Windows

Metodes, kā novērst aktivizācijas kļūdu 0xc004f063 sistēmā Windows 10

Kas ir kļūdas kods 0xc004f063? Tam ir pievienots ziņojums, kurā teikts: “Programmatūras licencēšanas dienests ziņoja, ka datora BIOS trūkst nepieciešamās licences.”

Windows lietotāji ar šo kļūdu sastopas vairāk nekā desmit gadus. Tas ir ietekmējis vairākas ierīces, it īpaši Dell personālos datorus, kuros darbojas sistēma Windows 7, veidojot 7600.

Kļūdas kods 0xc004f063 ir aktivizācijas un validācijas kļūda. Tas parādās, mēģinot aktivizēt OS ar produkta atslēgu. Lai arī tika konstatēts, ka kļūda ir izplatīta operētājsistēmā Windows 7, tā var parādīties arī jaunākās OS versijās, ieskaitot Windows 8, 8.1 un pat Windows 10.

Kāpēc rodas Windows aktivizācijas kļūda 0xc004f063?

Sistēmas kļūda 0xc004f063 ir ļoti traucējoša. Tas var notikt operētājsistēmā, kas ir aktivizēta ar likumīgu un apstiprinātu licences atslēgu. Ir vairāki iespējamie iemesli, kāpēc šī problēma pastāv:

 1. Konfliktu trešo personu programmatūra: Lai gan tas notiek reti, daži trešo pušu programmatūra, tostarp Alcohol 120%, un Daemon Tools, var nonākt pretrunā ar jūsu OS un iedragāt licences atslēgu.
 2. Windows kļūmes: Instalētajos Windows atjauninājumos var būt aktivizācijas kļūdas, kas kavē jūsu OS licencēšanu. Tas parasti rada kļūdu “BIOS trūkst nepieciešamās licences sistēmā Windows - 100xc004f063”. Licenču ierobežojumus Windows kļūmju dēļ var viegli novērst, palaižot automātisko Windows aktivizācijas problēmu novēršanas rīku.
 3. Bojāti sistēmas faili: Sistēmas failu bojājumi var ietekmēt jūsu OS aktivizācijas validāciju. Šādā gadījumā to var atrisināt, palaižot iebūvētos rīkus: Windows sistēmas failu pārbaudītājs (SFC) un izvietošanas attēlu apkalpošana un pārvaldība (DISM).
 4. BIOS neatbilstība: Atiestatot jau aktivizētu datoru un mēģinot aktivizēt citu Windows izdevumu (piemēram, Home, Pro vai Enterprise), kamēr vecā atslēga joprojām ir saglabāta jūsu BIOS, tiks aktivizēta kļūda 0xc004f063. SLMGR utilīta var palīdzēt to atrisināt.
 5. Servera problēmas: Var gadīties, ka MS serveri neatpazīst jūsu licences atslēgu. Sazinieties ar Microsoft atbalsta dienestu, lai palīdzētu jums novērst problēmu.

Kā novērst Windows 10 aktivizācijas kļūdu 0xc004f063

Tagad mēs jums sniegsim detalizētas darbības, kas palīdzēs jums viegli izmantot risinājumus, kas ir pierādīti, lai atrisinātu ar jums saistītās aktivizācijas problēmas.

Kā labot Windows aktivizācijas kļūdu 0xc004f063:

 1. Palaidiet Windows 10 aktivizācijas problēmu novēršanas rīku
 2. Palaidiet SFC un DISM Utilities
 3. Lai aktivizētu Windows, izmantojiet rīku SLMGR
 4. Palaidiet Windows saderības problēmu novēršanas rīku
 5. Aktivizējiet Windows pa tālruni
 6. Sazinieties ar Microsoft atbalsta dienestu

Šos labojumus varat piemērot norādītajā secībā. Līdz brīdim, kad esat pabeidzis, kļūda 0xc004f063 tiks novērsta neatkarīgi no vainīgā. Tiksim pie tā, vai ne?

