Windows

Kā atbrīvoties no REGISTRY_ERROR zilā ekrāna kļūdas (0x00000051)?

Zilie nāves ekrāni operētājsistēmā Windows nav nekas jauns. Tie pastāv jau ilgu laiku, bieži vien fatālu sistēmas kļūdu vizuālās izpausmes, kas jūsu dārgo mašīnu pārvērš par izslavētu dārgu ķieģeļu gabalu. Ja kādreiz esat saskāries ar zilu ekrānu, it īpaši ar tiem, kas parādās, mēģinot palaist sistēmu, varat identificēties ar zobu griešanu, kas ir tikusi pakļauta daudziem lietotājiem.

Par laimi, katram zilajam nāves ekrānam kaut kur internetā slēpjas risinājums, kas var atdzīvināt datoru un atbrīvoties no kļūdas, un REGISTRY_ERROR BSOD (0x00000051) kļūda nav izņēmums. Šajā ceļvedī mēs esam apkopojuši visus pieejamos darba risinājumus visiem neapmierinātajiem lietotājiem.

Kas ir zilā ekrāna reģistra kļūda 0x00000051?

Zilā ekrāna kļūdas kods 0x00000051 parasti informē lietotāju par problēmu ar datora operētājsistēmu vai par cietā diska sāknēšanas reģistra, konfigurācijas pārvaldnieka bojājumiem un citiem jautājumiem, kas kavē sistēmas palaišanu. Tas ir vispārējs kļūdas kods, kurā ir iekļauts plašs kļūdu klāsts, tostarp, bet ne tikai:

 • Kļūdas reģistrā
 • Bojāti vai novecojuši ierīču draiveri
 • Bojāti sistēmas komponenti (RAM, HDD ir visizplatītākie)
 • Ļaunprātīga programmatūra
 • Bojāta OS

Kā novērst kļūdu 0x00000051 sistēmā Windows

Zemāk ir saraksts ar iespējamiem risinājumiem REGISTRY_ERROR zilā ekrāna kļūda (0x00000051) operētājsistēmā Windows 10 un vecākās versijās. Vismaz viens no viņiem ir strādājis kādam, un tas darbosies arī jums, ja jūs rūpīgi izpildāt norādījumus. Mēs iesakām izmēģināt labojumus to sniegšanas secībā.

 • Pārbaudiet automātisko apkopi

Automātiskā apkope ir Microsoft mājas tīrīšanas iestatījums operētājsistēmā Windows, kas periodiski veic datora apkopi noteiktā laikā katru dienu. Tā pati par sevi nav unikāla darbība, bet gan automatizētu uzdevumu kolekcija, kas tiek plānota, kad jūsu dators netiek aktīvi izmantots. Kad rodas biežas BSOD reģistra kļūdas, dažreiz tās ir saistītas ar šo programmu un nedarbojas pareizi, kā rezultātā tiek uzkrātas nelielas kļūdas, kas ietekmēja jūsu datoru.

Katru dienu pulksten 02:00 automātiskā apkope sāk darboties un sāk veikt dažādus uzdevumus un skenēšanu, lai palīdzētu optimizēt datoru un nodrošinātu, ka jebkādām kļūdām vai kļūdu cēloņiem, kas radušies iepriekšējās lietošanas dienas laikā, nav iespējas veikt un izraisīt potenciāli letālus bojājumus līnijā. Ievērojiet, ka jūsu sistēmai ir jābūt ieslēgtai un tā nav aktīvi jāizmanto, lai notiktu plānotā apkope. Ja gadās, ka izmantojat datoru vai sistēma ir izslēgta, apkope tiks atlikta uz nākamo plānoto stundu. Tomēr jūs varat pielāgot apkopes grafiku, lai tas notiktu izdevīgākā laikā.

