Windows

Windows 10 BSOD kļūdas 0x00000139 novēršana

Tā kā esat šeit, mums jāpieņem, ka redzējāt problēmas aprakstu vai paziņojumu, kur kļūda 0x00000139 parādījās kā galvenais termins zilajā ekrānā. Ņemot vērā nāves zilā ekrāna izpausmi (parasti saīsināts kā BSOD), mēs varam arī secināt, ka jūsu dators avarēja un restartējās. Šajā ceļvedī mēs esam iecerējuši pārbaudīt kļūdu 0x00000139 un problēmas, kas ap to risinās.

Kāda ir kļūda BSOD 0x00000139?

Kļūda 0x00000139 - kas ir līdzīga kļūdai 0x00000133 - ir īpašs kļūdas kods, kas nosaka konkrētus notikumus, kas noved pie nāves zilā ekrāna. Šajā gadījumā notikumiem, iespējams, ir kaut kas saistīts ar aparatūras (fizisko) ierīci vai draiveri (programmatūru), kas nedarbojās un izraisīja Windows slēgšanu.

Parasti, kad dators piedzīvo nopietnu avāriju, kuras rezultātā tiek parādīts zils ekrāns, ietekmētajā sistēmā tiek parādīta informācija (piemēram, kļūdas kods) par radušos problēmu. BSOD kļūdas kods ir vairāk vai mazāk saistīts ar problēmām, kas izraisa avāriju, faktoriem, apstākļiem vai notikumiem, kas izraisa avārijas atskaņošanu utt.

Lielākā daļa BSOD, ņemot vērā to raksturu, ir saistītas ar fiziskām aparatūras sastāvdaļām vai draiveriem šīm ierīcēm. Jebkurā gadījumā kļūdas kods joprojām palīdz samazināt lietas.

Ja, piemēram, sērfojot tīmeklī, jūsu dators cieta avārijas, ko definēja kļūda 0x00000133, problēmas, iespējams, izraisīja kļūdains tīkla adapteris vai tā draiveri. Ja BSOD izpaužas tikai tad, kad spēlējat spēles vai izmantojat grafikas ietilpīgas programmas, visticamāk, problēmas radīšanā jūsu grafikas kartes draiverim ir bijusi kāda loma. Jebkurā no šiem gadījumiem jums būs jāatrisina problēmas ar draiveriem, lai novērstu problēmu.

No otras puses, ja jūsu dators iet bojā, kad radās kļūda 0x00000133, lai informētu jūs par problēmu, palaižot Windows, visticamāk, spēlē citi faktori vai mainīgie. Jums ir jādara lietas mazliet savādāk - tā kā jūs pat nevarat pieteikties savā datorā, lai veiktu regulārus uzdevumus.

Daži lietotāji ziņoja, ka avārija KERNEL_SECURITY_CHECK_ FAILURE izpaudās pēc tam, kad viņi mēģināja pamodināt datoru no miega režīma, bet citi paziņoja, ka problēma radās pēc RAM jaunināšanas.

Kā novērst Windows 10 BSOD kļūdu 0x00000133

Šeit mēs plānojam sniegt pilnīgu to procedūru aprakstu, kuras tiek izmantotas, lai Windows 10 ierīcēs novērstu kļūdu 0x00000133 definēto nāves zilo ekrānu. Mēs ņēmām vērā visus gadījumus vai scenārijus, kad problēma izpaužas, un piedāvāsim labojumus visām lietotāju kategorijām.

Pat ja jūs nevarat panākt, lai dators sāktu normālu sāknēšanu un nokļūtu darbvirsmā, jūs joprojām uzzināsiet, kā novērst Windows 10 kļūdu 0x00000133 šajā rokasgrāmatā. Lietotāji, kuriem BSOD avārija rodas tikai tad, kad viņi veic noteiktus uzdevumus, it īpaši tie, kuri var Windows (bez problēmām) palaist normāli, arī savā gadījumā atradīs problēmu labojumus.

