Windows

Sociālā kluba atrisināšana neizdevās inicializēt (kļūdas kods 17) GTA V

Social Club lietotne ir Rockstar Games ievads, kas apstiprina dalībnieka profilu. Būt Rockstar Games Social Club dalībniekam piedāvā daudzas priekšrocības gan spēlē, gan tiešsaistē. Jums būs ekskluzīva piekļuve tikai dalībnieku ieročiem, automašīnām, matu griezumiem un statistikai, kā arī citiem piedāvājumiem.

Sociālā kluba lietojumprogramma ir paredzēta startēšanai ikreiz, kad palaižat GTA V. Ja tas nedarbojas, spēle nedarbosies. Daudzi spēlētāji ir ziņojuši, ka “Sociālo klubu neizdevās inicializēt. Kļūdas kods 17 ”vienmēr parādās, kad tiek mēģināts palaist spēli. Ja jums rodas šī problēma, neuztraucieties, mēs parādīsim, kā atrisināt 17. kļūdas kodu Grand Theft Auto 5.

Mainiet savu Steam segvārdu

Lai cik dīvaini tas izklausītos, lietotājvārda maiņa Steam un tā izmantošana bez īpašām rakstzīmēm atrisināja problēmu daudziem spēlētājiem. Risinājums jutās kā joks, līdz sarūgtinātie spēlētāji sāka to izmēģināt. Nav konkrētas informācijas par to, kā lietotājvārds ietekmē lietotni GTA V’s Social Club vai kā tās mainīšana atbrīvojas no problēmas. Svarīgi ir tas, ka tas darbojas.

Ņemiet vērā, ka vārds, kuru maināt, ir tas, ko citi lietotāji redz jūs un var jūs meklēt. Tas nav jūsu Steam konta nosaukums.

Ja nezināt, kā mainīt Steam segvārdu, rīkojieties šādi:

 1. Dodieties uz izvēlni Sākt, meklējiet Steam un pēc tam noklikšķiniet uz lietotnes ikonas, tiklīdz tā būs redzama rezultātos. Ja jums ir darbvirsmas saīsne, veiciet dubultklikšķi uz tā.
 2. Kad parādās Steam klients, dodieties uz loga augšdaļu (kur atrodamas izvēlnes Veikals, Bibliotēka un Kopiena) un virziet peles rādītāju virs lietotājvārda.
 3. Kad esat redzējis konteksta izvēlni, noklikšķiniet uz Profils.
 4. Parādītajā lapā noklikšķiniet uz pogas Rediģēt profilu loga labajā pusē.
 5. Tagad dodieties uz lodziņu Profila nosaukums nākamajā ekrānā un nomainiet savu lietotājvārdu. Pārliecinieties, ka izmantojat tikai burtus.
 6. Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas.
 7. Tagad jūs varat palaist GTA V un pārbaudīt, vai tas atrisina problēmu.

Pievienojiet mapi Social Club kā izņēmumu savā pretvīrusu programmā

Antivīrusu iejaukšanās ir izplatīta problēma spēļu pasaulē. Daudzas aizsardzības programmas bloķē ar spēlēm saistītos failus, jo uzskata tos par draudiem drošībai. Šī problēma galvenokārt rodas, ja spēles faili ir salīdzinoši jauni. Kā izrādās, tas varētu būt Social Club kļūdas koda 17. cēlonis. Jūs varat viegli atrisināt problēmu, antivīrusu programmā kā izņēmumu pievienojot Social Club instalācijas mapi.

Atkarībā no izmantotās antivīrusu programmas mape, iespējams, būs jāpievieno kā izslēgšana vai atbrīvojums. Citos gadījumos jūs strādājat ar funkciju SafeList vai Whitelist. Neatkarīgi no izmantotās programmas jūs viegli varat atrast šo funkciju vidē Iestatījumi vai Preferences. Ja nezināt, kā rīkoties, dodieties uz lietotnes izstrādātāja vietni, lai meklētu ceļvedi, kas parādīs, kas jums jādara.

Ņemiet vērā, ka mapes, kuras pievienojat kā izņēmumu, ir:

C: \ Program Files \ Rockstar Games \ Social Club

C: \ Program Files (x86) \ Rockstar Games \ Social Club

Jums nav jādodas nekur, ja paļaujaties uz Windows Security kā sistēmas primāro aizsardzības programmu, jo tālāk norādītās darbības jums palīdzēs.

