Windows

ERR_SSL_VERSION OR_CIPHER MISMATCH kļūda pārlūkā Chrome

Apmeklējot vietni ar HTTPS prefiksu, jūs zināt, ka atrodaties drošā vidē. Pārlūks un tīmekļa serveris veic virkni darbību, nodrošinot sertifikāta un SSL / TLS savienojuma derīgumu. Daži no šiem drošības pasākumiem ietver TLS rokasspiedienu, sertifikāta pārbaudes procesu pret sertifikātu izdevēju iestādi un sertifikāta atšifrēšanu.

Ja pārlūks identificē problēmas, piemēram, nesaderību vai nepareizu konfigurāciju, tajā tiks parādīts kļūdas ziņojums ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH. Līdz ar to jūs nevarēsit piekļūt vietnei.

Ja vēlaties uzzināt, kā novērst kļūdu ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH, esat nonācis īstajā vietā. Mēs palīdzēsim jums labāk izprast problēmu un parādīsim veidus, kā to novērst.

Kāpēc tiek parādīts kļūdas ziņojums ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH?

Parasti ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH kļūda parasti tiek parādīta vecākās pārlūkprogrammās vai operētājsistēmās. Tomēr joprojām ir citi faktori, kas var izraisīt šo kļūdu. Iespējams, ka kādai no pusēm rodas problēmas ar SSL sertifikātu. Galu galā tādas pārlūkprogrammas kā Chrome neļauj lietotājiem ielādēt vietni, ja viņiem ir problēmas ar SSL sertifikātu. Ja izmantojat to pašu pārlūkprogrammu, neuztraucieties. Mēs arī iemācīsim jums atbrīvoties no kļūdas koda: ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH pārlūkprogrammā Google Chrome.

1. risinājums: pārbaudiet savu SSL sertifikātu

Kad rodas ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH kļūda, viens no labākajiem veidiem, kā novērst problēmu, ir pārbaudīt vietnē instalēto SSL sertifikātu. Varat doties tiešsaistē un ātri atrast bezmaksas SSL pārbaudes rīku. Viss, kas jums jādara, ir jāiesniedz domēns lodziņā Hostname, un pēc dažām minūtēm rīks tiks pabeigts, lai skenētu jūsu vietnes SSL / TLS konfigurāciju, izmantojot tīmekļa serveri.

2. risinājums: Piekļuve vietnei, izmantojot HTTP

Varat arī mēģināt piekļūt vietnei, izmantojot prefiksu “http”. Ja problēma joprojām pastāv, tad problēma atrodas vietnē. Ja vietne pieder jums, jums jāpārbauda:

 1. Vai SSL sertifikāta nosaukums neatbilst? Pārliecinieties, ka vietnes nosaukums un aizstājvārds sakrīt ar faktisko vietnes URL, kurā ir instalēts sertifikāts.
 2. Pārbaudiet, vai jūsu serveris izmanto RC4 šifru. Ja tā, jums tas ir jānovērš.

Kā vietnes īpašniekam jums jāpārliecinās, ka jūsu CDN atbalsta SSL. Pieņemsim, ka vietne nodrošina saturu, izmantojot SSL. ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH kļūda parādīsies, ja pārējie dati nav SSL. Vairumā gadījumu viss, kas jums jādara, ir pareizi konfigurēt CDN, lai novērstu šo problēmu.

3. risinājums: SSL3 / TLS iespējošana un QUIC protokola atspējošana

Iespējams, ka ir problēmas ar SSL3 / TLS un QUIC, izraisot kļūdas ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH parādīšanos. Tātad, ja izmantojat pārlūku Chrome, iesakām ievērot protokola labojumus, lai novērstu SSL versiju / šifru neatbilstību. Jūs atradīsit arī dažus risinājumus Windows 10 datoriem, kas ļauj dzēst sertifikātus, nodrošināt, ka datora datums un laiks ir sinhronizēti ar jūsu laika joslu, un novērst citas problēmas.

Ja izmantojat Edge vai Internet Explorer, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Ierakstiet “Internet Options” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Dodieties uz cilni Papildu un pēc tam ritiniet uz leju, līdz nonākat sadaļā Drošība.
 4. Atzīmējiet rūtiņas Izmantot TLS 1.1 un Izmantot TLS 1.2 un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 5. Aizveriet logu Interneta rekvizīti.