Jums jāsāk ar pirmo procedūru sarakstā un pēc tam atbilstoši jāpārvar pārējās. Jums jāizlaiž labojumi vai darbības, kas uz jums neattiecas, un jāpāriet pie nākamā saraksta uzdevuma.

Palaišanas palaišanas palaišanas aktivizēšana un Windows sāknēšana drošajā režīmā (īpaša procedūra lietotājiem, kuru datori atsakās normāli palaist):

Ja KERNEL_SECURITY_CHECK_ FAILURE kļūdas dēļ radušos problēmu dēļ nevarat nokļūt parastajā Windows operētājsistēmas vidē, jums jāaktivizē Startēšanas labošana un jānodrošina, lai jūsu dators būtu drošajā režīmā. Startēšanas labošana ir īpašs atkopšanas rīks (vai platforma piekļuvei utilītprogrammām), ko izmanto, lai novērstu problēmas, kas neļauj Windows normāli startēt.

Tikmēr drošais režīms ir uzlabota sāknēšanas tehnika vai process, kas ļauj startēt sistēmu Windows, kamēr sistēma ielādē minimālu draiveru un programmu kopu. Jūsu datorā darbosies minimālie komponenti (kas tam nepieciešami). Tā kā nevajadzīgiem draiveriem un trešo pušu programmām nav atļauts darboties vidē, kas rodas drošas sāknēšanas rezultātā, visticamāk, ka tajā neizpaužas BSOD izraisošās problēmas.

Citiem vārdiem sakot, pēc tam, kad esat to ieslēdzis drošajā režīmā, datoram nevajadzētu avarēt. Drošajā režīmā jūs varēsiet novērst kļūdu 0x00000133 un piemērot labojumus, lai atrisinātu BSOD problēmu. Vispirms jums ir jādodas uz Startup Repair.

Jūsu dators ir ieprogrammēts automātiski palaist Startup Repair, ja kaut kas trīs reizes (vai vairāk) pēc kārtas traucē Windows sāknēšanas secību. Šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai palaistu Startēšanas labošanu operētājsistēmā Windows 10:

  • Nospiediet (un turiet) ierīces tastatūras barošanas pogu, pagaidiet, līdz ierīce zaudē strāvu (un izslēdzas), un pēc tam pieskarieties barošanas pogai, lai atkal ieslēgtu ierīci.
  • Atkārtojiet soli (iepriekš) vismaz divas reizes.
  • Šoreiz pēc ierīces tastatūras nospiešanas barošanas pogas jāgaida, līdz tiek parādīts ziņojums Sagatavo automātisko remontu.
  • Jums var tikt lūgts izvēlēties kontu un izmantot to, lai pieteiktos savā datorā. Tādā gadījumā jums būs jāievada izvēlētā konta parole.
  • Jums jāizvēlas administratora konts (konts, kuram ir administratīvās privilēģijas) un jāpierakstās ar to.

Automātiskais remonts galu galā nāks klajā un mēģinās diagnosticēt problēmas, kas ietekmē jūsu datoru.

  1. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus. Veiciet atbilstošos uzdevumus - ja šis solis ir piemērots.
  2. Nākamajā ekrānā jums jāizvēlas papildu opcijas.
  3. Noklikšķiniet uz Problēmu novēršana.
  4. Noklikšķiniet uz Startēšanas iestatījumi.

Ja startēšanas iestatījumi nav redzami, jums jānoklikšķina uz saites Skatīt citas atkopšanas opcijas. Tālāk redzamajā ekrānā jums būs jānoklikšķina uz Startēšanas iestatījumi.

  1. Noklikšķiniet uz pogas Restartēt.

Tagad jūsu datoram ir jāpārstartē sevi un jānodod atkopšanas vide.

Izskatiet ekrānā redzamās opcijas. Lai sāktu drošajā režīmā ar tīklu, jums ir jānospiež ierīces tastatūras poga 5 vai F5.

