Windows

Atbrīvošanās no atjaunināšanas kļūdas 0x800f0845 operētājsistēmā Windows 10

Ja nevarat instalēt jaunākos sistēmas atjauninājumus, izmantojot Windows atjaunināšanas utilītu, jo jūs joprojām redzat kļūdas kodu 0x800f0845, šī raksta risinājumi palīdzēs jums atbrīvoties no kļūdas.

Palaidiet Windows atjaunināšanas problēmu novēršanas rīku

Windows atjaunināšanas problēmu novēršanas rīks ir īpašs rīks, kas pārbauda kļūdas, kas ietekmē Windows atjaunināšanas utilītu. Tajā tiks apskatīti ar Windows Update saistītie pakalpojumi un mēģināts atrisināt visus lietojumprogrammu konfliktus, kas varētu kavēt rīka pareizu darbību. Kad palaidīsit problēmu novēršanas rīku, tas jums pateiks, kādas kļūdas radās, un ļaus jums piemērot nepieciešamos labojumus, ja tie ir pieejami. Lai atrastu Windows atjaunināšanas problēmu novēršanas rīku, jums jāiet cauri lietojumprogrammai Windows iestatījumi.

Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

  1. Noklikšķiniet uz pogas Sākt, pēc tam izvēlieties Sākt, pēc tam atlasiet zobrata ikonu. Varat arī izmantot Windows + I tastatūras kombināciju, lai atvērtu programmu Iestatījumi.
  2. Pēc tam, kad tiek atvērta iestatījumu sākumlapa, noklikšķiniet uz ikonas Atjaunināšana un drošība, kas atrodas loga apakšdaļā.
  3. Kad parādās saskarne Atjaunināšana un drošība, dodieties uz loga kreiso rūti un noklikšķiniet uz Problēmu novēršana.
  4. Tagad dodieties uz labo rūti un noklikšķiniet uz Windows Update.
  5. Kad zem Windows atjaunināšanas ir redzama poga Palaist problēmu novēršanas rīku, noklikšķiniet uz tā.
  6. Problēmu novēršanas rīks tagad sāks meklēt problēmas, kas skar Windows atjaunināšanas utilītu.
  7. Kad skenēšana ir pabeigta, problēmu novēršanas rīks lūgs jūs piemērot ieteicamos labojumus, ja tādi ir.
  8. Noklikšķiniet uz pogas Lietot, pēc tam ļaujiet rīkam pabeigt procesu.
  9. Kad process ir pabeigts, mēģiniet atjaunināt datoru.

Izmantojiet rīku Sistēmas failu pārbaude, lai noteiktu problemātiskus sistēmas failus un tos automātiski aizstātu

Iespējams, ka daži sistēmas faili ir bojāti vai to nav, un tie izraisa kļūdu ikreiz, kad vēlaties atjaunināt sistēmu. Kā jūs labi zināt, neviens process jūsu datorā netiek palaists, neiesaistot sistēmas failus. Lai atrisinātu problēmu, šajā gadījumā jums jāpalaiž rīks Sistēmas failu pārbaude, lai atrastu trūkstošos vai bojātos sistēmas failus un tos automātiski aizstātu.

Tā kā jūs izmantojat sistēmu Windows 10, pirms palaist sistēmas failu pārbaudītāju, jums būs jāpalaiž iesūtnes izvietošanas attēlu apkalpošanas un pārvaldības rīks. DISM uzdevums ir nodrošināt failus, kas tiks izmantoti problemātisko failu aizstāšanai.