1. labojums: Palaidiet Windows 10 aktivizācijas problēmu novēršanas rīku

Šis ir pirmais labojums, kas jums jāmēģina, ja izmantojat sistēmu Windows 10. Daudzi lietotāji pēc aktivizācijas problēmu novēršanas palaišanas un datora restartēšanas varēja pārvarēt kļūdu 0xc004f063.

Aktivizācijas problēmu novēršanas rīks ir automātisks rīks, kas spēj ieviest remonta stratēģijas, kas var atcelt jūsu pieredzēto licencēšanas ierobežojumu. Ņemiet vērā, ka šis iebūvētais rīks nav pieejams iepriekšējās Windows versijās.

Lai izmantotu aktivizācijas problēmu novēršanas rīku, veiciet tālāk norādītās vienkāršās darbības.

 1. Atveriet izvēlni Sākt un meklēšanas joslā ierakstiet “Izpildīt”. Pēc tam meklēšanas rezultātos noklikšķiniet uz opcijas, lai atvērtu dialoglodziņu Palaist. Alternatīvi, jūs varat izmantot Windows logotipa taustiņu + R tastatūras kombināciju.
 2. Tagad dialoglodziņa Palaist teksta laukā ierakstiet (vai kopējiet un ielīmējiet) ‘ms-settings: activation’ un nospiediet tastatūras taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz pogas Labi. Kad tas būs izdarīts, jūs nonāksit Windows iestatījumu lietotnes cilnē Aktivizēšana.
 3. Noklikšķiniet uz saites “Problēmu novēršana”, kas redzama labās rūts apakšdaļā.
 4. Pagaidiet, līdz rīks skenē datoru, vai tajā nav problēmu. Kad skenēšana ir pabeigta un konstatētas neatbilstības, jums tiks parādīta remonta stratēģija. Noklikšķiniet uz Lietot šo labojumu.
 5. Pēc tam restartējiet datoru.

Ja pēc Windows aktivizācijas problēmu novēršanas palaišanas kļūda joprojām pastāv, lūdzu, pārejiet pie nākamā labojuma.

2. labojums: palaidiet SFC un DISM Utilities

Failu sistēmas bojājums ir viens no galvenajiem Windows aktivizācijas kļūdas cēloņiem, ar kuru jūs strādājat. Par laimi ir dažas Windows iebūvētās utilītas - proti, SFC (sistēmas failu pārbaude) un DISM (izvietošanas attēlu apkalpošana un pārvaldība) - kas paredzētas, lai automātiski novērstu sistēmas failu problēmas.

Kamēr SFC bojātos sistēmas failus aizstāj ar kopijām, kas glabājas vietējā arhīvā, DISM ļoti paļaujas uz Windows atjauninājumiem. DISM labāk spēj atrast korumpētus apakšprocesus. Savukārt SFC labi izlabo loģiskās kļūdas. Mēs iesakām palaist abus utilītus, lai nodrošinātu visu korumpēto gadījumu atrisināšanu.

Lūk, kā:

 1. Ieslēdziet interneta savienojumu.
 2. Atveriet izvēlni Enerģijas lietotājs (WinX izvēlne), uz tastatūras nospiežot Windows logotipa + X kombināciju.
 3. Noklikšķiniet uz Komandu uzvedne (Administrators).
 4. Kad tiek parādīta uzvedne User Access Control (UAC), noklikšķiniet uz Jā, lai apstiprinātu, ka vēlaties piešķirt administratora piekļuvi Windows komandu procesoram.
 5. Nokļūstot CMD logā, nokopējiet un ielīmējiet (vai ierakstiet) zemāk redzamās rindas. Pēc pirmās rindas ievadīšanas nospiediet taustiņu Enter, lai to izpildītu, pirms ievadāt otro rindu:
 • Dism.exe / online / cleanup-image / scanhealth
 • Dism.exe / online / tīrīšanas attēls / atjaunot veselību

Piezīme:Neiekļaujiet aizzīmes, ievadot komandas. Pārliecinieties arī, vai jūsu interneta savienojums ir pietiekami spēcīgs, jo DISM paļaujas uz Windows atjauninājumiem, lai iegūtu korumpēto failu aizstājējus.

