Windows

Kā novērst kļūdas kodu 0xE0000100 (Windows instalācijā radās negaidīta kļūda)?

Windows 10 instalēšana ir diezgan vienkāršs process pat iesācēju datoram. Tomēr process ne vienmēr ir vienmērīgs. Redze “Windows instalācijā radās neparedzēta kļūda” nav nekas neparasts. Parasti tas parādās instalēšanas procesā.

Kļūda tiek parādīta, kad lietotājs noklikšķina uz pogas Instalēt tūlīt, tūlīt pēc Windows iestatīšanas sākšanas. Tas pilnībā lasāms:

“Windows instalācijā radās negaidīta kļūda. Pārbaudiet, vai instalācijas avoti ir pieejami, un restartējiet instalāciju.

Kļūdas kods: 0xE0000100 ”

Ja rodas iepriekšminētais kļūdas ziņojums, nevarat turpināt instalēšanas procesu, un jums ir jāsāk no jauna. Zemāk esošajā ceļvedī mēs aprakstām padomus, kā novērst problēmu: Windows instalācijā radās neparedzēta kļūda. Kļūdas kods: 0xe0000100 ’. Cerams, ka instalēšanas process jāpabeidz bez aizķeršanās.

Kas ir Windows atjaunināšanas kļūdas kods 0xE0000100?

Kļūdas kodu 0xE0000100, visticamāk, izraisa bojāti cietā diska nodalījumi, tādēļ Windows ir grūti konfigurēt faila formātu. Līdz ar to tas traucē instalēšanas procesu. Tas parasti parādās, mēģinot instalēt Windows 10 datorā vai Windows instalējot atjauninājumus.

Korupciju var izraisīt enerģijas zudums, kad sistēma tiek atjaunināta vai ja cietais disks ir bojāts. Dažos gadījumos, iespējams, nāksies no jauna instalēt Windows 10. Vēl viens iespējamais kļūdas koda 0xE0000100 iemesls ir bojāts ISO fails, kas varētu būt nepilnīgas lejupielādes rezultāts.

Citi iespējamie iemesli, kas var izraisīt kļūdu, ir šādi:

 • Datora specifikācijas neatbilst minimālajām sistēmas prasībām Windows instalēšanai
 • Bojāta vai nepietiekama RAM
 • Bojāts USB ports (ja izmantojat USB zibatmiņu)
 • Bojāts instalācijas datu nesējs
 • Bojāti instalācijas faili

Kā novērst kļūdu 0xE0000100 operētājsistēmā Windows 10

1. labojums: pārbaudiet sistēmas prasības

Ja vēlaties instalēt Windows 10, datoram jāatbilst minimālajām ieteicamajām sistēmas prasībām. Tie ietver atmiņu, atmiņu un grafisko karti. Ja jūsu dators nav saderīgs ar Windows instalācijas failiem, process noteikti neizdosies. Līdz ar to jūs, iespējams, nokļūsit Windows 10 atjaunināšanas kļūdas kodā 0xE0000100.

Minimālās sistēmas prasības, kas datoram jāatbilst, lai veiksmīgi instalētu Windows 10, ir šādas:

 • Procesors: 1 GHz vai ātrāks procesors
 • RAM: 1 GB 32 bitu operētājsistēmai vai 2 GB 64 bitu operētājsistēmai
 • Krātuve: vismaz 16 GB 32 bitu operētājsistēmai vai 20 GB 64 bitu operētājsistēmai
 • Displejs: 800 x 600
 • Grafikas karte: DirectX 9 vai jaunāka versija ar WDDM 1.0 draiveri

Ja jūsu dators atbilst šīm sistēmas prasībām, bet jūs joprojām sastopaties ar Windows instalācijas kļūdas kodu 0xE0000100, problēma ir citur.

2. labojums: mēģiniet izmantot citu USB portu

Kļūdas cēlonis var būt instalācijas datu nesējs. Var gadīties, ka izmantotais USB ports nedarbojas pareizi vai pats USB disks ir bojāts. Lai to atrisinātu, atvienojiet USB disku un restartējiet Windows. Tagad pievienojiet USB zibatmiņas disku citam portam un mēģiniet vēlreiz instalēt Windows 10.

Ja tas nedarbojas, izmēģiniet alternatīvu USB atmiņu. Tomēr jums atkal būs jāizveido sāknējams USB disks.

Ja jūs joprojām saskaras ar to pašu problēmu, tā vietā izvēlieties sāknējamu DVD (ja datorā ir DVD disks).

