Windows

Kā izdzēst viltus paziņojumus Windows 10 darbību centrā?

Tie, kuriem ir Windows tālrunis, iespējams, labi pārzina Windows rīcības centru. Šis rīks nodrošina galveno atjauninājumu, drošības un uzturēšanas brīdinājumu glabāšanu vienā ērtā vietā. Šī ir ļoti jauka funkcija, kas ir uz kuģa, taču nesen daži lietotāji ir ziņojuši, ka viņiem ir problēmas ar rīcības centru pēc tam, kad viņi ir jauninājuši savu sistēmu uz “2018. gada oktobra atjauninājumu”, versiju 1809. Problēma bija tāda, ka rīcības centrs, šķiet, netika uzglabāts visus paziņojumus, vienlaikus parādot, ka tas ir izdarīts. Kā atbrīvoties no nepatiesiem paziņojumiem Windows 10 rīcības centrā? Uzziniet šajā rakstā.

Kā noņemt viltus paziņojumus no Windows 10 rīcības centra?

Paredzams, kā darbojas Windows operāciju centrs, ir šāds: ja jums ir gaidoši paziņojumi, kurus esat nokavējis, jūs redzēsiet grauzdiņu ikonu ar horizontālām līnijām - virzot kursoru virs tā, tas jums pateiks, cik daudz paziņojumu tev ir; ja jums nav paziņojumu, ikonā nebūs līniju.

Daži lietotāji ziņo, ka viņu rīcības centra ikonā visu laiku ir rindas, un, virzot virs tā, tiek parādīts ziņojums ar tekstu “1 jauns paziņojums”. Tomēr, noklikšķinot uz ikonas, tur nav jaunu paziņojumu.

Ir vairākas lietas, kuras varat mēģināt novērst.

Pirmā iespēja: novērsiet darbību centra paziņojumu problēmu, izmantojot PowerShell

  • Pārejiet uz Sākt, ierakstiet “powershell” un nospiediet taustiņu Enter.
  • Logā PowerShell ielīmējiet šādu komandu:

Get-AppxPackage | % {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$ ($ _. InstallLocation) \ AppxManifest.xml” -verbose}

  • Restartējiet datoru un pārbaudiet, vai problēma ir atrisināta pati.

Ja rīcības centra paziņojumi joprojām nedarbojas, pārejiet pie nākamā risinājuma.

Otrā iespēja: novērsiet darbības centra paziņojumu problēmu, izmantojot fona lietojumprogrammu iestatījumus

  • Atveriet sadaļu Iestatījumi.
  • Pārejiet uz sadaļu Privātums> Fona lietojumprogrammas.
  • Šeit noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas Palaist lietojumprogrammas fonā.
  • Restartējiet datoru.
  • Kad dators ir restartēts, vēlreiz dodieties uz Iestatījumi un atkārtoti aktivizējiet opciju Palaist programmas fonā.

Rīcības centra paziņojumiem tagad vajadzētu darboties pareizi.

Visbeidzot, lai pārliecinātos, ka sistēma darbojas pareizi, un lai izvairītos no dažādiem traucējumiem un kļūdām, iesakām lejupielādēt un instalēt Auslogics Anti-Malware - pretvīrusu programmu, kas skenēs jūsu datoru un savlaicīgi atklās visus ļaunprātīgos priekšmetus, kas slēpjas fonā. Programma ir saderīga ar Windows 10 un var darboties kopā ar galveno antivīrusu.

Vai pēc 2018. gada oktobra atjaunināšanas jums ir bijušas kādas citas problēmas ar Windows darbības centru? Dalieties komentāros zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found