Šīs darbības parādīs, kā palaist DISM un SFC:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz Izpildīt. Ja vēlaties ātrāk atvērt dialoglodziņu, vienlaikus nospiediet Windows un R taustiņus.
  2. Kad ekrāna apakšējā kreisajā stūrī ir atvērta opcija Palaist, ierakstiet “CMD” (bez pēdiņām), pēc tam vienlaicīgi nospiediet taustiņus Ctrl, Shift un Enter.
  3. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole, noklikšķiniet uz pogas Jā un pieprasa atļauju palaist komandu uzvedni kā administratoram.
  4. Kad administratora režīmā tiek atvērts logs Komandu uzvedne, ierakstiet zemāk redzamo rindu melnajā ekrānā un nospiediet taustiņu Enter, lai palaistu DISM rīku:

DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth

Komanda liks DISM rīkam ielādēt labošanas failus, izmantojot Windows atjaunināšanas utilītu. Tomēr, tā kā Windows Update klients nedarbojas pareizi, jums būs jāizmanto cits remonta avots. Varat izmantot sāknējamu USB vai Windows 10 DVD. Jūs varat arī instalēt Windows 10 ISO failu kā virtuālu DVD un izmantot to kā remonta avotu. Pārliecinieties, ka esat atzīmējis izmantojamā remonta avota ceļu uz Windows mapi.

Tagad tā vietā izmantojiet šo rindu:

DISM.exe / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth / Source: X: \ Source \ Windows / LimitAccess

Ņemiet vērā, ka X: \ Source \ Windows norāda ceļu uz Windows mapi jūsu izmantotajā labošanas avotā. Pirms komandas ievadīšanas atbilstoši nomainiet to.

Pagaidiet komandas pilnīgu izpildi, pirms pārejat uz nākamo soli.

  1. Tagad komandu uzvednē ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
  2. Kad komanda ir pabeigta, restartējiet sistēmu, ja tiek parādīts pabeigšanas ziņojums: “Windows resursu aizsardzība atrada bojātus failus un tos veiksmīgi salaboja”.
  3. Ja tā vietā tiek parādīts ziņojums: “Windows resursu aizsardzība nevarēja veikt pieprasīto darbību”, jums ir jāpārstartē sistēma drošajā režīmā un jāpalaiž komanda. Ja nezināt, kā nokļūt drošajā režīmā, rīkojieties šādi:
  • Kad tiek parādīta izvēlne Sākt, noklikšķiniet uz pogas Sākt, pēc tam atlasiet zobrata ikonu. Varat arī izmantot Windows + I tastatūras kombināciju, lai atvērtu programmu Iestatījumi.
  • Kad tiek atvērta lietotne Iestatījumi, noklikšķiniet uz ikonas Atjaunināšana un drošība.
  • Kad parādās atjaunināšanas un drošības saskarne, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Atkopšana.
  • Labās rūts sadaļā Advanced Startup noklikšķiniet uz Restartēt tūlīt.
  • Kad esat redzējis ekrānu Izvēlieties opciju, noklikšķiniet uz ikonas Traucējummeklēšana.
  • Ekrānā Traucējummeklēšana noklikšķiniet uz Papildu opcijas.
  • Kad parādās ekrāns Papildu opcijas, noklikšķiniet uz Sākuma iestatījumi.
  • Kad redzat Startēšanas iestatījumu ekrānu, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt.
  • Pēc datora atsāknēšanas pieskarieties skaitlim blakus drošajam režīmam vai drošajam režīmam ar tīklu.
  • Kad jūsu dators ir palaists, palaidiet sistēmas failu pārbaudītāju, kā parādīts iepriekš.

Ņemiet vērā, ka cietā diska veselība var ietekmēt jūsu sistēmas failus. Ja disks ir ļoti sadrumstalots, datoram var būt grūti piekļūt noteiktiem failiem. Dažos gadījumos jums var nākties saskarties ar cietā diska sliktajiem sektoriem. Lai pārliecinātos, ka jūs neciešat no šīs problēmas, izmantojiet rīku, kas jūsu cietā diska disku saglabās sadrumstalotu un labā formā. Auslogics Disk Defrag darīs visu to un vēl vairāk.

