Windows

Kā atbrīvoties no Asmtxhci.sys zilā ekrāna kļūdas sistēmā Windows?

<

Lai gan Microsoft turpina pulēt Windows 10 ar parastajiem ielāpiem un labojumiem, būsim reālisti: OS joprojām ir daudz problēmu. Bēdīgi slavenais asmtxhci.sys Blue Screen of Death ir piemērs - tas bieži tiek parādīts no zila gaisa un liek Windows 10 restartēt, padarot lietotāju apmulsis un dusmīgs. Labā ziņa ir tā, ka, ja jums rodas šī problēma, jūs bez lielām grūtībām varat labot lietas. Vienkārši lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā novērst asmtxhci.sys BSOD kļūdu sistēmā Windows 10.

Kāpēc datorā tiek parādīts sistēmas pakalpojumu izņēmums (asmtxhci.sys)?

Asmtxhci.sys Blue Screen of Death, kā norāda nosaukums, ir saistīts ar asmtxhci.sys, kas ir ASMedia USB 3.x XHCI Controller draiveris. Skatāmais kontrolieris pārvalda jūsu USB 3.x pieslēgvietas un tām pievienotās ierīces. Ja kaut kas ar to nav kārtībā, rodas attiecīgā zilā ekrāna kļūda.

Kā novērst asmtxhci.sys Zilo nāves ekrānu?

Atjauniniet ASMedia USB draiveri

Lai atbrīvotos no galvassāpēm, jāatjaunina ASMedia USB 3.x XHCI Controller draiveris. Tiek uzskatīts, ka šis solis ir labākais risinājums šādā scenārijā. Lai viss būtu kārtībā, rīkojieties šādi:

Izmantojiet Auslogics draivera atjauninātāju

Ja vēlaties paveikt darbu pēc iespējas ātrāk un efektīvāk, iespējams, izmantosiet īpašu rīku, piemēram, Auslogics draivera atjauninātāju. Programmatūra meklēs jūsu sistēmā draiveru problēmas un atrisinās tās, lejupielādējot un instalējot datorā jaunākos ražotāja ieteiktos draiverus. Tādā veidā jūs saņemsiet visus draiverus tip-top formā tikai ar vienu pogas klikšķi, kas uzlabos jūsu datora ikdienas darbību un novērsīs ar vadītāju saistītas problēmas.

Izmantojiet ierīces pārvaldnieku

Jūsu operētājsistēmai ir iebūvēta ierīču pārvaldnieka utilīta, kas paredzēta visu datoram pievienoto aparatūru kopšanai. Ierīču pārvaldnieks patiešām ir ļoti ērta lieta, jo to var izmantot draiveru labošanai. Zemāk jūs atradīsit nepieciešamās instrukcijas, kā paveikt lietas:

 1. Palaidiet programmu Run - to varat izdarīt, vienlaikus nospiežot Windows logotipa taustiņu un tastatūras taustiņu R.
 2. Ierakstiet devmgmt.msc apgabalā Palaist un nospiediet pogu Enter (vai noklikšķiniet uz Labi).
 3. Kad esat izvēlnē Ierīču pārvaldnieks, atrodiet kategoriju Universālās sērijas kopnes kontrolleri un veiciet dubultklikšķi uz tā.
 4. Atrodiet ASMedia USB kontrolleri un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 5. Parādītajā nolaižamajā izvēlnē izvēlieties opciju Atjaunināt draiveri.
 6. Kad tiek vaicāts, kā meklēt draivera programmatūru, noklikšķiniet uz pirmās opcijas, kas ir ‘Automātiski meklēt atjauninātu draivera programmatūru’.

Pagaidiet, līdz Windows atrod vajadzīgo atjauninājumu. Pēc tam restartējiet datoru un pārbaudiet, vai BSOD problēma ir atrisināta.

Vadītāju meklējiet manuāli

Kādu iemeslu dēļ jūs varētu vēlēties meklēt vadītāju pats. Šādā scenārijā ir svarīgi zināt, kur atrast precīzu ASMedia USB draiveri, kas jūsu sistēmai ir jādarbojas pareizi - pretējā gadījumā jūs varat instalēt nepareizu programmatūru un pēc tam izraisīt OS nepareizu darbību.

Pārinstalējiet ASMedia USB kontrolleri

Tā kā attiecīgajam kontrolierim varētu būt problēmas, tā pārinstalēšana varētu izrādīties visnoderīgākais risinājums. Lai to izdarītu:

 1. Atveriet ierīču pārvaldnieku (ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows logotipa ikonas, lai izvēlnē Enerģijas lietotājs atrastu lietotni).
 2. Izvērsiet universālās sērijas kopnes kontrolleru kategoriju.
 3. Pārejiet uz ASMedia USB kontrolleri un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 4. Noklikšķiniet uz Atinstalēt ierīci.
 5. Kad esat uzaicināts, pārliecinieties, vai esat piekritis ierīces draivera atinstalēšanai.

Visbeidzot, izejiet no Device Manager un restartējiet datoru. Windows instalēšanas laikā instalēs ASMedia USB kontrolleri.

Tagad jūs zināt, kā novērst asmtxhci.sys BSOD kļūdu operētājsistēmā Windows 10. Ja problēma joprojām pastāv, nevilcinieties atstāt zemāk esošo komentāru, lai mēs varētu jums palīdzēt.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found