Windows

Ko darīt, ja Outlook atgādinājumi vairs nedarbojas?

Vīriešiem biežāk ir nepieciešams atgādināt, nekā informēt

 Semjuels Džonsons  

Ja jūs to lasāt, iespējams, jums nav sveša Microsoft Outlook. Lietotne pēdējos gados ir kļuvusi spēcīgāka, kļūstot par izvēlēto ziņojumapmaiņas lietotni biznesa sarakstei. Varat izveidot uzdevumus, iestatīt atgādinājumus un pārvērst abus par laikiestatītajiem e-pasta ziņojumiem, lai Outlook tos varētu nosūtīt attiecīgajā laikā. Tomēr, ja Outlook atgādinājumi vairs nedarbosies, tas noteikti samazinās produktivitāti darbā un citur. Diemžēl dažiem Office lietotājiem pēdējā laikā tas notiek: rodas dīvaina kļūda, kas neļauj saglabāt izveidoto atgādinājumu.

Kad daži lietotāji izveido jaunu sapulci, viņi to nevar saglabāt programmā Outlook. Dažreiz, velkot malas, lai palielinātu piešķirto tikšanās laiku, tiek parādīts dīvains kļūdas ziņojums, kas neļauj viņiem saglabāt failu. Atkārtoti mēģinājumi un restartēšana, šķiet, nedarbojas, jo Outlook turpina rādīt tālāk redzamo ziņojumu:

“Atgādinājums par“ tikšanās nosaukumu ”neparādīsies, jo vienums atrodas mapē, kas neatbalsta atgādinājumus. Vai tas ir labi?"

Acīmredzot šī nav ideāla situācija, kurā atrasties. Aizņemtiem darbiniekiem darba vietā tas būs neticami nomākts, it īpaši tāpēc, ka laiks ir par piemaksu. Viņi var beigties ar atteikšanos no zaudēta darba, un tas vēlāk var izraisīt sekas. Tā kā atgādinājums nav iestatīts, viņi var nokavēt visu svarīgo sapulci vai aizmirst veikt steidzamu uzdevumu noteiktajā laikā.

Tāpēc mēs esam izveidojuši šo rokasgrāmatu, lai palīdzētu jums atrisināt problēmu, lai jūs varētu viegli saglabāt tikšanās un ātri pāriet uz nākamo uzdevumu. Vispirms pārbaudīsim iespējamos iemeslus, kāpēc programma Outlook neparādās.

Kāpēc Outlook atgādinājumi vairs nedarbojas?

Programmā Outlook nav vienota iemesla problēmai “Netiks parādīts atgādinājums”. Ir atklāti vairāki cēloņi, kas visi noved pie tā paša nevēlamā rezultāta. Tālāk ir izskaidroti visbiežāk sastopamie kļūdas cēloņi. Kad esat tos sapratis, jūs esat ceļā uz ārstēšanu.

 • Nepareiza Outlook

Acīmredzot, ja lietotne nedarbojas pareizi, dažas tās funkcijas ir bojātas. Diemžēl tā varētu būt Outlook atgādinājuma funkcija. Ja kāda no lietotnes failiem kāda iemesla dēļ tiek sabojāta, tas ietekmēs Outlook uzvedību. Parasti tas notiek ar vīrusu infekciju. Arī atmiņas normēšana var izraisīt programmas Outlook lēnu un kļūdainu darbību, radot problēmas ar tikšanos iestatīšanu.

 • Nepareizi saglabājiet atrašanās vietu

Outlook saglabā atgādinājumus, sapulces un tikšanās noklusējuma kalendāra mapē. Dažreiz atgādinājumi vairs nedarbojas, jo apstrādājamais fails netiek saglabāts noklusējuma mapē, bet gan citā mapē. Šī cita mape var būt vai nebūt kalendāra apakšmape. Iespējams, ka nejauši esat mainījis mapes atrašanās vietu. Daži .pst faili var arī tikt atvienoti no galvenās mapes.

 • Korumpēti atgādinājumi

Mēs visi esam pieredzējuši situāciju, kad failu vienkārši neizdodas atvērt. Citreiz tas tiek atvērts, bet to nevar darbināt tā, kā vēlas. Tas norāda uz failu korupciju, un arī Outlook faili nav atbrīvoti no iespējas. Ir zināms, ka bojāti atgādinājumu faili rada kļūdu “Atgādinājums neparādīsies” programmā Outlook.