3. labojums: RAM var būt kļūdains

Pārbaudiet, vai RAM nav fizisku bojājumu, un nomainiet to ar labu. Varat arī apmainīt RAM slotus un pēc tam pārstartēt sistēmu. Ja kļūda joprojām pastāv, iespējams, vēlēsities palaist atmiņas diagnostikas testu, izmantojot Windows iebūvēto atmiņas diagnostikas rīku vai uzticamu trešās puses atmiņas pārbaudes programmatūru.

4. labojums: palaidiet DiskPart rīku

Kad tiek parādīta uzvedne “Windows 10 instalācijā radās neparedzēta kļūda”, datu bojājuma dēļ problēma varētu būt ārējā cietajā diskā esošie faili (USB zibatmiņas disks, SD karte vai noņemamais cietais disks).

Komandu rīks DiskPart ļauj pārvaldīt diskus, sējumus un nodalījumus, kad diska pārvaldības rīks neizdodas novērst cietā diska problēmas.

Svarīga piezīme: DiskPart izdzēsīs visu izvēlētajā diskā, un izmaiņas nevarēs atsaukt. Tāpēc, pirms turpināt tālāk sniegtos norādījumus, noteikti dublējiet savus datus.

Ja jums ir vairāki diski, ieteicams tos atvienot un atstāt tikai problemātisko disku. Tādā veidā nepareiza diska izvēles risks ir minimāls. Pretējā gadījumā vispirms jāuzskaita disks, kuru vēlaties pārvaldīt, lai tam piešķirtu fokusu. Pēc tam, kad esat paziņojis DiskPart, kuram diskam koncentrēties, jebkura ievadītā komanda darbosies ar šo objektu.

Lai palaistu DiskPart rīku, izpildiet tālāk sniegto rokasgrāmatu:

 1. Palaidiet komandu uzvedni ar paaugstinātām tiesībām. Lai to izdarītu, dodieties uz Sākt, ierakstiet “CMD” (bez pēdiņām). Labajā rūtī izvēlieties Run as Administrator.
 2. Kad tiek atvērta komandu uzvedne, ierakstiet “diskpart” (bez pēdiņām) un nospiediet Enter.
 3. Pēc tam ierakstiet komandu “list disk” (bez pēdiņām) un nospiediet Enter. Šī komanda parādīs jūsu datorā esošo disku sarakstu. Piemēram, ja jums ir trīs diski, tie tiks parādīti kā:
 • Disks 0
 • 1. disks
 • 2. disks
 1. Lai izvēlētos 1. disku, ierakstiet “select disk 1” (bez pēdiņām) un nospiediet Enter. Esiet uzmanīgs, izvēloties pareizo diska numuru, kuru vēlaties noslaucīt. Pretējā gadījumā jūs varat izdzēst nepareizo disku un potenciāli zaudēt svarīgus datus. Jums vajadzētu redzēt uzvedni, kurā teikts, ka ‘1. disks tagad ir izvēlētais disks’.
 2. Lai izdzēstu disku, ierakstiet komandu “clean” (bez pēdiņām) un nospiediet Enter.

Tagad izejiet no komandrindas un restartējiet datoru. Mēģiniet vēlreiz veikt instalēšanas procesu, lai redzētu, vai joprojām tiek parādīts ziņojums “Windows instalācijā radās neparedzēta kļūda”.

5. labojums: palaidiet utilītu CHKDSK

Ja DiskPart rīks nespēj atbrīvoties no Windows 10 atjaunināšanas kļūdas koda 0xE0000100, mēģiniet palaist chkdsk utilītu. Šis rīks pārbauda datora diska integritāti un novērš visas loģiskās failu sistēmas kļūdas. Šis rīks arī meklē un novērš sliktos sektorus diska sējumā, kas rodas, ja dati ir slikti rakstīti vai ja disks ir bojāts.

Lai palaistu chkdsk, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet failu pārlūku, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz diska, kurā vēlaties pārbaudīt, vai nav nozaru, un atlasiet Properties
 2. Pārslēdzieties uz cilni Rīki un noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt.
 3. Vairumā gadījumu Windows jums paziņos, ka netika atrastas kļūdas. Jūs joprojām varat skenēt savu disku, lai pārbaudītu, vai nav problēmu.
 4. Ja Windows neatrod kļūdas, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Aizvērt.

Lai piespiedu kārtā veiktu automātisku remontu, izmantojiet komandu chkdsk.

 1. Atveriet izvēlni Sākt, ierakstiet “CMD” (bez pēdiņām). Labajā rūtī noklikšķiniet uz Palaist kā administrators.
 2. Kad tiek atvērts paaugstināts komandu uzvednes logs, ierakstiet komandu “chkdsk c: / f” (bez pēdiņām) un nospiediet Enter. Ja diskā ir faili, kas tiek izmantoti (un tas, iespējams, arī ir), jums tiks lūgts ieplānot skenēšanu, lai tā palaistu nākamo reizi, kad restartēsit sistēmu.
 3. Ierakstiet “Y” (bez pēdiņām) un nospiediet Enter.