Restartējiet Windows atjaunināšanas pakalpojumus

Ar Windows Update utilītu ir saistīti dažādi pakalpojumi, un tie liek tai darboties pareizi. Iespējams, ka šie pakalpojumi pašlaik nav pieejami vai ir neaktīvi. Šis konkrētais labojums ietver to restartēšanu, lai pārliecinātos, ka tie darbojas kā vajadzētu. Lai restartētu pakalpojumus, varat izmantot pakalpojumu Pakalpojumi vai Komandu uzvedne. Mēs iepazīsim jūs ar katru procesu.

Pārlūkojot lietotni Pakalpojumi:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un izvēlnē Ātrā piekļuve atlasiet Palaist. Varat arī perforēt Windows un R taustiņus kopā, lai atvērtu dialoglodziņu Palaist.
  2. Pēc Run parādīšanās teksta laukā ierakstiet “Services.msc” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
  3. Kad tiek atvērta lietojumprogramma Pakalpojumi, atrodiet šādus pakalpojumus:
  • Fona inteliģentais pārsūtīšanas pakalpojums
  • Kriptogrāfijas pakalpojumi
  • Windows atjaunināšanas pakalpojums
  • Lietotnes identitātes pakalpojums
  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz katra pakalpojuma, noklikšķiniet uz Rekvizīti un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Apturēt. Pēc tam nolaižamajā izvēlnē Startup Type atlasiet Automatic un pēc tam noklikšķiniet uz OK.
  2. Tagad mēģiniet palaist atjauninājumu.

Komandu uzvednes izmantošana:

  1. Izsauciet dialoglodziņu Palaist, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē atlasot Palaist. Varat arī izmantot Windows + R tastatūras kombināciju, lai palaistu dialoglodziņu Palaist.
  2. Pēc Run atvēršanas ierakstiet “CMD” (bez pēdiņām), pēc tam vienlaicīgi nospiediet taustiņus Ctrl, Shift un Enter.
  3. Kad dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole tiek atvērts un pieprasa atļauju, noklikšķiniet uz pogas Jā.
  4. Kad administratora režīmā tiek atvērts logs Komandu uzvedne, melnajā ekrānā ierakstiet šādas rindas un pēc katras ievadīšanas nospiediet taustiņu Enter:

neto biti

neto pietura wuauserv

net stop appidsvc

neto kriptvc

  1. Pēc tam ierakstiet šādas rindas un pēc katras ierakstīšanas nospiediet taustiņu Enter.

neto sākuma biti

neto start wuauserv

neto sākums appidsvc

neto sākuma kriptvc

  1. Pēc komandu izpildes aizveriet komandu uzvedni un palaidiet Windows Update, lai pārbaudītu kļūdu.

Skenējiet visu sistēmu, vai tajā nav ļaundabīgo programmu

Kā izrādās, jūs varētu ciest no ļaunprātīgas programmatūras infekcijas. Ļaunprātīgas programmatūras sabotē daudzus sistēmas failus. Iespējams, ka ļaunprātīga programmatūra ir bojājusi mapes un failus, kas saistīti ar Windows atjaunināšanas procesu. Mēģiniet skenēt datoru un pārbaudiet, vai tas ir atrisinājis problēmu.

Ir svarīgi, lai jūs veiktu pilnu skenēšanu, nevis ļautu pretvīrusu programmai palaist regulāru ātro skenēšanu. Pilna skenēšana izskalos dažādus jūsu sistēmas stūrus un pārliecināsies, ka neviens akmens nav atstāts apgriezts. Lai sāktu pilnu skenēšanu, varat viegli pāriet uz antivīrusu programmas izvēlni Skenēšana. Ja sistēmas aizsardzībai paļaujaties uz Windows Security, veiciet tālāk norādītās darbības, lai palaistu pilnu skenēšanu:

  1. Atveriet izvēlni Sākt un noklikšķiniet uz zobrata virs ikonas Barošana. Varat arī izmantot Windows + I tastatūras kombināciju, lai palaistu programmu Iestatījumi.
  2. Kad esat redzējis Windows iestatījumu lietotnes sākuma ekrānu, noklikšķiniet uz etiķetes Atjaunināšana un drošība, kurai jāatrodas lapas apakšdaļā.
  3. Kad parādās atjaunināšanas un drošības saskarne, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība.
  4. Dodieties uz cilni Windows drošība un sadaļā Aizsardzības apgabali noklikšķiniet uz Vīrusu un draudu aizsardzība.
  5. Kad tiek atvērta Windows drošības lietotnes lapa pret vīrusu un draudu aizsardzību, noklikšķiniet uz skenēšanas opcijas.
  6. Skenēšanas opciju saskarnē atlasiet pogu Pilna skenēšana un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Skenēt tūlīt.
  7. Pilnīgai skenēšanai vajadzētu būt pabeigtai pēc stundas vai ilgāk, tāpēc dodiet programmai laiku, lai tā varētu veikt savu darbu.
  8. Kad skenēšana ir pabeigta, veiciet rīka ieteiktās darbības, pēc tam restartējiet sistēmu un pārbaudiet, vai kļūda 0x800f0845 ir pazudusi.

Varat pievienot datoram papildu drošības slāni, instalējot Auslogics Anti-Malware. Šis rīks ir pilnīgs ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas līdzeklis, kas darbojas līdzās citām pretvīrusu programmām, ieskaitot Windows Security. Tas neizraisa nekāda veida konfliktus.

Atlaidiet / atjaunojiet savu IP adresi un izskalojiet DNS kešatmiņu

DNS kešatmiņā ir informācija, kas burtciparu, cilvēkiem draudzīgus domēnu nosaukumus kartē uz viņu IP adresēm numuru formā. Kešatmiņa laika gaitā var uzkrāt nepareizus parametrus vai sabojāties. Kad tas notiks, sāks rasties savienojuma problēmas, un tas var būt iemesls, kāpēc rodas kļūdas kods ikreiz, kad vēlaties atjaunināt sistēmu. Problēmas atrisināšana ietver visu DNS kešatmiņā esošo parametru notīrīšanu, lai Windows varētu sākt to atjaunot.

Pēc DNS izskalošanas nākamais solis ir atbrīvot un atjaunot jūsu IP adresi. Maršrutētājs vai interneta ierīce parasti piešķir sistēmai noteiktu IP adresi. Ja šī IP adrese kļūst nepieejama vai ir problemātiska, jūsu sistēmai neizdosies izveidot savienojumu ar internetu, kas var izraisīt kļūdas koda parādīšanos ikreiz, kad vēlaties instalēt atjauninājumus. Kad tas notiks, no maršrutētāja jāiegūst jauna IP adrese. Lai to izdarītu, jums jāpalaiž komanda, kas atbrīvo IP adresi un atjauno to.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā izdzēst DNS kešatmiņu un atbrīvot / atjaunot IP adresi:

  1. Atveriet meklēšanas tekstlodziņu blakus izvēlnei Sākt, izmantojot kombināciju Windows + S vai uzdevumjoslā noklikšķinot uz palielināmā stikla.
  2. Kad meklēšanas josla ir atvērta, teksta laukā ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām).
  3. Kad komandrinda parādās rezultātos, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un pēc tam noklikšķiniet uz Palaist kā administrators.
  4. Lietotāja konta kontroles apstiprinājuma uzvednē noklikšķiniet uz Jā, lai piešķirtu komandrindas administratīvās privilēģijas.
  5. Pēc tam ierakstiet zemāk esošās komandrindas komandu uzvednē un pēc katras rindas ievadīšanas nospiediet taustiņu Enter:

Ipconfig / flushdns

Ipconfig / atbrīvot

Ipconfig / atjaunot

Lūdzu, ņemiet vērā atstarpes komandās.

  • Tagad mēģiniet veikt atjaunināšanu.

Atiestatiet Winsock komponentu

Winsock komponents apstrādā katru ievades un izvades pieprasījumu, kas nāk no datora tīmekļa lietojumprogrammām. Tas ir DLL fails, kuru var atrast mapē System 32. Tas pārsūta informāciju un konfigurācijas no dažādām programmām uz jūsu tīkla interfeisu, kas ir pazīstams kā TCP / IP.

