Windows

Tiek novērsta kļūda, izstumjot DVD RW disku.

Tā kā jūs esat šeit, mēs varam droši pieņemt, ka redzējāt kļūdas ziņojumu šajā formā:

Izstumjot DVD RW disku, radās kļūda

Iepriekšminētais paziņojums, iespējams, parādījās, kad jūs norādījāt savam datoram no tā diska izņemt kompaktdisku vai DVD disku. Daudzi tiešsaistes ziņojumi norāda, ka liels skaits lietotāju - kuru datori ir aprīkoti ar DVD diskdziņiem - saskārās ar to pašu problēmu. Viņi nevarēja panākt, lai mašīnas izspiestu diskos esošos kompaktdiskus vai DVD diskus.

Šajā rokasgrāmatā mēs esam iecerējuši parādīt, kā klēpjdatorā novērst problēmu “Radās kļūda, izstumjot DVD disku”. Ejam.

Kā novērst kļūdu, izstumjot DVD disku, Windows 10 datorā

Tālāk norādītajos labojumos norādītās darbības ir no vienkāršas līdz sarežģītai, tāpēc jums būs labi sākt ar pirmo un turpināt tādā secībā (kā tie ir sakārtoti). Jūs, visticamāk, atradīsit ideālu problēmas risinājumu savā lietā, pirms esat pabeidzis tos visus izskatīt.

 1. Pabeidziet sastingušo uzdevumu Task Manager:

Ja jūsu dators atsakās (vai neizdodas) izlikt jūsu kompaktdisku vai DVD disku - it īpaši pēc tam, kad esat to instruējis -, tad ir lielas izredzes, ka diska darbības pašlaik balstās uz konkrētu uzdevumu. Šī uzdevuma lietojumprogramma, iespējams, joprojām kontrolē disku. Windows ir ieprogrammēts ņemt vērā iekšējo saikni starp darbojošajām programmām un disku, pirms tā rīkojas atbilstoši norādījumiem.

Šim nolūkam, tā kā vēlaties, lai disks izstumtu kompaktdisku, jums jāpārtrauc sastingušais uzdevums. Lai izbeigtu nepareizas darbības procesu, jums jāizmanto funkcija Uzdevuma beigšana. Tādā veidā Windows pārtrauc uzdevuma izpildi līdzās diska procesam. Izpildiet šos norādījumus:

 • Pirmkārt, jums jāpalaiž programma Task Manager. Jūs varat atvērt šo programmu, ar peles labo pogu noklikšķinot uz uzdevumjoslas (tuvu displeja apakšai), lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni, un pēc tam izvēloties Uzdevumu pārvaldnieks.

Varat arī izmantot šo īsinājumtaustiņu, lai ātri atvērtu programmu Task Manager: Ctrl + Shift + Escape.

 • Noklikšķiniet uz Papildu informācija, lai redzētu izvērsto Task Manager logu - ja šī darbība ir piemērota.
 • Pieņemot, ka tagad esat standarta uzdevumu pārvaldnieka logā, jums jāatver sadaļa Windows Explorer.

Tagad jābūt redzamam kompaktdiska vai DVD nosaukumam un diska burtam. Piemēram, jūs varat redzēt DVD RW DRIVE (H :) AUDIO CD vai kaut ko līdzīgu.

 • Noklikšķiniet uz atbilstošā diska vienuma, lai to izceltu, un pēc tam noklikšķiniet uz nesen parādītās pogas Beigt uzdevumu (tuvu loga apakšai).

Ja diska vienumu neredzat, jums jāatrod aktīvā lietojumprogramma, kas kontrolē jūsu disku, noklikšķiniet uz tā, lai to izceltu, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Beigt uzdevumu (tuvu loga apakšai).