Komanda ‘Scanhealth’ analizē jūsu OS neatbilstības, pēc kuras komanda ‘Restorehealth’ sāk remonta procedūru.

 1. Pagaidiet, līdz process būs pabeigts.
 2. Restartējiet datoru.
 3. Vēlreiz atveriet komandu uzvedni (Administrēšana), kā parādīts 1. līdz 4. darbībā. Kad logs ir atvērts, ievadiet šo rindu un nospiediet taustiņu Enter, lai to palaistu:
 • sfc / scannow

Piezīme:Pārliecinieties, ka, ievadot komandu, neietveriet aizzīmi.

 1. Pacietīgi gaidiet, līdz skenēšana ir pabeigta. Pārliecinieties, vai dators ir pievienots elektrotīklam. Ir svarīgi nepārtraukt SFC skenēšanu. Šādi rīkojoties, jūs varat nodarīt kaitējumu jūsu sistēmai. Pārtraukums var izraisīt dažādas loģiskas kļūdas.
 2. Kad skenēšana ir pabeigta, restartējiet datoru un pārbaudiet, vai OS aktivizācijas kļūda ir novērsta.

Labojums 3: Izmantojiet SLMGR rīku, lai aktivizētu Windows

Var gadīties, ka iepriekš jūsu datorā esošā Windows izdevuma aktivizācijas atslēga joprojām tiek glabāta BIOS. Piemēram, ja atiestatāt Windows Home sistēmu, lai instalētu Windows Pro, aktivizācijas process turpinās mēģināt izmantot Windows Home atslēgu, kas jau ir pieejama jūsu BIOS.

BIOS neatbilstības vai pārrakstīšanas problēmas var viegli novērst, palaižot virkni komandu paaugstinātā komandu uzvednē. Lūk, kā izmantot SLMGR utilītu:

 1. Nospiediet Windows + X tastatūras kombināciju, lai atvērtu izvēlni Enerģijas lietotājs.
 2. Noklikšķiniet uz Komandu uzvedne (Administrators).
 3. Apstipriniet administratora privilēģijas, noklikšķinot uz pogas Jā, kad tiek parādīta uzvedne User Account Control (UAC).
 4. Kad atvērsies CMD logs, ierakstiet vai kopējiet un ielīmējiet šīs rindas un pēc katras nospiediet Enter:
 • slmgr / ipk
 • slmgr / ato

Piezīme:Neiekļaujiet aizzīmes, ievadot komandas. Pirmajā komandā noteikti aizstājiet “Windows atslēgu” ar licences atslēgu.

 1. Pēc komandu izpildīšanas 4. darbībā aizveriet CMD logu un restartējiet datoru. Pārbaudiet, vai problēma ir veiksmīgi atrisināta.

Ja Windows versijas aktivizēšana joprojām rada kļūdu, vienkārši izmēģiniet nākamo labojumu, kas parādīts zemāk.

4. labojums: Palaidiet Windows saderības problēmu novēršanas rīku

Programmatūras nesaderība var izraisīt dažas kļūdas jūsu OS. Iespējams, esat lejupielādējis programmu, kas izraisīja Windows aktivizācijas kļūdu. Tātad, kas jums jādara, ir atinstalēt lietotni, ja jūs to varat identificēt. Tomēr, lai atrisinātu problēmu, iesakām palaist saderības problēmu novēršanas rīku. Lūk, kā:

