Windows

Kā Windows instalēt pielāgotas tēmas un vizuālos stilus?

Daudziem lietotājiem nav iebildumu strādāt ar noklusējuma motīviem un vizuālajiem stiliem, kas pieejami viņu Windows operētājsistēmā. Tomēr ir daži, kas dod priekšroku tumšākām versijām. Galu galā šādas tēmas var mazināt slodzi lietotāja acīs un pat samazināt elektroenerģijas patēriņu. Ja jums ir tāds pats noskaņojums, jūs vēlaties uzzināt, kā instalēt pielāgotus stilus operētājsistēmā Windows 10 un citās sistēmās. Zināt, kā pielāgot darbvirsmas vides vizuālo stilu, ir īpaši svarīgi, ja daudzas stundas pavadāt, strādājot pie datora.

Microsoft nodrošina bezmaksas tēmas operētājsistēmai Windows, taču tās ir diezgan ierobežotas. Turklāt, ja vēlaties uzzināt, kā izmantot vizuālos stilus sistēmā Windows, būtu vīlušies, uzzinot, ka lielākā daļa viņu vietnē pieejamo priekšmetu ir piemērojami tikai noklusējuma tēmām. Lieki teikt, ka jums būs prieks, ka atradāt šo rakstu! Tātad, turpiniet lasīt, ja vēlaties sākt mainīt savu pogu, loga virsraksta joslu un citu datora vizuālo elementu izskatu.

Pirms visa cita ...

Lai varētu maksimāli izmantot pielāgotās tēmas un stilus, iesakām atjaunināt grafikas draiverus. To var izdarīt manuāli, apmeklējot ražotāja vietni un meklējot jaunākos un savietojamākos draiverus savai sistēmai. Tomēr mēs nenoliedzam, ka šis process ir laikietilpīgs un sarežģīts. Tāpēc mēs ļoti iesakām padarīt procesu daudz vieglāku, izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju.

Pārliecinieties, vai draiveri ir atjaunināti.

Jums vienkārši jānoklikšķina uz pogas, un programma automātiski atradīs jūsu draiveru saderīgo un jaunāko versiju. Auslogics draivera atjauninātājs instalēs pareizos draiverus jūsu datoram, palīdzot izvairīties no instalēšanas kļūdām. Turklāt tas aizstās visus novecojušos draiverus, ne tikai tos, kas saistīti ar pielāgotā vizuālā stila un motīva vadīšanu. Lieki piebilst, ka jūs varat sagaidīt, ka jūsu dators darbosies labāk, kad process būs pabeigts!

Windows 7: Sistēmas failu ielāpīšana, izmantojot UxStyle

Pirms jūs varat ielādēt motīvu, Windows pārbaudīs, vai Microsoft to ir parakstījis digitāli. Pretējā gadījumā sistēma bloķēs tā instalēšanu. Tomēr jūs varat novērst šo problēmu, modificējot sistēmas failus, it īpaši uxtheme.dll. Iepriekš lietotājiem bija jāstartē drošajā režīmā un manuāli jāaizstāj. Par laimi, tagad ir vieglāks veids, kā to izdarīt.

Windows 7 lietotāji var lejupielādēt UxStyle. Šī bezmaksas programmatūra ir drošākais un vienkāršākais veids, kā iespējot trešo personu vizuālos stilus un motīvus. Tas var liegt jūsu sistēmai pārbaudīt parakstu, nemainot sistēmas failus. To sakot, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Kad esat lejupielādējis UxStyle, izvelciet failus no saspiestās mapes.
 2. Ja izmantojat Windows 64 bitu versiju, palaidiet instalēšanas programmu x64. No otras puses, ja izmantojat 32 bitu versiju, palaidiet instalēšanas programmu x86.
 3. Kad būsiet pabeidzis instalēšanas procesu, pamanīsit, ka fonā darbojas UnsignedThemesSvc.exe.
 4. Restartējiet datoru. Tagad jums vajadzētu būt iespējai instalēt neparakstītas tēmas.

Windows 10: Sistēmas failu ielāpīšana, izmantojot UltraUXThemePatcher

Rīks, ko mēs ieteicām operētājsistēmai Windows 7, var nedarboties modernās Windows 10 versijās. Tādējādi mēs iesakām lejupielādēt UltraUXThemePatcher. Jūs varat saņemt šo rīku bez maksas, taču tiek ieteikts ziedot jebkuru summu, izmantojot Paypal, lai atbalstītu tā izstrādātāju. Lai sāktu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Lejupielādējiet UltraUXThemePatcher un saglabājiet to savā datorā.
 2. Palaidiet instalēšanas programmu, izmantojot administratīvās tiesības.
 3. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus par instalēšanas vedni.
 4. Kad esat instalējis UltraUXThemePatcher, restartējiet datoru.

Tagad jums vajadzētu būt iespējai lejupielādēt jebkuru Windows 10 motīvu un instalēt to savā datorā.

Pielāgotu motīvu un vizuālo stilu atrašana tiešsaistē

Ir dažādas vietnes, kas piedāvā jaunus vizuālos stilus operētājsistēmām Windows 10 un Windows 7. Protams, viena no labākajām vietām, kur meklēt labas pielāgotas tēmas, ir DeviantArt. Ir vērts atzīmēt, ka jūs lejupielādējat digitāli neparakstītus RAR vai ZIP failus. Tas nozīmē, ka ir iespējams, ka dažās mapēs var būt ļaunprātīga programmatūra vai saites uz ļaunprātīgām vietnēm. Ja jums ir šaubas, iesakām izmantot Auslogics Anti-Malware. Šis uzticamais rīks nodrošinās, ka datorā nav ļaunprātīgu programmu un citu datu draudu.

Ja vēlaties izmantot trešo pušu motīvus un stilus, jums vajadzētu aizsargāt datoru pret draudiem.

Jums arī jāatceras, ka dažām Windows versijām var būt nepieciešami īpaši motīvu failu atjauninājumi. Tāpēc neaizmirstiet pārbaudīt lejupielādējamā faila detaļas, lai pārliecinātos, ka saņemat kaut ko, kas ir saderīgs ar jūsu versiju.

Kā instalēt pielāgotas motīvas un vizuālos stilus

 1. Lejupielādējiet vēlamo motīvu un saglabājiet to savā datorā.
 2. Izvelciet failus no saspiestās mapes.
 3. Pārejiet uz šo ceļu: C: \ Windows \ Resources \ Themes \
 4. Instalējiet jauno motīvu, nometot failus šajā mapē.
 5. Parādīsies UAC uzvedne. Pārliecinieties, ka tam piekrītat.
 6. Neaizmirstiet saglabāt .theme failus mapes saknē.
 7. Ja jums jāinstalē fonti, nomest .tff fontu failus šajā mapē: C: \ Windows \ Fonts.
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found