Varat arī nospiest ierīces tastatūras taustiņu 5 vai F5, lai atlasītu Drošais režīms ar komandu uzvedni.

Piezīme: ja jūs nevarat panākt, lai dators no atkopšanas vides tiktu palaists drošajā režīmā vai ja nevarat pat aktivizēt automātisko remontu, jums ir jāizveido sāknējams Windows 10 zibatmiņas disks, jāievieto disks datorā un pēc tam jāpiespiež mašīna boot no diska. Rezultāta vidē varēsiet piekļūt atkopšanas, diagnostikas un remonta utilītprogrammām.

Iespējojiet mantoto uzlaboto sāknēšanas izvēlni (konkrēti labošanas lietotāji, kuriem radās sāknēšanas problēmas kļūdas 0x00000133 dēļ):

Ja kļūdas vai BSOD definēto problēmu dēļ nevarat pieteikties savā datorā, jums jāiespējo mantotā papildu sāknēšanas izvēlne. Šeit mēs pieņemam, ka esat nokļuvis datorā drošajā režīmā (vai Windows palaidis no zibatmiņas diska, lai piekļūtu atkopšanas rīkiem), kas nozīmē, ka varēsiet izmantot komandu uzvedni. Ja jūs iepriekš izvēlējāties drošo režīmu ar komandu uzvedni, jums viss būs vieglāk.

Izpildiet šos norādījumus:

  • Pirmkārt, jums ir jāpalaiž Command Prompt lietojumprogramma - ja šis programmas logs pašlaik nav jūsu ekrānā.

Izlaidiet nākamās trīs darbības, ja jau esat atvēris komandu uzvedni.

  • Iekārtas displeja apakšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz Windows ikonas (vai pieskarieties ierīces tastatūras pogai Windows logotips).
  • Ievadiet CMD teksta laukā (tas parādās brīdī, kad sākat rakstīt), lai veiktu meklēšanas uzdevumu, izmantojot šo atslēgvārdu kā vaicājumu.
  • Kad komandu uzvedne (App) parādās kā galvenais ieraksts rezultātu sarakstā, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamās opcijas, un pēc tam izvēlieties Palaist kā administrators.
  • Pieņemot, ka tagad esat komandrindas logā, šis kods ir jāpalaiž tur (vispirms ierakstiet komandu un pēc tam nospiediet pogu Enter):

C:

  • Šajā brīdī jums jāpalaiž šī komanda, lai iespējotu mantoto papildu sāknēšanas izvēlni:

BCDEDIT / SET {DEFAULT} BOTMENUPOLICY LEGACY

  • Visbeidzot, jums jāpalaiž šis kods, lai aizvērtu vai noraidītu komandu uzvednes logu:

IZEJA

Jūs tiksiet novirzīts atpakaļ uz Izvēlieties opciju ekrānu.

  • Noklikšķiniet uz Turpināt. Tagad jums ir jārestartē dators normāli.
  • Pārbaudiet un apstipriniet, ka jūsu dators vairs nav zils ekrāns kā iepriekš.

Veiciet ātras iepriekšējas pārbaudes un veiciet papildu uzdevumus:

Pirms sākat strādāt pie ilgām darbībām, ieteicams veikt ātras pārbaudes datorā, lai novērstu problēmu un veiktu papildu uzdevumus (ja piemērojams), lai novērstu problēmu. Izmeklējiet šos problēmu novēršanas padomus (kas ir saīsināti, lai atvieglotu to pieejamību):

  • Ja nesen savai mašīnai esat pievienojis perifēro vai jaunu aparatūras komponentu, tas ir jānoņem (vai jānomaina), lai redzētu, vai lietas uzlabojas.
  • Ja nesen instalējāt jaunu draiveri vai lietojumprogrammu, tas pilnībā jāatspējo vai jāinstalē.