 1. Atveriet izvēlni Sākt (noklikšķiniet uz ikonas ekrānā vai nospiediet tastatūras Windows taustiņu).
 2. Dodieties uz meklēšanas joslu un ierakstiet “Palaist programmas” (bez pēdiņām). Meklēšanas rezultātos noklikšķiniet uz opcijas “Palaist programmas, kas izveidotas iepriekšējām Windows versijām”.
 3. Noklikšķiniet uz pogas Nākamais, lai sāktu meklēt saderības problēmas.
 4. Jums tiks parādīts nesaderīgu lietotņu saraksts. Atlasiet to, kuru nesen instalējāt, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Tālāk.
 5. Noklikšķiniet uz pirmās opcijas: “Izmēģiniet ieteicamos iestatījumus.” Tomēr varat noklikšķināt uz Programmas problēmu novēršanas opcija, lai pats izvēlētos saderības iestatījumus.
 6. Noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt programmu un pēc tam noklikšķiniet uz Tālāk, lai apstiprinātu.
 7. Kad traucējummeklēšanas process ir pabeigts, varat izvēlēties saglabāt programmas iestatījumus, izmantot citu iestatījumu vai ziņot par problēmu Microsoft.

Atkārtojiet 4. – 7. Darbību visām lietotnēm, kurām ir saderības problēmas. Kad esat pabeidzis, pārbaudiet, vai tagad varat aktivizēt Windows. Ja problēma joprojām pastāv, lūdzu, pārejiet pie nākamā labojuma.

5. labojums: aktivizējiet Windows pa tālruni

Lietotāji ziņoja, ka, noklikšķinot uz aktivizācijas kļūdas 0xc004f063, viņi ir izmantojuši šo labojumu. Jums tas jādod:

 1. Atveriet dialoglodziņu Palaist. Lai to izdarītu, nospiediet Windows + R tastatūras kombināciju.
 2. Teksta apgabalā ierakstiet “Slui.exe 3” (bez pēdiņām) un nospiediet tastatūras taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz pogas Labi. Var paiet zināms laiks, līdz logs tiek atvērts.
 3. Ievadiet produkta atslēgu, kas ir uzrakstīta uz jūsu ierīces uzlīmes.
 4. Noklikšķiniet uz pogas Tālāk un pēc tam uz Labi.
 5. Jums tiks parādīta nederīga atslēgas kļūda. Neuztraucieties par to. Aizveriet logu un vēlreiz atveriet dialoglodziņu Palaist, nospiežot kombināciju Windows + R.
 6. Teksta laukā ierakstiet “Slui.exe 4” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz pogas Labi.
 7. Izvēlieties savu atrašanās vietu un noklikšķiniet uz Tālāk.
 8. Tiks norādīts tālruņa numurs. Zvaniet uz numuru, lai aktivizētu Windows pa tālruni. Kad jūs to izdarīsit, automātiska balss atbildēs jums. Pieprasījums Live Activation Rep.

Labojums 6: sazinieties ar Microsoft atbalsta dienestu

Ja esat veiksmīgi izmēģinājis visus iepriekš minētos risinājumus, jums ir jāsazinās ar Microsoft atbalsta komandu. Viņi varēs jums palīdzēt aktivizēt savu OS. Paturiet prātā, ka viņi jums uzdos vairākus drošības jautājumus, lai apstiprinātu jūsu īpašumtiesības uz licences atslēgu, kuru mēģināt izmantot.

Tur jums tas ir. Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata jums ir palīdzējusi. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nekautrējieties tos nomest zemāk esošajā komentāru sadaļā.

Pro padoms. Lai datorā nerastos nepatīkamas problēmas, ieteicams izmantot uzticamu apkopes rīku, kas var automātiski noteikt un atrisināt ar sistēmu saistītas problēmas. Šim nolūkam mēs iesakām Auslogics BoostSpeed.

BoostSpeed ​​ir Microsoft apstiprināta programmatūras lietojumprogramma, kurā tiek izmantotas precīzas metodes, lai uzlabotu datora veselību. Tas noņem nevēlamus failus, veic uzlabojumus, lai uzlabotu ātrumu, pārbauda sistēmas reģistru, vai tajā nav bojājumu, un galu galā atjauno OS stabilitāti un optimālo darbību.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found