Windows

Kā novērst atjaunināšanas kļūdu 0x80072ee7 operētājsistēmās Windows 10, 8.1 un 7?

Daudzi lietotāji uzskata Windows 10 par uzticamu operētājsistēmu. Tomēr tas ir kļuvis bēdīgi slavens ar dažādiem atjaunināšanas jautājumiem. Laiku pa laikam mēdz parādīties dažādas atjaunināšanas kļūdas, kas lietotājiem rada neapmierinātību. Dažos gadījumos šīs problēmas parādās pat vairāk nekā vienu reizi.

Viena no visbiežāk sastopamajām Windows atjaunināšanas problēmām, kas var rasties, ir kļūda 0x80072ee7. Pastāv dažādi scenāriji, kur tas var notikt. Tomēr tas parasti parādās, kad lietotājs mēģina instalēt galveno Windows 10 atjauninājumu, piemēram, Creators Update vai Anniversary Update.

Uzziniet, kā to izdarīt novērst Windows 10 jaunināšanas kļūdu 0x80072ee7

Ja nesen esat saskāries ar šo problēmu, jums tas nekavējoties jānovērš un jāapgūst, kā novērst kļūdas kodu 0x80072ee7 operētājsistēmā Windows 10. Neuztraucieties, jo mēs esam sagatavojuši sarakstu ar risinājumiem, kas var palīdzēt atrisināt šo problēmu. Tomēr, pirms mēs ienirt tajā, būtu ideāli, ja mēs tuvāk aplūkotu kļūdu 0x80072ee7. Apspriedīsim dažus izplatītākos scenārijus, par kuriem lietotāji ir ziņojuši. Tādā veidā jūs varat novērst problēmu un novērst tās atkārtošanos.

 • 0x80072ee7 Windows atjaunināšana - Ja mēģināt instalēt Windows atjauninājumu, šis kļūdas kods var tikt parādīts. Jums jāpārliecinās, ka visi nepieciešamie pakalpojumi darbojas pareizi. Pakalpojumus varat arī mēģināt atiestatīt, palaižot Windows atjaunināšanas atiestatīšanas skriptu.
 • Kods 0x80072ee7 Windows 10 veikals - Šis kļūdas kods var parādīties arī tad, kad piekļūstat Windows veikalam. Tam varētu būt kāds sakars ar bojātiem failiem.
 • Jaunināšanas kļūda 0x80072ee7 operētājsistēmā Windows 10 - Dažos gadījumos kļūda parādās arī tad, kad lietotājs mēģina jaunināt savu Windows sistēmu uz jaunāko versiju. Iespējams, ka to izraisa trešās puses pretvīrusu rīks. Vislabāk būtu atspējot programmu vai to atinstalēt. Pārliecinieties, ka esat izmēģinājis mūsu tālāk minētās metodes. Tie vislabāk darbojas operētājsistēmā Windows 10, taču tie ir piemērojami arī vecākām sistēmas versijām, piemēram, Windows 8.1 un Windows 7.
 • Windows 10 multivides izveides rīka kļūda 0x80072ee7 - Problēma var parādīties arī tad, ja izmantojat multivides izveides rīku. To var novērst, rediģējot resursdatora failu.

1. metode: DNS servera adreses maiņa

Lietotāji kopienas forumos Microsoft vietnē minēja, ka viens no labākajiem kļūdas 0x80072ee7 risinājumiem ir DNS servera adreses maiņa. Tātad, vispirms izmēģināsim šo risinājumu. Šīs darbības ir jāveic:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
 2. Ierakstiet “vadības panelis” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Noklikšķiniet uz Tīkls un internets, pēc tam dodieties uz Tīkla un koplietošanas centrs.
 4. Kreisās rūts izvēlnē izvēlieties Mainīt adaptera iestatījumus.
 5. Atrodiet tīklu, kuru pašlaik izmantojat, pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu.
 6. Atlasiet rekvizītus no izvēles.
 7. Ritiniet uz leju, līdz atrodat interneta protokola 4. versiju (TCP / IPv4).
 8. Noklikšķiniet uz tā un pēc tam atlasiet Rekvizīti.
 9. Atlasiet opciju “Izmantot šīs DNS servera adreses”.
 10. Ievadiet šīs vērtības:

DNS serverim - 8.8.8.8

Alternatīvajam DNS serverim - 8.8.4.4

Mainiet DNS servera adresi, lai novērstu kļūdu 0x80072ee7.

 1. Saglabājiet veiktās izmaiņas un pēc tam restartējiet datoru.

Mēģiniet atjaunināt Windows 10 un pārbaudiet, vai problēma ir novērsta.

2. metode: SFC skenēšanas palaišana

Windows 10 un vecākās sistēmas versijās, piemēram, Windows 8.1 un Windows 7, ir iebūvēts rīks, kas identificē un labo kļūdas. Jūs varat palaist SFC skenēšanu, un process rūpīgi pārbaudīs, vai datorā nav iespējamu problēmu. Tātad, ja vēlaties novērst Windows 10 jaunināšanas kļūdu 80072ee7, izmantojiet šo rīku. Lai veiktu SFC skenēšanu, jums jāveic šādas darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + X.
 2. Sarakstā atlasiet Komandu uzvedne (Administrēšana) vai Powershell (Administrēšana).
 3. Ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.