Kopumā jums būs labi mainīt visas nesen veiktās izmaiņas datorā attiecībā uz jaunu programmatūru (vai tas būtu lietojumprogrammas vai draiveri), vai jaunos iestatījumos vai konfigurācijās (lietojumprogrammām, iestatījumiem vai pat pašam Windows).

  • Pārbaudiet sistēmas žurnālu notikumu skatītājā, lai redzētu papildu kļūdu ziņojumus un problēmu aprakstus, kas varētu palīdzēt saīsināt problēmas cēloni vai noskaidrot ierīci vai draiveri, kas ir atbildīgs par BSOD.
  • Ja jūs zināt, kā apiet lietotni Ierīču pārvaldnieks, jums jāpalaiž šī programma, lai redzētu, vai ir ierīču draiveri, kas atzīmēti ar izsaukuma simbolu.

Nu, Windows parasti izsaukuma zīmi novieto blakus problemātiskam draiverim, tāpēc jūs zināt, kurā ierīcē pārbaudīt problēmas.

Atspējojiet automātiskās restartēšanas funkciju:

Mēs vēlamies, lai jūs konfigurētu datoru, lai kļūdas ekrāns pēc avārijas paliktu ilgāk nekā parasti. Pašlaik jūsu sistēma ir ieprogrammēta, lai zilu ekrānu parādītu tikai īsi pirms restartēšanas vai pat nekavējoties restartētu sevi (neparādot kļūdas ekrānu). Piespiežot datoru uzturēt kļūdu ekrānu, varēsiet pārbaudīt kļūdu tik ilgi, cik nepieciešams, un uzzināt dažas lietas par to.

Kad būsit savācis pietiekami daudz informācijas par konkrētu zilā ekrāna kļūdu, jums būs vieglāk atrisināt problēmas, jo īpaši problēmas, kas noved pie avārijas vai izraisa to. Izpildiet šos norādījumus, lai atspējotu automātiskās restartēšanas funkciju:

  • Ierīces tastatūrā pieskarieties Windows logotipa pogai, lai redzētu Windows sākuma izvēlnes ekrānu (vai noklikšķiniet uz Windows ikonas datora displeja apakšējā kreisajā stūrī).
  • Teksta lodziņā (kas parādās brīdī, kad sākat rakstīt) ievadiet papildu iestatījumus, lai veiktu meklēšanas uzdevumu, izmantojot šos atslēgvārdus kā vaicājumu.
  • Kad rezultātu uzlabošanas sistēmas iestatījumu skatīšana (Vadības panelis) tiek parādīta kā galvenais ieraksts rezultātu sarakstā, jums ir jānoklikšķina uz tā, lai palaistu nepieciešamo programmu.

Tagad tiks parādīts logs Sistēmas rekvizīti.

  • Noklikšķiniet uz cilnes Papildu (tuvu loga augšdaļai), lai dotos uz turieni - ja jūs tur vēl neesat.
  • Noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi sadaļā Startēšana un atkopšana, lai turpinātu.

Windows tagad parādīs Startup and Recovery logu.

  • Noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas Automātiska restartēšana (sadaļā Sistēmas kļūme), lai noņemtu šī parametra izvēli.
  • Noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu jauno Startup and Recovery konfigurāciju.
  • Aizveriet visus logus un pēc tam restartējiet datoru.
  • Dariet visu iespējamo, lai aktivizētu nāves zilo ekrānu vai atjaunotu notikumu, kurā notiek datora avārija.

Pēc tam, kad atkal parādās zilais nāves ekrāns, sadaļā Tehniskā informācija ir jāpārbauda kļūdas kods un cita svarīga informācija. Windows, iespējams, lūgs jūs meklēt noteiktu kļūdu.

