Windows

Kā novērst Nevar ierakstīt lietotājvārdu vai paroli Skype?

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat jaunāko Windows 10 vai Windows 7, jums var rasties problēma ar Skype, kas neļauj ierakstīt savu lietotājvārdu un paroli. Šī problēma ir ietekmējusi vairākus lietotājus, un daži pat bez panākumiem mēģināja izmantot Skype dažādās pārlūkprogrammās.

Lai palīdzētu jums pārvarēt šo problēmu, nepieciešama sistemātiska pieeja. Nosakiet problēmas pamatcēloņu, un Skype īsā laikā darbosies pareizi.

Tālāk ir norādītas iespējas, kā novērst Skype paroles un lietotājvārda problēmu.

  • pārbaudiet savu internetu un Skype
  • pārbaudiet sava datora DLL
  • atinstalēt un pārinstalēt Skype
  • atjauniniet datora OS

Izmantojot šīs četras iespējas, jūsu problēma noteikti tiks atrisināta.

Šis raksts atbildēs uz jautājumu. ” vai Skype nepieņems manu lietotājvārdu? ” un virzīt jūs tālāk kā novērst Skype paroles problēmas.

1. risinājums - pārbaudiet, vai darbojas jūsu internets un Skype

Pirmais solis ir apstiprināt, ka jūsu interneta savienojums darbojas pareizi. Jūs varat pārbaudīt, vai darbojas citas vietnes. Ja tā ir, tad tā nav interneta savienojuma problēma.

Nākamais solis ir apstiprināt, vai Skype darbojas pareizi. Var būt gadījumi, kad īpašām Skype funkcijām rodas problēmas. Lai uzzinātu, vai tas tā ir, dodieties uz vietni //support.skype.com/en/status. Šajā lapā tiks parādīts, vai Skype ietekmē kādus pakalpojumus.

Ja jūsu konkrētā problēma parādās Skype statusa lapā, varat būt drošs, ka Microsoft strādā, lai to novērstu, un tā tiks sakārtota pietiekami drīz.

Varbūt, ja problēmas cēlonis ir jūsu personālajā datorā, varat izmēģināt Skype lietošanu tiešsaistē, nevis darbvirsmas lietotni. Alternatīvi, ja problēma ir tiešsaistes Skype, varat lejupielādēt darbvirsmas lietotni.

Veiciet šo soli tālāk, pārbaudot, vai datorā nav ļaunprātīgas programmatūras, un to novēršot. Ļaunprātīga programmatūra var ietekmēt datorprogrammas, tostarp Skype. Tādējādi jums vajadzētu būt īpašai aizsardzībai pret ļaunprātīgu programmatūru, piemēram, Auslogics Anti-Malware.

Ja jūsu interneta savienojums un Skype darbojas pareizi, bet problēma joprojām pastāv, ir pienācis laiks pārbaudīt DLL.

2. risinājums - pārbaudiet sava datora DLL

Šis labojums labi darbojas operētājsistēmā Windows 7, taču to varat brīvi izmēģināt operētājsistēmās Windows 10 un 8.

Datora DLL pārbaude var palīdzēt, jo DLL satur kodu un datus, kurus programmas izmanto jūsu Windows datorā, tostarp Skype.

Veiciet šīs darbības:

  1. Atveriet Windows Start. Noklikšķiniet uz Visas programmas, pēc tam uz Piederumi. Visbeidzot, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz komandu uzvednes un atlasiet “Palaist kā administrators”.
  2. Komandu uzvednē ierakstiet šo: cd c: windowssyswow64. Nospiediet Enter.
  3. Pēc tam ierakstiet regsvr32 jscript.dll. Nospiediet Enter.
  4. Beigās ierakstiet: regsvr32 jscript9.dll. Nospiediet Enter.

Katru reizi, nospiežot Enter komandu uzvednē, jums jāsaņem ziņojums: DllRegisterServer failā XXX.dll izdevās. Kad tas ir izdarīts, restartējiet datoru.

Tam vajadzētu novērst problēmu. Ja nē, būs nepieciešami intensīvāki labojumi, tostarp Skype atinstalēšana un pārinstalēšana.

3. risinājums - atinstalējiet un atkārtoti instalējiet Skype

Ja Skype instalējāt, palaidot instalēšanas programmu tikai kā lietotāju, nevis kā administratoru, tam, iespējams, trūkst administratora privilēģiju. Tas var ietekmēt dažas Skype funkcijas.

Tātad, varat mēģināt atinstalēt Skype. Pēc tam pārinstalējiet to, palaižot Skype instalētāja EXE failu kā administratoru. Dariet to, ar peles labo pogu noklikšķinot uz Skype instalēšanas programmas EXE faila un atlasot Palaist kā administrators.

Varat arī mēģināt palaist Skype saderības režīmā. Ja tas nepalīdz, pēdējā iespēja būs vēl intensīvāka.

4. risinājums - atjauniniet datora OS

Vēl viena iespēja ir jaunināšana uz Windows 10 vai Win 10 OS atjaunināšana. Ja izmantojat operētājsistēmu Windows 7 vai 8, jauniniet uz jaunāko Windows 10 versiju. Tas nozīmē, ka pirms jaunās operētājsistēmas instalēšanas jums ir jādublē visi datora dati. Tas prasa daudz laika, un jums, iespējams, būs jāiegādājas arī jaunā Windows.

Ja jums jau ir operētājsistēma Windows 10, dodieties uz Iestatījumi -> Atjaunināt un drošība un noklikšķiniet uz Pārbaudīt atjauninājumus, lai atjauninātu OS.

Tātad, tas ir kā novērst Skype akreditācijas problēmas sistēmā Windows 10, 8. un 7. lpp.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found