Windows

Kas ir ģimenes opcijas sistēmā Windows 10 un kā tās paslēpt?

Mūsdienās sīkrīki un datori ir kļuvuši pieejamāki. Tādējādi daudzi bērni vairāk laika pavada datorā, nekā lasot grāmatu vai spēlējoties ar citiem bērniem. Internets nav pilnībā ļauns domēns, ja vien jūsu bērniem ir vajadzīgā aizsardzība. Par laimi, operētājsistēmā Windows 10 ir pieejama opcija Ģimenes opcijas. Šis rīks ļauj aizbildņiem viegli pārvaldīt savu bērnu digitālo dzīvi.

Protams, jūs droši vien jautājat: "Kas ir ģimenes opcijas operētājsistēmā Windows 10?" Nezināt vairāk, jo mēs jums visu izskaidrosim šajā ierakstā. Mēs parādīsim, ko šī funkcija dara. Turklāt mēs iemācīsim jums paslēpt aizsardzības zonu “Ģimenes opcijas” sistēmā Windows 10.

Kas ir ģimenes opcijas sistēmā Windows 10?

Windows Defender drošības centrs piedāvā septiņas ierīces aizsardzības jomas. Ģimenes opcijas ir viena no Windows 10 iebūvētajām drošības funkcijām. Tā darbojas kopā ar vīrusu un draudu aizsardzību, kontu aizsardzību, ugunsmūri un tīkla aizsardzību, lietotņu un pārlūka vadību, ierīču drošību un ierīces veiktspēju un veselību. Varat izmantot funkciju Ģimenes opcijas, lai bērnu ierīces būtu atjauninātas un tīras. Tādā veidā viņiem var būt jaunākā Windows versija, vienlaikus droši pārlūkojot tīmekli.

Šeit ir daži no veidiem, kā izveidot vecāku kontroli, izmantojot ģimenes opcijas:

 • Jūs varat izvēlēties vietnes, kuras apmeklēs jūsu bērni, kad viņi meklēs tīmeklī, izmantojot Microsoft Edge.
 • Jūs varat pārvaldīt, cik ilgi bērni var izmantot savas ierīces.
 • Jūs varat saņemt iknedēļas pārskatus, kas izceļ jūsu bērnu aktivitātes tiešsaistē.
 • Varat iestatīt parametrus to lietotņu vai spēļu veidiem, kuras bērni var iegādāties savām ierīcēm.

Tagad jūs varētu jautāt: "Vai man ir nepieciešamas ģimenes opcijas operētājsistēmā Windows 10?" Ja jums nav bērnu, jūs, iespējams, neatradīsit daudz šīs funkcijas izmantošanas. Par laimi, jūs varat paslēpt teritoriju no lietotājiem. Kā administrators jūs varat izmantot šo iespēju, lai liegtu citiem cilvēkiem piekļūt apgabalam. Kad būsit paslēpis apgabalu Ģimenes opcijas, tas vairs netiks rādīts Windows Defender drošības centra mājaslapā. Turklāt jūs neredzēsiet tās ikonu navigācijas joslā lietotnes kreisajā pusē.

1. iespēja: ģimenes opciju apgabala slēpšana, izmantojot grupas politikas redaktoru

Ja izmantojat Windows Enterprise vai Pro izdevumu, jums ir piekļuve grupas politikas redaktoram. Pretējā gadījumā jūs varat izvēlēties citu tālāk norādīto metodi. Ja jūs varat izmantot grupas politikas redaktoru, varat veikt šādas darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R, lai palaistu dialoglodziņu Palaist.
 2. Dialoglodziņā Palaist ierakstiet “CMD” (bez pēdiņām).
 3. Jums ir jāuzsāk komandu uzvedne kā administrators. Lai to izdarītu, tastatūrā nospiediet Ctrl + Shift + Enter.
 4. Noklikšķiniet uz Jā, ja tiek prasīts dot atļauju lietotnei.
 5. Kad komandu uzvedne ir atvērta, ierakstiet “gpedit” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 6. Grupas politikas redaktorā dodieties uz šo ceļu:

Datora konfigurācija -> Administratīvās veidnes -> Windows sastāvdaļas -> Windows drošība -> Ģimenes opcijas

 1. Piekļūstiet iestatījumam “Paslēpt apgabalu Ģimenes opcijas”.
 2. Izvēlieties Iespējots, lai paslēptu apgabalu.
 3. Noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu veiktās izmaiņas.

2. iespēja: ģimenes opciju iestatījumu konfigurēšana, izmantojot Windows reģistru

Pirms turpināt, jums jāapzinās, ka, atverot reģistru, jums ir darīšana ar sensitīvu datu bāzi. Jums to vajadzētu pieskarties tikai tad, ja esat pārliecināts par savām tehnoloģiskajām prasmēm. Paturiet prātā, ka pat mazākā kļūda var padarīt jūsu operētājsistēmu bezjēdzīgu. Tātad, šī opcija jāizmanto tikai tad, ja jums ir pietiekami daudz zināšanu un pieredzes datora iestatījumu pielāgošanā.

Reģistra redaktora izmantošana ģimenes opciju paslēpšanai

 1. Jums jādodas tiešsaistē un jāmeklē fails Hide-Family-options.reg. Kad fails ir lejupielādēts, saglabājiet to savā darbvirsmā.
 2. Veiciet dubultklikšķi uz .reg faila, lai to sapludinātu.
 3. Ja tiek prasīts piešķirt atļauju darbībai, noklikšķiniet uz Palaist. UAC uzvednē noklikšķiniet uz Jā. Visbeidzot, noklikšķiniet uz Labi, lai atļautu apvienošanu.
 4. Pielietojiet veiktās izmaiņas, restartējot datoru.
 5. Visbeidzot, izdzēsiet lejupielādēto .reg failu un pārbaudiet, vai ģimenes opcijas vairs netiek rādītas Windows Defender drošības centrā.

Reģistra redaktora izmantošana, lai parādītu ģimenes opcijas

 1. Lai izmantotu šo metodi, jums jālejupielādē fails Show-Family-options.reg.
 2. Saglabājiet failu darbvirsmā un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz tā, lai to sapludinātu.
 3. Atkal jūs uzvednē atlasīsit Palaist. Parādīsies arī UAC logs. Tātad, jums ir jānoklikšķina uz Jā, lai atļautu darbību. Visbeidzot, noklikšķiniet uz Labi, lai pabeigtu procesu.
 4. Pārstartējiet datoru, lai piemērotu veiktās izmaiņas.
 5. Atbrīvojieties no lejupielādētā .reg faila, pēc tam dodieties uz Windows Defender drošības centru, lai redzētu, vai apgabals Ģimenes opcijas vairs nav.

Mēs iesakām nekavējoties izdzēst .reg failus, jo galu galā tie var kļūt par datora nevēlamu saturu, kas var ietekmēt jūsu datora veiktspēju. No otras puses, ja vēlaties ērtu veidu, kā atbrīvoties no nevajadzīgiem failiem ierīcē, iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed. Šim rīkam ir jaudīgs tīrīšanas modulis, kas var izslaucīt visu veidu datora atkritumus, neriskējot sabojāt datoru. Turklāt, izvēloties BoostSpeed ​​Pro versiju, jūs iegūsit piekļuvi visaptverošam funkciju kopumam, kas optimizēs jūsu datora veiktspēju.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par vecāku kontroli sistēmā Windows 10?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found