Ja abcd.sys ir redzams detaļās (kur abcd var būt jebkurš nosaukums ar paplašinājumu .sys), tas nozīmē, ka jūsu zilajam nāves ekrānam ir kaut kas saistīts ar draivera problēmām. Lai iegūtu informāciju par draiveri, varat viegli googlēt vadītāja vārdu (abcd.sys). Jums jānoskaidro, kāda veida draiveris tas ir, piemēram, tas varētu būt tīkla adaptera draiveris vai grafikas kartes vai līdzīga komponenta draiveris.

Novērsiet problēmu ar draiveriem, atlaižot tos atpakaļ:

Iepriekš mēs noskaidrojām saikni starp draiveru problēmām un nāves zilajiem ekrāniem, piemēram, to, kuru definēja kļūda 0x00000133. Šeit mēs vēlamies risināt problēmas ar autovadītājiem. Ja nesen instalējāt draivera atjauninājumus, iespējams, jaunais draiveris ir atbildīgs par problēmu, kas nozīmē, ka tas būs jānoņem, lai viss būtu kārtībā. Draiveru atjauninājumiem ir jāuzlabo jūsu ierīces iespējas, taču tie dažreiz nodara vairāk ļauna nekā laba, it īpaši, ja tie liek datoriem pazust ar ziliem ekrāniem.

Izmantojot operētājsistēmā Windows paredzēto atritināšanas funkciju, jūs varat viegli atbrīvoties no pašreizējā draivera un atjaunot veco draivera programmatūru. Šeit mēs pieņemam, ka varat pieteikties savā datorā un nokļūt darbvirsmā (izmantojot drošo režīmu vai parasto startēšanas procesu).

Izpildiet šos norādījumus, lai atvilktu nepieciešamo draiveri:

  • Nospiediet un turiet Windows logotipu uz ierīces tastatūras un pēc tam pieskarieties R burta taustiņam.
  • Kad parādīsies mazais Run logs, teksta lauks jāaizpilda ar šādu kodu:

devmgmt.msc

  • Lai palaistu kodu, datora tastatūrā nospiediet taustiņu Enter.

Tagad tiks parādīts ierīces pārvaldnieka lietojumprogrammas logs.

  • Pārlūkojiet uzskaitītās kategorijas, atrodiet kategoriju, kurā atrodas draiveris, ar kuru vēlaties strādāt, un pēc tam noklikšķiniet uz šīs kategorijas paplašināšanas ikonas, lai redzētu tās saturu.

Piemēram, ja BSOD izpaužas, kad sērfojat tīmeklī, jums ir jāpiekļūst tīkla adaptera draiveriem - un tas nozīmē, ka jums ir jānoklikšķina uz paplašināšanas ikonas blakus kategorijai Tīkla adapteri.

Ja BSOD izpaužas, kad jūs spēlējat spēles vai izmantojat grafikas ietilpīgas lietojumprogrammas, jums ir jāpiekļūst grafikas kartes draiveriem - un tas nozīmē, ka jums jānoklikšķina uz paplašināšanas ikonas blakus kategorijai Displeja adapteri.

  • Pieņemot, ka ierīces draiveris, ar kuru vēlaties strādāt, tagad ir redzams, uz tā ir jāveic dubultklikšķis.

Tagad tiks parādīts izvēlētā ierīces draivera logs Properties.

  • Noklikšķiniet uz cilnes Draiveris (tuvu loga augšdaļai), lai dotos uz turieni. Noklikšķiniet uz pogas Atgriezt draiveri.

Ja šķiet, ka poga Atgriezt draiveri ir pelēka - tas nozīmē, ka jūs to nevarat izmantot -, jūs nevarēsit izpildīt atlasītā draivera atcelšanas uzdevumu. Jūsu dators nevar piekļūt vecajai draivera programmatūrai vai to atrast. Iespējams, jūsu sistēmā vēl nav instalēts jauns draiveris. Citiem vārdiem sakot, datoram nav veca draivera, ko pārinstalēt.

  • Noklikšķiniet uz pogas Atgriezties, lai apstiprinātu darbību - ja šī darbība ir piemērota.