 • Tagad jums ir jāaizver uzdevumu pārvaldnieks. Dariet to, kas jums jāizdara, lai tagad izliktu CD / DVD.
 1. Aizveriet trešās puses dedzinošo lietojumprogrammu:

Ja pēc CD / DVD sadedzināšanas datora diskā esat saskāries ar to, ka kompaktdisks / DVD disks neizstumj problēmu, jums ir jāaizver izmantotā lietojumprogramma. Ja lietotne atsakās (vai neizdodas) iet uz leju pat pēc tam, kad noklikšķināt uz pogas Aizvērt, jums ir jāpiespiež tās process uzdevumu pārvaldniekā. Ja uzskatāt, ka jūsu DVD rakstītājs joprojām ir aktīvs (strādā pie kaut kā svarīga), iespējams, vēlēsities pagaidīt dažas minūtes, pirms izmantojat šeit aprakstīto procedūru.

Trešās puses lietojumprogrammas procedūras izbeigšana vairāk vai mazāk nodrošina, ka ierīces diska rakstītājs pārstāj darboties. Ja datora diska rakstītājs pāriet atpūtas režīmā, disku varēsiet viegli izņemt. Tā kā iepriekšējā procedūra prasīja, lai jūs darbotos Task Manager lietotnē, šeit jūs atradīsit pazīstamas darbības. Lai veiktu darbu, izpildiet šīs instrukcijas:

 • Pirmkārt, jums jāatver programma Task Manager.

Mēs neatstājām norādījumus par šīs lietotnes atvēršanu, jo mēs aprakstījām iepriekšējās procedūras darbības. Varat ritināt uz augšu, lai tos atkal redzētu.

 • Pieņemot, ka tagad atrodaties vajadzīgajā logā Uzdevumu pārvaldnieks, jums jāiet cauri lietojumprogrammām, kas norādītas cilnē Procesi.
 • Atrodiet problemātisko lietojumprogrammu (kas atsakās iet uz leju), noklikšķiniet uz tās, lai to izceltu vai atlasītu, un pēc tam noklikšķiniet uz nesen parādītās pogas Beigt uzdevumu (tuvu ekrāna apakšai).

Windows tagad rīkosies, lai izslēgtu programmu.

 • Tagad jums ir jāaizver programma Task Manager.
 • Vēlreiz izmantojiet atbilstošo izgrūšanas funkciju, lai redzētu, kas notiek.

Ja dators atkal atsakās izgrūst disku - ja redzat Izstumjot DVD RW disku, radās kļūda ziņojums - tad jums ir jāaizver visas pašreiz atvērtās programmas jūsu sistēmā, restartējiet datoru un pēc tam vēlreiz pārbaudiet, vai viss tagad darbojas.

 1. Lai veiktu darbu, izmantojiet īpašo pogu Izstumt:

Ieteicamā diska / diska izstumšanas procedūra prasa, lai lietotāji izpildītu uzdevumu, izmantojot programmatūras operācijas (parasti tiek izpildītas viņu ekrānā). Jūs, iespējams, mēģinājāt izstumt DVD diskdzini, izmantojot opciju Eject, kurai varat piekļūt no uzdevumjoslas izvēlnes, taču līdz šim jūs to neesat sasniedzis. Tāpēc ir pienācis laiks apsvērt citas metodes, kā darīt to pašu.

Ja Windows cenšas izstumt DVD diskdzini - pēc tam, kad datoram esat iesniedzis īpašas (programmatūras) instrukcijas, lai to izdarītu, jums tas jāpasaka, izmantojot pogu Izstumt (fizisko). Liels skaits DVD rakstītāju ir aprīkoti ar īpašu izstumšanas pogu. Mēs pieņemam, ka arī jums ir tāds. Jums ir jāatrod šī diska vāciņa poga (fiziskā sastāvdaļa klēpjdatora sānos) un jānospiež tā.

 1. Atiestatiet DVD / CD diskdzini:

Šeit mēs vēlamies, lai jūs izpildītu noteiktu komandu paaugstinātā komandu uzvednes logā, lai atiestatītu jūsu datora DVD / CD diska vadīklas. Daudzi lietotāji apstiprināja, ka viņi spēja izņemt savus diskus pēc tam, kad viņi piespieda datoru atiestatīt tā vadīklas (veicot uzdevumu šeit). Par laimi, ierosinātā darbība ir samērā viegli un vienkārši izpildāma.

Šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai atiestatītu datora DVD / CD diskdzini:

 • Pirmkārt, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas ierīces displeja apakšējā kreisajā stūrī, lai redzētu lietojumprogrammas un opcijas, kas veido izvēlni Enerģijas lietotājs.
 • Parādītajā sarakstā jums jāizvēlas komandu uzvedne (administrēšana).

Tagad tiks parādīts logs Administrators: Komandu uzvedne.

 • Tagad jums ir jāizpilda šāda komanda (vispirms ierakstot to un pēc tam nospiežot tastatūras pogu Enter, lai piespiestu Windows to palaist):

reg.exe pievienot “HKLM \ System \ CurrentControlSet \ Services \ atapi \ Controller0” / f / v EnumDevice1 / t REG_DWORD / d 0x00000001

 • Tagad jums ir jāaizver komandu uzvednes logs un pēc tam restartējiet datoru.
 • Pēc pārstartēšanas jums jāuzsāk diska izstumšanas darbība, izmantojot visus iespējamos līdzekļus vai metodes, lai redzētu, kas notiek šoreiz.
 1. Pārinstalējiet CD / DVD diskdziņa draiveri:

Ja kompaktdisku / DVD disku disks atsakās iznākt - pat pēc tam, kad esat izmēģinājis mūsu iepriekš minētos ieteikumus -, jums jāapsver iespēja, kur problēmai ir kāds sakars ar draiveru neatbilstībām vai neatbilstībām. Jā, ja jūs joprojām cīnāties ar ‘Izmetot DVD RW disku, radās kļūda’ paziņojums, tad jūsu CD / DVD draivera draiveris, iespējams, ir salauzts, bojāts vai vienkārši briesmīgā stāvoklī.

Mēs vēlamies, lai jūs piespiestu sistēmu Windows pārinstalēt CD / DVD diskdziņa draiveri. Daudzi lietotāji varēja atrisināt draiveru problēmas, vienkārši pārinstalējot problemātiskos vai problemātiskos draiverus. Arī jums ir jādara tas pats, lai iegūtu nepieciešamo rezultātu. Šķiet, ka draivera pārinstalēšanas procedūras (atinstalēšanas un instalēšanas darbības) rezultātā veiktās izmaiņas ir pietiekami daudz, lai izraisītu izmaiņas, kas novērš plašu draivera problēmu loku.

Jebkurā gadījumā šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai atkārtoti instalētu CD / DVD diskdziņa draiveri:

 • Pirmkārt, jums jāpalaiž lietotne Palaist, izmantojot šo īsinājumtaustiņu: Windows logotipa poga + burts R
 • Pēc tam, kad parādīsies mazais Run logs, teksta lauks tajā būs jāaizpilda ar šo kodu:

devmgmt.msc

 • Noklikšķiniet uz pogas Labi logā Palaist (vai pieskarieties tastatūras pogai Enter).

Windows tagad palaidīs kodu. Tiks parādīts ierīces pārvaldnieka logs.

 • Pārlūkojiet kategoriju sarakstu, atrodiet DVD / CD-ROM diskdziņu kategoriju un pēc tam noklikšķiniet uz paplašināšanas ikonas blakus šai kategorijai.

DVD / CD-ROM diskdziņu kategorijas saturs tagad būs redzams.

 • Atrodiet DVD / CD diskdziņa ierīci, noklikšķiniet uz tās, lai to izceltu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz atlasītās ierīces, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni, un pēc tam izvēlieties Atinstalēt ierīci.

Tagad Windows vajadzētu izveidot uzvedni, kurā tiek jautāts, vai vēlaties atinstalēt izvēlēto ierīces draiveri.

 • Lai turpinātu, mazajā logā vai dialoglodziņā noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.

Tagad jūsu sistēma rīkosies, lai noņemtu DVD / CD draivera draiveri.

 • Kad DVD / CD diska draivera atinstalēšanas darbības ir pabeigtas, jums ir jāaizver visi atvērtie logi un pēc tam restartējiet datoru.