 1. Palaidiet programmu Iestatījumi, noklikšķinot uz zobrata ikonas izvēlnē Sākt vai vienlaikus nospiežot taustiņu Windows un I.
 2. Pēc lietojumprogrammas atvēršanas noklikšķiniet uz atjaunināšanas un drošības ikonas loga apakšdaļā.
 3. Pēc tam noklikšķiniet uz Windows drošība atjaunināšanas un drošības saskarnes kreisajā rūtī.
 4. Tagad dodieties uz labo rūti un noklikšķiniet uz Virus & Threat Protection zem Protection Areas.
 5. Kad parādās Windows drošības lietojumprogrammas vīrusu un draudu aizsardzība, dodieties uz vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumu segmentu un noklikšķiniet uz saites Pārvaldīt iestatījumus.
 6. Tagad parādīsies ekrāns Virus & Threat Protection Settings. Ritiniet uz leju un sadaļā Izslēgšana noklikšķiniet uz “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
 7. Kad parādās ekrāns Izslēgšana, noklikšķiniet uz “Pievienot izslēgšanu” un pēc tam atlasiet Mape.
 8. Kad esat redzējis dialoglodziņu Atlasīt mapi, dodieties uz instalācijas mapi, kas parādīta iepriekš šajā rokasgrāmatā, un atlasiet to.
 9. Tagad palaidiet GTA V un pārbaudiet, vai kļūdas ziņojums atkal parādās.

Varat uzlabot savas sistēmas drošību, instalējot Auslogics Anti-Malware. Šis rīks ir lielisks ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas līdzeklis, kurā ir maz vai vispār nav viltus pozitīvu gadījumu. Tas var strādāt ar citām pretvīrusu programmām, neradot konfliktus, un tas ir lieliski saderīgs ar Windows 10.

Pārbaudiet spēles failus

Daži kļūdaini spēļu faili GTA V mapē var būt kļūdas cēlonis. Ikreiz, kad spēli palaižat no Steam klienta, tā attiecas uz dažiem spēles failiem, lai inicializētu Social Club lietojumprogrammu. Ja šie faili ir bojāti vai to nav, process neizdosies un parādīsies kļūdas ziņojums. Tātad, mēģiniet salabot problemātiskos spēļu failus un pārbaudiet, vai tas problēmu atrisina.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā to izdarīt:

 1. Dodieties uz izvēlni Sākt, meklējiet Steam un pēc tam noklikšķiniet uz klienta ikonas, tiklīdz tā parādās rezultātos. Varat veikt dubultklikšķi uz lietotnes darbvirsmas ikonas, ja tāda jums ir.
 2. Pēc Steam atvēršanas dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
 3. Kad esat redzējis savu spēļu sarakstu, atrodiet GTA V, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 4. Kad labajā pusē tiek parādīta spēles lapa Rekvizīti, dodieties uz cilni Vietējie faili.
 5. Cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt spēles failu integritāti.
 6. Tagad klients sāks salīdzināt spēles failus jūsu datorā ar to atjauninātajām versijām tā serveros. Ja kāds spēles fails neatbilst tā partnerim, Steam to automātiski aizstās.
 7. Ņemiet vērā, ka procesa ilgums ir atkarīgs no jūsu sistēmas vispārējā ātruma, interneta savienojuma stipruma un aizstājamo failu lieluma.
 8. Kad klients ir apstiprinājis jūsu spēles instalāciju, restartējiet to un palaidiet GTA V, lai pārbaudītu problēmu.

Pārdēvējiet spēles konfigurācijas failus

Iespējams, problēma ir saistīta ar dažiem jūsu pašreizējiem iestatījumiem. Tā kā nevarat atvērt spēli, lai mainītu šos iestatījumus, tās konfigurācijas failu pārdēvēšana var būt viltus lieta. Pēc šo failu pārdēvēšanas visi spēles iestatījumi, ieskaitot skaņas, vadības un grafikas iestatījumus, tiks atgriezti noklusējuma stāvoklī. Stāsta režīma Mākoņa saglabāšanas iestatījumi tiks atgriezti arī pēc noklusējuma.

Tālāk sniegtajā ceļvedī jūs pa solim iepazīsit procesu:

 1. Palaidiet File Explorer logu. To var izdarīt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un atlasot File Explorer. Ja vēlaties ātrāk palaist lietotni, uzdevumjoslā noklikšķiniet uz mapes ikonas vai kopā nospiediet tastatūras Windows taustiņu un E taustiņu.
 2. Pēc File Explorer atvēršanas dodieties uz loga kreiso rūti un noklikšķiniet uz Dokumenti. Konkrēti, jums jāatver sava lietotāja konta mape Dokumenti. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz Šis dators, pēc tam dodieties uz loga labo pusi un dodieties uz C: \ Users \ -USERNAME- \ Documents.

Ņemiet vērā, ka -USERNAME- ir jūsu pašreizējā lietotāja konta nosaukuma vietturis.