Automātiskā apkope atjaunina jūsu lietojumprogrammas un operētājsistēmu, skenē datoru, vai tajā nav vīrusu un citu drošības draudu, veic diska defragmentēšanu jūsu krātuvē, izdzēš dažus nevēlamus failus un veic daudzas citas darbības, kas kumulatīvi nodrošina, ka jūsu dators nekad netiek aizsprostots ar kļūdām. Ja programma kaut kādā veidā ir atspējota, tad tādas kļūdas kā Registry_Error (0x00000051) kļūst neizbēgamas.

Tātad, pirmais risinājums, ko varat izmēģināt (izņemot vienkāršu pārstartēšanu), ir mēģināt nekavējoties palaist automātisko apkopi. Acīmredzot tas darbojas tikai tad, ja jūs varat piekļūt Windows darbvirsmas zonai. Par laimi ir neliela kļūdu klase, kas neatgriezeniski neļauj jums izmantot datoru. Kad esat atguvis pagaidu piekļuvi datoram, ātri veiciet tālāk norādītās darbības, lai novērstu kļūdu, pirms tā atkārtojas.

 • Tips "vadības panelis" meklēšanā un noklikšķiniet uz programmas, kad tā parādās rezultātos.
 • Atlasiet Sistēma un drošība.
 • Atlasiet Drošība un apkope.
 • Izvērsiet Apkope
 • Zem Automātiskā apkope, noklikšķiniet uz Sāciet apkopi
 • Kas notiek šajā brīdī, nosaka, kas jums jādara tālāk. Ja automātiskā apkope sākas bez problēmām, kad noklikšķināt Sāciet apkopi, tad šeit nav nekā nepareiza, un jums nekas cits nav jādara. Tomēr, ja tas parāda a REGISTRY_ERROR kļūdas ziņojums un nesākas, tad tas ir jāatspējo.
 • Lai to izdarītu, nospiediet Windows taustiņš + X lai atvērtu Windows rīku izvēlni.
 • Atlasiet Palaist no izvēlnes.
 • Tips regedit meklēšanas lodziņā Palaist un nospiediet taustiņu Enter, lai palaistu Reģistra redaktors.

Šajā brīdī jums vajadzētu būt uzmanīgam attiecībā uz to, ko jūs darāt, jo nepareizu izmaiņu izdarīšana reģistrā kļūdas dēļ var izraisīt katastrofālas sekas jūsu datorā.

 • Virzieties uz zemāk esošo ceļu. Jūs varat to nokopēt un ielīmēt meklēšanas joslā reģistra redaktora augšdaļā:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Schedule \ Maintenance

 • Pārbaudiet reģistra vienumus labajā loga rūtī zem Apkope reģistra atslēga. Ja neredzat Apkope ir atspējota, DWORD, izveido to.
  • Novietojiet kursoru jebkur labās rūts rūtī. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz atstarpes un atlasiet Jauna> DWORD (32 bitu) vērtība.
  • Pārdēvējiet savu izveidoto DWORD Apkope ir atspējota pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 • Atveriet Apkope ir atspējota DWORD, ievadiet ciparu 1 iekš Vērtības dati noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu modifikāciju.
 • Pārstartējiet sistēmu.

Pēc restartēšanas BSOD REGISTRY_ERROR vajadzētu kļūt par pagātni.

 • Atjaunināt sistēmu

Dažreiz dažas kļūdas, kas tiek atklātas Windows datoros, koriģē Microsoft, izmantojot drošības atjauninājumu. Citi atjauninājumi uzlabo kļūdu noteikšanas un apkarošanas sistēmu operētājsistēmā, un tas viss padara jūsu datoru mazāk iespējamu kļūmes dēļ BSOD REGISTRY_ERROR un saistītie jautājumi. Tāpēc vienmēr ir svarīgi pārbaudīt, vai esat instalējis jaunāko Windows atkārtojumu, un, ja ne, ātri veikt atjauninājumu, kas nodrošinās jūsu datora veiktspēju un stabilitāti optimālā līmenī.

