Windows

Kā pārvaldīt konta aizsardzību Windows drošības lietotnē?

Microsoft turpina uzlabot Windows 10. Tehnoloģiju gigants vienmēr cenšas uzlabot operētājsistēmas funkcionalitāti, veiktspēju un drošību. Piemēram, operētājsistēmas Windows 10 versijā 1703 Windows Defender Antivirus sāk darboties, tiklīdz lietotāji palaiž datoru. Tādā veidā viņiem var būt aktīva aizsardzība pret tādiem drošības apdraudējumiem kā vīrusi un ļaunprātīga programmatūra.

Pārbaudot Windows Defender drošības centru, jūs uzzināsiet, kā Windows Defender Antivirus ir aizsargājis jūsu sistēmu. Jūs redzēsiet šādus ziņojumus:

 • Jūsu definīcijas pēdējo reizi tika atjauninātas. Definīcijas ir faili, kurus Windows Defender Antivirus izmanto, lai aizsargātu ierīci pret jaunākajiem draudiem.
 • Jūsu ierīcē pēdējoreiz tika pārbaudīti draudi.
 • Lai nodrošinātu ierīces efektīvu darbību, tika veikta ierīces veiktspējas un veselības pārbaude.

Tagad, ja vēlaties uzzināt, kā redzēt informāciju par vīrusu aizsardzību sistēmā Windows 10 Security, paziņojiet mums to zemāk esošajos komentāros, un mēs parādīsim soļus mūsu nākamajā emuāra ziņā.

7 drošības zonas Windows Defender drošības centrā

Ir arī vērts atzīmēt, ka Microsoft izlaižot versiju 17093, tā Windows Defender drošības centram pievienoja apgabalus Konta aizsardzība un Ierīces drošības aizsardzība. Lietderībā ir septiņas zonas, kas aizsargā jūsu ierīci. Tam varat arī piekļūt, lai pārvaldītu, kā vēlaties aizsargāt datoru. Šīs ir Windows Defender nodrošinātās jomas:

 1. Aizsardzība pret vīrusiem un draudiem - šī funkcija skenē, atklāj draudus un lejupielādē atjauninājumus, lai palīdzētu identificēt jaunus vīrusus un ļaunprātīgu programmatūru. 1709. versijā šī sadaļa piedāvā arī konfigurācijas iestatījumus kontrolētai piekļuvei mapei.
 2. Konta aizsardzība - pierakstoties sistēmā Windows, jaunais konta aizsardzības pīlārs aizsargā jūsu identitāti. Jums tiks ieteikts iestatīt Windows pirkstu nospiedumu, Hello Face vai PIN pierakstīšanos. Ja piemērojams, konta aizsardzība jūs informēs arī par to, ka Dynamic Loc darbība ir pārtraukta, jo datora Bluetooth nav aktīvs.
 3. Ugunsmūris un tīkla aizsardzība - šajā apgabalā jūs varēsiet pārvaldīt Windows Defender ugunsmūra iestatījumus. Varat arī pārraudzīt, kas notiek ar jūsu interneta savienojumiem un tīkliem.
 4. Lietotņu un pārlūka vadība - šī funkcija ļauj izmantot Windows Defender SmartScreen, kas var aizsargāt jūsu datoru no potenciāli bīstamiem failiem, vietnēm, lietotnēm un lejupielādēm. Turklāt tas nodrošina pielāgojamu izmantošanas aizsardzības funkciju.
 5. Ierīces drošība - jūs varat iegūt labāku ieskatu drošības elementos, kas integrēti jūsu Windows datorā. Šim apgabalam varat piekļūt, lai pārvaldītu datora iebūvētos drošības līdzekļus. Turklāt to var izmantot, lai ģenerētu drošības stāvokļa pārskatus.
 6. Ierīces veiktspēja un veselība - piekļūstiet šai lapai, lai saņemtu pārskatus par datora veiktspēju un veselību. Šī funkcija var arī palīdzēt uzturēt datoru tīru un atjauninātu ar jaunāko operētājsistēmas versiju.
 7. Ģimenes opcijas - ja esat viens no vecākiem, varat izmantot šo funkciju, lai pārvaldītu bērnu tiešsaistes pieredzi.

Korporācija Microsoft regulāri atjaunina vai pielāgo šīs drošības zonas ar katru jaunu tās izbūvi. Piemēram, 1709. gada versijā tehnoloģiju uzņēmums paslēpa funkciju Konta aizsardzība no datora lietotājiem. Ja šī funkcija nav nepieciešama vai ja tai nav piekļuves, šis atjauninājums var būt noderīgs. Tātad, mēs iemācīsim jums paslēpt konta aizsardzību Windows 10 sistēmā Windows drošība.