 1. Kad esat nokļuvis mapē Dokumenti, dodieties uz Rockstar Games mapi un atveriet to.
 2. Tagad atveriet mapi GTA V.
 3. Atrodiet failu “settings.xml” un pārdēvējiet to uz “Settings.old” (bez pēdiņām).
 4. Pieņemiet jebkuru uznirstošo logu.
 5. Pēc tam atveriet mapi Profili zem mapes GTA V.
 6. Kad esat nonācis mapē Profili, dodieties uz mapi, kas nosaukta pēc jūsu profila, un atveriet to. Parasti tam vajadzētu būt virknei nejaušu kodu.
 7. Tagad atrodiet failus “cfg.dat” un “pc_settings.bin” un pārdēvējiet tos.

Pēc failu pārdēvēšanas spēle automātiski izveidos jaunus, kuros būs noklusējuma iestatījumi. Restartējiet GTA V un pārbaudiet, vai kļūdas ziņojums atkal parādās.

Piešķiriet Social Club lietojumprogrammas administratora privilēģijas

Iespējams, ka “Sociālo klubu neizdevās inicializēt. Kļūdas kods 17 ”nāk klajā, jo Social Club lietojumprogrammai nav atļaujas pareizi darboties. Galvenais šīs problēmas labojums ir programmas administratora tiesību piešķiršana.

Lai lietotu šo labojumu, pārliecinieties, vai esat pieteicies administratora lietotāja kontā. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā rīkoties.

 1. Palaidiet File Explorer logu. To var izdarīt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un atlasot File Explorer. Ja vēlaties ātrāk palaist lietotni, uzdevumjoslā noklikšķiniet uz mapes ikonas vai kopā nospiediet tastatūras Windows taustiņu un E taustiņu.
 2. Pēc File Explorer atvēršanas dodieties uz loga kreiso rūti un noklikšķiniet uz Šis dators.
 3. Pārejiet uz loga labo pusi un atveriet Windows sējumu, kuram parastos apstākļos jābūt vietējam diskam C.
 4. Pēc lokālā diska C parādīšanās atveriet mapi Program Files (x86).
 5. Kad esat nonācis mapē Program Files (x86), atveriet mapi Rockstar Games.
 6. Tagad atrodiet mapi Social Club zem Rockstar Games mapes un atveriet to.
 7. Kad esat nonācis mapē, dodieties uz failu “subprocess.exe”, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 8. Pēc tam, kad tiek atvērts dialoglodziņš Rekvizīti, dodieties uz cilni Saderība.
 9. Cilnē Saderība atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Palaist šo programmu kā administratoram” un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.

Pārinstalējiet lietotni Social Club

Saskaņā ar Rockstar Games datiem kļūdas “Neizdevās inicializēt” kļūdas cēlonis ir nepareiza instalēšana. Tāpēc, ja nekas līdz šim nav izdevies, apsveriet programmas Social Club atinstalēšanu un pārinstalēšanu.

Tālāk ir atrodamas rokasgrāmatas, kurās paskaidrotas visas procedūras.

Atinstalējiet Social Club

To var izdarīt, izmantojot vadības paneļa logu Programmas un līdzekļi vai lietojumprogrammu Iestatījumi. Lūk, kā izmantot iepriekšējo metodi:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz palielināmā stikla vai vienlaikus nospiediet Windows taustiņu un S, lai atvērtu meklēšanas funkciju blakus pogai Sākt.
 2. Pēc tam ierakstiet “Control Panel” bez pēdiņām un pēc tam, kad parādās rezultāti, noklikšķiniet uz Control Panel.
 3. Pēc vadības paneļa loga atvēršanas sadaļā Programmas noklikšķiniet uz Atinstalēt programmu.
 4. Kad atvērsies logs Programmas un līdzekļi, atrodiet Social Club, noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
 5. Pieņemiet jebkuru uznirstošo logu un pēc tam izpildiet vedņa ekrānā redzamos norādījumus, lai noņemtu lietojumprogrammu.

Tagad dodieties uz Rockstar Games vietni, lejupielādējiet Social Club lietojumprogrammu un pēc tam pārliecinieties, vai esat instalējis lietotni pareizajā direktorijā - Program Files \ Rockstar Games \ Social Club -, lai to varētu atbilstoši izsaukt. Kad iestatāt lietas, pārliecinieties, ka esat pieteicies pareizajā Social Club kontā.

Secinājums

Tieši tā! Kļūdai “Sociālajam klubam neizdevās inicializēt” vairs nevajadzētu būt problēmai. Ja jums ir vēl kādi jautājumi vai jautājumi, izmantojiet tālāk sniegto komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found