Ja izmantojat Mozilla Firefox, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

 1. Palaidiet Firefox un pēc tam adrešu joslā ierakstiet “about: config” (bez pēdiņām).
 2. Nospiediet tastatūras taustiņu Enter.
 3. Meklēšanas laukā ierakstiet “TLS” (bez pēdiņām) un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz security.tls.version.min.
 4. Mainiet vesela skaitļa vērtību uz 3. Tas ļaus jums piespiest TLS 1.3 protokolu.
 5. Noklikšķiniet uz Labi, pēc tam restartējiet Firefox.

Veiciet to pašu procesu SSL.

4. risinājums: SSL stāvokļa notīrīšana

Ja datorā tiek glabāti bojāti dati, tas var radīt problēmas, mēģinot izveidot savienojumu ar noteiktām vietnēm. Varat mēģināt notīrīt SSL stāvokli, lai atbrīvotos no problēmām, kas saistītas ar kešatmiņā saglabātiem sertifikātiem. Tas ir labs risinājums jautājumiem, kas saistīti ar SSL savienojumiem. Lai notīrītu SSL stāvokli, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R.
 2. Dialoglodziņā Palaist ielīmējiet šādu rindu:

C: \ Windows \ System32 \ inetcpl.cpl

 1. Noklikšķiniet uz Labi.
 2. Kad esat redzējis logu Interneta rekvizīti, dodieties uz cilni Saturs.
 3. Noklikšķiniet uz pogas Notīrīt SSL stāvokli.

Tagad varat mēģināt vēlreiz apmeklēt vietni, lai redzētu, vai joprojām parādās ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH kļūda.

5. risinājums: vecākas pārlūkprogrammas versijas izmantošana

Ir svarīgi izmantot jaunāko tīmekļa pārlūkprogrammas versiju. Šādi rīkojoties, varat izmantot jaunāko drošības pasākumu un kvalitātes standartu priekšrocības. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka jaunākās pārlūkprogrammas ir izstrādātas, lai noraidītu novecojušus protokolus un sertifikātus. Tātad, ja nevēlaties redzēt kļūdu ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH, vislabāk ir izmantot vecāku pārlūkprogrammas versiju.

Paturiet prātā, ka datorā nevar būt divas viena pārlūkprogrammas versijas. Tātad jums ir jāinstalē pašreizējā izmantotā versija, pēc tam lejupielādējiet un instalējiet vecāko versiju.

6. risinājums: jaunas operētājsistēmas izmantošana

Ideoloģija “maini vai mirst” vienmēr ir bijusi patiesa tehnoloģijā. Tātad, ja izmantojat vecu operētājsistēmu, iespējams, tā nevar atbalstīt jaunākos Cipher komplektus un jaunākās tehnoloģijas. Ir vērts atzīmēt, ka vēl 2015. gadā Google Chrome pārtrauca sniegt atbalstu operētājsistēmai Windows XP. Ja nevēlaties risināt SSL sertifikātu problēmas, vislabāk ir jaunināt uz Windows 10.

7. risinājums: Antivīrusu īslaicīga atspējošana

Ja esat izmēģinājis iepriekšējos risinājumus un tomēr redzat kļūdu ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH, ieteicams uz laiku atspējot antivīrusu. Iespējams, ka jūsu antivīruss izveido slāni starp jūsu pārlūkprogrammu un tīmekļa serveri, izmantojot savus sertifikātus. Tas varētu būt iemesls, kāpēc redzat kļūdu ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH.

Pro padoms: lai nodrošinātu iespēju bez problēmām pārlūkot vietnes, iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed. Šis rīks pielāgo neoptimālos iestatījumus jūsu sistēmā, ļaujot procesus un darbības veikt ātrāk. Tas arī pielāgos jūsu interneta savienojuma iestatījumus, nodrošinot vienmērīgu pārlūkošanu, labāku audio / video zvanu kvalitāti un ātrāku lejupielādi.

Vai varat ieteikt citus padomus, kā novērst kļūdu ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH?

Dalieties ar tiem komentāru sadaļā zemāk!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found