Windows

Kā apturēt programmu Outlook pēc avārijas atkārtotas atvēršanas?

Korporācija Microsoft nesen atjaunināja programmu Outlook, lai pievienotu jaunu funkciju, kas ļauj e-pasta klientam automātiski atvērt e-pastus pēc avārijas, restartēšanas vai negaidīta slēgšanas notikuma. Automātiskā iestatīšana ir līdzīga tai, kas atrodama mūsdienu tīmekļa pārlūka lietojumprogrammās, kuras parasti pēc avārijām atkal atver savas cilnes.

Ko darīt, ja programma Outlook pēc avārijas atkal atver e-pastus?

Enerģijas lietotājiem jaunā funkcija noteikti ir labs papildinājums - tā kā viņiem vairs nebūs jātērē laiks, lai atkārtoti atvērtu e-pastus, kas bija atvērti pirms avārijas, un tas nozīmē produktivitātes pieaugumu (pat ja tas ir salīdzinoši mazs). Citām lietotāju kategorijām jaunā funkcija, iespējams, uzlabos arī e-pasta klienta pieredzi.

Pirms dažiem gadiem, kad lietojumprogrammas - īpaši tīmekļa pārlūkprogrammas - avarēja, lietotāji parasti bija neapmierināti ar to, ka dažas lietas jāsāk no jauna. Spēja, kas ļāva tīmekļa pārlūkprogrammām saglabāt pārlūkošanas sesijas, tika ātri atbalstīta. Mums ir aizdomas, ka tie paši (vai līdzīgi) notikumi tiks atskaņoti Outlook automātiskās e-pasta atjaunošanas funkcijā.

Kāpēc programma Windows 10 tiek automātiski atvērta automātiski?

Daudzi cilvēki atver vairākus e-pastus dažādās cilnēs vai logos. Tādā veidā viņi efektīvāk nokļūst daudzuzdevumu veikšanā un viegli pārvalda savus uzdevumus - piemēram, viņi atceras e-pastu noteiktā cilnē, uz kuru viņiem jāatbild vēlāk un tamlīdzīgi.

Microsoft izlaiduma piezīmēs par Office Insider beta kanālu viņu inženieri rakstīja šādi:

Mēs pievienojām iespēju ātri atkārtoti atvērt vienumus no iepriekšējās Outlook sesijas. Neatkarīgi no tā, vai programma Outlook avarē, vai arī jūs to aizverat, tagad varēsiet ātri atkārtoti palaist vienumus, atkārtoti atverot lietotni.

Kā jūs, iespējams, esat gaidījis ar jaunām Microsoft lietotņu (vai pat Windows operētājsistēmas) funkcijām, tikai daži lietotāji vispirms izmanto jaunās lietas. Outlook automātiskās atkārtotas atvēršanas funkcijai vismaz pagaidām tikai Windows iekšējie lietotāji - Beta Channel versijā 2006 (Build 13001.20002) - var izbaudīt jaunumus.

Korporācija Microsoft jauno funkciju, kas tiks ieviesta Outlook atjauninājumā, nākotnē izlaiž datoros, kuros darbojas regulāri veidojumi vai Windows versijas. Mēs nevaram sniegt informāciju noteiktā izlaišanas datumā.

Kā novērst Outlook atkārtotu atvēršanu pēc avārijām

Ja datorā esošajai Outlook lietojumprogrammai jau ir funkcija, kas ļauj pēc avārijas automātiski atsākt e-pasta sesijas, ieteicams to atspējot - it īpaši, ja jums ir pamatoti iemesli to darīt. Pirmkārt, funkcija pēc noklusējuma ir ieslēgta, tādēļ, ja vēlaties to izslēgt, jums jārīkojas.

Ja izmantojat programmu Outlook personālajā datorā, iespējams, jums nav nekādu problēmu, ja programma Outlook pēc avārijas vai restartēšanas parādīs jūsu e-pasta saturu, jo jūs vienmēr būsiet viens no tiem, kas darbojas jūsu datorā.

