Windows

Labojums: Tales of Vesperia: Definitive Edition netiek palaists

Ja jūs barojat starta kļūmju neapmierinātību ar Tales of Vesperia: Definitive Edition, šis raksts jums palīdzēs. Mēs esam pievienojuši risinājumus, kurus citi spēlētāji ieteica problēmas risināšanai.

Pārliecinieties, ka jūsu sistēma atbilst spēles minimālajām prasībām

Ja datorā trūkst nepieciešamo aparatūras un programmatūras komponentu, lai spēlētu Tales of Vesperia: Definitive Edition, tas neizdosies palaist spēli. Jūs varat viegli domāt, ka jūsu mūsdienu dators ir bagātināts ar visām specifikācijām, lai palaistu spēli. Tomēr tas, ko jūs patiešām darāt, ir ignorēt noteiktus galvenos komponentus, kas var šķist neatbilstoši.

Jums nav jāizmeklē tīkls pēc spēles sistēmas prasībām (kaut arī to viegli varat atrast Steam serveros. Tā kā tālāk sniegsim visu informāciju.

Minimālās prasības

 • Operētājsistēma: Windows 7; Windows 8; Windows 10 (64 biti)
 • Centrālais procesors: Intel Core i5-750, 2,7 GHz; AMD X6 FX-6350 3.9GHz AM3
 • Sistēmas atmiņa: 4 GB RAM
 • GPU: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB; AMD Radeon HD 7950 3GB
 • Krātuve: 25 GB pieejama vieta
 • DirectX: 11. versija
 • Skaņas karte: saderīga ar DirectX
 • Papildu prasības:
 • Kadra liktenis: stabils vairāk nekā 60 Izšķirtspēja: 1280 × 720
 • Iestatījums: LOW / OFF
 • Anti-aliasing: OFF

Ieteicamās prasības

 • Operētājsistēma: Windows 7; Windows 8; Windows 10 (64 biti)
 • Centrālais procesors: Intel Core i7-4770S, 3,1 GHz; AMD Ryzen 7 1700
 • Sistēmas atmiņa: 16 GB RAM
 • GPU: NVIDIA GeForce GTX 970; AMD Radeon RX 470 grafika
 • Krātuve: 25 GB pieejama vieta
 • DirectX: 11. versija
 • Skaņas karte: saderīga ar DirectX 11
 • Papildu prasības:
 • Kadra liktenis: stabila vairāk nekā 60 Izšķirtspēja: 1920 × 1080
 • Iestatījums: augsts
 • Anti-aliasing: 2X vai vairāk

Lai pārbaudītu sistēmas specifikācijas, rīkojieties šādi:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz Iestatījumi. Varat arī iespiest Windows un I taustiņus kopā, lai izsauktu programmu Iestatījumi.
 2. Kad tiek parādīts lietotnes Iestatījumi sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz ikonas Sistēma.
 3. Kad esat nonācis pie sistēmas saskarnes, dodieties uz kreiso rūti, ritiniet uz leju un pēc tam noklikšķiniet uz Par.
 4. Datora pamata specifikācijas, piemēram, procesora marka, modelis un ātrums; sistēmas tips (32 bitu vai 64 bitu); un sistēmas atmiņas lielums tiks norādīts sadaļā Ierīces specifikācijas.

Varat arī pārbaudīt datora specifikācijas, kā arī DirectX versiju DirectX diagnostikas rīkā. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet dialoglodziņu Palaist, vienlaikus nospiežot Windows logotipu un R taustiņus. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz pogas Sākt un atlasīt Palaist.
 2. Kad parādās Run, teksta laukā ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz pogas Labi vai nospiediet taustiņu Enter.
 3. Kad parādīsies DirectX diagnostikas rīks, cilnes Sistēma sadaļā Sistēmas informācija atradīsit savas sistēmas specifikācijas un DirectX versiju.
 4. Lai pārbaudītu skaņas kartes īpašības, dodieties uz cilni Skaņa.
 5. Dodieties uz cilni Displejs, lai pārbaudītu detalizētu informāciju par GPU.