Pārbaudiet, vai sistēmas failos nav bojājumu, lai novērstu kļūdu 0x80072ee7.

Procesam vajadzētu ilgt pāris minūtes. Tas nozīmē, ka ir svarīgi izvairīties no tā traucējumiem, līdz tas ir pabeigts. Kad process ir pabeigts, aizveriet komandu uzvedni.

Ja kļūda joprojām pastāv, varat mēģināt palaist DISM skenēšanu. To var izdarīt, palaižot komandu uzvedni (Administrēšana) un ielīmējot zemāk esošo komandu:

 • DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth

Vienkārši pagaidiet, līdz skenēšana ir pabeigta. Pēc tam mēģiniet vēlreiz atjaunināt Windows 10 un pārbaudiet, vai kļūda nav pazudusi.

3. metode: palaist WUReset skriptu

Windows 10 atjaunināšanas problēmas varat atrisināt, izmantojot WUReset skriptu. Tas, ko šis pielāgotais skripts dara, ir automatizēt izplatītākos kļūdu risinājumus, tostarp izdzēst SoftwareDistribution mapi un atiestatīt Windows atjaunināšanas procesu. Jums šādas darbības nevajadzētu veikt pašiem, ļaujot ietaupīt laiku un pūles. Vienkārši meklējiet skriptu tiešsaistē un izpildiet instrukcijas, kā to izmantot.

4. metode: Auslogics BoostSpeed ​​izmantošana

Iespējams, ka jūsu sistēma ir kļuvusi nestabila nevēlamu failu un citu ātrumu samazinošu problēmu dēļ. Līdz ar to kļūda 0x80072ee7 sāk parādīties ikreiz, kad mēģināt atjaunināt sistēmu Windows 10. Šajā gadījumā būtu ieteicams lejupielādēt un instalēt tādu uzticamu rīku kā Auslogics BoostSpeed. Šī programma veic pilnīgu visas Windows sistēmas pārbaudi. Procesa laikā rīks meklē problēmas, kas var izraisīt lietojumprogrammu vai sistēmas kļūdas un avārijas.

[block-bs_place]

Kad BoostSpeed ​​ir skenējis un labojis problēmas, varat atjaunot sistēmas stabilitāti un uzlabot datora ātrumu. Lieki piebilst, ka šo rīku varat izmantot, lai bez grūtībām novērstu kļūdas kodu 0x80072ee7.

5. metode: resursdatora faila rediģēšana

Ir arī iespējams, ka resursdatora fails ir mainīts, izraisot kļūdu 0x80072ee7. Ir lietotāji, kuri ziņoja, ka savā resursdatora failā ir atraduši 0.0.0.0 IP adreses. To var novērst, noņemot adreses vai ierakstot simbolu # rindas sākumā. Ir arī vērts atzīmēt, ka, modificējot resursdatora failu, jums vajadzētu būt piesardzīgam. Process var būt grūts un var radīt citas problēmas.

6. metode: Antivīrusu rīka iestatījumu pārbaude

Dažos gadījumos lietotāja pretvīrusu rīks var traucēt sistēmas atjaunināšanu, izraisot kļūdu 0x80072ee7. Jūs varat novērst šo problēmu, atspējojot noteiktus drošības programmatūras līdzekļus. Varat pārbaudīt pretvīrusu rīka ugunsmūri un to izslēgt. Ja tas neatrisina problēmu, ieteicams pilnībā atspējot programmu.

Ja esat novērsis kļūdu, atspējojot pretvīrusu programmatūru, vislabāk būtu pāriet uz citu zīmolu. Mēs ļoti iesakām izmantot Auslogics Anti-Malware. Šajā rīkā ir lieliski, ka tas nodrošina visaptverošu datora aizsardzību, atklājot draudus un uzbrukumus, par kuru pastāvēšanu jūs nekad nevarētu aizdomāties. Turklāt tas ir paredzēts saderībai ar Windows 10. Tas nozīmē, ka tas netraucēs jūsu galveno pretvīrusu darbību. Tātad jūs varat beidzot atjaunināt savu sistēmu, vienlaikus nodrošinot nepieciešamo aizsardzību.

7. metode: reģistra atļauju mainīšana

Iespējams, ka jūsu reģistrs nav pareizi konfigurēts, kā rezultātā tiek parādīta kļūda 0x80072ee7. Šo problēmu var novērst, mainot noteiktas atļaujas reģistrā. Vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

 1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R uz tastatūras.
 2. Pārejiet uz šo ceļu: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ Tcpip
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Tcpip un pēc tam sarakstā izvēlieties Atļaujas.
 4. Atlasiet Papildu.
 5. Pārliecinieties, vai ir atlasīta opcija “Aizstāt visus pakārtoto objektu atļauju ierakstus”.
 6. Saglabājiet izmaiņas, noklikšķinot uz Lietot un Labi.

Vai varat iedomāties citus kļūdas 0x80072ee7 risinājumus?

Dalieties ar savām idejām, komentējot tālāk!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found