Windows

Ko darīt, ja tastatūra nedarbojas pēc Windows 10 atkāpšanās?

Pārceļoties uz jaunām mājām, paies vairākas naktis, līdz jūs varat mierīgi un ērti gulēt. Jūs, iespējams, ienīst arī šausmīgo ielaušanās periodu, kas jums jāiztur, valkājot jaunu apavu pāri. Lieki piebilst, ka var būt grūti pielāgoties jaunām lietām un izmaiņām.

Tātad, kad Microsoft sākotnēji izlaida Windows 10, ne daudzi lietotāji bija ieinteresēti izmēģināt jaunināšanu. Kā tāds tehnoloģiju gigants piedāvāja jauno operētājsistēmu bez maksas visiem Windows 8 un Windows 7 lietotājiem. Līdz ar to daudzi pievienojās grupai un jaunināja uz Windows 10. Tomēr ievērojama daļa šo lietotāju bija vīlušies par OS un izvēlējās atgriezties pie vecākās versijas.

Tiesa, Windows ir spēcīga un efektīva operētājsistēma. Tomēr mēs visi zinām, ka tas ir tālu no perfekta. Tas ir pilns ar jautājumiem neatkarīgi no tā, kuru versiju jūs izmantojat. Tātad, ja jūs plānojat atgriezties sistēmā Windows 8 vai Windows 7, visticamāk, jums radīsies dažādas problēmas. Pats par sevi saprotams, ka jums jāzina, kā atrisināt šos jautājumus.

Ko darīt, ja tastatūra nedarbojas pēc Windows 10 atcelšanas? Neuztraucieties vairs, jo mēs esam ieguvuši jums nepieciešamos risinājumus. Šajā ziņojumā mēs parādīsim, kā atrisināt tastatūras darbību, kas vairs nedarbojas pēc Windows 10 atcelšanas. Pārliecinieties, ka strādājat pie mūsu saraksta, līdz atrodat sev piemērotāko risinājumu.

Bieži sastopamās problēmas, kas saistītas ar tastatūras nedarbošanos pēc Windows 10 atjaunošanas

Mēģinājums atbrīvoties no problēmas ir tikai pirmais solis, lai to atrisinātu. Jums jāatrod veidi, kā novērst tā atkārtošanos. Viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir izprast problēmas cēloni. Šeit ir dažas biežāk sastopamās situācijas, kas saistītas ar problēmu:

 • Pēc Windows 10 atkopšanas tastatūra un pele nedarbojas - Daži lietotāji sūdzējās, ka viņu tastatūra un pele ir pārstājuši darboties pēc tam, kad atgriezās iepriekšējā operētājsistēmas versijā. Lai novērstu šo problēmu, ieteicams palaist aparatūras un ierīču problēmu novēršanas rīku.
 • Tastatūra neraksta burtus - Pēc OS atcelšanas lietotāji ziņoja, ka nevar tastatūrās ierakstīt burtus. Neuztraucieties, jo mēs iemācīsim jums novērst Windows 10 tastatūras problēmu, nevis rakstot burtus. Vairumā gadījumu, ievadot drošo režīmu, problēma tiek atrisināta.
 • Tastatūras darbības traucējumi klēpjdatorā un darbvirsmā - Vairumā gadījumu klēpjdatoru un galddatoru tastatūras darbojas nepareizi novecojušu draiveru dēļ. To atjaunināšana vai pārinstalēšana var atrisināt problēmu.

1. metode: sāknēšana drošajā režīmā

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā novērst problēmu, ir sāknēšana drošajā režīmā. Tas ļauj startēt sistēmu, darbojoties tikai noklusējuma draiveriem un lietojumprogrammām. Drošajā režīmā varat piekļūt, izpildot tālāk sniegtos norādījumus.

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + I. Tam vajadzētu palaist lietotni Iestatījumi.
 2. Lietotnē Iestatījumi atlasiet Atjaunināšana un drošība.
 3. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam izvēlieties Atkopšana.
 4. Tagad dodieties uz labo rūti un noklikšķiniet uz pogas Restartēt.
 5. Ejiet pa šo ceļu:

Problēmu novēršana -> Papildu opcijas -> Startēšanas iestatījumi -> Restartēt

 1. Kad dators tiks restartēts, tiks parādīts opciju saraksts. Atlasiet vēlamo drošā režīma versiju.

Ja drošajā režīmā tastatūra nedarbojas pareizi, mēģiniet normāli palaist sistēmu. Pārbaudiet, vai problēma vairs nav.

2. metode: atkārtoti instalējiet tastatūras draiveri

Ja vēlaties uzzināt, kā novērst tastatūras darbību pēc Windows 10 atcelšanas, jums jāzina, kā pārinstalēt draiveri. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Dodieties uz uzdevumjoslu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas.
 2. Sarakstā atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
 3. Meklējiet sadaļu Tastatūras, pēc tam paplašiniet tās saturu.
 4. Starp vienumiem meklējiet tastatūru.
 5. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tastatūras un pēc tam atlasiet Atinstalēt.
 6. Kad esat redzējis apstiprinājuma logu, noklikšķiniet uz Labi.

Kad esat noņēmis tastatūras draiveri, restartējiet datoru. Pēc atkārtotas palaišanas datorā sistēma automātiski instalēs noklusējuma tastatūras draiveri, ļaujot bez problēmām izmantot ierīci.