Lai pārbaudītu, vai jūsu mašīna ir atjaunināta, dodieties uz Vadības panelis> Atjauninājumi un drošība> Windows atjaunināšana> Pārbaudīt atjauninājumus. Ja atjauninājums ir pieejams, lejupielādējiet to un pēc instalēšanas restartējiet sistēmu.

 • Palaidiet Windows atmiņas diagnostikas testu

BSOD REGISTRY_ERROR RAM var nedarboties pareizi, tāpēc dators nespēj to optimāli izmantot, veicot darbības. Ja turpināsit izmantot kļūdainu RAM, neapzinoties šo faktu, problēmas galu galā parādīsies un tās var padarīt jūsu mašīnu nelietojamu. Tāpēc labāk ir periodiski pārbaudīt savu RAM, lai pārliecinātos, ka tas ir labā darba stāvoklī.

Windows atmiņas diagnostika ir Microsoft izstrādāts rīks tieši šim nolūkam. Lai gan uzņēmums pēc Windows 7 ir pārtraucis programmas sūtīšanu kopā ar citām sistēmas atkopšanas opcijām Windows versijās, jūs joprojām varat lejupielādēt programmu no trešās puses vietnes. Tas lieliski darbojas, lai atklātu iespējamās RAM problēmas.

Pēc Windows atmiņas diagnostikas lejupielādes palaidiet iestatīšanu un saglabājiet kompaktdiska attēlu darbvirsmā. Ierakstiet attēlu CD vai DVD. Programma sākas tikai no sāknēšanas diska. Tas padara to par lielisku rīku, ko izmantot, kad jūsu mašīna ir iestrēdzis BSOD un jūs nevarat piekļūt savai sistēmai. Jums vienkārši jāielādējas diskā, kurā ir Windows atmiņas diagnostika.

Kad programma sāk darboties, ļaujiet tai darīt savu. Tas veiks bezgalīgi daudz testu, līdz jūs to apturēsit vai jūsu mašīna izslēgsies. Ievērojiet, vai tiek parādītas kļūdas. Ja masu iznīcināšanas ieroči identificē kļūdas, pat ja tās ir nelielas, ieteicams atmest RAM un iegūt jaunu. Kad esat instalējis jauno RAM savā datorā un ar nosacījumu, ka vaina ir tikai sliktajā RAM, - BSOD REGISTRY_ERROR pārtrauks parādīties.

 • Atjauniniet visus datora ierīces draiverus

Daudzie komponenti, kas veido jūsu datoru, sazinās ar instalēto operētājsistēmu, izmantojot ierīces draiverus. Dažreiz tā notiek, ka OS ir atjaunināta, kamēr ierīču draiveri paliek vecās versijas, kas, iespējams, vairs nevarēs labi darboties ar OS. Citreiz viņi kļūst bojāti un nespēj sazināties ar Windows. Retos gadījumos tie pazūd, kas izraisa pilnīgu komunikācijas pārtraukumu starp ierīci un kopējo mašīnu. Visi šie iespējamie jautājumi var izraisīt un rada neapmierinošus jautājumus, piemēram, BSOD REGISTRY_ERROR operētājsistēmā Windows. Līdz ar to vislabāk to visu iemānīt pumpurā, pirms rodas nopietnākas problēmas.

Un, kad jūs saņemat BSOD, kas nav nāvējošs, jums jācenšas pēc iespējas ātrāk atjaunināt visus draiverus jūsu sistēmā. Jūs varētu domāt, ka vainīgs ir kāds aparatūras draiveris un vēlaties atjaunināt tieši šo, taču visa atjaunināšana apdrošina jūs nožēlas gadījumā, ja kļūdāties. Turklāt tas aizstāj arī citus problemātiskos draiverus, kas vēlāk galu galā radīs vairāk nepatīkamu sajūtu.

