Windows

Servera DNS adresi nevarēja atrast ... kāpēc?

Windows 8, Windows 8.1 un Windows 10 lietotāji ir sūdzējušies, ka, mēģinot savā pārlūkprogrammā piekļūt dažām vietnēm, piemēram, Google Chrome, viņiem tiek parādīts kļūdas ziņojums: “Servera DNS adresi nevarēja atrast.”

Ja datorā esat saskāries ar šo problēmu, jūs varat domāt, ko tas nozīmē un kā no tā atbrīvoties.

Kā jūs labi zināt, katrai vietnei ir domēna nosaukums un ciparu IP adrese. IP (interneta protokola) adrese ir numuru sērija, kas apzīmē vietni. Tomēr, tā kā ir grūti iegaumēt un ievadīt URL, tā vietā tiek izmantots domēna nosaukums, piemēram, example.com, jo ​​tas ir vieglāk lasāms un viegli iegaumējams. Tādējādi, neatkarīgi no tā, vai ievadāt ciparu IP adresi vai vietnes lasāmu domēna nosaukumu, jūs tik un tā nonāksiet saistītajā tīmekļa lapā.

Tas, ko dara DNS serveri, atbilst apmeklējamās vietnes domēna nosaukumam ar saistīto IP adresi. Šis process notiek ātri. Tomēr, ja DNS serverim neizdodas izgūt IP adresi, tiek parādīts kļūdas ziņojums, kas tiek apspriests šeit.

Šī problēma bieži rodas šādos gadījumos:

  • Domēns, kuram mēģināt piekļūt, nedarbojas.
  • DNS serveris nav pieejams.
  • Servera līmenī notiek IP adreses maiņa, un vietējā kešatmiņa joprojām atgriež veco IP adresi.

Kā novērst kļūdu “Servera DNS adresi nevar atrast”

Iespējams, ka kļūda neliedz piekļūt visām vietnēm. Dažreiz tas var parādīties nejaušās lapās, tāpēc jūs joprojām varat veikt meklēšanu Google tīklā, taču citas vietnes, piemēram, YouTube un Facebook, neizdosies ielādēt.

Tālāk sniegtie risinājumi palīdzēs jums atrisināt problēmu. Tomēr neko nevar darīt, ja problēma ir saistīta ar nepareizu tīmekļa lapas konfigurāciju serverī, kuru mēģināt apmeklēt.

Kā novērst problēmu “Servera DNS adresi nevar atrast” sistēmā Windows 10:

  1. Atrisiniet tīkla adaptera draivera problēmas
  2. Notīriet resursdatora kešatmiņu pārlūkā Google Chrome
  3. Izskalojiet un atjaunojiet DNS
  4. Konfigurējiet savu DNS serveri
  5. Virtuālā privātā tīkla (VPN) izmantošana
  6. Veiciet DNS klienta pakalpojuma atiestatīšanu
  7. Atrodiet IP un pievienojiet to failam Hosts
  8. Dzēsiet failus mapē ‘etc’
  9. Pārinstalējiet Google Chrome

Šos labojumus varat mēģināt norādītajā secībā vai pēc saviem ieskatiem.

1. labojums: atrisiniet tīkla adaptera draivera problēmas

Vispirms jums jāpārliecinās, vai tīkla adaptera draiveris nav pazudis vai ir bojāts. Šis draiveris ir atbildīgs par komunikācijas izveidi starp datoru un tīkla savienojumiem. Tāpēc DNS kļūda var rasties, ja tīkla adaptera draiveris ir bojāts, nepareizs, novecojis vai nav pareizi instalēts.

Jūs varat turpināt, atjauninot draiveri. Mēs izskatīsim dažādas metodes, kuras varat izmantot, lai to paveiktu.

Veiciet Windows atjaunināšanu

Windows atjauninājums ir Microsoft pakalpojums, kas nodrošina jūsu operētājsistēmas ielāpus, servisa pakotnes un citus atjauninājumus, nodrošinot, ka tā turpina darboties optimāli. Tas arī atjaunina draivera programmatūru jūsu aparatūras ierīcēm, ieskaitot tīkla adaptera draiveri. Tāpēc Windows atjauninājumu instalēšana ir viens no veidiem, kā iegūt jaunākos draiverus, kas ir saderīgi ar jūsu ierīci.

