Windows

Kā izveidot mapes, izmantojot Windows īsinājumtaustiņus?

Nifty PC triki: kā izveidot jaunas mapes, izmantojot īsinājumtaustiņus

Dažiem no mums, kas galvenokārt strādā ar datoriem, nav patīkami visu laiku pārvietoties un noklikšķināt uz peles. Īsinājumtaustiņi ir veids, kā paātrināt darba kārtību un labāk organizēt datora uzdevumus.

Lieliska ziņa ir tā, ja vēlaties izveidot jaunu mapi, ir nepieciešamas tikai dažas tastatūras pogas. Šeit ir īss ceļvedis par jaunu mapju izveidi, izmantojot īsinājumtaustiņus.

Kas ir īsinājumtaustiņi, lai izveidotu jaunas mapes sistēmā Windows 10?

Parasti mēs ar peles labo pogu noklikšķiniet, lai izveidotu jaunu mapi. Darbvirsmā varat izveidot jaunu mapi, ar peles labo pogu noklikšķinot uz tukša apgabala, izvēloties Jauns un izvēloties Mape. Bet Windows 10, kā arī 8 un 7 ļauj izveidot mapes ar īsinājumtaustiņu. Vienkārši nospiediet Ctrl + Shift + N un jūs varat redzēt jauno mapi, kas automātiski izveidota darbvirsmā un ir gatava failu glabāšanai vai pārdēvēšanai.

Šī saīsne tikpat labi darbojas programmā File Explorer. Vienkārši atveriet File Explorer (vai vietu, kur vēlaties izveidot jaunu mapi), nospiediet Ctrl + Shift + N, un jaunā mape tiek apkopota īsā laikā.

Kā būtu, ja vēlaties izveidot mapi File Explorer un vienlaikus to izveidot arī darbvirsmā? Tas ir vienkārši: nospiediet Windows taustiņš + D. Jūs atradīsit, ka visas mapes vai programmas tiks samazinātas, un tikai darbvirsma ir atvērta. Izpildiet iepriekšējās darbības, kuras jums parādījām, un viss.

Lai gan šī saīsne darbojas operētājsistēmās Windows 8 un 7, tā nedarīs operētājsistēmā Windows XP. Ja esat Windows XP lietotājs un ar tastatūras saīsnēm vēlaties darbvirsmā izveidot jaunu mapi, turiet Alt + F taustiņus un pēc tam atlaidiet tos, pirms ātri nospiežat W taustiņu, kam seko F.

Dažas piezīmes par īsinājumtaustiņiem

Pārskatiet vēl dažas īsinājumtaustiņu piezīmes:

  • Ikreiz, kad īsinājumtaustiņš ir norādīts ar aplus zīme (+) virknē, piemēram,Ctrl + S, tas nozīmē, kaCtrl taustiņu tur, kamēr burtsS tiek nospiests.
  • Ikreiz, kad tas ir norādīts arkomati atdalot virkni, piemēram,Alt + F, W, F, ņemiet vērā, ka, kamērAlt taustiņš ir nospiests, nospiežat burtuF. Abi taustiņi pēc tam tiek atbrīvoti, kamērW unF taustiņi tiek nospiesti viens pēc otra.
  • Var darboties lielie vai mazie burti šajās īsinājumtaustiņu kombinācijās. Lielie burti skaidrības labad bieži tiek izmantoti kā piemēri.

Ja vairs nevēlaties savā datorā izmantot īsinājumtaustiņus, izmantojot Windows reģistru, varat izslēgt īsinājumtaustiņus vai atspējot visus datora īsinājumtaustiņus.

No otras puses, ja rodas problēmas ar datora veiktspēju, varētu būt vērts izpētīt tādu rīku izmantošanu kā Auslogics BoostSpeed pareizai Windows diagnostikai, uzlabotam datora ātrumam un pareizai stabilitātei visiem uzdevumiem.

Tas ir viss - ceru, ka šie īsinājumtaustiņi darbojas jūsu ērtībai!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found