Windows atjaunināšanas process var būt apturēts un kļūda var parādīties, jo Winsock komponentā ir nepareizas konfigurācijas vai tas ir bojāts. Jūs varat atrisināt problēmu, atiestatot to. Ņemiet vērā, ka jums ir jāatver komandu uzvednes logs un jāievada atbilstošā komanda. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā rīkoties.

  1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist. To var izdarīt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un atlasot Izpildīt, izvēlnē Sākt meklējot Palaist vai izmantojot tastatūras kombināciju Windows + R.
  2. Pēc tam, kad ekrāna apakšējā kreisajā stūrī tiek parādīta funkcija Run, ierakstiet “CMD” (bez pēdiņām), pēc tam vienlaicīgi nospiediet taustiņus Ctrl, Shift un Enter.
  3. Tagad parādīsies dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole un pieprasīs atļauju palaist komandu uzvedni kā administratoram. Kad tas notiek, noklikšķiniet uz pogas Jā.
  4. Kad administratora režīmā tiek atvērta komandu uzvedne, melnajā ekrānā ierakstiet šādu rindu:

netsh winsock reset

  1. Tagad Windows atiestatīs Winsock komponentu, aizstājot DLL failu.
  2. Kad komanda ir veiksmīgi izpildīta, restartējiet datoru un mēģiniet to atjaunināt.

Atiestatiet Windows atjaunināšanas komponentus

Papildus Windows pakalpojumiem ir arī citi komponenti, kas padara Windows atjaunināšanas utilītu darbojošos. Tie ietver sistēmas failus un mapes un reģistra atslēgas. Tālāk sniegtajā rokasgrāmatā tiks parādīts pakāpenisks šo komponentu atiestatīšanas process. Kad esat tos atiestatījis, Windows Update utilītai vajadzētu darboties pareizi:

1. darbība

Izsauciet dialoglodziņu Palaist, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē atlasot Palaist. Varat arī izmantot Windows + R tastatūras kombināciju, lai palaistu dialoglodziņu Palaist.

2. darbība

Pēc Run atvēršanas ierakstiet “CMD” (bez pēdiņām), pēc tam vienlaicīgi nospiediet taustiņus Ctrl, Shift un Enter.

3. darbība

Kad dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole tiek atvērts un pieprasa atļauju, noklikšķiniet uz pogas Jā.

4. darbība

Kad administratora režīmā tiek atvērts logs Komandu uzvedne, melnajā ekrānā ierakstiet šādas rindas un pēc katras ievadīšanas nospiediet taustiņu Enter:

neto biti

neto pietura wuauserv

net stop appidsvc

neto kriptvc

5. darbība.

Tagad, kad esat apturējis Windows atjaunināšanas pakalpojumus, pārejiet uz nākamo rindu komandrindā un ievadiet šādas komandas, lai izdzēstu qmgr * .dat failus:

Dzēst “% ALLUSERSPROFILE% \ Application Data \ Microsoft \ Network \ Downloader \ qmgr * .dat”

Nospiediet taustiņu Enter.

6. darbība.

Pēc tam izmantojiet zemāk esošās komandrindas, lai pārdēvētu mapes SoftwareDistribution un Catroot2. Pēc katras rindas ierakstīšanas neaizmirstiet pieskarties taustiņam Enter.

Ren% systemroot% \ SoftwareDistribution SoftwareDistribution.bak

Ren% systemroot% \ system32 \ catroot2 catroot2.bak

7. darbība.