 • Atgādinājumi par invalīdiem

Tas notiek ļoti reti, taču to nedrīkst pilnībā diskontēt. Ja atgādinājumu parādīšanas iespēja ir atspējota, jūs, protams, nevarēsiet veikt dažas darbības, ieplānojot sapulci. Šī opcija, iespējams, ir daļa no grupas politikas, un šajā gadījumā to var aktivizēt tikai centralizēti, tāpēc jūs pats, iespējams, nevarēsiet to modificēt, ja administrators ir atspējojis funkcionalitāti.

Kā novērst Outlook atgādinājumus, kas nedarbojas sistēmā Windows 10

Kad mēģinot saglabāt ieplānoto tikšanos, uznirst kļūdas ziņojums “Netiks parādīts atgādinājums”, nevajag izmisumā. Jums vajadzētu izpētīt tālāk minētos risinājumus, un jūs noteikti atradīsit sev piemērotu risinājumu.

 • Atspējot pievienojumprogrammas

Outlook pievienojumprogrammas nodrošina lietotnei papildu funkcijas, ļaujot to izmantot daudzām lietām, kas parasti nav tās kompetencē. Tomēr daži pievienojumprogrammas var izraisīt saderības problēmas ar galveno lietotni. Ja jums ir problēmas ar atgādinājumu saglabāšanu, pārbaudiet, vai tos neizraisa papildinājums.

Labākais veids, kā to izdarīt, ir ievadīt pievienojumprogrammas logu programmā Outlook un atspējot vienu pievienojumprogrammu vienlaikus. Pēc tam atgriezieties galvenajā Outlook logā un mēģiniet izveidot un saglabāt atgādinājumu. Ja tas darbojas, jūs esat atradis savu vainīgo. Ja problēma joprojām pastāv, atgriezieties pievienojumprogrammas logā un atspējojiet citu. Turpiniet to darīt, līdz esat izolējis problemātisko papildinājumu vai pārliecinājies, ka problēma nav ar viņiem saistīta.

Lūk, kā atspējot pievienojumprogrammu programmā Outlook 2010 un jaunākās versijās:

 • Palaidiet programmu Outlook.
 • Noklikšķiniet uz cilnes Fails.
 • Atlasiet Pārvaldīt pievienojumprogrammas vai Pārvaldīt lietotnes. Tas parādīs logu, kurā būs redzami visi instalētie pievienojumprogrammas, katra pievienojumprogrammas nosaukums, tā izdevējs, instalēšanas metode un pašreizējais statuss.
 • Notīriet izvēles rūtiņu slejā “Ieslēgts” pievienojumprogrammai, kuru vēlaties atspējot.

Tieši tā. Jūs varat turpināt, ja jūsu pievienojumprogrammu nav pārāk daudz, pretējā gadījumā vislabāk vispirms izmēģināt citus risinājumus. Ja izmantojat programmu Outlook tīmeklī, pievienojumprogrammas varat pārvaldīt, atlasot Iestatījumi> Pārvaldīt integrācijas.

Jūs, iespējams, pamanījāt, ka jo vairāk pievienojumprogrammu ir integrēta programmā Outlook, jo lēnāk šķiet, ka lietotne ir relatīva salīdzinājumā ar laiku, kad integrāciju bija maz vai vispār nebija. Šis efekts ir izteiktāks vecākām sistēmām, kurās darbojas lēnāki procesori ar ierobežotu atmiņu. Lai programma Outlook darbotos pēc iespējas vienmērīgāk, iesakām instalēt Auslogics BoostSpeed. Tas palīdzēs lielākajai daļai procesu un darbību iet ātrāk.

 • Pārbaudiet Outlook failu saglabāšanas vietu

Labākā vieta atgādinājumu saglabāšanai, protams, ir noklusējuma saglabāšanas vieta, kas viņiem izveidota, instalējot programmu Outlook. Protams, saglabāšana citā vietā lielāko daļu laika neko nemaina. Jūs pat varat bez problēmām saglabāt citā diskā. Tomēr, ja kļūda “Atgādinājums neparādīsies” nokaitina kaitinošo galvu, ieteicams pārbaudīt, kāda ir saglabāšanas vieta. Ja tā nav noklusējuma atrašanās vieta, nomainiet to uz noklusējuma vietu un mēģiniet vēlreiz saglabāt atgādinājumu.

Lai pārbaudītu pašreizējo saglabāšanas vietu, noklikšķiniet uz Fails> Informācija. Pēc tam divreiz noklikšķiniet uz Konta iestatījumi un noklikšķiniet uz Datu faili. Jūsu Outlook failu noklusējuma atrašanās vietas ir C: \ Users \% username% \ AppData \ Local \ Microsoft \ Outlook \ un C: \ Users \% username% \ Documents \ Outlook Files \. Ja pašreizējā atrašanās vieta neatbilst nevienai no šīm, nomainiet to uz noklusējuma.