Kad esat nolēmis paslēpt apgabalu Konta aizsardzība, jūs to vairs neredzēsiet Windows Defender drošības centra mājaslapā. Protams, tās ikona neparādīsies lietotnes kreisās rūts izvēlnē. Tagad, ja vēlaties, lai funkcija tiktu atgriezta, neuztraucieties. Mēs arī iemācīsim jums redzēt konta aizsardzību sistēmā Windows Security operētājsistēmā Windows 10.

Piezīme. Pirms turpināt, pārliecinieties, vai datorā izmantojat administratora lietotāja kontu. Pretējā gadījumā jūs nevarēsiet paslēpt vai parādīt apgabalu Konta aizsardzība Windows Defender drošības centrā.

1. metode: Konta aizsardzības paslēpšana vai parādīšana Windows drošībā, izmantojot lokālās grupas politikas redaktoru

Paturiet prātā, ka lokālās grupas politikas redaktors ir pieejams tikai izdevumos Windows 10 Enterprise, Pro un Education. Tātad, ja jums pieder cits OS izdevums, ieteicams pāriet uz 2. metodi. Tagad, ja esat gatavs izmantot vietējo grupas politikas redaktoru, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + S. To darot, tiks atvērts meklēšanas lodziņš.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “gpedit.msc” (bez pēdiņām) vai “grupas politika” (bez pēdiņām).
 3. Nospiediet Enter, lai atvērtu lokālo grupas politikas redaktoru.
 4. Tagad dodieties uz kreiso rūti un pārejiet uz šo ceļu:

Datora konfigurācija -> Administratīvās veidnes -> Windows sastāvdaļas -> Windows Defender drošības centrs -> Konta aizsardzība

Ja izmantojat Windows versiju 17661 vai jaunāku versiju, ceļam jābūt šādam:

Datora konfigurācija -> Administratīvās veidnes -> Windows sastāvdaļas -> Windows drošība -> Konta aizsardzība

 1. Kad esat sasniedzis mapi Konta aizsardzība, pārejiet uz labo rūti.
 2. Veiciet dubultklikšķi uz politikas “Paslēpt konta aizsardzības apgabalu”. Šādi rīkojoties, jūs varēsit mainīt politiku.
 3. Lai Windows drošībā skatītu konta aizsardzību, atlasiet Nav konfigurēts vai Atspējots.
 4. Noklikšķiniet uz Labi un pēc tam aizveriet lokālās grupas politikas redaktoru.
 5. Tagad, ja vēlaties paslēpt konta aizsardzību sistēmā Windows Security, jums jāizvēlas Enabled.
 6. Noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu veiktās izmaiņas. Kad esat pabeidzis, aizveriet vietējo grupas politikas redaktoru.

2. metode: Konta aizsardzības paslēpšana vai parādīšana Windows drošībā, izmantojot Windows reģistru

Pirms turpināt, jums jāzina, ka Windows reģistrs ir sensitīva datu bāze. Mazākā kļūda var padarīt jūsu datoru bezjēdzīgu. Tāpēc, ja neesat pārliecināts par savām tehnoloģiskajām prasmēm, iesakām meklēt profesionāļa palīdzību. No otras puses, ja jūs domājat, ka varat izpildīt norādījumus par ceļu, pārejiet uz šādām darbībām:

 1. Nospiediet Windows Key + R uz tastatūras, lai atvērtu palaišanas dialoglodziņu.
 2. Dialoglodziņā Palaist ierakstiet “regedit” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 3. Kad esat reģistrācijas redaktorā, dodieties uz šo ceļu:
 4. HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows Defender drošības centrs \ Konta aizsardzība
 5. Tagad pārejiet uz labo rūti un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz UILockdown DWORD.
 6. Lai Windows drošībā parādītu konta aizsardzību, atlasiet Dzēst.
 7. Lai paslēptu konta aizsardzību sistēmā Windows Security, atlasiet Modificēt, pēc tam mainiet Vērtības dati uz 1.
 8. Kad esat pabeidzis darbības, izejiet no reģistra redaktora un pēc tam restartējiet datoru.

Pro padoms. Ja vēlaties drošāku datora aizsardzību, iesakām pastiprināt drošību, izmantojot Auslogics Anti-Malware. Šis rīks var atklāt draudus, par kuru pastāvēšanu jūs nekad nevarētu aizdomāties. Turklāt to izstrādāja sertificēts Microsoft Silver Application Developer. Tātad, tas netraucēs jūsu galveno pretvīrusu un jebkuras sistēmas darbības.

Kā jūs izmantojat Windows 10 funkciju Konta aizsardzība?

Mēs labprāt dzirdētu jūsu domas! Dalieties ar tiem zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found