Tagad Windows ir paredzēts atgūt draiveri (kā jūs pieprasījāt).

  • Aizveriet ierīces pārvaldnieka logu un pēc tam restartējiet datoru.

Ja jūs veicāt darbu drošajā režīmā, jums ir jārestartē dators, lai piespiestu to pāriet uz parasto Windows operētājsistēmas vidi.

  • Pēc Windows palaišanas un noregulēšanas jums jāpārbauda un jāpārbauda lietas, lai apstiprinātu, ka zilā ekrāna kļūda KERNEL_SECURITY_CHECK_ FAILURE ir novērsta.
  • Mēģiniet atjaunot notikumu vai scenāriju, kurā avārija notika agrāk. Spēlējiet to pašu spēli, kurā bijāt iepriekš, vai atkārtojiet to pašu uzdevumu grafikas ietilpīgajā lietojumprogrammā.

Novērsiet draiveru problēmu, tos atjauninot:

Ja jūs nevarat panākt, lai dators atritinātu problemātisko draiveri - jo poga Atgriezt draiveri bija pelēka - vai ja jūsu dators turpināja iet uz leju ar ziliem nāves ekrāniem pat pēc tam, kad esat veiksmīgi atvedis vecos draiverus, lai aizstātu problemātisko draiveri, tad jāinstalē draiveru atjauninājumi. Problēmas, kas izraisa BSOD, visticamāk, kļūs par nefaktoriem, tiklīdz jūsu dators sāks izmantot jaunu draiveri.

Arī šeit jums ir jāizmanto dažas funkcijas, kurām piekļūstat no ierīces pārvaldnieka lietojumprogrammas, un tās logā jāveic nepieciešamie uzdevumi. Pirmkārt, ieteicams pārbaudīt draivera versiju, kas pašlaik ir instalēta jūsu datorā. Izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

  • Atveriet programmu Device Manager. Jūs varat ar peles labo pogu noklikšķināt uz Windows logotipa displeja apakšējā kreisajā stūrī, lai skatītu izvēlnes Enerģijas lietotājs programmas un opcijas, un pēc tam atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
  • Pieņemot, ka tagad esat ierīces pārvaldnieka logā, jums ir jāiziet tur uzskaitītās kategorijas.
  • Jums jāidentificē kategorija, kurā atrodas ierīces draiveris, par kuru meklējat informāciju, un pēc tam noklikšķiniet uz paplašināšanas ikonas blakus tai, lai redzētu tajā ietvertos vienumus.
  • Pieņemot, ka ierīces draiveris tagad ir redzams, uz tā ir jāveic dubultklikšķis.

Ekrānā tagad parādīsies izvēlētā draivera logs Properties.

  • Noklikšķiniet uz cilnes Draiveris (tuvu loga augšdaļai), lai dotos uz turieni.
  • Jums jāpiezīmē parādītā informācija. Ideālā gadījumā jums vajadzētu kaut kur pierakstīt vai nokopēt informāciju.

Īpaši svarīga ir lauka Driver Version vērtība. Šie cipari apzīmē jūsu draivera versiju.

Tagad informācija par draiveri ir jāmeklē tiešsaistē. Jums jāzina, vai datorā darbojas jaunākā draivera versija, vai arī ir izlaista jauna draivera versija. Turpiniet rīkoties šādi:

  • Atveriet tīmekļa pārlūku, noklikšķinot uz pārlūka ikonas uzdevumjoslā vai pārlūkprogrammas saīsnes uz darbvirsmas.
  • Kad parādās pārlūkprogrammas logs, teksta lauks jāaizpilda ar vaicājumu, kas izveidots no ierīces draivera nosaukuma un ražotāja, un pēc tam jānospiež poga Enter, lai palaistu meklēšanas uzdevumu Google tīklā.
  • Pēc tam, kad parādās Google meklēšanas rezultātu lapa, jums ir jāiziet tajā esošie ieraksti un pēc tam jānoklikšķina uz atbilstošās saites uz labu vietni.

