Windows

Kā noņemt vecos attēlus no bloķēšanas ekrāna fona vēstures operētājsistēmā Windows 10?

Kad Microsoft izstrādāja Windows 10, tehnoloģiju uzņēmums nodrošināja, ka tas kļūs par lielisku programmatūras produktu, it īpaši attiecībā uz estētiku un funkcionalitāti. Jūs, iespējams, pamanījāt, ka šajā versijā mums tagad ir Windows Spotlight. Šī ir lietotne, kurā ir satriecoši attēli, kas īpaši izstrādāti jūsu operētājsistēmas bloķēšanas ekrānam. Jūsu sistēma iegūst fotoattēlus no meklētājprogrammas Bing, pēc tam tos saglabā jūsu ierīcē. Tādējādi jūs ievērosiet, ka bloķēšanas ekrānam vienmēr ir jauns fona attēls.

Tomēr ir daudz lietotāju, kuri nevēlas redzēt Spotlight kurētos attēlus. Ir vērts atzīmēt, ka fotoattēli netiek glabāti parastajā Windows tapetes vietā. Tātad ir diezgan grūti atrast attēlus, lai tos atspējotu. Paturiet prātā, ka fotoattēli, par kuriem runājam, neparādās pierakstīšanās ekrānā. Tā vietā tie tiek parādīti, kad dators ir bloķēts, kamēr tas darbojas.

Iespējams, vēlēsities uzzināt, kā noņemt vecos attēlus no Windows 10 bloķēšanas ekrāna vēstures. Pirms turpinām, jums jāzina, ka bloķēšanas ekrāna fotoattēlus nav iespējams izdzēst tieši no fona vēstures. Tomēr mēs joprojām varam jums iemācīt, kā noņemt bloķēšanas ekrāna attēlu vēsturi no Windows 10.

Vienkāršākais veids, kā atbrīvoties no automatizētiem bloķēšanas ekrāna attēliem

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + I. To darot, tiks palaista lietotne Iestatījumi.
 2. Noklikšķiniet uz flīzes Personalizēšana.
 3. Tagad dodieties uz kreisās rūts izvēlni un atlasiet Bloķēt ekrānu.
 4. Pārejiet uz labo rūti un dodieties uz sadaļu “Izvēlieties savu attēlu”.

Ja vēlaties dzēst esošo fonu sarakstu no bloķēšanas ekrāna fona vēstures, varat noklikšķināt uz Pārlūkot un izmantot citus attēlus. Būtībā attēlus vienkārši aizstāsit ar jauniem.

Kā noņemt bloķēšanas ekrāna attēlu operētājsistēmā Windows 10

Ja iepriekš esat mēģinājis dzēst nesen izmantotos attēlus no darbvirsmas fona vēstures, jūs domājat, ka tā pati metode attiecas uz bloķēšanas ekrāna fotoattēliem. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka attēli netiek glabāti Windows reģistrā. Tā vietā tie tiek glabāti sistēmas mapē, kuru aizsargā Windows. Visi bloķēšanas ekrāna attēli, kurus izmantojat, izmantojot lietotni Iestatījumi, tiks saglabāti šajā mapē:

C: \ ProgramData \ Microsoft \ Windows \ SystemData \ User_Account_Security_Identifier \ Tikai lasāms

Paturiet prātā, ka mape ProgramData ir paslēpta. Tātad, lai piekļūtu un skatītu to, jums jāiespējo opcija “Rādīt slēptos failus, mapes un diskus”. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Programmā File Explorer dodieties uz augšējo izvēlni un noklikšķiniet uz Skatīt.
 2. Atlasiet Opcijas.
 3. Kad parādās mapes opciju logs, dodieties uz cilni Skats.
 4. Atlasiet opciju Rādīt slēptos failus, mapes un diskus.
 5. Noklikšķiniet uz Labi un Lietot.

Pēc slēpto mapju atklāšanas atveriet mapi ProgramData un meklējiet mapi Microsoft \ Windows.

Nākamā lieta, kas jums jādara, ir atvērt mapi SystemData. Tomēr to nodrošina jūsu sistēma. Ja mēģināsit to atvērt, tiks parādīts kļūdas ziņojums, kurā teikts, ka jums nav atļaujas piekļūt mapei. Mēģinot noklikšķināt uz Turpināt, tiks parādīts vēl viens kļūdas ziņojums, kas norāda, ka jums ir liegta atļauja atvērt mapi.