Galvenās lietas, kas jāatjaunina datorā Windows 10 (lai gan tas nebūt nav vienīgais), ir attiecīgi jūsu grafiskā karte, skaņas karte un tīkla karte. Mēs jums parādīsim, kā atjaunināt visus trīs un pārējos. Ierīces draiverus var atjaunināt manuāli vai automātiski, izmantojot šim nolūkam izstrādātu lietojumprogrammu. Izmantojot ierīces pārvaldnieku, varat arī ļaut Windows atjaunināt draiverus.

 • Atjaunināt draiverus manuāli

Parasti ierīču ražotāji vienmēr vēlas, lai viņu ražotā aparatūra darbotos jaunākos datoros un jaunākās operētājsistēmu versijās. Tādējādi viņi izlaiž šīm ierīcēm atjauninātas aparatūras draiveru versijas, kuras ir pieejamas lejupielādei viņu vietnēs.

Kamēr jūs zināt, ko meklējat, varat doties uz ražotāja vietni, lai lejupielādētu jaunākos datora ierīču aparatūras draiverus. Jums būs jāpārliecinās, vai aparatūras nosaukums un modelis atbilst lejupielādētajam draiverim. Turklāt jums jāpārliecinās, vai lejupielādētais draiveris ir piemērots jūsu operētājsistēmai.

Tas izklausās pēc daudz darba, it īpaši, ja atjaunināt vairākus ierīču draiverus, ko izstrādājuši dažādi ražotāji. To papildina fakts, ka dažus no šiem oriģināliekārtu ražotājiem tiešsaistē ir grūti izsekot un meklētie draiveri, iespējams, ir paslēpti kādā neskaidrā viņu vietnes stūrī. Pat tik ilgi, kamēr jums ir griba un pieliktas pūles, jūs, visticamāk, beigās iegūsiet nepieciešamo.

Kad viss ir lejupielādēts datorā. Vienkārši noklikšķiniet uz draivera faila un ļaujiet instalētājam instalēt. Pirms turpināt instalēšanu, iespējams, vispirms būs jāizņem draivera fails no arhīva. Atkārtojiet procesu katram lejupielādētajam draivera failam.

 • Automātiski atjaunināt draiverus

Iepriekš aprakstītā iepriekšējā metode izklausās ļoti jautri, vai ne? Šķiet, ka šausmīgi daudz laika pavadīts, dzenājot failus, kas labākajā gadījumā nav lielāki par dažiem megabaitiem. Ja nevēlaties tērēt visu enerģiju tam, kas varētu izrādīties savvaļas zosu vajāšana, varat automātiski atjaunināt savus draiverus, izmantojot Auslogics Driver Updater.

Auslogics draiveru atjauninātājs ir drošs, ātrs un intuitīvs rīks, kas visus datora draiverus atjaunina ar vienu klikšķi, lai novērstu ierīces konfliktus un nodrošinātu vienmērīgu aparatūras darbību. Tas sniegs jums pārskatu par novecojušiem vai trūkstošiem draiveriem, kurus tas atklāj, un ļaus tos ātri atjaunināt uz jaunākajām ražotāja ieteiktām versijām.

Lūk, kā izmantot Auslogics draivera atjauninātāju:

 • Lejupielādējiet un instalējiet programmatūru.
 • Palaidiet Auslogics draivera atjauninātāju un savienojiet datoru ar internetu.
 • Noklikšķiniet uz zaļās pogas Sākt meklēšanu, un draivera atjauninātājs meklēs jūsu sistēmā kļūdainus, trūkstošus un novecojušus draiverus.
 • Pēc kategorijām tiks parādīts to draiveru saraksts, kuriem nepieciešama atjaunināšana. Noklikšķiniet uz “Izvērst sarakstu”, lai tos visus apskatītu.