Ja viss notiks labi - tas nozīmē, ka jūsu sistēma tiks restartēta, apmesties un sapratīs, ka trūkst būtiska draivera, jūsu dators galu galā pārinstalēs atbilstošo draiveri. Visbeidzot, jums jāmēģina izstumt CD / DVD diskdzinis, ar kuru jūs cīnījāties, lai redzētu, vai šoreiz viss izrādās kārtībā.

 1. Atjauniniet DVD / CD diskdziņa draiveri:

Ja nevarat panākt, lai dators atkārtoti instalētu DVD / CD diskdziņa ierīces draiveri (kāda iemesla dēļ) - vai ja nevarat panākt, lai Windows izstumtu DVD / CD diskdzini pat pēc veiksmīgas draivera pārinstalēšanas, jums ir instalējiet skata draivera atjauninājumus. Tā kā iepriekšējā darbība draivera problēmu novēršanai neizdevās, mums jāpieņem, ka draiveris ir neatgriezeniski salauzts (vai nav saglabājams).

Tāpēc, lai viss būtu kārtībā, jums jāinstalē jauna draivera versija DVD / CD diskdziņa ierīcei. Ideālā gadījumā jums vajadzētu iegūt Auslogics draivera atjauninātāju un ļaut šai lieliskajai lietojumprogrammai jūsu vārdā apstrādāt vai veikt visus draivera atjaunināšanas uzdevumus. Programma vispirms sāks skenēšanu datorā, lai noskaidrotu bojātos, bojātos, vecos vai novecojušos un nepareizi strādājošos draiverus (dažādām ierīcēm), kā arī apkopotu informāciju par tiem.

Kad lietojumprogramma būs pabeigusi identifikācijas posmu, tā pārvietosies, lai atrastu, lejupielādētu un instalētu jaunākos stabilos draiverus (ražotāja ieteiktās draiveru versijas) kā nemierīgo / problemātisko draiveru aizstājējus. DVD / CD diska ierīcei tiks instalēts jauns draiveris, tāpēc jūsu datorā tiks parādīts jauns draivera kods un iestatījumi, kas nozīmē, ka problēmas, kas izraisaIzstumjot DVD RW disku, radās kļūdaZiņojums kļūs neeksistējošs.

Nu, pēc jauno draiveru versiju instalēšanas jums ir jārestartē dators, lai ļautu Windows ņemt vērā visas attiecīgās izmaiņas (kas saistītas ar draivera darbībām). Tur un tad (tikai) jums jāmēģina izstumt DVD / CD diskdzinis, lai apstiprinātu, ka diska izgrūšanas problēmas ir atrisinātas pilnībā.

Nu, ja vēlaties patstāvīgi atjaunināt DVD / CD diskdziņa ierīces draiveri, jums jāiet cauri ievērojami atšķirīgam ceļam. Vienmēr ir labāk instalēt draiveru atjauninājumus, izmantojot automātiskas procedūras. Ja esat nolēmis bez palīdzības atjaunināt datora DVD / CD diskdziņa draiveri, jums ir jāizmēģina Windows iebūvētā automātiskās draiveru atjaunināšanas funkcija.

Taisnības labad jāsaka, ka funkcija reti izdara pietiekami daudz, lai atrastu nepieciešamā draivera atjauninājumus, vai arī tā atrod nepiemērotas draivera versijas (kad tā ir veiksmīga). Neskatoties uz to, tā kā esat nolēmis veikt šo ceļu, jums ir jāiztiek ar automātiskās draivera atjaunināšanas funkciju - jo tā ir labākā sliktās grupas iespēja. Izpildiet šos norādījumus, lai izmantotu funkciju, lai atjauninātu datora DVD / CD diskdziņa draiveri:

 • Ierīces displeja apakšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz Windows ikonas, lai redzētu objektus vai vienumus, kas veido Windows izvēlnes Sākt ekrānu (vai pieskarieties Windows logotipa pogai jūsu ierīces tastatūrā, lai iegūtu to pašu rezultātu).
 • Ievade Ierīču pārvaldnieks tekstlodziņā (kas parādās brīdī, kad sākat rakstīt), lai veiktu meklēšanas uzdevumu, izmantojot šos atslēgvārdus kā vaicājumu.
 • Kad ierīču pārvaldnieks (lietotne) tiek parādīts kā galvenais vai viens ieraksts atgriezto rezultātu sarakstā, jums ir jānoklikšķina uz tā, lai palaistu programmu.
 • Pieņemot, ka tagad atrodaties ierīces pārvaldnieka logā, jums rūpīgi jāpārbauda tur esošo vienumu saraksts.
 • Kad esat atradis DVD / CD-ROM diskdziņu kategoriju, jums jānoklikšķina uz tā paplašināšanas ikonas (lai redzētu, ko tas satur).
 • Pieņemot, ka jūsu DVD / CD diska ierīce tagad ir redzama, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās, lai redzētu pieejamās opcijas, un pēc tam izvēlieties Atjaunināt draiveri.

Tagad Windows ir paredzēts atvērt dialogu, kurā tiek jautāts, kā vēlaties, lai sistēma turpina vadītāja atjaunināšanas uzdevumu.

 • Noklikšķiniet uz pirmās opcijas (kas parasti ir Meklēt atjauninātu draivera programmatūru automātiski).

Nu, pirmais variants nodrošina vienīgo saprātīgo ceļu. Jūsu dators darīs tieši to, kas norādīts šīs opcijas aprakstā. Sistēma izmantos jūsu interneta savienojumu, lai sazinātos ar nepieciešamajiem lejupielādes centriem vai serveriem.

Ja jūsu dators atrod jaunu draivera versiju DVD / CD diskdziņa ierīcei, tas rīkosies, lai to lejupielādētu un instalētu. Jūs tiksiet informēts par operācijas statusu (progresējot uzdevumiem), tāpēc par visu uzzināsiet pietiekami agri.

Ja jūsu dators neatrod jaunu draivera versiju DVD / CD diskdziņa ierīcei, jums būs labi, ja ritināsiet uz augšu un izmantosiet mūsu ieteiktās programmas priekšrocības. Šī lietojumprogramma nodrošina alternatīvu ceļu, pa kuru nokļūstat vajadzīgo rezultātu sasniegšanā, vienlaikus tērējot maz laika un pūļu.

 • Jebkurā gadījumā pēc tam, kad dators ir pabeidzis jaunas draivera versijas instalēšanu DVD / CD ierīcei, jums ir jāaizver visas atvērtās lietojumprogrammas vai logi un pēc tam restartējiet datoru.
 • Pagaidiet, līdz Windows sāk darboties un nokārtoties. Pārbaudiet DVD / CD diskdzini, to izstumjot.

Citas lietas, kuras varat mēģināt atrisināt Izstumjot DVD RW disku, radās kļūda jautājums Windows 10 datorā

Ja jums vēl jāatrod veids, kā piespiest disku iznākt - pat pēc tam, kad esat izskatījis detalizēti (iepriekš) aprakstītos risinājumus, jums jāiztiek ar mūsu gala saraksta labojumiem un risinājumiem.

 1. Ja problemātiskais DVD / CD disks ir ārējs komponents, jums būs labi to atvienot no ierīces (pilnībā), pagaidiet kādu laiku un pēc tam pievienojiet datorā tā datu kabeli un strāvas vadu.
 1. Mēģiniet izņemt disku, ievietojot saspraudi manuālajā ignorēšanas atverē - ja tāda ir jūsu DVD / CD diskdzinī.
 1. Palaist sistēmas diagnostiku. Analizējiet pēc iespējas vairāk rezultātu un notikumu, lai uzzinātu problēmas cēloni vai avotu.
 1. Ja diska izstumšanas problēmas risinājums turpina izvairīties, jums jāsazinās ar sava datora ražotāju vai DVD / CD disku ražotāju. Jautājiet viņu atbalsta personālam palīdzību vai norādījumus.
 1. Nomainiet DVD / CD diskdzini - ja kaut kā izdodas apstiprināt, ka tas ir salūzis pēc remonta (vai neatgriezeniski bojāts).
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found