Windows

Kā novērst nepilnīgas piegādes Gmail kļūdu?

Kādreiz Gmail bija pieejams tikai ar ielūgumiem. Kad to pirmo reizi iepazīstināja ar plašu sabiedrību, lietotājiem bija atļauts uzaicināt tikai ierobežotu skaitu cilvēku atvērt kontus. Google vairākus gadus saglabāja šī bezmaksas e-pasta pakalpojuma elites reputāciju. Tomēr tehnoloģiju uzņēmums 2007. gadā oficiāli pārtrauca ierobežoto ielūgumu sistēmu. Kopš tā laika Gmail popularitāte ir strauji augusi. Mūsdienās daudziem lietotājiem tas ir neaizstājams.

Tas nozīmē, ka Gmail nebūt nav nevainojams. Tāpat kā citi e-pasta pakalpojumi, tā var saskarties ar dažādām problēmām. Piemēram, daudzi lietotāji ziņoja, ka nevarēja nosūtīt uzrakstīto e-pastu. Viņi redzēs tikai kļūdas ziņojumu “Piegāde nav pabeigta”. Daži lietotāji ziņoja, ka ir saņēmuši ziņojumu: “Piegādājot jūsu ziņojumu, radās īslaicīga problēma.”

Lietotāji, kuri saskārās ar šo problēmu, bija dabiski noraizējušies. Galu galā bija gadījumi, kad kļūdas ziņojums parādīja, ka konta akreditācijas datu apstrādē radās problēma. Ja jums ir viena un tā pati problēma, nekrītiet panikā. Šajā ziņojumā mēs iemācīsim jums, kā atbrīvoties no Gmail kļūdas ziņojuma “Piegāde nav pabeigta”. Mēs dalīsimies ar vairākiem problēmu novēršanas padomiem, kas palīdzēs jums atrisināt problēmu. Šī raksta beigās jūs varēsiet ērti atgriezties pie e-pasta ziņojumu sūtīšanas.

1. metode: akreditācijas datu pārbaude

Ja jums ir ļoti svarīgi veiksmīgi nosūtīt ziņojumu, jums jāzina, kā novērst Gmail kļūdas ziņojumu ‘Piegāde nav pabeigta’. Viens no iemesliem, kāpēc šī problēma rodas, ir tas, ka lietotāji mēģina nosūtīt ziņojumus uz savu kontu. Tātad, jums vajadzētu apskatīt saņēmēja akreditācijas datus, lai uzzinātu, vai esat pievienojis pats savu e-pastu. Ja tā, mēģiniet izmantot citu Gmail kontu, lai varētu nosūtīt ziņojumus sev. Jums arī jāzina, ka saņēmējs ir bloķējis jūsu kontu mēstuļu dēļ, un jūs nevarēsiet veiksmīgi piegādāt ziņojumus.

Pēc dažu lietotāju domām, kļūda varēja izraisīt kļūdu. Iespējams, ka pēc vairākām apmaiņām tas aizstāja jūsu saņēmēja akreditācijas datus. Ja ilgstošas ​​e-pasta apmaiņas vidū rodas kļūdas ziņojums, jums jāpārbauda, ​​vai saņēmēja akreditācijas dati ir mainīti. Drošības nolūkos iesakām arī izmantot Auslogics Anti-Malware. Šis rīks pārbaudīs jūsu sistēmas atmiņu, pārliecinoties, ka fonā nedarbojas ļaunprātīgas programmas. Tas nodrošina visaugstāko aizsardzību pret datu drošības apdraudējumiem un ļaunprātīgu programmatūru. Kad tas ir jūsu datorā, jūs varat iegūt vēlamo mieru.

2. metode: saņēmēju skaita ierobežošana

Nosūtot pakešdatus vairākiem adresātiem, arī kļūda var parādīties. Iespējams, ka serveris atpazīst jūsu ziņas kā mēstules. Līdz ar to tas traucē tos piegādāt. Jūs zināt, ka tas tā ir gadījumā, ja redzat kļūdas ziņojumu: “Saņēmēja serveris nepieņēma mūsu pieprasījumus.” Šis ziņojums norāda, ka saņēmēja serveris atpazīst jūsu e-pastu kā mēstuli. Tāpēc, ja vēlaties izvairīties no šīs problēmas, iesakām ierobežot adresātu skaitu pakešdokumentā.

3. metode: pārbaudiet, vai jums ir pietiekami daudz ārējā e-pasta krātuves

Ja tiek parādīts kļūdas ziņojums “Vietas trūkums”, jums jāpārbauda sava e-pasta krātuves vieta. Vai jūs pāradresējat e-pastus no ārēja konta? Nu, ja tas tā ir, tad jums jāpārliecinās, ka jums ir pietiekami daudz vietas. Atbrīvojiet vietu, un jūs varēsiet nosūtīt e-pastus bez problēmām.

4. metode: atbrīvošanās no aizdomīgām saitēm un pielikumiem

Sūtot ziņojumu sēriju dažādiem adresātiem, jāpārbauda, ​​vai jūsu e-pastā nav aizdomīgu saišu un pielikumu. Pretējā gadījumā jūs, iespējams, saņemsit kļūdas ziņojumu, kurā teikts: “Saņēmēja serveris nepieņēma mūsu pieprasījumus.” Iespējams, ka saņēmēja serveris atpazīst jūsu ziņas kā mēstules. Tāpēc iesakām pārskatīt e-pastus un noņemt pielikumus un saites. Kad esat to izdarījis, mēģiniet vēlreiz nosūtīt ziņojumus. Jums vajadzētu būt iespējai tos veiksmīgi piegādāt, neizlabojot kļūdu “Piegāde nav pabeigta”.

Kāda bija jūsu pieredze, novēršot Gmail kļūdas ziņojumu “Piegāde nav pabeigta”?

Lūdzu, nevilcinieties dalīties savās domās zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found