Ja jums patīk redzētais, varat jaunināt uz pilnu versiju. Tas skenēs jūsu ierīces un atjauninās tās visas ar vienu klikšķi, lai nodrošinātu vienmērīgāku veiktspēju.

 • Atjauniniet, izmantojot Device Manager

Jūs varat arī atjaunināt visus draiverus, izmantojot Windows ierīču pārvaldnieku. Jūs palaižat programmu, atrodat aparatūru un ļaujiet Windows meklēt jaunākos draiverus. Lai gan šī metode darbojas diezgan labi, tā netiek garantēta veiksmīga, jo Windows dažreiz nespēj atrast nepieciešamo draiveri. Turklāt tā ir daļēji manuāla metode, kas prasa daudz laika un pūļu. Ja jūs patiešām vēlaties izmantot šo metodi, lai atjauninātu visus ierīces draiverus, rīkojieties šādi:

 • Nospiediet Windows taustiņš + X lai atvērtu Windows rīku izvēlni.
 • Atlasiet Ierīču pārvaldnieks no izvēlnes.
 • Izvērsiet ierīču kategoriju (Monitori, Tīkla adapteri utt.).
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz jebkuras ierīces.
 • Atlasiet Atjaunināt draivera programmatūru.
 • Pagaidiet, līdz Windows atrod, lejupielādē un instalē jaunāko draivera versiju.

Kā jau esat nojautis, šīs darbības būs jāatkārto katrai ierīcei, kas norādīta ierīču pārvaldniekā. Rezumējot, vislabāk ir izmantot Auslogics draivera atjauninātāju, lai tos automātiski lejupielādētu ar vienu klikšķi.

 • Skenējiet sistēmu ļaundabīgo programmu meklēšanai

Ļaunprātīga programmatūra ir lielākais datoru ienaidnieks. Daudzi lietotāji var apliecināt vīrusu, Trojas zirgu un viņu brālēnu radīto bīstamību bīstamo kodu paplašinātajā saimē, kas rada neizsakāmu postu sistēmās ar nenozīmīgu drošības aizsardzību vai bez tās. Kad ļaundabīgā programmatūra iesakņojas Windows datorā, tā var sabojāt svarīgus sistēmas failus, izraisot nomāktu pēkšņas izslēgšanas un atkārtotas palaišanas ciklu, zilus nāves ekrānus un pat pilnīgu datora iznīcināšanu.

Ja esat piedalījies cīņās ar BSOD vai 0x00000051 un ar to saistītās kļūdas, iespējams, vēlēsities veikt dziļu un rūpīgu savas sistēmas skenēšanu, neatstājot nevienu kaktiņu un nevienu pārbaudi. Protams, jūs varat turpināt veikt dziļu skenēšanu, izmantojot Windows Defender vai citu pretvīrusu programmatūru, taču, lai jūsu datora failus un programmas pārbaudītu visaptveroši un stingri visā sistēmā, iesakām Auslogics Anti-Malware. Tam ir padziļinātas skenēšanas opcija, kas pārbauda visu jūsu sistēmu un var atklāt ļaunprātīgu programmatūru, kas slēpjas neskaidros stūros, par kuriem jūs pat nenojaušat, ka jūsu mašīnā pastāv.

Kad esat pabeidzis padziļinātu skenēšanu un izdzēsis visu atklāto ļaunprātīgo programmatūru, restartējiet sistēmu un izbaudiet gandarījumu par mašīnu bez kļūdām.

 • Atgriezieties iepriekšējā atjaunošanas punktā

Microsoft radīja ideju par atjaunošanas punktiem šādiem scenārijiem, kad zilā ekrāna kļūda neļauj jums pieteikties. Kamēr šī funkcija jau ir iespējota un izveidots vismaz viens nesen atjaunots punkts, varat atgriezties pie šīs agrākās sava datora kopijas un pārliecinieties, vai tas atbrīvojas no BSOD REGISTRY_ERROR.

