Windows

Ātrāks internets jūsu Windows 10 datoram

Mūsdienās laika pavadīšana tiešsaistē ir drīzāk norma, nevis izņēmums. Dažas datoru ierīces, piemēram, Chromebook, ir pat īpaši izstrādātas, lai nekavējoties sāktu pārlūkošanu. Tā kā lielākā daļa no mums katru dienu sērfo internetā, mēs vēlētos tādu savienojuma ātrumu, kas padara to vērtīgu.

Diemžēl jūsu pašreizējais savienojuma ātrums var neatbilst ātrumam, ko jūsu ISP reklamēja jūsu līgumam. Tas var būt ļoti nomākta, jo jūs nesaņemat to, par ko esat samaksājis. Ja jūs tiešām esat pārliecināts, ka jums vajadzētu braukt ar lielāku ātrumu, jums nav jābūt tehnoloģiski prasmīgam, lai kaut ko darītu.

Kā padarīt internetu ātrāku darbam sistēmā Windows 10

Jūsu tīkla problēma var būt tikai lēnāka par paredzamo ātrumu. Tomēr dažreiz var traucēt tādas problēmas kā slikts WiFi savienojums un ierobežots joslas platums. Ja tīklā ir vairāki lietotāji, joslas platums ir jāsadala visiem, kas var vēl vairāk palēnināt lietas. Nevar arī atcelt ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumus un tehniskas kļūmes no jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja puses.

Šie ir tehnisku problēmu piemēri, kas var izraisīt tīkla ātruma palēnināšanos. Tomēr, pirms jūs nokļūstat trauksmes stāvoklī, jo domājat, ka neesat tehniskais savants, nav jāuztraucas pārāk daudz. Ja esat pārbaudījis, vai aparatūra un savienojums ir pilnīgi kārtībā, varat no tīkla savienojuma izspiest lielāku ātrumu.

Interneta un pārlūka rīks Auslogics BoostSpeed ​​11 palīdzēs jums ielādēt tīmekļa lapas pēc iespējas ātrāk. Dublēts interneta optimizētājs, šis rīks atradīs jūsu pašreizējo tīkla ātrumu un pielāgos jūsu interneta iestatījumus, lai uzlabotu interneta savienojumu līdz piešķirtās joslas platuma augšējām robežām.

Lai būtu skaidrs, šī rīka efektivitāte ir atkarīga no interneta līguma ar interneta pakalpojumu sniedzēju. Interneta optimizētājs, visticamāk, jums nebūs noderīgs, ja jau tuvojaties līgumā noteiktajam ātrumam.

Interneta optimizētājs ļauj jums viegli saprast, vai tīkla ātrums ir jāpaaugstina. Tas analizē jūsu tīkla ātrumu un dod skaitli, kuru varat salīdzināt ar ātrumu, ko reklamē jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs. Tādējādi jūs varat izlemt, vai izmantot rīku, lai pielāgotu pašreizējos interneta iestatījumus, lai iegūtu vēl lielāku ātrumu.

Interneta optimizētāja lieliskā lieta ir tā, ka jums nav nepieciešamas daudz zināšanu interneta kniebienos, lai tās izmantotu savienojuma ātruma palielināšanai. Tikai noklikšķinot uz divām pogām, jūs varēsit ātrāk pārlūkot un lejupielādēt.

Jums ir nepieciešami vienkāršie norādījumi par to, kā izmantot rīku, lai paātrinātu interneta savienojumu operētājsistēmā Windows 10.

  1. Palaidiet Auslogics BoostSpeed ​​un atlasiet cilni Visi rīki.
  2. Ritiniet uz leju cilni Visi rīki līdz sadaļai Internets un pārlūka rīki un atlasiet Interneta optimizētājs.
  3. Sadaļā “Norādiet interneta savienojuma ātrumu” izvēlieties ātru, vidēju, zem vidēju un lēnu. Dariet to, ja jau zināt savu pašreizējo tīkla ātrumu.

Pretējā gadījumā noklikšķiniet uz saites “Pārbaudīt manu faktisko interneta savienojuma ātrumu”, lai atvērtu trešās puses vietni, kurā varat uzzināt, cik ātrs ir savienojums. Pārbaudi ieteicams veikt vismaz trīs reizes un aprēķināt testa vidējo rezultātu. Salīdziniet vidējo rezultātu ar ātrumu, kuru interneta pakalpojumu sniedzējs solīja par jūsu līgumu. Ja jūsu pašreizējais ātrums ir ievērojami mazāks par solīto ātrumu, pārejiet uz nākamo soli.

  1. Noklikšķiniet uz pogas Analizēt, lai veiktu savienojuma novērtēšanu. Jums tiks parādīts suboptimālo savienojumu konfigurāciju saraksts.
  2. Lai palielinātu tīkla ātrumu, noklikšķiniet uz pogas Optimizēt.

Kad rīks ir optimizēts, restartējiet datoru un pārbaudiet savienojuma ātrumu. Tas noteikti būs tuvāk ātrumam, kas reklamēts jūsu līgumam. Jūs varēsiet izbaudīt ātrāku lejupielādes un sērfošanas ātrumu!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found