Windows

Kā novērst skaņas kļūdu Cortana operētājsistēmā Windows 10?

<

Kad Microsoft izstrādāja Windows 10, tajos bija iekļautas dažādas funkcijas, kas uzlabotu lietotāja pieredzi. Daudzi cilvēki piekritīs, ka operētājsistēmas virtuālais palīgs Cortana ir diezgan ērts dažādu skaitļošanas uzdevumu veikšanai. Tomēr tas joprojām ir tendēts uz noteiktiem jautājumiem. Piemēram, daudzi lietotāji sūdzējās par to, ka Cortana skaļrunis nedarbojas.

Ko darīt, ja Kortanai nav balss?

Daudzi lietotāji paļaujas uz Cortana, lai ikdienā veiktu izšķirošus uzdevumus. Tomēr daži no viņiem ziņoja, ka ar virtuālo palīgu ir bijušas audio problēmas. Pirms mēs uzzinām, kā novērst skaņu no Cortana problēmas sistēmā Windows 10, vislabāk ir apspriest dažus ar šo problēmu saistītos scenārijus.

 • Cortana nerunā - daudzi lietotāji sūdzējās par Cortana nerunāšanu. Paturiet prātā, ka šī funkcija ar jums runās tikai tad, kad sūtīsit balss komandas, izmantojot mikrofonu.
 • Kortanai nav balss - iespējams, ka esat iespējojis klusās stundas. Ja Cortanai nav balss, varat mēģināt atspējot klusās stundas.
 • Cortana nav skaņas - ja audio draiveri ir novecojuši vai bojāti, ar Cortana var rasties audio problēmas.
 • Cortana nedarbojas operētājsistēmā Windows 10 - dažos gadījumos trešo personu lietojumprogrammas var traucēt Cortana darbību. Lai atrisinātu problēmu, varat mēģināt noņemt šīs programmatūras no startēšanas.
 • Cortana skaļrunis nedarbojas - daudzi lietotāji sūdzējās arī par to, ka Cortana skaļrunis nedarbojas. Jums vajadzētu būt iespējai novērst šo problēmu, izmantojot kādu no tālāk norādītajām metodēm.
 • No Cortana nenāk skaņa - pārliecinieties, ka esat noņēmis slēptās audio ierīces, lai nodrošinātu, ka Cortana radīs skaņu.

1. metode: digitālās izejas atspējošana

Viens no risinājumiem, kas jums jāmēģina, ir skaņas iestatījumu atvēršana un digitālās izejas atspējošana. Ja datorā iespējojat divas atskaņošanas ierīces, viena no tām var traucēt Cortana darbību. Tam nevajadzētu notikt, taču dažos gadījumos sekundārā audio ierīce mēdz bloķēt Cortana. Veiciet tālāk norādītās darbības, lai novērstu problēmu.

 1. Dodieties uz uzdevumjoslu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas Skaņa, kuru varat atrast apakšējā labajā stūrī.
 2. Atlasiet Atskaņošanas ierīces.
 3. Meklējiet digitālo izvadi, kuru neizmantojat. Atspējojiet to.
 4. Restartējiet datoru.

Lielākā daļa cilvēku, kuri izmēģināja šo problēmu, varēja novērst audio problēmas ar Cortana. Tomēr, ja problēma joprojām pastāv, varat izmēģināt kādu no mūsu tālāk sniegtajiem risinājumiem.

2. metode: Cortana atiestatīšana

Varat arī mēģināt atjaunot Cortana noklusējuma iestatījumus. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Palaidiet programmu Cortana, pēc tam dodieties uz Iestatījumi.
 2. Izmantojot pirmo pogu, jums vajadzētu būt iespējai atspējot Cortana. Tiks parādīts šāds ziņojums:

“Izslēdzot Cortana, tiek notīrīts tas, ko Cortana zina šajā ierīcē, taču nekas netiks izdzēsts no Piezīmju grāmatiņas. Pēc tam, kad Cortana ir izslēgts, varat izlemt, ko vēlaties darīt ar visu, kas joprojām glabājas mākonī. ”

 1. Restartējiet datoru un pēc tam iespējojiet Cortana.

Paturiet prātā, ka šī metode liks Cortana pilnībā aizmirst visus iestatījumus. Tātad, tas domās, ka jūs tikko esat instalējis Windows. Turklāt, ja jūsu reģionā Cortana netiek atbalstīts, iespējams, būs jāmaina reģionālie un valodas iestatījumi.