Lai instalētu Windows atjauninājumus, rīkojieties šādi:

  1. Datorā atveriet lietotni Iestatījumi, tastatūrā nospiežot kombināciju Windows ikona + I.
  2. Atvērtajā lapā noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība un pēc tam nākamās lapas kreisajā rūtī noklikšķiniet uz Windows atjaunināšana.
  3. Tagad labajā pusē noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus. Operētājsistēma noteiks jaunus atjauninājumus un pēc tam tos lejupielādēs un instalēs.
  4. Lai pabeigtu procesu, restartējiet datoru.

Atjauniniet tīkla draiveri, izmantojot ierīces pārvaldnieku

Tā kā jūs interesē tikai tīkla adaptera draivera atjaunināšana un jūs, iespējams, neuztraucat citu Windows komponentu atjaunināšanu, varat doties tieši uz Ierīču pārvaldnieku un uzreiz atjaunināt vēlamo draiveri. Izpildiet tālāk norādītās vienkāršās darbības:

  1. Atveriet palaišanas palīgierīci, nospiežot Windows ikonu + R tastatūras kombināciju.
  2. Meklēšanas laukā ierakstiet ‘Devmgmt.msc’ un nospiediet tastatūras taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz pogas Labi palaist palīgierīcē.
  3. Kad atvērsies ierīces pārvaldnieka logs, atrodiet ‘Tīkla adapteri’ un paplašiniet to, veicot dubultklikšķi uz tā vai blakus bultiņai.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tīkla adaptera ierīces un konteksta izvēlnē atlasiet “Atjaunināt draivera programmatūru”.
  5. Izvēlieties ‘Automātiski meklēt atjauninātu draivera programmatūru.’ Sistēma meklēs jūsu datorā un internetā draivera atjaunināto versiju, pēc tam to lejupielādēs un instalēs.
  6. Kad process ir pabeigts, restartējiet datoru.

Ja draiveris jau ir atjaunināts, varat mēģināt to atkārtoti instalēt. Kad 4. solī ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ierīces, noklikšķiniet uz Atinstalēt ierīci. Pēc datora restartēšanas sistēma pārinstalēs draiveri.

Apmeklējiet savas ierīces ražotāja vietni

Vēl viena iespēja ir apmeklēt sava datora ražotāja oficiālo vietni, meklēt tīkla adaptera draivera jaunāko versiju un lejupielādēt to. Pēc tam dodieties uz vietu, kur fails tika saglabāts datorā, un palaidiet to.

Paturiet prātā, ka šai metodei ir jāzina sava datora specifikācijas, lai nodrošinātu pareiza draivera iegūšanu. Visticamāk, ka vietnē būs vednis, kas automātiski noteiks specifikācijas. Tomēr, ja neesat pārliecināts par šo metodi, draiveru problēmu risināšanai vienmēr varat izmantot automātisko draivera atjauninātāju.

Atjauniniet draiverus, izmantojot automātisko rīku

<

Šī ir vienkāršākā un visefektīvākā ierīces draiveru atjaunināšanas metode. Izmantojot tādu rīku kā Auslogics draivera atjauninātājs, jūs nevarat saskarties ar draivera problēmām datorā. Draivera atjauninātājs veic pilnīgu jūsu sistēmas skenēšanu un atklāj trūkstošus, bojātus, nepareizus un novecojušus draiverus, ļaujot atjaunināt visus vai visus. Tā kā tas automātiski nosaka jūsu ierīces specifikācijas, jūs esat pārliecināts, ka iegūsiet pareizos draiverus, kas nepieciešami pareizai datora darbībai. Pirms atjaunināšanas tā palaiž arī dublējumu, lai vajadzības gadījumā varētu ērti atgriezties pie iepriekšējām draiveru versijām.

Atgrieziet savu draiveri

Ja atjaunināšanu veicāt tieši pirms problēmas “Servera DNS adrese nav atrasta” sākšanās, varat mēģināt atjaunot tīkla adaptera draiveri. Jaunā draivera versija, iespējams, ir kļūdaina, tādējādi izraisot kļūdu.

Labojums 2: Notīriet resursdatora kešatmiņu pārlūkā Google Chrome

Kļūdas ziņojumu, kas tiek parādīts, mēģinot apmeklēt vietni, var izraisīt trešo pušu paplašinājumi un spraudņi pārlūkā Chrome. Tātad, šajā gadījumā labākais veids, kā atrisināt problēmu, ir notīrīt resursdatora kešatmiņu, kas, iespējams, ir bojāta vai pilna.