Tomēr, ja izmantojat programmu Outlook citos datoros, kas jums nepieder, vai ja e-pasta klientu izmantojat mašīnās, kuras koplietojat ar citiem cilvēkiem, iespējams, neredzat iemeslus, kuru dēļ šī funkcija būtu jāiespējo vispirms . Tam vajadzētu būt izslēgtam - un, iespējams, viss ir labāk visiem (jums un citiem cilvēkiem).

Jebkurā gadījumā, ja vēlaties atspējot Outlook automātisko atkārtotas atvēršanas funkciju, veiciet šo darbu:

 • Pirmkārt, jums jāatver programma Outlook. Varat veikt dubultklikšķi uz Outlook saīsnes, kurai jābūt jūsu darbvirsmā.
 • Kad parādās Outlook logs, jums jānoklikšķina uz File (loga augšējā kreisajā stūrī).
 • Noklikšķiniet uz Opcijas.

Jūsu dators tūlīt parādīs dialoglodziņu vai logu Outlook opcijas.

 • Tagad cilnē Vispārīgi (noklusējuma atrašanās vieta) jums jāaplūko labajā rūtī un pēc tam nedaudz ritiniet uz leju, lai redzētu startēšanas opcijas.
 • Noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes Kad programma Outlook atkal tiek atvērta parametrs (lai skatītu pieejamās opcijas).

Pašreizējā iespēja (izmantojamā), visticamāk, būs Vienmēr atjaunojiet iepriekšējos vienumus.

 • Atlasiet Nekad neatjaunojiet iepriekšējos vienumus.

Ja vēlaties izlemt, vai programmai Outlook vajadzētu atsākt e-pasta sesijas pēc avārijas vai restartēšanas notikuma, jums jāizvēlas Pajautājiet man, vai es vēlos atjaunot iepriekšējos vienumus opcija. Tomēr mēs esam pret to, ka jūs izvēlaties šo opciju, ja izmantojat programmu Outlook jebkurā ierīcē, kas nav jūsu personālais dators.

 • Noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu Outlook jauno konfigurāciju.

Tas būs viss.

 • Tagad varat aizvērt lietotni Outlook - ja vēlaties.

Ja iepriekšminēto uzdevumu esat izpildījis pareizi, programma Outlook pēc avārijas (vai restartēšanas vai negaidīta slēgšanas notikuma) automātiski automātiski neizveidos e-pasta cilnes vai logus.

Kā novērst Outlook avāriju Windows 10 datorā

Ja jūsu datorā esošā Outlook lietotne nepārtraukti iet bojā, tad ir lietderīgi piemērot labojumu, lai uzlabotu lietojumprogrammas stabilitātes rezultātus. E-pasta klienta panākšana, lai pārtrauktu avāriju, var būt pat svarīgāka par jūsu centieniem noteikt, kas notiek pēc programmas avārijas.

Efektivitātes labad iesakām iziet labojumus tādā secībā, kādā tie parādās zemāk:

 1. Pārbaudiet visus programmas Outlook papildinājumus:

Mēs vēlamies, lai jūs apsverat iespēju, ka Outlook avārijas ir saistītas ar papildinājumu problēmām. Konkrēts papildinājums (vai pievienojumprogrammu grupa) var nedarboties pareizi vai rīkoties nepareizi. Papildinājums var traucēt citus pievienojumprogrammas vai traucēt Outlook darbību.

Nav vienkāršas procedūras, kas ļautu noskaidrot papildinājumu (vai papildinājumu grupu), kas ir atbildīgs par jūsu nepatikšanām, tāpēc jums ir jāizmeklē problēma, pieņemot, ka visi instalētie papildinājumi ir slikti vai kļūdaini. Šim nolūkam ir jāatspējo visi papildinājumi.

Pirmkārt, mēs palīdzēsim jums veikt vienkāršu procedūru, lai pārbaudītu, vai programmā Outlook nav kļūdu. Pēc tam programmā Outlook tiks atspējoti visi papildinājumi. Šīs instrukcijas attiecas uz visu:

 • Pirmkārt, jums ir jāaizver programma Outlook. Jums ir pareizi jāaizver e-pasta klienta process (lai nodrošinātu, ka neviens no tā gadījumiem nav aktīvs).