Pārinstalējiet Visual C ++ atkārtoti izplatāmo pakotni

Visual C ++ Redistributable pakete ir ļoti svarīga programmatūra spēlēšanai. Tas ļauj programmas, kas izveidotas Visual C ++ programmēšanas vidē, darboties sistēmā Windows. Datoru videospēles veido šādas programmas vai tām ir komponenti, kas paļaujas uz programmēšanas vidi.

Ja Visual C ++ Redistributable nav pareizi vai vispār instalēts, tas izskaidros, kāpēc spēli atsakās sākt.

Daudzi Tales of Vesperia: Definitive Edition spēlētāji viegli atrisināja startēšanas problēmu, pārinstalējot pakotni. Lai lietotu šo labojumu, dodieties uz spēles apakšmapi un palaidiet Vcredist instalācijas failus. Veiciet tālāk norādītās darbības, ja nezināt, kā atrast spēles instalācijas direktoriju.

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz File Explorer. Ja vēlaties ātrāk izsaukt File Explorer, izmantojiet Windows + E tastatūras kombināciju.
 2. Pēc File Explorer atvēršanas dodieties uz loga kreiso pusi un noklikšķiniet uz Šis dators.
 3. Pārslēdzieties uz labo rūti vai galveno logu, dodieties uz Ierīces un diski un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz sava Windows diska, kuram parastos apstākļos jābūt vietējam diskam C.
 4. Kad esat redzējis diska saturu, atrodiet mapi Program Files (x86) un atveriet to.
 5. Pēc mapes Program Files (x86) atvēršanas dodieties uz mapi Steam un veiciet dubultklikšķi uz tās.
 6. Kad tiek parādīta mape Steam, atveriet mapi Steamapps.
 7. Pēc tam veiciet dubultklikšķi uz mapes Common.
 8. Tagad atveriet Tales of Vesperia: Definitive Edition instalācijas mapi.
 9. Ja iepriekš minēto metožu izmantošana nepalīdz atrast spēles direktoriju, tas nozīmē, ka to instalējāt citā mapē. Šajā gadījumā jums būs jāizmanto Steam klients, lai izsauktu mapi. Veiciet šādas darbības:
 • Veiciet dubultklikšķi uz Steam darbvirsmas ikonas. Ja jums nav darbvirsmas ikonas, dodieties uz izvēlni Sākt, meklējiet klientu un pēc tam palaidiet to.
 • Steam loga augšdaļā noklikšķiniet uz Bibliotēka.
 • Pēc tam, kad parādīsies Steam iegādāto spēļu saraksts, atrodiet Tales of Vesperia; Definitive Edition, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Properties.
 • Kad tiek atvērta rekvizītu lapa, dodieties uz cilni Vietējie faili un noklikšķiniet uz Pārlūkot vietējos failus.
 • Tagad tiks parādīta spēles instalācijas mape.
 1. Tagad dodieties uz mapi _CommonRedists, pēc tam atveriet mapi Vcredist.
 2. Palaidiet abus instalētājus viens pēc otra.
 3. Ja kāds instalēšanas vednis jebkurā laikā lūdz atinstalēt, skatiet procesu un pēc tam atkārtoti instalējiet pakotni.
 4. Tagad jums vajadzētu būt iespējai sākt spēli bez problēmām.

Atjauniniet Windows

Atjauninot sistēmu Windows, jūs instalēsit svarīgus programmatūras sastāvdaļu atjauninājumus, no kuriem spēle ir atkarīga, lai pareizi darbotos. Šie komponenti ietver ierīču draiverus, .NET Framework, Visual C ++ atkārtoti izplatāmas paketes, DirectX diagnostikas rīku un daudzus citus.