Varat arī doties uz ierīces ražotāja vietni un pārbaudīt tajā esošās draiveru versijas un to izlaišanas datumus.

  • Ja skaitļi nesakrīt, iespējams, jūsu datorā nedarbojas jaunākais draiveris.
  • Lejupielādējiet jaunāko draiveri. Saglabājiet iepakojumu. Nepalaidiet to.

Jebkurā gadījumā pēc tam, kad esat apstiprinājis, ka problemātiskajai ierīcei ir jauns draiveris, jums jānoņem pašreizējais draiveris un pēc tam jāinstalē jaunākais pieejamais draiveris. Šīs ir instrukcijas, kas jāievēro, lai atbrīvotos no pašreizējā draivera:

  • Arī šeit jums ir jāatver lietojumprogramma Device Manager (kā jūs to darījāt iepriekš). Jūs varat pārbaudīt (iepriekš) norādītās darbības, veicot uzdevumu. Viss, kas jums jādara, ir nedaudz ritināt uz augšu, lai tos atkal redzētu.
  • Jums jāpaplašina attiecīgā kategorija, atrodiet ierīces draiveri un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz tā, lai redzētu tā logu Properties.
  • Dodieties uz cilni Draiveris. Tur šoreiz jums jānoklikšķina uz pogas Atinstalēt.

Windows ir paredzēts atvērt dialogu vai logu ar jautājumu, vai vēlaties turpināt draivera noņemšanas darbību.

  • Vēlreiz noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt, lai apstiprinātu lietas.

Jūsu sistēmai tagad vajadzētu atbrīvoties no izvēlētā draivera.

Pieņemot, ka esat pabeidzis pašreizējā draivera noņemšanu (kas ir problemātiski), jums jāpārceļas, lai instalētu jauno draiveri. Turpiniet rīkoties šādi:

  • Atveriet lietojumprogrammu Ierīču pārvaldnieks, pārlūkojiet atbilstošo kategoriju, atrodiet ierīces draiveri un pēc tam noklikšķiniet uz tā, lai to izceltu.
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz iezīmētā draivera, lai redzētu pieejamās opcijas. Izvēlieties Atjaunināt draivera programmatūru.

Jūsu datoram tagad ir paredzēts atvērt logu, kurā tiek jautāts, kā vēlaties veikt draivera atjaunināšanas darbību.

  • Noklikšķiniet uz otrās opcijas (Pārlūkot manu datoru, lai atrastu draivera programmatūru).
  • Tagad jums ir jāpārvietojas pa atbilstošajiem direktorijiem, lai nokļūtu mapē, kurā tika saglabāts iepriekš lejupielādētais draiveris.

Iespējams, jums būs jādodas uz pārlūkprogrammas izmantoto mapi Lejupielādes.

  • Atrodiet lejupielādēto draivera pakotni un pēc tam noklikšķiniet uz tā, lai to izceltu. Noklikšķiniet uz Labi vai noklikšķiniet uz atbilstošās pogas, lai piespiestu Windows izvēlēties draiveri.
  • Noklikšķiniet uz pogas Nākamais. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus un vadlīnijas. Veiciet attiecīgos uzdevumus, lai instalētu jauno draiveri.
  • Kad draivera instalēšanas procesi ir pabeigti, jums ir jāaizver visas programmas, kas pašlaik darbojas jūsu datorā, un pēc tam restartējiet datoru.
  • Pārbaudiet, vai kļūdas KERNEL_SECURITY_CHECK_ FAILURE zilajā ekrānā ir novērsta kļūda.

Ja BSOD, ko definē kļūda 0x00000139, turpina jūs traucēt pat pēc problemātiskā draivera atjaunināšanas vai ja (kāda iemesla dēļ) nevarējāt atjaunināt problemātisko draiveri, tad iesakām lejupielādēt un palaist Auslogics draivera atjauninātāju. Izmantojot šo programmu, draivera atjaunināšanas uzdevumus varat veikt atšķirīgi, kas nozīmē, ka jūs varētu iegūt labākus rezultātus. Iepriekšējos procesos pastāv liela iespēja, ka jūs kaut ko nokavējāt vai pieļāvāt kļūdas.