Iespējams, vēlēsities atvērt lietotni Uzdevumu pārvaldnieks un pārbaudīt lietas, lai apstiprinātu, ka programma Outlook nedarbojas.

 • Tagad jums ir jāatver lietotne Run. Šeit parasti ir noderīga īsinājumtaustiņa Windows poga + I burts.
 • Kad parādās dialoglodziņš vai logs Palaist, jums ir jāraksta Outlook / seifs teksta lodziņā šeit.
 • Noklikšķiniet uz pogas Labi logā Palaist (vai uz tastatūras pieskarieties Enter).
 • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pārbaudītu, vai programmā Outlook nav kļūdu.

Tagad jums ir jāatver programma Outlook (kā parasti), dodieties uz ekrānu vai izvēlni Pievienojumprogrammas un pēc tam atspējojiet visus pievienojumprogrammas, kuras pievienojāt e-pasta klientam.

 • Pieņemot, ka atrodaties Outlook logā, jums jānoklikšķina uz izvēlnes joslas Fails un pēc tam jāizvēlas Opcijas.
 • Atlasiet Papildinājumi.
 • Tagad jums jāizvēlas COM papildinājumi un pēc tam noklikšķiniet uz Go.
 • Šeit jums ir jāizdzēš atzīmes visām saraksta izvēles rūtiņām un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.

Jūsu darbs ir paveikts.

 • Visbeidzot, jums ir jāaizver programma Microsoft Outlook un pēc tam jāatver tā no jauna.
 • Mēģiniet izmantot programmu Outlook tik ilgi, cik vien iespējams. Mēs iesakām atjaunot avāriju - ja zināt, kā to novērst. Dariet visu iespējamo, lai pārbaudītu programmu Outlook, lai redzētu, kas notiek.

Ja programmai Outlook neizdodas avarēt, šo notikumu pavērsienu varat izmantot kā apstiprinājumu tam, ka problēmu izraisošajās problēmās ir iesaistīti papildinājumi.

Tagad jūs varat sākt iespējot papildinājumus atsevišķi (vienu pievienojumprogrammu vienlaikus, vienu pēc otra), lai noskaidrotu pievienojumprogrammu, kas ir atbildīga par avāriju. Ja programmā Outlook izmantojat daudz pievienojumprogrammu, jums var būt noderīgi ievietot papildinājumus grupās un pēc tam pārbaudīt, vai grupās nav problēmu.

Kad esat noteicis pievienojumprogrammu, kas ir atbildīga par avārijām, varat iestatīt lietas, kas to neatgriezeniski atspējos, vai arī vienkārši to atinstalēt, lai nodrošinātu, ka tas nekad vairs nedarbojas, lai radītu jums problēmas.

Ja izrādās, ka vainīga ir pievienojumprogrammu grupa, jums jāpārbauda visi grupas papildinājumi, līdz noskaidrojat slikto papildinājumu (vai problēmu izraisošo papildinājumu kombināciju). Tas pats ieteikums par atbrīvošanos no papildinājumiem attiecas arī uz šeit.

 1. Labot Outlook:

Varbūt kaut kas Outlook kodā, paketēs vai iestatījumos ir bojāts - un līdz ar to avārijas. Ja šeit esošais pieņēmums atbilst patiesībai, visticamāk, ka pēc tam, kad esat veicis tā remonta darbību, datora Outlook lietojumprogramma pārtrauks avarēt. Outlook ir komplektā ar Office, tāpēc, lai labotu programmu Outlook, jums ir jālabo Office (pilnībā).