Kad viss process ir pabeigts, pārbaudiet, vai risinājums ir darbojies.

Labojums 6: pārbaudiet, vai reģistrā nav bojātu failu

Windows reģistrs ir operētājsistēmas kodols. Ja atslēgas vai ieraksti ir bojāti, datorā var rasties nopietnas problēmas, piemēram, Windows 10 atjaunināšanas kļūdas kods 0xE0000100. Lai pārbaudītu, vai reģistra faili ir bojāti, jums ir nepieciešams uzticams reģistra tīrītājs. Auslogics BoostSpeed ​​reģistra tīrītājs ir īpaši izstrādāts, lai apstrādātu jūsu reģistru, rūpīgi to pārbaudot, lai identificētu un novērstu kļūdas, kas var izraisīt sistēmas nestabilitāti.

Parasti, instalējot vai atinstalējot programmas datorā, pievienojot jaunas ierīces vai atjauninot Windows operētājsistēmu, dažas reģistra atslēgas var būt atstātas. Kad tie laika gaitā uzkrājas, var rasties dažas kļūdas, kas radušās jūsu reģistrā. Tas varētu būt saistīts ar tukšām un bojātām atslēgām vai nederīgiem ierakstiem.

Mēģinājums manuāli atrisināt reģistra problēmas var būt riskants, jo nepareizas atslēgas dzēšana var padarīt datoru nederīgu. Registry Cleaner padara procesu drošu. Tas automātiski labo korumpētus reģistra failus, tādējādi stabilizējot jūsu sistēmu.

Ja ziņojumu “Windows instalācijā radās neparedzēta kļūda” izraisīja kļūme reģistrā, tad varat uzticēties reģistra tīrītājam problēmas novēršanai.

7. labojums: Palaidiet SFC skenēšanu

Ja, instalējot Windows atjauninājumus, radās kļūda, tas varētu būt saistīts ar sistēmas failu korupciju. Šajā gadījumā noderēs rīks Sistēmas failu pārbaude. Lai palaistu rīku, izpildiet šo rokasgrāmatu:

 1. Atveriet komandu uzvedni ar paaugstinātām tiesībām. Lai to izdarītu, nospiediet īsinājumtaustiņu Win + S, ierakstiet “CMD” (bez pēdiņām)
 2. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam atlasiet Palaist kā administrators.
 3. Ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām) un nospiediet Enter.

SFC rīks sāks skenēšanu un kādu laiku darbosies. Ja tā atradīs bojātus failus, restartējot tos aizstās ar labām kopijām.

8. labojums: Palaidiet Windows atjaunināšanas problēmu novēršanas rīku

Windows atjaunināšanas kļūdas Windows lietotājiem nav nekas neparasts. Par laimi, sistēmā Windows ir iebūvēts problēmu novēršanas rīks, kas vienkāršo kļūdas avota noteikšanas procesu. Lai palaistu problēmu novēršanas rīku, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet izvēlni Sākt un noklikšķiniet uz Iestatījumi (zobrata ikona).
 2. Pārejiet uz sadaļu Atjaunināšana un drošība> Problēmu novēršana.
 3. Meklējiet opciju Windows atjaunināšana un atlasiet to, lai atvērtu problēmu novēršanas pogu.
 4. Noklikšķiniet uz pogas Palaist problēmu novēršanas rīku. Windows mēģinās identificēt problēmas ar Windows atjauninājumiem un tos automātiski labot jums, vai ieteiks iespējamos labojumus.

Traucējummeklētājs izdzēš Windows atjaunināšanas pagaidu failus un mapes SoftwareDistribution saturu, kā arī citas funkcijas izlabo un atiestata Windows atjaunināšanas komponentus.

Dažreiz, lai novērstu Windows atjaunināšanas kļūdas kodu 0xE0000100, viss, kas nepieciešams problēmu novēršanas rīka palaišanai.

Ja Windows instalēšanas vai atjaunināšanas laikā joprojām rodas kļūda, iespējams, nāksies pārtaisīt instalācijas datu nesēju. Pārliecinieties arī, vai izmantotais ISO attēls nav bojāts. Mēs ceram, ka šie risinājumi jums noderēs.

Vai jūs atrisinājāt kļūdas kodu 0xE0000100 operētājsistēmā Windows 10? Ja jums ir papildu risinājumi, kas nav minēti šajā ziņojumā, lūdzu, ievietojiet tos zemāk esošajā komentāru sadaļā.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found