Lai pabeigtu procedūru, rīkojieties šādi:

  1. Palaidiet pārlūkprogrammu.
  2. Noklikšķiniet uz hamburgera izvēlnes (vertikāli sakārtoti trīs punkti pārlūkprogrammas lapas augšējā labajā stūrī) un konteksta izvēlnē atlasiet “Jauns inkognito logs”.

Padoms: Jauna inkognito režīma loga atvēršanas saīsne ir nospiest tastatūras taustiņus Ctrl + Shift + N.

  1. Kad atvērsies inkognito režīma logs, adreses joslā ierakstiet “chrome: // net-internals / # dns” (pēdiņas nav iekļautas) un nospiediet taustiņu Enter.
  2. Atvērtajā lapā atradīsit pogu Notīrīt resursdatora kešatmiņu. Noklikšķiniet uz tā.
  3. Pēc tam mēģiniet vēlreiz un pārliecinieties, vai tagad varat normāli pārlūkot tīmekli. Kļūdas ziņojums “Servera DNS adresi nevar atrast” vairs netiks rādīts. Tomēr, ja tas joprojām notiek, vēl ir jāizmēģina citi labojumi.

3. labojums: izskalojiet un atjaunojiet DNS

Apmeklējot vietni, Windows automātiski saglabā tās IP adresi, ļaujot nākamajā reizē ātrāk piekļūt vietnei. Tomēr, ja kešatmiņa tiek bojāta vai novecojusi, rodas problēmas, piemēram, kļūda “Servera DNS adresi nevar atrast”. DNS izskalošana un atjaunošana to atrisina. Jums būs jāizpilda pāris komandas paaugstinātā komandu uzvednē. Vienkārši izpildiet tālāk norādītās darbības:

  1. Nospiediet tastatūras Windows ikonas taustiņu, lai atvērtu izvēlni Sākt. Varat arī noklikšķināt uz Windows ikonas ekrānā.
  2. Meklēšanas joslā ierakstiet ‘Komandu uzvedne’. Opcija parādīsies rezultātos. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Palaist kā administrators.

Alternatīvi, izmantojot WinX izvēlni, varat atvērt opciju Komandu uzvedne (Administrēšana). Lai to izdarītu, nospiediet Windows logotipa taustiņu + X kombināciju vai ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas ekrānā. Kad parādās izvēlne, atrodiet un noklikšķiniet uz Komandu uzvedne (Administrēšana).

  1. Jums tiks parādīta uzvedne Lietotāja konta kontrole (UAC), kurā tiek prasīts apstiprināt, lai ļautu Windows komandu procesoram veikt izmaiņas jūsu datorā. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Jā.
  2. Tagad, ievadot vai ielīmējot katru no tām, CMD logā ievadiet šādas komandas un nospiediet taustiņu Enter:
  • ipconfig / flushdns
  • ipconfig / atjaunot
  • ipconfig / registerdns
  • netsh int ip reset

Iepriekš minētās komandrindas izdzēsīs DNS un atjaunos / atiestatīs TCP / IP.

  1. Pēc tam restartējiet datoru un pārbaudiet, vai servera DNS adreses problēma ir atrisināta.

4. labojums: konfigurējiet savu DNS serveri

Pārliecinieties, vai jūsu DNS (domēna vārdu sistēmas) servera iestatījumi ir pareizi konfigurēti. Pretējā gadījumā jūs nevarēsiet izveidot savienojumu ar internetu. Veiciet tālāk norādītās darbības, lai konfigurētu DNS servera iestatījumus datorā.

Lūk, kā mainīt DNS servera iestatījumus sistēmā Windows 10:

  1. Lai izsauktu Run palīgierīci, izmantojot Windows ikonas + R tastatūras kombināciju.
  2. Dialoglodziņa meklēšanas laukā ierakstiet ‘Vadības panelis’ un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi vai uz tastatūras nospiediet taustiņu Enter.
  3. Izvērsiet nolaižamo izvēlni Skatīt pēc:, kas tiek parādīta vadības paneļa lapas augšējā labajā stūrī. Izvēlnē atlasiet ‘Mazas ikonas’.
  4. Ritiniet sarakstā esošos vienumus. Atrodiet un noklikšķiniet uz Tīkla un koplietošanas centrs.
  5. Noklikšķiniet uz Mainīt adaptera iestatījumus. Tas tiek parādīts kreisajā rūtī.
  6. Atvērtajā lapā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz savienojuma (vai bezvadu tīkla savienojums vai lokālais savienojums) un atlasiet Rekvizīti.
  7. Kategorijā “Šis savienojums izmanto šādus vienumus” atrodiet un noklikšķiniet uz “Interneta protokola versija 4 (TCP / IPv4)”. Pārliecinieties, ka izvēles rūtiņa blakus vienumam ir atzīmēta. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Rekvizīti.
  8. Tiklīdz tiek atvērts lodziņš Rekvizīti, pārliecinieties, ka atrodaties cilnē Vispārīgi. Atlasiet opciju “Izmantot šo DNS servera adresi”.
  9. Mēģiniet izmantot Google publisko DNS. Pakalpojums un serveri pieder Google un tos uztur. Ievadiet iestatījumus, kā parādīts zemāk:
  • Vēlamais DNS serveris: 8.8.8.8
  • Alternatīvais DNS serveris: 8.8.4.4

