Windows

Kā atjaunot klasiskās tēmas pārlūkos Chrome un Firefox?

Lietotāji vienmēr var sagaidīt labāku veiktspēju ar katru jaunu pārlūka Chrome vai Firefox atjauninājumu. Tomēr pēdējie šo divu pārlūkprogrammu atjauninājumi ir pamudinājuši lietotājus kā iegūt veco Google Chrome izskatu un kā atjaunot veco tēmu.

Taisnības labad jāsaka, ka jaunie pārlūka atjauninājumi noteikti piedāvā labāku veiktspēju.

Firefox Quantum tagad ir pareizs daudzprocesu pārlūks, kuram ir arī WebVR atbalsts - funkcija, kas vietnēm ļauj izmantot VR austiņas. Google Chrome 69. versija tagad var automātiski ģenerēt spēcīgas paroles, kas saistītas ar jūsu Google kontu, un meklēšanas josla ar nosaukumu Omnibox ļauj meklēt noteiktas cilnes.

Tātad jautājums ir tikai izskats. Lūk, kā jūs varat atgūt veco izskatu.

Kāpēc cilvēkiem nepatīk jaunais Chrome un Firefox izskats

Nu, dažiem cilvēkiem vienkārši patīk tas, pie kā viņi ir pieraduši. Turklāt neapšaubāmi ir kaitinoši mēģināt šad un tad pielāgoties jaunām izmaiņām, it īpaši, ja jums ir jādara vēl svarīgākas lietas.

Tas nozīmē, ka jaunais Firefox izskats ir plakans, bloķēts un tajā ir dažas nevēlamas tukšas vietas, piemēram, apgabali URL joslas abās pusēs. No otras puses, šķiet, ka Chrome gāja pretēju ceļu. Jaunajā versijā leņķi un kvadrāti tika tirgoti pret mīkstākiem, noapaļotiem stūriem ar apļveida ikonām. Turklāt tam ir gaišāka krāsu shēma.

Tas liek jums brīnīties - iespējams, tiem, kam nepatīk jaunais Firefox, vajadzētu izmantot jauno Chrome, un tiem, kas ienīst jauno Chrome, vajadzētu izmantot jauno Firefox. Tomēr slikts izskats parasti nav pietiekams iemesls, lai pamestu vienu pārlūkprogrammu citam.

Tātad, šeit varat uzzināt, kā pārlūkprogrammā atgūt veco izskatu, kas jums patīk (atcerieties, ka šīs metodes jebkurā laikā var mainīties).

Kā atjaunot Google Chrome klasisko motīvu

Google Chrome klasiskā izskata atjaunošana ir diezgan vienkārša. Jūs izmantosiet Chrome karodziņu.

Veiciet šīs darbības:

  1. Chrome adreses joslā ierakstiet hroms: // karogi
  2. Enter # top-chrome-md meklēšanas joslā, kas parādās lapas augšdaļā.
  3. Jūs saņemsiet karodziņu Lietotāja saskarnes izkārtojums pārlūkprogrammas augstākajam hromam
  4. Mainiet opciju no Noklusējums uz Normāli
  5. Noklikšķiniet uz uzvednes, kas parādās ekrāna apakšdaļā, lai atkārtoti palaistu pārlūku Chrome.

Kad pārlūks Chrome tiks restartēts, jums būs vecs pārlūkprogrammas izskats.

Kā atjaunot Mozilla Firefox klasisko izskatu

Izmantojot Firefox, process ir nedaudz sarežģītāks. Sākotnēji jūs varētu mainīt motīvu, izmantojot spēcīgu paplašinājumu. Ar Firefox Quantum tas vairs nav iespējams. Jaunais Firefox neatļauj paplašinājumus, kas pārlūkprogrammā veic būtiskas izmaiņas. Šādi pagarinājumi ir potenciāli bīstami.

Tādējādi jums ir divas iespējas:

  • CSS pielāgojumu izmantošana: jūs varat iegūt mazliet veco Firefox izskatu. Diemžēl tas nav ieteicams parastam lietotājam. Ja nezināt, ko darāt, varat ātri sabojāt pārlūkprogrammu.
  • Firefox pielāgošana: dažādas funkcijas var pielāgot, vienkārši noklikšķinot ar peles labo pogu vai velkot un nometot. Jūs pat varat instalēt citu sev tīkamu motīvu.

Svarīga piezīme

Lai arī kā jums varētu nepatikt jaunais pārlūka izskats, atcerieties, ka vissvarīgākais ir pārlūkprogrammas veiktspēja. Pārlūka veiktspēja var ietekmēt arī jūsu datora veiktspēju. Ja veicat kādas izmaiņas un rodas problēmas ar datora veiktspēju, varat izmantot Auslogics BoostSpeed, lai pārbaudītu un identificētu problēmu zonas. Programmatūras utilītu pakete novērsīs reģistra kļūdas, noņems nevajadzīgos failus un ierakstus, uzlabos interneta veiktspēju, kā arī defragmentēs diskus un reģistru, pielāgojot datoru maksimālajai veiktspējai.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found