Jums nav jāuztraucas par sistēmas atjaunināšanu, ja Windows atjaunināšana ir pareizi iestatīta, lai automātiski lejupielādētu atjauninājumus, kad tie kļūst pieejami. Ja rīks ir veicis savu darbu, jums tas jāpamana. Tomēr ir reizes, kad jums tas jāpadara. Veiciet tālāk norādītās darbības, lai pārbaudītu, vai jūsu sistēmā ir pieejami atjauninājumi, un pēc tam instalējiet tos:

Veiciet šīs darbības:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un izvēlnē Ātrā piekļuve izvēlieties Iestatījumi. Izmantojiet Windows + I kombināciju, ja vēlaties ātrāk palaist lietojumprogrammu.
 2. Pēc tam, kad tiek parādīts iestatījumu sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz etiķetes Atjaunināšana un drošība, kurai vajadzētu būt loga apakšdaļā.
 3. Kad parādās atjaunināšanas un drošības saskarne, cilnē Windows atjaunināšana noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus.
 4. Ja jūsu sistēmā ir gaidāmi atjauninājumi, ļaujiet utilītprogrammai tos lejupielādēt.
 5. Kad atjauninājumi ir lejupielādēti, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt.
 6. Tagad jūsu sistēma tiks restartēta, un Windows sāks instalēt atjauninājumus.
 7. Ņemiet vērā, ka pirms atjauninājumu pilnīgas instalēšanas jūsu dators tiks restartēts vairākas reizes.
 8. Pēc procesa pabeigšanas jūsu dators tiks palaists normāli.
 9. Kad sistēma ir izveidota, palaidiet Tales of Vesperia: Definitive Edition un pārbaudiet problēmu.

Palaidiet spēli administratora režīmā

Jūs nevarat panākt, lai spēli palaistu, ja tai nav nepieciešamo atļauju, lai piekļūtu dažiem nepieciešamajiem uzlabotas sistēmas resursiem. Jūs viegli varētu atrisināt startēšanas problēmu, atceļot spēles ierobežojumus. Lai to izdarītu, jums jāpiešķir administratora privilēģijas.

Pirms palaižat spēli kā administrators, jums jāpiesakās lietotāja kontā, kuram ir administratīvā kontrole. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz spēles izvēlnes Sākt ikonas vai darbvirsmas saīsnes un vienmēr, kad vēlaties to atvērt, atlasiet Palaist kā administratoram.

Tomēr, tā kā jūs gandrīz vienmēr palaižat spēli no Steam, jums ir jāpielāgo tā rekvizīti, lai pamudinātu Windows piešķirt tai administratora tiesības ikreiz, kad to atverat. To darot, jūs arī atbrīvosities no stresa, kad vienmēr izmantojat peles labo pogu ikreiz, kad vēlaties spēlēt spēli.

Dialoglodziņu Properties var viegli atvērt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz tā darbvirsmas saīsnes un konteksta izvēlnē atlasot Properties. Tomēr, ja jums nav darbvirsmas saīsnes, File Explorer logā dodieties uz tās instalācijas mapi, pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā EXE faila un izvēlnē Ātrā piekļuve izvēlieties Rekvizīti.

Ja nezināt, kur instalējāt spēli, atveriet Steam klientu un loga augšdaļā noklikšķiniet uz Bibliotēka. Kad parādīsies jūsu spēļu saraksts, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Tales of Vesperia: Definitive Edition un noklikšķiniet uz Properties. Pārslēdzieties uz sadaļu Rekvizīti un dodieties uz cilni Vietējie faili. Kad tiek atvērta cilne Vietējie faili, noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot vietējos failus.

Kad parādās spēles mape, atrodiet failu ar paplašinājumu .exe, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Rekvizīti, pārslēdzieties uz cilni Saderība. Tagad atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Palaist šo programmu kā administratoram” un noklikšķiniet uz pogas Labi. Tagad varat palaist spēli, lai pārbaudītu problēmu.

Atvienojiet kontrolieri no tīkla un atspējojiet draiveri

Daži spēlētāji uzzināja, ka problēmas pamatā ir viņu kontrolieri. Kā izrādās, kontroliera draiveris, iespējams, saduras ar spēli un kavē startēšanas procesu. Pirms aizverat spēli, atvienojiet kontrolleri. Varat arī doties uz ierīču pārvaldnieku, lai atspējotu kontrollera draiveri, lai tas netiktu palaists. Tagad sāciet Tales of Vesperia: Definitive Edition un pārbaudiet problēmu.

Atjauniniet grafikas kartes draiveri

Iespējams, spēli atsaka palaist, jo pašreizējais displeja draiveris ir bojāts, trūkst vai ir novecojis. Jūs varat viegli atrisināt problēmu, instalējot atjaunināto grafikas kartes draivera versiju.