Varat arī izmantot šādus iestatījumus:

  • Vēlamais DNS serveris: 208.67.222.222
  • Alternatīvais DNS serveris: 208.67.220.220
  • Lai veiktu izmaiņas, noklikšķiniet uz pogas Labi.
  • Palaidiet pārlūkprogrammu un pārbaudiet, vai tagad varat apmeklēt vietni, kad netiek parādīta kļūda “Servera DNS adresi nevar atrast”.

Piezīme: Iepriekš minēto procedūru varat veikt arī, izmantojot Windows iestatījumu lietotni:

  1. Nospiediet tastatūras Windows ikonas pogu + I kombināciju, lai izsauktu iestatījumu lapu.
  2. Noklikšķiniet uz Tīkls un internets. Pēc tam jaunās lapas kreisajā rūtī noklikšķiniet uz savienojuma veida.
  3. Tagad kreisajā rūtī noklikšķiniet uz saites Mainīt adaptera opcijas.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz savienojuma un konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
  5. Sarakstā “Šis savienojums izmanto šādus vienumus” atrodiet “Interneta protokola versija 4 (TCP / IPv4)”. Pārliecinieties, vai tā ir atzīmēta. Atlasiet to un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Rekvizīti.
  6. Cilnē Vispārīgi atlasiet opciju “Izmantot šīs DNS servera adreses” un ievadiet šādas adreses:
  • Vēlamais DNS serveris: 8.8.8.8
  • Alternatīvais DNS serveris: 8.8.4.4
  1. Noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu izmaiņas.

Pēc tam atveriet pārlūku Google Chrome un pārbaudiet, vai kļūdas ziņojums joprojām tiks parādīts, mēģinot apmeklēt vietni. Jautājums būs atrisināts. Tomēr, ja tas joprojām pastāv, pārejiet pie nākamā risinājuma.

5. labojums: Dzēsiet failus mapē “ETC”

Hosts fails ir teksta fails (tas nozīmē, ka tajā var veikt izmaiņas, izmantojot teksta redaktoru), kas tika izstrādāts, lai kalpotu šim mērķim, ko tagad apkalpo DNS serveri, t.i., lai IP adreses piesaistītu viņu domēnu nosaukumiem. Cits faila Hosts lietojums ir tas, ka tas paātrina pārlūkošanu. Ja jūsu DNS serveris nedarbojas vai nav pietiekami ātrs, varat izvēlēties nepaļauties uz to un tā vietā manuāli ievadīt domēna nosaukuma un IP adreses kartējumus failā Hosts, lai dators varētu ātri atrast adreses.

Hosts fails atrodas jūsu datora mapē utt. Daži lietotāji ir ziņojuši, ka mapes utt satura dzēšana palīdz atrisināt problēmu “Servera DNS adrese nav atrasta”. Lai to paveiktu, veiciet tālāk norādītās vienkāršās darbības.

  1. Nospiediet tastatūras Windows ikonas pogu + I, lai datorā atvērtu File Explorer.
  2. Virzieties pa šo ceļu, lai nokļūtu mapē etc:

C:> Windows> System32> draiveri> utt

Padoms: Lai ātri nokļūtu mapē, kopējiet ceļu un ielīmējiet to joslā File Explorer loga augšdaļā. Pēc tam nospiediet taustiņu Enter.

  1. Tagad, atrodoties mapē utt., Noklikšķiniet uz tukša laukuma un nospiediet Ctrl + A, lai atlasītu visus vienumus. Pēc tam tastatūrā nospiediet Dzēst vai ar peles labo pogu noklikšķiniet uz viena no iezīmētajiem vienumiem un konteksta izvēlnē atlasiet Dzēst.
  2. Kad tiek prasīts, noklikšķiniet uz pogas Jā, lai apstiprinātu dzēšanu.