3. metode: diezgan stundu atspējošana

Windows 10 ļauj lietotājiem bloķēt paziņojumus, izmantojot funkciju ar nosaukumu Quiet hours. Ja esat iespējojis šo funkciju, iespējams, ka Cortana nevarēs radīt skaņu. Lai atspējotu klusās stundas, vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + A. Tam vajadzētu sākt Rīcības centru.
 2. Atrodiet opciju Klusās stundas. Ja to nevarat redzēt, noklikšķiniet uz Izvērst.
 3. Noklikšķiniet uz Klusās stundas un pēc tam atspējojiet to.

Kad tas būs izdarīts, jūs atkal sāksit saņemt paziņojumus un varēsit dzirdēt Cortana.

4. metode: Draiveru atjaunināšana

Ja neko no Cortana nedzirdat, iespējams, ka ar autovadītājiem kaut kas nav kārtībā. Iespējams, jums ir novecojuši, pazuduši vai bojāti draiveri. Neuztraucieties, jo jūs varat viegli novērst šo problēmu, atjauninot draiverus. Šo uzdevumu varat manuāli veikt, izmantojot ierīces pārvaldnieku. Lai to izdarītu, jums jāievēro šie norādījumi:

 1. Nospiediet tastatūras taustiņu Windows Key + X, pēc tam no opcijām atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
 2. Kad ierīču pārvaldnieks ir atvērts, meklējiet audio draiveri.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz audio draivera, pēc tam izvēlnē atlasiet Atjaunināt draiveri.
 4. Atlasiet opciju “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”. Pagaidiet, kamēr sistēma atjaunina draiveri.

Ja jūs joprojām neko nedzirdat no Cortana, varat apmeklēt ražotāja vietni un meklēt audio draivera jaunāko versiju. Pārliecinieties, vai tā ir saderīga ar jūsu operētājsistēmu. Pretējā gadījumā nepareiza draivera instalēšanas dēļ var rasties sistēmas nestabilitātes problēmas.

No otras puses, ja vēlaties vienkāršāku draiveru atjaunināšanas veidu bez riska, iesakām izmantot Auslogics draiveru atjauninātāju. Pēc šī rīka iespējošanas tas automātiski atpazīs jūsu sistēmu un atradīs pareizos draiverus. Vislabāk ir tas, ka Auslogics draivera atjauninātājs rūpēsies par visiem problemātiskajiem draiveriem jūsu datorā. Tātad, kad process būs pabeigts, pamanīsit, ka datora veiktspēja ir uzlabojusies.

5. metode: noņemiet visus slēptās skaņas draiverus

Ja vēlaties izlabot, Cortana nav skaņas, varat mēģināt noņemt slēptos skaņas draiverus. Lai to izdarītu, jums vienkārši jāveic šādas darbības:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
 2. Tagad ierakstiet “Komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam atlasiet Palaist kā administrators.
 4. Kad būs parādījusies komandu uzvedne, ielīmējiet šo:

iestatīt devmgr_show_nonpresent_devices =

cd% SystemRoot% System32

sākt devmgmt.msc

 1. Kad ierīču pārvaldnieks ir atvērts, noklikšķiniet uz cilnes Skats.
 2. Noklikšķiniet uz Rādīt slēptās ierīces.
 3. Izvērsiet skaņas, video un spēļu kontrolieru saturu.
 4. Meklējiet pelēkoto draiveri un pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu.
 5. Opcijās izvēlieties Atinstalēt ierīci.
 6. Ja tiek piedāvāts apstiprināt izmaiņas, noklikšķiniet uz Atinstalēt.
 7. Atkārtojiet pēdējās trīs darbības visām slēptajām skaņas ierīcēm.

Kad tas būs izdarīts, restartējiet datoru un pārbaudiet, vai problēma vairs nav novērsta.

6. metode: trešo pušu lietojumprogrammu noņemšana no startēšanas

Iespējams, ka trešo personu lietojumprogrammas startēšanas laikā traucē jūsu sistēmai, radot problēmas ar Cortana. Lai novērstu Cortana skaņu, jums ir jāatspējo šīs lietojumprogrammas, veicot tālāk norādītās darbības.

 1. Tastatūrā nospiediet Ctrl + Shift + Esc, lai palaistu uzdevumu pārvaldnieku.
 2. Dodieties uz cilni Startup, pēc tam meklējiet Realtek HD Audio Manager un HD Audio Background Process. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tiem, pēc tam opcijās atlasiet Atspējot.

Kad esat atspējojis šīs trešo pušu lietojumprogrammas, restartējiet datoru un pārbaudiet, vai problēma ir atrisināta.

Kādu mērķi Cortana jums kalpo?

Pievienojieties zemāk esošajai diskusijai!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found