Windows

Kā lejupielādēt visus e-pastus no servera programmā Outlook?

Outlook ir galvenā e-pasta saskarne Microsoft Exchange Server lietotājiem. Tas tiek sinhronizēts ar serveri, lai ātri un ērti saņemtu un nosūtītu e-pastus. Nav svarīgi, vai jūsu e-pasta klients ir Outlook.com, Hotmail vai pat trešā puse, piemēram, Gmail, jūs varat viegli izveidot savu kontu un sākt sūtīt visus šos darba e-pastus.

Tā kā tie ir jūsu e-pasta ziņojumi, jūs, protams, vēlētos iespēju tos atvērt jebkurā laikā. Jūs varat būt atkarīgs no tā, vai programma Outlook parāda jebkuru nepieciešamo e-pastu neatkarīgi no tā, cik mēneši ir pagājuši kopš tā rakstīšanas. Vai arī jūs varat? Kā izrādās, viss nav tik vienkārši. Outlook pēc noklusējuma neparāda visu: lielākā daļa jūsu e-pasta ziņojumu paliek Microsoft Exchange Server, bet tikai daļa no jums ir pieejama programmā Outlook.

Ja izmantojat programmu Outlook 2019, 2016, 2013 vai Outlook Office 365, nevarat saņemt tūlītēju piekļuvi vecākiem e-pastiem, nemainot iesūtnes iestatījumus. Lai gan jūsu e-pasts tiek glabāts serverī uz visiem laikiem, ja vēlaties, jūs varētu sagaidīt ērtību arī ar vietējo kopiju. Tomēr veids, kā programma Outlook ir iestatīta, līdz 12 mēnešiem no jūsu e-pastiem tiek lejupielādēta jūsu vietējā diskā. Ja jums ir jālasa e-pasta ziņojumi, kas vecāki par šo datumu, jums būs jāveic atbilstošas ​​darbības, lai piespiestu programmu Outlook tos lejupielādēt no servera.

Kāpēc programmai Outlook ir e-pasta lejupielādes ierobežojums?

Jums varētu rasties jautājums, kāpēc situācija ir šāda. Tas ir tāpēc, ka Microsoft Office veic dažus inteliģentus iestatījumus, kad tas ir instalēts jūsu sistēmā. Tas pārbauda visu jūsu aparatūru un veic nepieciešamās korekcijas, lai programma optimāli darbotos sistēmā. Attiecībā uz Outlook un uzņēmuma e-pastiem lejupielādes parametru iestatīšanai tiek izmantotas pārbaudes, kuras tā veic jūsu aparatūrā.

Vienkārši tā cenšas palīdzēt, taču programma var kļūt traucējoša. Pēc cietā diska pārbaudes, lai pārbaudītu, cik daudz vietas ir atlicis, tas automātiski pielāgo laika ierobežojumu, kas nosaka, cik daudz jūsu e-pasta ziņojumu tiek saglabāti lokāli. Jo vairāk diska vietas ir pieejams, jo vairāk mēnešus tiek lejupielādēti e-pasta ziņojumi. Aprēķins tiek veikts pēc šādas formulas:

  • Ja brīva vieta diskā ir līdz 64 gigabaitiem, līdz 12 mēnešiem e-pastu automātiski lejupielādē datorā.
  • Ja brīva vieta diskā atrodas starp 32 gigabaitiem un 64 gigabaitiem (neieskaitot abus numurus), trīs mēnešu e-pasta ziņojumi tiek automātiski lejupielādēti jūsu datorā.
  • Ja brīvās vietas diskā ir mazāks par 32 gigabaitiem, datora vietējā atmiņā tiek glabāti tikai mēneša vērti e-pasta ziņojumi.

Jūs varētu domāt, par ko ir satraukums un kāpēc iestatījumu nevarēja iestatīt tikai uz “visu e-pastu lejupielādi” vai kaut ko līdzīgu. Patiesībā, pretēji izplatītajam uzskatam, e-pasts var aizņemt daudz krātuves. Tie, kas vada aizņemtas e-pasta adreses, bieži atklāj, ka milzīgu vietu aizņem gan nosūtītie, gan saņemtie e-pasta ziņojumi. Ja jūs nepārraugāt diska lietojumu, varat pamodoties, lai uzzinātu, ka visa korespondence ir norijusi jūsu biznesa sarakstē.

Arī Microsoft to zina. Tāpēc Office ir paredzēts, lai automātiski pielāgotu krātuves parametrus, piemēram, Outlook noklusējuma vietējā e-pasta krātuves ierobežojumu. Parasti tas ir labi; visticamāk, jums nav daudz vajadzību pēc pagājušo gadu e-pastiem. Turklāt neatkarīgi no iestatījuma jūs joprojām saņemat vietēju piekļuvi saviem uzdevumiem, kalendāra tikšanām un kontaktiem.