Pēc tam atgādinājuma faila saglabāšanai vajadzētu būt brīzei.

 • Iespējojiet opciju “Rādīt atgādinājumus”

Ja šī funkcija ir izslēgta, atgādinājumu saņemšana nebūs kūka. tas, visticamāk, nedarbosies vispār. Tātad, ja izmantojat Microsoft Outlook 2010 un jaunākas versijas, veiciet tālāk norādītās darbības, lai iespējotu funkciju “Rādīt atgādinājumus”.

 • Noklikšķiniet uz Fails.
 • Noklikšķiniet uz Opcijas.
 • Atlasiet Papildu.
 • Atzīmējiet izvēles rūtiņu “Rādīt atgādinājumus” zem opcijas Atgādinājumi.
 • Noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu un izietu.

  Atgādinājumiem vajadzētu sākt strādāt tūlīt.

  • Atiestatīt atgādinājumu rindu

  Ja kaitinošā kļūda, neraugoties uz jūsu līdzšinējiem centieniem, vienkārši atsakās pazust, atgādinājumu atiestatīšana var būt tikai tas, kas jums jādara.

  Vispirms aizveriet programmu Outlook. Atveriet uzdevumu pārvaldnieku un aizveriet visus ar Outlook saistītos procesus. Pēc tam vēlreiz atveriet lietojumprogrammu un saglabājiet uzdevumu vai atgādinājumu. Pārliecinieties, ka tas ir saglabāts lietojumprogrammas noklusējuma mapē, kas ir jūsu galvenā kalendāra vai uzdevumu mape. Tagad, kad programma Outlook joprojām darbojas, rīkojieties šādi:

  • Nospiediet Windows taustiņu + R, lai atvērtu lodziņu Palaist.
  • Lodziņā ierakstiet šo un noklikšķiniet uz Labi vai nospiediet taustiņu Enter:

   perspektīvas / tīrīšanas atgādinājumi

   • Ja tas nedarbojas, atkārtoti atveriet lodziņu Palaist un izmēģiniet to, neaizmirstot nospiest arī taustiņu Enter:

   perspektīva / atiestatīt mapes

   Abas komandas pamatā dara to pašu - notīra atgādinājumus, lai jūs varētu sākt no jauna. Tam vajadzētu atrisināt problēmu. Ja nē, izmēģiniet nākamo risinājumu.

   • Remonts PST failus ar trešo pušu programmatūru

   Bojāta faila gadījumā, kas svarīgas informācijas dēļ jums jāatver par katru cenu, jūsu iespējas, ja Outlook nevar to atvērt vai saglabāt, ir diezgan ierobežotas. Ja failu var atvērt, varat kopēt tā saturu un izveidot citu atgādinājuma failu. Ja esat dublējis failu, tā vietā varat izmantot rezerves kopiju. Ja neviena no šīm opcijām nav iespējama, faila labošanai varat izmantot trešās puses rīku.

   • Iespējot atbalstu PST failiem programmā Outlook

   PST ir saīsinājums no personīgās krātuves tabulas, kas ir Microsoft patentētais formāts tādu lietu glabāšanai kā kalendāri, atgādinājumi, uzdevumi un ziņojumi programmā Outlook un citās Office lietojumprogrammās. Acīmredzot jāatbalsta PST formāts, lai atgādinājumi darbotos kā paredzēts.

   Gadījumā, ja viss pārējais, ko esat mēģinājis, nav atrisinājis problēmu, jums ir jāizdara vēl viens kauliņu rullītis:

   • Noklikšķiniet uz cilnes Fails programmā Outlook, lai atvērtu izvēlni Faila opcijas.
   • Atlasiet opciju Importēt un eksportēt.
   • Labajā rūtī noklikšķiniet uz opcijas Atvērt Outlook datu failu.
   • Tiks parādīts logs, kurā parādīts dažādu Outlook failu formātu saraksts. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ieraksta “outlook.pst” un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Datu faila rekvizīti.
   • Jaunajā logā noklikšķiniet uz cilnes Vispārīgi.
   • Atzīmējiet izvēles rūtiņu “Rādīt uzdevumu joslā atgādinājumus un uzdevumus no šīs mapes”.

    Tas ir viss. Restartējiet programmu Outlook, un visam vajadzētu atgriezties normālā stāvoklī.

    $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found