Pirms atjaunināšanas mēs iesakām pilnībā noņemt pašreizējo versiju. To darot, pārliecinieties, ka atjauninātā versija netiks ietekmēta pēc instalēšanas. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā noņemt draiveri, izmantojot ierīces pārvaldnieku:

 1. Nospiediet Windows un S taustiņus kopā vai uzdevumjoslā noklikšķiniet uz lupas ikonas, lai atvērtu meklēšanas lodziņu blakus pogai Sākt.
 2. Pēc meklēšanas joslas atvēršanas ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un pēc tam rezultātos noklikšķiniet uz Device Manager.
 3. Varat arī palaist ierīces pārvaldnieku, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē atlasot Ierīču pārvaldnieks.
 4. Pēc ierīces pārvaldnieka atvēršanas izvērsiet kategoriju Displeja adapteri.
 5. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz displeja kartes un noklikšķiniet uz Atinstalēt ierīci.
 6. Dialoglodziņā Atinstalēt ierīci apstipriniet izvēles rūtiņu blakus “Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru”, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
 7. Pēc procesa pabeigšanas restartējiet sistēmu.

Varat arī izmantot displeja draivera atinstalētāju, lai atinstalētu grafikas kartes draiveri un noņemtu visas tā entītijas, ieskaitot reģistra atslēgas un atlikušos failus. Ja izmantojat AMD grafikas karti, varat izmantot arī rīku AMD tīrīšana.

Kad esat atbrīvojies no draivera, pārliecinieties, vai esat pareizi instalējis atjaunināto versiju. Nepareiza rīcība var radīt citas problēmas.

Ja neesat atjauninājis OS, sāciet ar to. Windows atjauninājums instalē jaunākās draiveru versijas ikreiz, kad Microsoft tās izlaiž.

Ja esat atjauninājis sistēmu, mēģiniet izmantot ierīces pārvaldnieku. To var izmantot, lai pārbaudītu, vai grafikas kartes draiverim ir pieejami atjauninājumi, un tos automātiski instalēt. Ja nezināt, kā lietot programmu, rīkojieties šādi:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un noklikšķiniet uz Ierīču pārvaldnieks.
 2. Pēc ierīces pārvaldnieka atvēršanas izvērsiet displeja adapterus.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz displeja kartes un noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
 4. Kad parādās atjaunināšanas draivera logs, noklikšķiniet uz “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”.
 5. Pēc meklēšanas pabeigšanas Windows automātiski instalēs draiveri.
 6. Restartējiet sistēmu un pārbaudiet, vai nav palaišanas problēmas.

Ja ierīču pārvaldnieka lietošana nedarbojas, varat izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Lietojumprogramma ir paredzēta, lai pārliecinātos, ka jums nav problēmu ar ierīču draiveriem. Tas regulāri pārbaudīs jūsu sistēmu, lai identificētu pazudušus, novecojušus vai bojātus ierīču draiverus.

Ja displeja draiverim ir kāda no šīm problēmām, programma jums par to paziņos un ļaus to automātiski atjaunināt. Turklāt lietotne var saglabāt draiveru dublējumkopijas, kuras tā atjaunina, ļaujot tos viegli atgriezt nākotnē, kad rodas saderības problēmas.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā izmantot Auslogics draivera atjauninātāju:

 1. Lejupielādējiet Auslogics draivera atjauninātāju.
 2. Kad esat nokļuvis tīmekļa vietnē, noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt un ļaujiet pārlūkprogrammai saglabāt iestatīšanas failu.
 3. Fails nav lielāks par 18 megabaitiem. Tātad, jūsu pārlūkprogramma ir jāveic ar lejupielādi dažu sekunžu laikā, atkarībā no interneta ātruma.
 4. Kad pārlūkprogramma ir pabeigusi lejupielādes, noklikšķiniet uz pogas Palaist / Atvērt vai atveriet mapi, kurā saglabājāt failu, un veiciet dubultklikšķi uz tā.
 5. Tagad parādīsies dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole un pieprasīs atļauju. Kad tas notiek, noklikšķiniet uz pogas Jā.
 6. Tagad parādīsies iestatīšanas vednis.
 7. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet vēlamo programmas valodu.
 8. Pēc tam izvēlieties direktoriju, kurā vēlaties, lai uzstādīšana instalētu rīku, noklikšķinot uz trim punktiem zem Instalēšanas direktorija.
 9. Tagad izmantojiet sekojošās izvēles rūtiņas, lai izlemtu, vai vēlaties, lai iestatīšana izveidotu darbvirsmas ikonu, vai vēlaties, lai lietotne tiktu palaista ikreiz, kad dators tiek palaists, un vai rīks nosūta anonīmus pārskatus izstrādātājiem, kad rodas problēmas.
 10. Pēc izvēles ievadīšanas noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu”, pēc tam ļaujiet iestatīšanai pabeigt instalēšanas procesu.
 11. Programma tiks palaista automātiski un pēc instalēšanas sāks meklēt datorā problemātiskus ierīču draiverus. Ja tas nedarbojas pats, varat to palaist, izmantojot izvēlni Sākt vai veicot dubultklikšķi uz tā saīsnes (ja tādu izveidojāt). Pēc programmas parādīšanās noklikšķiniet uz pogas Sākt skenēšanu.
 12. Kad skenēšana būs pabeigta, tiks parādīts visu novecojušo, trūkstošo un bojāto draiveru saraksts jūsu sistēmā.
 13. Pārbaudiet, vai displeja draiveris ir sarakstā.
 14. Noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt, lai aicinātu programmu lejupielādēt un instalēt atjaunināto draivera programmatūru.
 15. Kad process ir pabeigts, restartējiet datoru un palaidiet spēli, lai pārbaudītu problēmu.

Pārbaudiet spēles failu integritāti

Problēma varētu būt saistīta ar kļūdainiem spēles failiem, kas ir svarīgi spēles startēšanas procesam. Šos failus, iespējams, ir ietekmējusi ļaunprātīga programmatūra, jūsu pretvīrusu programma, nepilnīgi atjauninājumi vai instalēšana. Lai atrisinātu problēmu, jums jāatrod bojātie spēļu faili un tie jāaizstāj.

Par laimi, lai to izdarītu, varat viegli izmantot Steam klientu. Veiciet šādas darbības:

 1. Veiciet dubultklikšķi uz Steam darbvirsmas ikonas. Ja jums nav darbvirsmas ikonas, dodieties uz izvēlni Sākt, meklējiet klientu un pēc tam palaidiet to.
 2. Steam loga augšdaļā noklikšķiniet uz Bibliotēka.
 3. Pēc tam, kad parādīsies Steam iegādāto spēļu saraksts, atrodiet Tales of Vesperia: Definitive Edition, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 4. Kad tiek atvērta rekvizītu lapa, dodieties uz cilni Vietējie faili un noklikšķiniet uz PĀRBAUDIET SPĒLES FILĒU INTEGRITĀTI.
 5. Steam tagad skenēs jūsu spēles failus un pārbaudīs, vai tie atbilst viņu atjauninātajām versijām tā serveros. Trūkstošie, novecojušie un bojātie faili tiks automātiski aizstāti.
 6. Restartējiet Steam un palaidiet spēli, kad process ir pabeigts.

Novērsiet pretvīrusu programmu no spēles bloķēšanas

Spēles pievienošanai kā izslēgšanai vajadzētu būt nākamajam solim, ja iepriekšējie labojumi neko nav darījuši, lai spēle sāktos. Iespējams, ka jūsu drošības programma atzīmē spēli kā draudu un rezultātā to bloķē. Tā nav reta situācija. Neskatoties uz to likumību, antivīrusu programmas ne vienmēr saudzē spēles, lai cīnītos pret drošības draudiem. Parasti tas notiek tāpēc, ka spēles faili ir salīdzinoši jauni un tiek uzskatīti par ārzemju. Dažos gadījumos tas notiek tāpēc, ka spēle nedabiski palielina sistēmas resursu izmantošanu.