Paturiet prātā, ka šī iestatījuma efektivitāte ir atkarīga no izmantotā e-pasta klienta veida. Ja izmantojat kādu no Microsoft pašmāju e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Hotmail, Outlook vai 0365, iestatījums ietekmē to, cik daudz e-pastu ir pieejami lokāli. Tas pats princips attiecas uz lielāko daļu populāro biznesa e-pasta pakalpojumu. Tomēr, ja gadās izmantot publisku pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Gmail, Yandex vai Yahoo, jums nebūs jāuztraucas, jo iestatījumam nebūs nekādas ietekmes. Visiem jūsu e-pasta ziņojumiem vietnē Microsoft Exchange Server vietējā kopija tiks saglabāta datora iekšējā atmiņā.

Kā panākt, lai Outlook lejupielādētu visus e-pastus no servera

Serveris šeit, protams, attiecas uz Microsoft Exchange Server. Kaut arī daži uzņēmumi iegādājas licenci Exchange servera mitināšanai telpās, citi vēršas pie trešās puses Exchange-as-a-Service servera nodrošinātāja. Pieaug arī Exchange Online, paša Microsoft mitinātā pakalpojuma mākoņa versijas, popularitāte.

Neatkarīgi no izmantotā Exchange režīma tā galvenā funkcija paliek nemainīga: ziņojumu pārsūtīšanas aģents, kas sūta e-pastus starp datoriem. Ziņojumus abos galos nolasa, izmantojot e-pasta klientu, šajā gadījumā programmu Outlook.

Būtībā, izmantojot Exchange, visi e-pasta ziņojumi, ko esat kādreiz nosūtījis un saņēmis, tiek pastāvīgi saglabāti Exchange serverī. Protams, uz jūsu e-pastu mūžīgo saglabāšanu attiecas tādas lietas kā mākoņa krātuves ierobežojumi atsevišķiem kontiem un nepārtraukta konta izmantošana. Jautājums joprojām ir tāds, ka normālos apstākļos jūs joprojām varat redzēt savus e-pastus, ieskaitot patiešām vecos, pat ja tie netiek glabāti jūsu datorā.

Tātad, ko jūs varat darīt lejupielādēt visus e-pastus no servera uz Outlook? Ja vēlaties apskatīt visus savus e-pasta ziņojumus programmā Outlook, ir divi veidi.

1. metode: programmā Outlook izmantojiet saiti “Vairāk”

Outlook Office piedāvā vienkāršu veidu, kā paplašināt mapē parādīto e-pasta ziņojumu skaitu. Pieņemot, ka esat ilgu laiku uzturējis kontu vai jums ir gara e-pasta vēsture, lietotnē parasti tiek rādīti tikai jaunākie e-pasta ziņojumi. Bet jūs varat piespiest Outlook lejupielādēt visus IMAP e-pastus - vai vismaz tos parādīt.

Atrodoties mapē, piemēram, Iesūtne vai Sūtīti programmā Outlook un ritinot uz leju, jūs drīz sasniedzat parādīto e-pasta ziņojumu beigas. Turpat jūs redzēsiet ziņojumu, kurā jūs informējat, ka varat noklikšķināt uz saites, lai skatītu citus ziņojumus:

Šajā mapē serverī ir vairāk vienumu

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu citus e-pasta ziņojumus vietnē Microsoft Exchange

Kad noklikšķināsiet uz saites “Noklikšķiniet šeit, lai Microsoft Exchange skatītu vairāk e-pastu”, programma Outlook lejupielādēs pārējos šīs mapes e-pastus. Tas darbojas tikai tad, ja jums ir interneta savienojums. Turklāt tiek lejupielādēti tikai konkrētas mapes e-pasta ziņojumi. Tādējādi, ja atrodaties mapē Nosūtītie, jūs saņemat tikai visus e-pasta ziņojumus, kurus esat kādreiz nosūtījis.

Šis princips ir spēkā, ja veicat meklēšanu pastkastē. Rakstot meklēšanas vaicājumu un tiek parādīti rezultāti, ja meklēšanas vienumam atbilst daudz e-pasta ziņojumu, rezultātu lapas apakšdaļā varat redzēt:

Tiek rādīti jaunākie rezultāti ...

Vairāk

Noklikšķinot uz saites Vairāk, tiek lejupielādēti pārējie e-pasta ziņojumi, kas atbilst jūsu meklēšanas vaicājumam.