Pēc tam atiestatiet Windows atjaunināšanas un fona inteliģentās pārsūtīšanas pakalpojumus uz noklusējuma drošības deskriptoriem. Lai to izdarītu, ierakstiet vai kopējiet un ielīmējiet zemāk esošās komandas un pēc katras ievadīšanas nospiediet taustiņu Enter.

sc.exe sdset biti D: (A ;; CCLCSWRPWPDTLOCRRC ;;; SY) (A ;; CCDCLCSWRPWPDTLOCRSDRCWDWO ;;; BA) (A ;; CCLCSWLOCRRC ;;; AU) (A ;; CCLCSWRPWRT;

sc.exe sdset wuauserv D: (A ;; CCLCSWRPWPDTLOCRRC ;;; SY) (A ;; CCDCLCSWRPWPDTLOCRSDRCWDWO ;;; BA) (A ;; CCLCSWLOCRRC ;;; AU) (A ;; CCLCSWRPWP

8. darbība.

Komandu uzvednē ierakstiet šo un nospiediet taustiņu Enter, lai pārietu uz mapi System32:

cd / d% windir% \ system32

9. darbība.

Reģistrējiet visus fona viedā pārsūtīšanas pakalpojuma komponentus. Lai to izdarītu, komandu uzvednē ierakstiet šādas rindas un pēc katras rindas ievadīšanas perforējiet taustiņu Enter. Rindu ir diezgan daudz, tāpēc veltiet laiku un saņemiet to pareizi:

regsvr32.exe atl.dll

regsvr32.exe urlmon.dll

regsvr32.exe mshtml.dll

regsvr32.exe shdocvw.dll

regsvr32.exe browseui.dll

regsvr32.exe jscript.dll

regsvr32.exe vbscript.dll

regsvr32.exe scrrun.dll

regsvr32.exe msxml.dll

regsvr32.exe msxml3.dll

regsvr32.exe msxml6.dll

regsvr32.exe actxprxy.dll

regsvr32.exe softpub.dll

regsvr32.exe wintrust.dll

regsvr32.exe dssenh.dll

regsvr32.exe rsaenh.dll

regsvr32.exe gpkcsp.dll

regsvr32.exe sccbase.dll

regsvr32.exe slbcsp.dll

regsvr32.exe cryptdlg.dll

regsvr32.exe oleaut32.dll

regsvr32.exe ole32.dll

regsvr32.exe shell32.dll

regsvr32.exe initpki.dll

regsvr32.exe wuapi.dll

regsvr32.exe wuaueng.dll

regsvr32.exe wuaueng1.dll

regsvr32.exe wucltui.dll

regsvr32.exe wups.dll

regsvr32.exe wups2.dll

regsvr32.exe wuweb.dll

regsvr32.exe qmgr.dll

regsvr32.exe qmgrprxy.dll

regsvr32.exe wucltux.dll

regsvr32.exe muweb.dll

regsvr32.exe wuwebv.dll

10. darbība.

Tagad jums būs jāizdzēš dažas nevajadzīgas reģistra atslēgas.

Pirms to izdarāt, ņemiet vērā, ka reģistra rediģēšana ir sensitīvs uzdevums, un jums rūpīgi jāievēro tālāk norādītās darbības. Lai būtu drošs, pirms šī labojuma izmantošanas dublējiet reģistru.

Lai noņemtu nevajadzīgās reģistra atslēgas, rīkojieties šādi:

  1. Izmantojiet Windows + R tastatūras kombināciju, lai palaistu Run.
  2. Pēc tam, kad ekrāna apakšējā kreisajā stūrī tiek parādīta funkcija Run, ierakstiet “regedit” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
  3. Tagad parādīsies dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole un pieprasīs atļauju. Noklikšķiniet uz pogas Jā.
  4. Kad tiek atvērts reģistra redaktors, dodieties uz kreiso rūti un skatiet HKEY_LOCAL_MACHINE \ COMPONENTS.
  5. Sadaļā KOMPONENTI pārbaudiet, vai ir šādi taustiņi, un izdzēsiet tos:
  • Gaida XmlIdentifier
  • NextQueueEntryIndex
  • AdvancedInstallersNeedResolving

11. darbība.