Atspējojot pretvīrusu programmu, var izdarīt šo triku, taču mēs drīzāk pievienojat spēli kā izslēgšanu. Iespējams, spēle tiek pievienota kā atbrīvojums vai baltajā sarakstā atkarībā no izmantotās antivīrusu programmas. Ja nezināt, kā novērst drošības komplekta skenēšanu spēlē, meklējiet ceļvedi programmas izstrādātāju vietnē.

Šīs darbības parādīs, kā lietot labojumu, ja viss kārtībā, izmantojot tikai iebūvēto Windows drošības komplektu:

 1. Izmantojiet Windows + I tastatūras kombināciju, lai atvērtu lietotni Iestatījumi.
 2. Pēc iestatījumu sākuma ekrāna atvēršanas dodieties uz lapas apakšdaļu un noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 3. Kad parādās atjaunināšanas un drošības saskarne, pārejiet uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība.
 4. Labajā rūtī dodieties uz cilni Windows drošība un sadaļā Aizsardzības apgabali noklikšķiniet uz Vīrusu un draudu aizsardzība.
 5. Kad tiek parādīta vīrusu un draudu aizsardzības saskarne, ritiniet uz leju līdz vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumiem un noklikšķiniet uz Pārvaldīt iestatījumus.
 6. Ekrānā Vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumi dodieties uz sadaļu Izslēgumi un noklikšķiniet uz “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
 7. Pēc tam noklikšķiniet uz ikonas “Pievienot izslēgšanu” un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz “Mape”.
 8. Kad esat redzējis dialoglodziņu Atlasīt mapi, dodieties uz Tales of Vesperia: Definitive Edition Anniversary instalācijas mapi un atlasiet to.
 9. Palaidiet spēli, lai pārbaudītu, vai startēšanas problēma joprojām pastāv.

Palaidiet Tales of Vesperia: Definitive Edition saderības režīmā vecākai Windows versijai

Iespējams, ka jūsu pašreizējā Windows 10 konstrukcija ar spēli nedarbojas jauki. Lai apstiprinātu, ka jūsu operētājsistēma sajauc lietas, palaidiet Tales of Vesperia: Definitive Edition saderības režīmā vecākai Windows versijai, piemēram, Windows 7 vai 8, un pārbaudiet, vai tā tiek palaista bez problēmām.

Tālāk sniegtajā ceļvedī jums tiks parādīts, kā to izdarīt:

 1. Atveriet File Explorer logu, izmantojot Windows + E tastatūras kombināciju.
 2. Pēc File Explorer atvēršanas dodieties uz spēles instalācijas mapi, kurai jāatrodas mapē C: >> Program Files (x86) >> Steam >> Steamapps >> Common.
 3. Ja iepriekšminētajā ceļā nevarat atrast spēles mapi, jums jābūt instalētai citā direktorijā. Veiciet šīs darbības, lai izmantotu Steam klientu mapes atrašanai:
 • Veiciet dubultklikšķi uz Steam darbvirsmas ikonas. Ja jums nav darbvirsmas ikonas, dodieties uz izvēlni Sākt, meklējiet klientu un pēc tam palaidiet to.
 • Steam loga augšdaļā noklikšķiniet uz Bibliotēka.
 • Pēc tam, kad parādīsies Steam iegādāto spēļu saraksts, atrodiet Tales of Vesperia: Definitive Edition, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 • Pēc tam, kad tiek atvērta rekvizītu lapa, dodieties uz cilni Vietējie faili un noklikšķiniet uz Pārlūkot vietējos failus.
 • Tagad tiks parādīta spēles instalācijas mape.
 1. Tagad dodieties uz spēles EXE failu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 2. Pēc tam, kad tiek parādīts dialoglodziņš Rekvizīti, dodieties uz cilni Saderība.
 3. Atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Palaist šo programmu saderības režīmā:”.
 4. Tagad nākamajā nolaižamajā izvēlnē atlasiet Windows 7.
 5. Noklikšķiniet uz pogas Labi un pārbaudiet problēmu.
 6. Varat izmantot citas Windows versijas, līdz atrodat to, kas darbojas.

Secinājums

Tieši tā! Tales of Vesperia: Definitive Edition tagad vajadzētu sākt bez problēmām. Ja jums ir kādas domas par spēles startēšanas problēmām, informējiet mūs, izmantojot komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found