Lai labotu Office, jums jādodas uz vadības paneļa ekrānu Programmas un līdzekļi, atrodiet Office un pēc tam jāuzsāk tā labošanas uzdevums. Šīs instrukcijas attiecas uz visu:

 • Pirmkārt, jums jāatver lietotne Run. Šeit varat izmantot Windows pogas + R burtu tastatūras kombināciju.
 • Šoreiz pēc dialoglodziņa Izpilde parādīšanās jums jāievada Appwiz.cpl pieejamajā tekstlodziņā.
 • Palaidiet kodu. Pieskarieties Enter (uz tastatūras) vai noklikšķiniet uz Labi (logā Run).

Dators novirzīs jūs uz Programmas un funkcijas ekrānu Atinstalēt vai mainīt programmu.

 • Tagad jums ir jāatrod Office, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu tā izvēlni, un pēc tam atlasiet Labot.

Windows, visticamāk, parādīs Office instalēšanas vai instalēšanas vedņa logu.

 • Šeit jums jāievēro ekrānā redzamās instrukcijas, jāapstiprina uzvednes un jāveic uzdevumi (ja nepieciešams).
 • Kad viss ir izdarīts, jums jāaizver lietotne Vadības panelis un jāaizstāj arī citas aktīvās programmas.
 • Restartējiet datoru.
 • Tagad jums jāpalaiž programma Outlook un jālieto e-pasta klients tik ilgi, cik vien iespējams, lai redzētu, vai tas samazinās līdz ar avārijām, kā iepriekš.
 1. Izveidojiet jaunu Outlook profilu un izmantojiet to:

Šeit mēs apsveram iespēju, ka Outlook avārijām ir kāds sakars ar to, ka jūsu lietotāja profils (tas, kuru izmantojat) ir bojāts vai salauzts. Nav tādas procedūras, kas ļautu labot sliktu profilu, tāpēc jums jāatrod citi veidi, kā risināt šo problēmu - ja mūsu pieņēmums atbilst patiesībai. Mēs iesakām izveidot jaunu lietotāja profilu, kuru pēc tam varat izmantot, lai pārbaudītu lietas programmā Outlook.

Šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai programmā Outlook izveidotu jaunu lietotāja profilu un to izmantotu:

 • Pirmkārt, jums jāatver programma Outlook (izmantojot jebkādus vēlamos līdzekļus) un pēc tam dodieties uz tās profilu izvēlni vai ekrānu.

Lai atbrīvotu vietu jaunam, jums ir jāizdzēš pašreizējais profils. Mums jābrīdina, ka jūs zaudēsiet ar profilu saistītos datu failus un iestatījumus. Ideālā gadījumā vispirms dublējiet visus svarīgos datu vienumus.

 • Atrodiet savu pašreizējo profilu un pēc tam noņemiet to.
 • Noklikšķiniet uz opcijas Pievienot.
 • Aizpildiet lodziņu Vārds. Norādiet visu pieprasīto informāciju vai akreditācijas datus, piemēram, lietotājvārdu, primāro SMTP adresi, paroli utt.
 • Noklikšķiniet uz pogas Nākamais.
 • Kad tiek parādīta uzvedne, jums jānorāda pieteikšanās akreditācijas dati.

Outlook tagad strādās, lai pabeigtu jaunā profila iestatīšanas uzdevumus.

 • Noklikšķiniet uz pogas Pabeigt.

Jūsu darbs ir paveikts. Outlook vairs nevajadzētu avarēt.

Nu, ja Outlook turpina avarēt jūsu datorā, jums būs labi pārinstalēt lietojumprogrammu (pareizi atinstalējiet programmu Outlook un pēc tam instalējiet jaunāko Outlook versiju).

PADOMS:

Ja jums ir nepieciešama utilīta, kas jums palīdzēs ar remontu, optimizāciju un citiem uzdevumiem, kas var uzlabot jūsu datora veiktspēju, jums būs labi lejupielādēt un palaist Auslogics BoostSpeed. Šī lietojumprogramma nodrošinās jums augstākā līmeņa funkcijas un funkcijas, kas tiek izmantotas, lai veiktu izmaiņas, lai Windows sistēmās iegūtu labākus rezultātus - ātruma un stabilitātes ziņā.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found