Ieteiktā lietojumprogramma veiks skenēšanu, lai atklātu vai identificētu kļūdainus, nepareizi funkcionējošus, novecojušus vai vecus, bojātus un bojātus draiverus datorā, kā arī apkopotu par tiem atbilstošo informāciju. Pēc draivera noteikšanas / identificēšanas fāzes lietotne turpinās meklēt tiešsaistē slikto draiveru aizstājējus. Lai viss būtu kārtībā, tiks lejupielādētas un instalētas jaunākās ražotāja ieteiktās draiveru versijas.

Tā kā draiveru atjaunināšanas procesi tiek automātiski uzsākti un pārvaldīti - un jums nekas nav jādara -, jūsu dators īsā laikā darbosies ar jaunākajiem draiveriem gandrīz visām tā ierīcēm. Tādējādi, mēģinot atrisināt visas draivera problēmas, nekas (vai neviens vadītājs) netiek atstāts malā.

Arī šeit pēc draivera instalēšanas darbību pabeigšanas jums jāaizver visas datorā pašlaik atvērtās lietojumprogrammas un pēc tam restartējiet datoru, lai noapaļotu darbu. Pagaidiet, līdz Windows sāk darboties un apmesties. Pēc tam jums jāpārbauda lietas, lai apstiprinātu, ka nāves kļūdas zilo ekrānu vairs nevar aktivizēt.

Citas lietas, kuras varat mēģināt novērst kļūdas 0x00000139 zilo nāves ekrānu Windows 10 datorā

Ja jums vēl ir jāatrod veids, kā apturēt datora pazemināšanos, kad notiek zilā ekrāna nāves avārijas, jums jāmēģina atrast risinājumus mūsu galīgajā problēmu novēršanas un risināšanas sarakstā.

Palaist skenēšanu, izmantojot SFC un DISM:

Izmantojot sistēmas failu pārbaudītāja (SFC) un izvietošanas attēlu apkalpošanas un pārvaldības (DISM) utilītus, varat palaist gan standarta, gan augstākā līmeņa skenēšanu, lai pārbaudītu, vai sistēmas failos un svarīgās Windows instalācijas paketēs nav korupcijas. Izmantojot šos rīkus, varēsiet arī novērst atklātās problēmas.

Izmantojiet atmiņas diagnostikas rīku, lai pārbaudītu pagaidu atmiņu.

Tā kā ideāls labojums BSOD ir jums izvairījies līdz šim brīdim, ir pienācis laiks sākt pārbaudīt, vai aparatūras komponentiem jūsu mašīnā (tās fiziskajās daļās) nav bojājumu vai kļūdu. Atmiņas diagnostikas rīks ir Windows iebūvēta utilīta, kuru lietotāji var izmantot, lai veiktu pagaidu atmiņas pārbaudes. Nu, tas ir tālu no perfekta, tāpēc jums būs jāapstiprina tā testu rezultāti (gan pozitīvi, gan negatīvi), izmantojot plašākas procedūras, paņēmienus vai programmas.

  • Lai pārbaudītu cieto disku, izmantojiet rīku CHKDSK.
  • Lejupielādējiet un instalējiet visus Windows atjauninājumus, kas jebkad ir izlaisti jūsu datoram vai sistēmas konfigurācijai.
  • Skenējiet datorā vīrusus un ļaunprātīgu programmatūru, izmantojot pretvīrusus vai pretmalware programmas.
  • Izmantojiet sistēmas atjaunošanu.
  • Atiestatiet vai labojiet Windows.
  • Instalējiet tīru Windows 10 versiju (ja nekas cits neizdodas).
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found