Ja vēlaties īsumā redzēt visus e-pastus noteiktā mapē, varat pieteikties savā kontā, izmantojot Outlook tīmekļa lietojumprogrammu. Tādējādi jūs nokļūsiet sava konta Microsoft Exchange Server saskarnē, un jūs varat redzēt visu, kas tur ir saglabāts.

2. metode: programmā Outlook mainiet iestatījumu “Pasts, lai saglabātu bezsaistē”

Šis ir iestatījums, kas nosaka, cik mēnešus e-pastus Outlook glabā jūsu datorā. Atcerieties, ka tas darbojas tikai tad, ja izmantojat Microsoft e-pasta klientu vai atzītu biznesa e-pasta pakalpojumu sniedzēju. Jūs varat palielināt paturēto pastu skaitu vai pat samazināt to. Jūs varat arī norādīt programmai Outlook katru vietējo e-pasta ziņojumu saglabāt.

Pēc Microsoft domām:

Outlook 2019, Outlook 2016, Outlook 2013 un Outlook Office 365 nodrošina opcijas 1, 3, 6, 12 vai 24 mēnešus vai Visas. Outlook 2019, Outlook 2016 un Outlook Office 365 nodrošina papildu iespējas 3 dienas, 1 nedēļa un 2 nedēļas.

Bez papildu domām, jums ir jādara šādi:

  • Palaidiet programmu Outlook.
  • Dodieties uz cilni Fails.
  • Atlasiet nolaižamo opciju Konta iestatījumi.
  • Kad opcija ir izvērsta, atlasiet Konta iestatījumi.
  • Logā Konta iestatījumi atlasiet cilni E-pasts.
  • Ja programmā Outlook ir vairāki konti, tie tiks parādīti šeit. Atlasiet to, kura iestatījumus vēlaties pielāgot, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Mainīt.
  • Tiek parādīts dialoglodziņš Mainīt kontu. Pārliecinieties, vai ir atzīmēta izvēles rūtiņa Lietot kešatmiņā mainīto režīmu.
  • Pārvietojiet slīdni “Pasts, lai saglabātu bezsaistē” uz vēlamo gadu, mēnešu, dienu vai nedēļu skaitu. (Ja slīdnis ir pelēks, iespējams, administrators ir bloķējis jums iestatījuma maiņu.)
  • Noklikšķiniet uz pogas Tālāk.
  • Parādās uznirstošais logs, kurā tiek lūgts apstiprināt konfigurācijas izmaiņas. Noklikšķiniet uz Labi.
  • Noklikšķiniet uz Pabeigt un restartējiet programmu Outlook.

Drīz jums vajadzētu redzēt ziņojumu, kas informē jūs, ka “Jūsu mapes ir atjauninātas” Outlook apakšdaļā. Tas parādās tikai pēc tam, kad programma Outlook ir pabeigusi visu jūsu ziņojumu lejupielādi no Microsoft Exchange Server.

Izvēlieties opciju Visi tikai tad, ja ir pietiekami daudz krātuves. Jūsu iestatījumiem jāatbilst diska vietas apjomam. Ja izvēlaties iespēju visus e-pastus lejupielādēt diskā ar ierobežotu vietu, problēmas ir neizbēgamas. Iesakām vispirms izdzēst visus nevēlamos vienumus no krātuves, lai atbrīvotu vairāk vietas.

Protams, jums var būt grūti izlemt, ko noņemt no krātuves, tāpēc mēs esam šeit, lai jums palīdzētu. Vai zinājāt, ka bez acīmredzamajiem failiem jūsu sistēmā ir arī nevēlami faili, kuriem nav nekāda mērķa, izņemot krātuves izmantošanas palielināšanu? Protams, jūs vēlaties no tiem atbrīvoties, taču varētu būt problēma atrast to, kur viņi atrodas.

Lai atrisinātu šo problēmu, iesakām lejupielādēt Auslogics BoostSpeed. Šī programmatūra ir izstrādāta, lai izslauktu visu veidu datoru nevēlamos materiālus, piemēram, nevajadzīgus sistēmas un lietotāju pagaidu failus, tīmekļa pārlūkprogrammas kešatmiņu, neizmantotos kļūdu žurnālus, atlikušos Windows atjaunināšanas failus, nevajadzīgo Microsoft Office kešatmiņu un daudz ko citu. Pēc skenēšanas pamanīsit atgūt papildu gigabaitus diska vietas. Kā bonuss BoostSpeed ​​atrod un novērš visus sistēmas palēnināšanās cēloņus, nodrošinot, ka jūsu dators darbojas labāk un stabilāk nekā iepriekš.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found