Windows

Kā novērst kļūdu 0x800703EE, kopējot uz ārējo atmiņu sistēmā Windows 10?

<

Noziedznieki ir kļuvuši viltīgāki, ieviešot ierīcēs ļaunprātīgu programmatūru. Tāpēc drošības nolūkos lietotājiem faili vienmēr jāsaglabā uz ārējā cietā diska. Tomēr šajās dienās daudzi lietotāji sūdzējās, ka saņem kļūdas ziņojumu 0x800703EE ikreiz, kad viņi mēģināja kopēt failus uz ārēju atmiņas ierīci. Parasti ziņojumā teikts: “Faila apjoms ir ārēji mainīts, lai atvērtais fails vairs nebūtu derīgs.”

Ja jums rodas tā pati problēma, nekrītiet panikā, jo ārējā atmiņā joprojām varat novērst kļūdu 0x800703EE. Turpiniet lasīt šo ziņu, lai uzzinātu, kā to izdarīt.

Kāpēc es saņemu kļūdas kodu 0x800703EE?

Lai uzzinātu, kā novērst kļūdu 0x800703EE sistēmā Windows 10, vispirms ir jāsaprot, kas to izraisa. Aiz šī kļūdas ziņojuma var būt dažādas problēmas, un šeit ir dažas no tām:

 • Konflikts ar trešās puses antivīrusu - ja jūsu datorā ir instalēta trešās puses antivīrusu programma, tas, iespējams, ir pārāk dedzīgs, aizsargājot jūsu ierīci. Tas, iespējams, bloķēs failu pārsūtīšanai. Varat atspējot aizsardzību reāllaikā vai pilnībā izslēgt pretvīrusu.
 • Bojāti vai bojāti USB kontrolleri - bojāti vai nepareizi instalēti USB kontrolieri var izraisīt problēmas parādīšanos. Lai atrisinātu šo problēmu, tās jāinstalē un jāpārinstalē.
 • Problēma ar dublēšanas programmu - vai izmantojat tādas programmas kā FBackup, Ease US vai Acronis True Image? Ir zināms, ka šīs lietojumprogrammas rīkojas nepareizi, apstrādājot failu, kuru izmanto cita trešās puses programma.
 • Atspējoti Windows dublēšanas un apjoma ēnu kopēšanas līdzekļi - kad šie divi pakalpojumi ir atspējoti, var parādīties kļūda 0x800703EE. Kopējot vai pārvietojot failus, operētājsistēma ir atkarīga no šiem pakalpojumiem. Tātad, jums jāpārbauda, ​​vai tie ir iespējoti.
 • Sistēmas failu bojājumi - ja ir bojāti, bojāti vai trūkst sistēmas failu, Windows, iespējams, nevarēs veikt tādus pamatuzdevumus kā failu kopēšana. Šajā gadījumā iesakām palaist SFC skenēšanu.

Neatkarīgi no problēmas cēloņa, mēs jums palīdzēsim atrisināt problēmu. Ļaujiet mums iemācīt, kā novērst kļūdu 0x800703EE, kopējot uz ārēju atmiņas ierīci. Šīs rokasgrāmatas beigās jūs varēsiet bez traucējumiem pārvietot failus.

1. risinājums: atspējojiet trešās puses antivīrusu

Kā jau minējām, jūsu trešās puses pretvīrusu programma varētu bloķēt failu pārsūtīšanu, cenšoties saglabāt jūsu datora drošību. Tāpēc iesakām uz laiku atspējot drošības programmatūru. Pēc tam pārbaudiet, vai bez problēmām varat kopēt failus uz ārējo atmiņas ierīci.

Ja šādas problēmas bieži notiek, iesakām pāriet uz citu pretvīrusu programmu. Tur ir daudz drošības programmatūras lietotņu, taču Auslogics Anti-Malware ir viena no nedaudzajām, kas nodrošinās uzticamu aizsardzību. Tā kā to izveidoja sertificēts Microsoft Silver Application Developer, tas ir saderīgs ar Windows operētājsistēmām. Jūs varat pārliecināties, ka tas netraucēs kopējos sistēmas procesus.

2. risinājums: atkārtoti instalējiet USB kontrollera draiverus

USB kontroliera draiveru nepareizas darbības dēļ, iespējams, rodas problēmas ar failu pārsūtīšanu. Tātad, lai atrisinātu problēmu, iesakām atkārtoti instalēt šos draiverus. Lai veiktu šo procedūru, varat izmantot ierīču pārvaldnieku. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R.
 2. Dialoglodziņā Palaist ierakstiet “devmgmt.msc” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Kad ierīces pārvaldnieks ir atvērts, noklikšķiniet uz Universal Serial Bus Controllers, lai paplašinātu sarakstu zem tā.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ieraksta un pēc tam atlasiet Atinstalēt ierīci. Veiciet šo darbību visiem ierakstiem.
 5. Restartējiet datoru un pārliecinieties, vai ir izveidots savienojums ar internetu. Ļaujiet operētājsistēmai instalēt trūkstošos draiverus.

Ir vērts atzīmēt, ka ir zināms, ka ierīču pārvaldnieks pietrūkst jaunākajām draiveru versijām. Tātad jūs, iespējams, apmeklēsit ražotāja vietni. No otras puses, ja izvēlaties iet šo ceļu, jums jābūt piesardzīgam. Ja instalējat nepareizus draiverus, tas var izraisīt sistēmas nestabilitātes problēmas.

Par laimi, ir vienkāršāks un uzticamāks veids, kā atjaunināt draiverus. Varat izmantot Auslogics draivera atjauninātāju un automatizēt procesu. Pēc šīs lietotnes instalēšanas tā automātiski atpazīs jūsu operētājsistēmas versiju un procesora tipu. Ar vienu pogas klikšķi jūs varēsiet atjaunināt visus draiverus uz jaunākajām versijām.

3. risinājums: veiciet SFC skenēšanu

Viena no Windows operētājsistēmas lieliskajām lietām ir tā, ka tajā ir iebūvēta utilīta, kas novērš bojātus vai bojātus sistēmas failus. Tātad, lai atrisinātu problēmu, iesakām izmantot sistēmas failu pārbaudītāju un veikt skenēšanu. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R uz tastatūras.
 2. Kastes iekšpusē ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām).
 3. Tagad jums jāatver komandrindas paaugstināta versija. Lai to izdarītu, tastatūrā nospiediet Ctrl + Shift + Enter.
 4. Noklikšķiniet uz Jā, ja tiek prasīts sniegt atļauju lietotnei.
 5. Komandu uzvednē ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter. Tiks sākta SFC skenēšana. Izvairieties no iejaukšanās procesā, līdz tas ir pabeigts.
 6. Kad process ir pabeigts, restartējiet sistēmu. Vēlreiz atveriet paaugstinātu komandrindas versiju un pēc tam palaidiet zemāk esošo komandrindu:

DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth

Piezīme: Jums atkal vajadzētu izvairīties no iejaukšanās procesā. Lai to pabeigtu, būs nepieciešamas vairākas minūtes.

Pēc skenēšanas palaidiet sistēmu no jauna un pārbaudiet, vai problēma vairs nav.

Kurš no risinājumiem palīdzēja novērst 0x800703EE kļūdu?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found