Lai varētu to atvērt, jums jāpārņem mapes īpašumtiesības. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz mapes SystemData, pēc tam no opcijām atlasiet Rekvizīti.
 2. Kad logs Rekvizīti ir atvērts, dodieties uz cilni Drošība.
 3. Dotajā sarakstā izvēlieties savu lietotājvārdu. Jūs ievērosiet, ka izmantotajam kontam nav pilnīgas kontroles pār mapi.
 4. Noklikšķiniet uz pogas Papildu. To darot, tiks atvērts jauns logs.
 5. Noklikšķiniet uz saites Mainīt blakus sadaļai Īpašnieks. To darot, tiks atvērts jauns dialoglodziņš.
 6. Ievadiet savu lietotājvārdu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt nosaukumus. Šādi rīkojoties, lietotājvārds automātiski tiks mainīts uz pareizo formātu.
 7. Noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu veiktās izmaiņas.
 8. Tagad izejiet no dialoglodziņiem Īpašums un pēc tam atgriezieties logā Rekvizīti.
 9. Atlasiet savu lietotājvārdu un pēc tam noklikšķiniet uz Rediģēt.
 10. Jaunajā logā izvēlieties savu lietotājvārdu un pēc tam opcijai Pilna kontrole atlasiet Atļaut.
 11. Noklikšķiniet uz Lietot, pēc tam uz Labi.
 12. Ja tiek piedāvāts apstiprināt veiktās izmaiņas, noklikšķiniet uz Jā.

Pēc tam, kad esat ieguvis mapes SystemData īpašumtiesības, tagad varat to atvērt. Kad tas būs izdarīts, jūs redzēsiet šādas mapes:

 • S-1-5-18
 • S-1-5-21-nejauši skaitļi un rakstzīmes

Lietotāja konta drošības identifikatora (SID) numuru atradīsit otrās mapes nosaukumā. Jūs redzēsiet arī citu mapi ar nosaukumu “Tikai lasīt”. Atverot šo mapi, redzēsit šādas mapes:

 • LockScreen_A
 • LockScreen_B
 • LockScreen_C
 • LockScreen_D

Paturiet prātā, ka katram datoram šo mapju skaits nav vienāds. Katrā mapē jūs redzēsiet bloķēšanas ekrāna fona vēstures attēlus to sākotnējā izšķirtspējā. Tomēr jūs tos redzēsiet arī mazākos sīktēlu izmēros, proti, 108 × 108, 151 × 151 un 194 × 194 px.

Ja vēlaties atbrīvoties no attēliem, jums atliek tikai izdzēst mapēs esošos failus. Kad tas būs izdarīts, lietotnes Iestatījumi fotoattēli nebūs redzami bloķēšanas ekrāna fona vēstures sarakstā. No otras puses, ja kā bloķēšanas ekrāna fonu izmantojat jaunu attēlu, to atradīsit iepriekš esošajās mapēs.

Paredzams, ka Windows Spotlight uzlabo datora pieredzi. Tomēr, ja jums nepatīk automatizētie attēli, jums vienmēr ir iespēja tos noņemt. No otras puses, ja vēlaties patiesi uzlabot savu Windows pieredzi, iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed.

Šim rīkam ir jaudīgs tīrīšanas modulis, kas daudzu citu starpā var slaucīt visu veidu datora nevēlamos materiālus, tostarp pagaidu failus, neizmantotos kļūdu žurnālus, atlikušos Windows atjaunināšanas failus un tīmekļa pārlūkprogrammas kešatmiņu. Tas pat konfigurē neoptimālos sistēmas iestatījumus, liekot operācijām un procesiem darboties ātrāk. Pēc Auslogics BoostSpeed ​​palaišanas pamanīsit ievērojamu sava datora vispārējās veiktspējas uzlabošanos.

Kādas citas problēmas, kas saistītas ar Windows 10, jūs vēlētos, lai mēs atrisinātu?

Nevilcinieties uzdot jautājumus zemāk esošajā komentāru sadaļā!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found