Visbeidzot, dodieties uz administratora komandu uzvedni un pēc kārtas ievadiet šādas rindas, lai restartētu agrāk apturētos pakalpojumus:

neto sākuma biti

neto start wuauserv

neto sākums appidsvc

neto sākuma kriptvc

Pārstartējiet datoru un mēģiniet atjaunināt sistēmu.

Atiestatiet savu Hosts failu

Ja nekas nedarbojas, mēģiniet atiestatīt savu Hosts failu. Failā ir konfigurācijas, kas ļauj sazināties jūsu sistēmas tīkla infrastruktūrā. Iespējams, ka fails ir bojāts vai arī dažas tā konfigurācijas tagad ir nepareizas. Atiestatiet to uz noklusējumu un pārbaudiet, vai kļūda pazūd. Šīs darbības palīdzēs jums veikt procesu:

    1. Atveriet meklēšanas tekstlodziņu blakus izvēlnei Sākt, izmantojot kombināciju Windows + S vai uzdevumjoslā noklikšķinot uz lupas ikonas.
    2. Kad atvērsies meklēšanas josla, teksta laukā ierakstiet “notepad” (bez pēdiņām) un pēc tam rezultātos noklikšķiniet uz Notepad.
    3. Pēc Notepad atvēršanas nokopējiet un ielīmējiet zemāk esošo tekstu jaunajā failā:

# Autortiesības (c) 1993-2006 Microsoft Corp.

#

# Šis ir HOSTS faila paraugs, ko Windows TCP / IP izmanto.

#

# Šis fails satur IP adrešu kartējumus ar resursdatoru nosaukumiem. Katrs

# ieraksts jāglabā atsevišķā rindā. IP adresei vajadzētu būt

# tiek ievietots pirmajā kolonnā, kam seko atbilstošais resursdatora nosaukums.

# IP adrese un resursdatora nosaukums jāatdala vismaz ar vienu

# telpa.

#

# Turklāt individuālus komentārus (piemēram, šos) var ievietot atsevišķi

# līnijas vai seko mašīnas nosaukumam, ko apzīmē ar simbolu “#”.

#

# Piemēram:

#

# 102.54.94.97 rhino.acme.com # avota serveris

# 38.25.63.10 x.acme.com # x klienta resursdators

# localhost nosaukuma izšķirtspēja tiek apstrādāta pašā DNS.

# 127.0.0.1 localhost

# :: 1 vietējais saimnieks

    1. Noklikšķiniet uz izvēlnes Fails un atlasiet Saglabāt kā. Varat arī vienlaikus nospiest taustiņus Ctrl, Shift un S.
    2. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Saglabāt, mapē Dokumenti saglabājiet failu kā Saimnieki.
    3. Tagad izsauciet File Explorer logu, vienlaikus nospiežot Windows un E taustiņus vai noklikšķinot uz mapes darbvirsmā. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz pogas Sākt un atlasīt File Explorer vai uzdevumjoslā noklikšķiniet uz mapes ikonas.
    4. Pēc File Explorer loga atvēršanas dodieties uz C: \ Windows \ System32 \ draiveri utt, atrodiet failu Hosts mapē ETC un pārdēvējiet to uz “Hosts.old” (bez pēdiņām) vai jebkuru citu jūsu izvēlētu nosaukumu. Ja parādās kāds apstiprinājuma dialoglodziņš, pieņemiet to.
    5. Pārejiet uz dokumentiem un pārvietojiet iepriekš izveidoto failu Hosts uz C: \ Windows \ System32 \ draiveri utt direktorijā.
  • Ja tiek prasīts ievadīt administratora paroli, norādiet detalizētu informāciju un noklikšķiniet uz Turpināt.

Secinājums

Viens no iepriekš minētajiem risinājumiem palīdzēs jums atbrīvoties no kļūdas. Ja nekas nedarbojas, varat doties uz Microsoft vietni, lai manuāli lejupielādētu un instalētu atjauninājumus. Ja jums ir domas, kuras vēlaties dalīties ar mums, izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found