Mēs pieņemam, ka jūs pat nevarat piekļūt Windows pieteikšanās ekrānam. Jums nav jāuztraucas; jūs joprojām varat veikt sistēmas atjaunošanu no Windows atkopšanas vides. Ja atjaunošanas punkts tiek glabāts datora cietajā diskā, varat to izmantot, kamēr BSOD problēmu neizraisa mirusi vai nekomunicējoša mašīnas krātuve. Turklāt, ja instalēšanas diskā vai zibatmiņas diskā ir dublējuma atjaunošanas punkts, varat tos izmantot arī.

 • Izslēdziet datoru, nospiežot strāvas izslēgšanu, līdz ekrāns kļūst melns.
 • Ieslēdziet sistēmu. Ja rodas sāknēšanas kļūme, Windows automātiski palaidīs atkopšanas vidi.
 • Iekš Izvēlieties opciju ekrānā atlasiet
 • Iet uz Papildu opcijas> Sistēmas atjaunošana.
 • Nākamajā ekrānā ievadiet administratora konta lietotājvārdu. Pēc tam nākamajā ekrānā ievadiet savu paroli.
 • Klikšķis Nākamais ekrānā Sistēmas atjaunošana.
 • Izvēlieties atjaunošanas punktu un noklikšķiniet Nākamais.
 • Iekš "Apstipriniet atjaunošanas punktu ” noklikšķiniet uz Pabeigt.
 • Klikšķis apstiprinājuma uznirstošajā dialoglodziņā.
 • Kad sistēmas atjaunošana ir darbojusies, noklikšķiniet uz Atjaunot paziņojumu dialoglodziņā, lai restartētu datoru.

Ja mēģināt atjaunot no sāknējamā diska, rīkojieties tā vietā:

 • Ievietojiet sāknēšanas disku un izslēdziet datoru.
 • Ieslēdziet to, un tam vajadzētu palaist uz diska.
 • Ievadiet savas preferences vietnē Uzstādīt un noklikšķiniet uz Nākamais.
 • Klikšķis Salabojiet datoru apakšējā kreisajā stūrī.
 • Iekš Izvēlieties opciju ekrānā atlasiet
 • Iet uz Papildu opcijas> Sistēmas atjaunošana.
 • Nākamajā ekrānā ievadiet administratora konta lietotājvārdu. Pēc tam nākamajā ekrānā ievadiet savu paroli.
 • Klikšķis Nākamais ekrānā Sistēmas atjaunošana.
 • Izvēlieties atjaunošanas punktu un noklikšķiniet Nākamais.
 • Iekš "Apstipriniet savu atjaunošanas punktu ” noklikšķiniet uz Pabeigt.
 • Klikšķis apstiprinājuma uznirstošajā dialoglodziņā.
 • Kad sistēmas atjaunošana ir darbojusies, noklikšķiniet uz Atjaunot paziņojumu dialoglodziņā, lai restartētu datoru.

Pēc sistēmas atjaunošanas nesen instalētie draiveri un lietotnes, kas izraisīja BSOD kļūdu, būtu noņemti, un jūsu mašīnai būtu jāatgriežas iepriekšējā stāvoklī bez kļūdām.

 • Pārinstalējiet Windows

Šī ir pēdējā kārts, kuru varat spēlēt, ja REGISTRY_ERROR zilā ekrāna kļūda (0x00000051) vienkārši atsakās iet prom, neraugoties uz visiem iepriekšminētajiem risinājumiem. Jūs varat instalēt jaunu Windows kopiju no sāknējama datu nesēja, kuru esat izveidojis, izmantojot multivides izveides rīku Microsoft vietnē.

Ja jums nav operētājsistēmas Windows 10, tā ir arī iespēja jaunināt uz jaunāko OS, kas piedāvā labāku stabilitāti, veiktspēju un kļūdu noteikšanu un novēršanu nekā tā priekšgājēji.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found