3. metode: draivera mapes labošana

Daži lietotāji ziņoja, ka viņi spēja atrisināt problēmu, kopējot draivera mapi no funkcionējoša datora. Tātad, tas nesāpēs, ja izmēģināsiet to pašu risinājumu. Tomēr atcerieties, ka jāatrod darbojošs dators ar tādu pašu sistēmas versiju kā jums. Piemēram, ja jums ir Windows 8 64 bitu versija, draiveru mapes ir jākopē no cita 64 bitu Windows 8 datora.

Brīdinājums: Pirms turpināt, jums ir jāizveido oriģinālo draiveru un DriverStore mapju dublējums. Ja tas tiek izdarīts nepareizi, šis risinājums var izraisīt sistēmas nestabilitāti. Tātad, vislabāk ir dublējums, ja rodas kādi jautājumi. Kad esat to izdarījis, varat pāriet uz tālāk norādītajām darbībām.

 1. Otrā personālajā datorā dodieties uz šo ceļu:

C: \ Windows \ System32

 1. Meklējiet draiverus un DriverStore mapes kopā ar Blue DRVSTORE failu. Ja jums ir problēmas ar faila atrašanu, varat vienkārši nokopēt abas mapes.
 2. Saglabājiet tos USB zibatmiņā.
 3. Pievienojiet USB zibatmiņas disku datoram.
 4. Ielīmējiet mapes mapē C: \ Windows \ System32. Neaizmirstiet pārrakstīt esošās datora mapes.

4. metode: atjauniniet tastatūras draiveri

Iespējams, ka draiveru dēļ jums ir problēmas ar tastatūru. Tastatūra nedarbosies, ja draiveri būs novecojuši vai bojāti. Tātad, mēs iesakām tos atjaunināt. Ir dažādi veidi, kā to izdarīt. Piemēram, jūs varat atjaunināt draiverus, izmantojot ierīces pārvaldnieku. Lūk, kā to izdarīt:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + S.
 2. Tagad ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Meklējiet tastatūru un pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu. Tiks parādīts jauns logs. Izvēlieties opciju Pārlūkot manu datoru, lai atrastu draivera programmatūru.
 4. Atlasiet “Ļaut man izvēlēties no sava datora pieejamo draiveru saraksta”.
 5. Tagad izvēlieties draiveri, kuru vēlaties izmantot.

Jūsu sistēmai ir iespējams palaist garām labāko tastatūras draivera versiju. Tātad, ja vēlaties drošāku draiveru atjaunināšanas veidu, iesakām izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Instalējot un aktivizējot šo programmatūru, tā automātiski atpazīst jūsu sistēmu. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz pogas, un šis rīks atradīs ražotāja ieteiktās jaunākās draiveru versijas.

5. metode: aparatūras un ierīču problēmu novēršanas rīka izmantošana

Iespējams, jūsu sistēmā ir neliels kļūme, kas izraisa tastatūras nepareizu darbību. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā tikt galā ar šo problēmu, ir palaist aparatūras un ierīču problēmu novēršanas rīku. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + S.
 2. Ierakstiet “Iestatījumi” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Pārejiet uz kreiso rūti un pēc tam izvēlnē izvēlieties Traucējummeklēšana.
 4. Tagad dodieties uz labo rūti un atlasiet Aparatūra un ierīces.
 5. Noklikšķiniet uz pogas Palaist problēmu novēršanas rīku.
 6. Pabeidziet problēmu novēršanas procesu, izpildot ekrānā redzamos norādījumus.

Kad process ir pabeigts, pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.

6. metode: reģistra modificēšana

Viens no iemesliem, kāpēc tastatūra nedarbojas pēc Windows 10 atkāpšanās, var būt jūsu reģistrs. Var būt kāda problēma, kas jums jānovērš manuāli. Tomēr pirms turpināt, jums jāzina, ka reģistrs ir sensitīva datu bāze. Pat mazākā kļūda var novērst sistēmas sāknēšanu. Tātad, pirms veicat tālāk norādītās darbības, noteikti izveidojiet sava reģistra dublējumu.

 1. Nospiediet Windows taustiņu + R, lai atvērtu dialoglodziņu Palaist.
 2. Ierakstiet “regedit” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Kad esat atjauninājis reģistra redaktoru, dodieties uz šīm vietām:

ControlSet001 \ Control \ Class \ {4D36E96B-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

ControlSet002 \ Control \ Class \ {4D36E96B-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

 1. Meklējiet UpperFilters vērtību abiem šiem taustiņiem, pēc tam nomainiet tā nosaukumu uz “kbdclass” (bez pēdiņām). Ja UpperFilters iekšpusē redzat citas vērtības, izdzēsiet tās un atstājiet tikai kbdclass. Ja jūs neredzat vērtību UpperFilters, dodieties uz labo rūti un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tukšās vietas. Atlasiet Jauns -> vairāku virkņu vērtība. Kā nosaukumu izvēlieties UpperFilters, pēc tam attiecīgi mainiet to.
 2. Restartējiet datoru un pēc tam pārbaudiet, vai problēma ir novērsta.

Ātrs risinājums Lai ātri atrisinātu «Tastatūra nedarbojas» izdevumā izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

Vai jūs apsvērtu iespēju vēlreiz izmantot sistēmu Windows 10?

Pievienojieties zemāk esošajai diskusijai!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found