;; CCLCSWLOCRRC ;;; AU) (A ;; CCLCSWRPWP
- Komandu uzvednē ierakstiet šo un nospiediet taustiņu Enter, lai pārietu uz mapi System32:
cd / d% windir% \ system32
- Tagad jūs reģistrēsit visus fona inteliģentā pārsūtīšanas pakalpojuma komponentus.Lai to izdarītu, ierakstiet zemāk esošās rindas komandu uzvednē un pēc katras rindas ievadīšanas pārliecinieties, vai esat nospiedis taustiņu Enter. Viņu ir diezgan daudz, tāpēc veltiet laiku un saņemiet to pareizi:
regsvr32.exe atl.dll
regsvr32.exe urlmon.dll
regsvr32.exe mshtml.dll
regsvr32.exe shdocvw.dll
regsvr32.exe browseui.dll
regsvr32.exe jscript.dll
regsvr32.exe vbscript.dll
regsvr32.exe scrrun.dll
regsvr32.exe msxml.dll
regsvr32.exe msxml3.dll
regsvr32.exe msxml6.dll
regsvr32.exe actxprxy.dll
regsvr32.exe softpub.dll
regsvr32.exe wintrust.dll
regsvr32.exe dssenh.dll
regsvr32.exe rsaenh.dll
regsvr32.exe gpkcsp.dll
regsvr32.exe sccbase.dll
regsvr32.exe slbcsp.dll
regsvr32.exe cryptdlg.dll
regsvr32.exe oleaut32.dll
regsvr32.exe ole32.dll
regsvr32.exe shell32.dll
regsvr32.exe initpki.dll
regsvr32.exe wuapi.dll
regsvr32.exe wuaueng.dll
regsvr32.exe wuaueng1.dll
regsvr32.exe wucltui.dll
regsvr32.exe wups.dll
regsvr32.exe wups2.dll
regsvr32.exe wuweb.dll
regsvr32.exe qmgr.dll
regsvr32.exe qmgrprxy.dll
regsvr32.exe wucltux.dll
regsvr32.exe muweb.dll
regsvr32.exe wuwebv.dll
- Nākamais solis ir saistīts ar dažu nevajadzīgu reģistra ierakstu dzēšanu. Pirms turpināt, jums jāņem vērā, ka reģistra rediģēšana ir sensitīvs uzdevums, un jums rūpīgi jāievēro tālāk norādītās darbības. Lai būtu drošībā, pirms šī labojuma izmantošanas dublējiet reģistru. Lai noņemtu nevajadzīgās reģistra atslēgas, rīkojieties šādi:
- Izmantojiet Windows + R tastatūras kombināciju, lai palaistu Run.
- Pēc tam, kad ekrāna apakšējā kreisajā stūrī tiek parādīta funkcija Run, ierakstiet “regedit” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
- Tagad parādīsies dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole un pieprasīs atļauju. Noklikšķiniet uz pogas Jā.
- Kad tiek atvērts reģistra redaktors, dodieties uz kreiso rūti un skatiet HKEY_LOCAL_MACHINE \ COMPONENTS.
- Sadaļā KOMPONENTI pārbaudiet, vai ir šādi taustiņi, un izdzēsiet tos:
- Gaida XmlIdentifier
- NextQueueEntryIndex
- AdvancedInstallersNeedResolving
- Visbeidzot, dodieties uz administratora komandu uzvedni un pēc kārtas ievadiet šādas rindas, lai restartētu agrāk apturētos pakalpojumus:
neto sākuma biti
neto start wuauserv
neto sākums appidsvc
neto sākuma kriptvc
- Pārstartējiet datoru un mēģiniet atjaunināt sistēmu.
Secinājums
Windows atjaunināšanas utilītai vairs nevajadzētu radīt kļūdu 0xc1900223. Jūs varat izmantot komentāru sadaļu, lai informētu mūs par to, kā jūs atrisinājāt problēmu.