Windows

Kā dublēt spēļu failu saglabāšanu Windows 10 datorā?

Vai esat gatavs nomainīt datoru un domājat, kas notiks ar jūsu spēles progresu? Varbūt jūs veicat jaunināšanu no vecākas Windows versijas uz Windows 10 un vēlaties atgriezties savā spēlē tur, kur pametāt. Jūs varat viegli parūpēties par problēmu, dublējot spēles saglabāšanas failus.

Dažās situācijās ir vēlams zināt, kā dublēt spēles, saglabājot failus datorā, pat ja jūs neaizstājat sistēmu vai atjaunināt tajā esošo platformu. Piemēram, ja kāda iemesla dēļ jums ir jāinstalē spēles vai ja jums vajadzēja mainīt Windows 10 datoru iepriekšējā atjaunošanas punktā. Šādos gadījumos saglabāto spēļu failu dublējums nodrošinās vienmērīgu iespēju turpināt spēli, neradot grūtības sākt jaunu spēli.

Kā veikt spēļu dublējumus sistēmā Windows 10?

Windows 10 ir veidots tā, lai to varētu ērti lietot. Šajā nolūkā ir dažas iebūvētas platformas funkcijas, kuras lietpratīgi lietotāji var izmantot, lai atvieglotu savu spēļu pieredzi. Operētājsistēmā Windows 10 jūs varat viegli dublēt savus spēļu failus lokāli, ārējā bezsaistes avotā vai mākonī. Precīzs veicamais process ir atkarīgs no spēles veida.

Šeit ir dažas metodes, kā dublēt saglabātos spēļu failus sistēmā Windows 10.

 1. Izmantojot File Explorer

Ja jūs zināt, kur jūsu iecienītākā spēle glabā savus saglabāšanas failus, dublējuma izveidošanai varat izmantot failu pārlūku operētājsistēmā Windows 10. Viss, kas jums jādara, ir jāatver File Explorer, pēc tam dodieties uz atrašanās vietu un nokopējiet nepieciešamo saglabāšanas mapi (vai apakšmapi, atkarībā no spēles). Viltīgā daļa ir precīzi zināt, kur atrodas šīs mapes, jo nav vienota standarta, kur datorspēles glabā savus saglabāšanas failus. Visizplatītākās atrašanās vietas atrodas spēļu mapē un Mani dokumenti.

Veiciet šīs darbības, lai dublētu saglabāto spēļu failus, izmantojot File Explorer:

 • Atvērt Failu pārlūks. Varat noklikšķināt uz tās ikonas uzdevumjoslā vai meklēt to, izmantojot Windows tastatūras taustiņu.
 • Pārejiet uz savas spēles mapi, kas, visticamāk, atrodas Šis dators> Vietējais disks> Programmu faili (x86)> Jūsu spēle. Ja spēlējat, izmantojot Steam vai Origin, ceļš var būt atšķirīgs. Ja rodas šaubas, konsultējieties ar attiecīgajiem ceļvežiem.
 • Pārbaudiet apakšmapes savā spēļu mapē. Ja redzat vienu marķētu ietaupa,spēļu saglabāšana vai lietotāju faili, tas ir tas, ko meklējat. Lai dublētu visus saglabātos failus, kopējiet apakšmapi vēlamajā vietā. Lai dublētu konkrētu saglabājumu, atveriet apakšmapi un kopējiet saglabāto. Ja jūs atbrīvojaties no sistēmas vai veicat jaunināšanu, iespējams, vēlēsities dublēt saglabātos failus ārējā cietajā diskā vai zibatmiņā. Pretējā gadījumā jūs varat tos kopēt darbvirsma vai kāds cits vietējais ceļš.
 • Ja spēļu direktorijā nav saglabāšanas apakšmapes, dodieties uz Mani dokumenti. Ja redzat apakšmapi ar savas spēles nosaukumu, iespējams, glabā saglabājumus. Atveriet mapi un atkārtojiet attiecīgās darbības, kā aprakstīts iepriekš.
 1. Windows 10 failu vēstures izmantošana

Failu vēsture ir noderīga Windows 10 lietderība, kas paredzēta, lai jūs varētu viegli dublēt svarīgus failus datorā. Tas darbojas, regulāri atjauninot atlasīto failu kopijas ārējā ierīcē, kuru var savienot, izmantojot USB vai bezvadu. Izmantojot automātisko dublēšanu, izmantojot failu vēsturi, varat būt drošs par ērtu piekļuvi jūsu saglabātajām spēlēm, kad vien tās nepieciešams.

Lai failu failu dublēšanai izmantotu failu vēsturi, rīkojieties šādi.

 • Atvērt Cortana, ievadiet dublējums meklēšanas joslā un atlasiet Dublēšanas iestatījumi. Saskaņā Dublēšana sānjosla, ieslēdziet Automātiski dublēt manus failus ja tas vēl nav atlasīts.
 • Noklikšķiniet uz Pievienojiet disku pogu un izvēlieties pievienoto ārējo datu glabāšanas ierīci.
 • Zem Rezerves iespējas, konfigurējiet dublējuma parametrus atbilstoši jūsu vēlmēm.
 • Atlasiet Pievienojiet mapi opciju un dodieties uz saglabāšanas spēles mapi, lai sāktu dublēšanas procesu.
 1. Izmantojot BitReplica Backup Tool

BitReplica ir Windows utilīta, kas palīdz jums dublēt savus personas datus pret neparedzētiem gadījumiem. Viss, kas jums jādara, ir instalēt programmu un izveidot rezerves profilu; tad varat norādīt, kā, kad un kur dublēt iecienītās spēles, mapes. Ar tīru un vienkāršu saskarni jums nebūs jāuztraucas par apgrūtinošām darbībām vai dublējumu sajaukšanu.

Lai izmantotu BitReplica, rīkojieties šādi.

 • Lejupielādējiet un instalējiet utilītu
 • Pēc instalēšanas atlasiet Izveidot dublējumu nolaižamā izvēlne augšējā labajā stūrī
 • Atlasiet pievienot avotu un dodieties uz mapi, kurā atrodas spēles saglabātie faili. Tas izveidos jūsu dublējumu

Ja esat attālo dublējumu cienītājs, BitReplica var viegli izvēlēties mākoņa glabāšanas sistēmu, un programma tur saglabās jūsu dublējumkopijas.

Mēs esam redzējuši dažus veidus, kā saglabāt spēļu dublējumus sistēmā Windows 10. Katram paņēmienam ir savi nopelni un trūkumi. Tomēr neatkarīgi no izmantotās metodes ir svarīgi nodrošināt, lai saglabāto mapju vai failu dublēšana netiktu bojāta. Ja kaut kas ar viņiem nav kārtībā, tie pēc atjaunošanas nedarbosies, un jums būs jāsāk jauna spēle.

Mēs zinām, ka tas var radīt neapmierinātību Windows 10 lietotājiem, tāpēc mēs iesakām Auslogics Anti-Malware, lai palīdzētu jums skenēt datoru, vai tajā nav kļūdu, ļaunprātīgas programmatūras un vīrusu, kas var sabojāt jūsu saglabātos spēles failus. Izmantojot šo izveicīgo utilītu, varat tieši pirms spēļu dublēšanas palaist skenēšanu, lai pārliecinātos, ka nekas nav kārtībā. Auslogics Anti-Malware lieliskā lieta ir tā, ka tā var darboties pat blakus jūsu galvenajam antivīrusam un ir spējīga izsmelt potenciāli kaitīgus priekšmetus, kurus jūsu primārā aizsardzības programmatūra var viegli palaist garām.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found