Pēc tam aizveriet File Explorer un palaidiet pārlūku Chrome. Mēģiniet apmeklēt vietni un pārbaudīt, vai kļūdas ziņojums ir novērsts.

Labojums 6: Izmantojiet virtuālo privāto tīklu (VPN)

Ja, mēģinot apmeklēt vietni, rodas servera DNS adreses problēma, VPN izmantošana varētu palīdzēt to atrisināt. Iespējams, ka interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) ir bloķējis vietnes DNS. Jūs varat iegūt kādu cienījamu VPN programmatūru un apiet ierobežojumu. Pārliecinieties, ka to iegādājāties no uzticama avota, lai datoru neinficētu ar vīrusiem un citām ļaunprātīgām programmatūrām.

7. labojums: veiciet DNS klienta pakalpojuma atiestatīšanu

Windows pakalpojumi kalpo sistēmas resursu un sistēmas iestatījumu pārvaldībai. Viņi arī palaiž programmas datorā. Šos pakalpojumus var modificēt, izmantojot datora piederumu “Pakalpojumi”. Tas ļauj novērst problēmas, kā arī uzlabot drošību un veiktspēju.

Iespējams, ka varēsiet atrisināt problēmu, ar kuru saskaras servera DNS adrese, restartējot DNS klienta pakalpojumu datorā.

DNS klienta pakalpojums reģistrē datora nosaukumu un saglabā kešatmiņā domēna vārdu sistēmas identifikatorus. Ja pakalpojums tiek deaktivizēts, jūsu datora nosaukums netiks reģistrēts un DNS nosaukuma vaicājuma rezultāti netiks saglabāti kešatmiņā, lai gan DNS nosaukumi joprojām tiks atrisināti.

Turklāt, ja pakalpojums tiks apturēts, nevarēs startēt citi pakalpojumi, kas ir tieši saistīti ar to. Tāpēc veiciet tālāk norādītās darbības, lai restartētu DNS klienta pakalpojumu:

  1. Izsaukt dialoglodziņu Palaist. Varat meklēt tā nosaukumu izvēlnes Sākt meklēšanas lodziņā vai arī nospiediet Windows ikonu + R tastatūras kombināciju, lai to ātri atvērtu.
  2. Kad parādās dialoglodziņš Palaist, meklēšanas laukā ierakstiet “Services.msc” un noklikšķiniet uz pogas Labi vai tastatūrā nospiediet taustiņu Enter.
  3. Pakalpojumu sarakstā atrodiet “DNS klients” un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā. Pēc tam atvērtajā konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Restartēt.
  4. Aizveriet pakalpojumu Pakalpojumu logu un pārbaudiet, vai servera DNS adreses problēma ir atrisināta.

8. labojums: Uzmeklējiet IP un pievienojiet to Hosts failam

Daži lietotāji ziņoja, ka šis risinājums viņiem ir izdevies. Tomēr tas, iespējams, nav efektīvs, jo joprojām ir nepieciešams izmantot DNS serverus, lai vaicātu IP. Neskatoties uz to, tas var sniegt lielāku ieskatu Chrome kļūdā. Ja jūs joprojām varat apmeklēt dažas vietnes, veiciet tālāk norādītās darbības; pretējā gadījumā pārejiet pie nākamā labojuma:

  1. Apmeklējiet //www.whatsmydns.net/#A/com.

Piezīme: Iepriekš norādītajā saitē domēna domēna.com vietā ierakstiet domēnu, kuru nevarat apmeklēt.

  1. Nokopējiet IP adresi, kā norādīts iegūtajā lapā. Ņemiet vērā, ka uzskaitītie IP parasti būs vienādi. Pretējā gadījumā kopējiet to, kas galvenokārt tiek izmantots.
  2. Dodieties uz izvēlni Sākt, nospiežot Windows pogu uz tastatūras vai noklikšķinot uz ikonas ekrānā.
  3. Meklēšanas joslā ierakstiet ‘Notepad’. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet “Palaist kā administrators”.
  4. Kad tiek parādīta UAC uzvedne, noklikšķiniet uz Jā.
  5. Kad Notepad ir atvērts, noklikšķiniet uz cilnes Fails un izvēlnē noklikšķiniet uz Atvērt.
  6. Virzieties pa šo ceļu: C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc.
  7. Atlasiet Visi faili> Hosts un atveriet to.
  8. Pārejiet uz faila apakšdaļu un izmantojiet formātu 0.0.1 domain.com, lai ievadītu iepriekš nokopēto IP adresi, ti, “127.0.0.1” aizstājiet ar kopēto IP adresi un “domain.com” aizstājiet ar domēnu, kuru esat kopējis. vaicāts 1. solī.
  • Nospiediet Ctrl + S, lai saglabātu failu.

Pēc tam mēģiniet vēlreiz apmeklēt problemātisko vietni. Iepriekš piemērotā procedūra palīdzēs lokāli meklēt maršrutu, pirms tiek vaicāts jūsu DNS. Domēns uz IP adresi jau ir norādīts.

Tomēr, ja vietne joprojām netiek atvērta, vaina nav jūsu datorā. Lai apstiprinātu, varat mēģināt atvērt vietni mobilajā ierīcē.

9. labojums: atkārtoti instalējiet pārlūku Google Chrome

Vēl viena iespēja ir mēģināt pārinstalēt pārlūku Chrome. To var izdarīt, izmantojot vadības paneli vai lietotni Iestatījumi. Lūk, kā:

Atinstalējiet Google Chrome, izmantojot Windows 10 iestatījumus:

  1. Atveriet lietotni Windows iestatījumi, dodoties uz izvēlni Sākt un noklikšķinot uz ikonas Iestatījumi. Varat arī ātri atvērt lietotni Iestatījumi, nospiežot Windows ikonu + I tastatūras kombināciju.
  2. Atvērtajā lapā Iestatījumi noklikšķiniet uz Sistēma.
  3. Jaunās lapas kreisajā rūtī noklikšķiniet uz Lietotnes un funkcijas.
  4. Labajā rūtī atrodiet Chrome un noklikšķiniet uz tā. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt, lai noņemtu lietotni.

Atinstalējiet Google Chrome, izmantojot vadības paneli

  1. Atveriet dialoglodziņu Palaist, ar peles labo pogu noklikšķinot uz Windows ikonas, lai atvērtu izvēlni Enerģijas lietotājs. Pēc tam sarakstā noklikšķiniet uz Palaist. Varat arī izmantot Windows logotipa taustiņu + R tastatūras kombināciju, lai izsauktu piederumu.
  2. Teksta apgabalā ierakstiet ‘Vadības panelis’ un nospiediet taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz pogas Labi.
  3. Lapas augšējā labajā stūrī redzamajā nolaižamajā izvēlnē “Skatīt pēc:” atlasiet “Kategorija”.
  4. Tagad noklikšķiniet uz Programmas> Programmas un līdzekļi.
  5. Lietotņu sarakstā atrodiet pārlūku Chrome, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un konteksta izvēlnē atlasiet Atinstalēt.

Pēc tam apmeklējiet Google Chrome oficiālo vietni un lejupielādējiet jaunāko pārlūkprogrammas versiju. Pēc tam mēģiniet pārbaudīt, vai kļūdas ziņojums joprojām tiks parādīts.

Pro padoms: Lai pārliecinātos, ka jūsu Windows reģistrā nav atlikumu no atinstalētām lietotnēm, izmantojiet Auslogics Registry Cleaner, lai palaistu skenēšanu. Šis rīks nodrošina, ka jūsu dators paliek stabils un turpina darboties optimāli. Tas neļauj jūsu datoram palēnināties, karāties vai avarēt nederīgu ierakstu un korumpētu atslēgu dēļ jūsu reģistrā. Registry Cleaner ir pārbaudījis datoru ražotājs, un ir pierādīts, ka tas ir drošs jūsu datoram. Lai atrisinātu problēmas, tiek izmantotas precīzas metodes. Instrumentu iesaka eksperti. Auslogics ir uzticams nosaukums un sertificēts Microsoft Silver Application Developer.

Mēs ceram, ka mūsu ceļvedis ir bijis noderīgs, lai novērstu nepatīkamību, ko rada ziņojums “Servera DNS adresi nevar atrast”. Nekautrējieties sazināties ar mums, ja jums nepieciešama papildu palīdzība. Varat arī atstāt mums komentāru, lai informētu mūs par labojumiem, kas jums noderēja. Ja ir kādi risinājumi, kas nav iekļauti šajā rokasgrāmatā, bet kas palīdzēja jums atrisināt problēmu, lūdzu, nevilcinieties tos kopīgot komentāru sadaļā.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found