Windows

Kā novērst kļūdu 0x80300024 sistēmā Windows 10?

Jūs, iespējams, atradāt šo rakstu, jo meklējāt instrukcijas, kā novērst Windows 10 instalētāja kļūdu 0x80300024. Pirms visa cita jums jāzina, ka jūs neesat viens pats, kas saskaras ar šo problēmu. Ir arī citi lietotāji, kuri, mēģinot instalēt Windows operētājsistēmu, ir saskārušies ar to pašu problēmu. Šai kļūdai parasti pievieno ziņojumu, kurā sniegta sīkāka informācija par problēmu.

Tagad jūs varētu jautāt: “Kāpēc tiek parādīts kļūdas ziņojums“ Windows nespēj instalēt atlasītajā vietā? ” Ir vairāki iemesli, kāpēc šī problēma rodas. Jūs, iespējams, ievietojāt USB disku nepareizajā portā vai arī izmantojat papildu disku. Citos gadījumos kļūda parādās, ja diskā nav pietiekami daudz vietas vai ja cietais disks ir bojāts. Neatkarīgi no problēmas cēloņa, mēs esam šeit, lai iemācītu, kā novērst kļūdu 0x80300024, instalējot Windows. Šajā amatā mēs dalīsimies ar dažiem risinājumiem, kas palīdzēs atbrīvoties no problēmas.

1. risinājums: atvienojiet nevajadzīgos cietos diskus

Iespējams, jūs izmantojat vairāk nekā vienu cieto disku, un viens no tiem ir paredzēts, lai kļūtu par instalācijas galamērķi. Šādā gadījumā kļūda 0x80300024 var tikt parādīta ekrānā, kamēr instalējat Windows OS. Notiek tas, ka papildu disks instalēšanas procesā nonāk pretrunā ar mērķa disku. Tādējādi mūsu pirmais padoms ir noņemt otru cieto disku no datora. Pēc tam mēģiniet vēlreiz instalēt OS. Kad esat veiksmīgi instalējis Windows, varat atkārtoti pievienot papildu disku.

2. risinājums: pārbaudiet, vai izmantojat pareizo USB portu

Ja Windows operētājsistēmu instalējat, izmantojot USB zibatmiņu, varat izmantot šo risinājumu, lai novērstu kļūdu 80300024. Iespējams, esat pievienojis USB disku nepareizajam portam. Ieteicams atvienot zibatmiņas disku un pēc tam mēģināt ievietot to citās ostās.

3. risinājums: cietā diska iestatīšana par galveno sāknēšanas disku

Iespējams arī, ka Windows instalācijas mērķa disks nav iestatīts kā galvenais sāknēšanas disks, tāpēc parādās kļūda 0x80300024. Lai atbrīvotos no kļūdas, startēšanas laikā varat pielāgot diska secību sava datora BIOS. Veiciet šādas darbības:

  1. Boot jūsu datoru.
  2. Tagad jums ir jāpiekļūst sava datora BIOS iestatījumam. Lai to izdarītu, jums, iespējams, būs jānospiež F1, F2 vai Del taustiņš. Tomēr atslēga piekļuvei BIOS ekrānam atšķiras atkarībā no datora zīmola. Tāpēc vislabāk ir iepazīties ar rokasgrāmatu, lai uzzinātu, kuru taustiņu nospiediet.
  3. Kad esat piekļuvis BIOS iestatījumam, meklējiet datora sāknēšanas konfigurāciju.
  4. Pārliecinieties, vai cietais disks ir iestatīts kā pirmā opcija sāknēšanas secībā.
  5. Saglabājiet veiktās izmaiņas un pēc tam izejiet no BIOS.

Mēģiniet vēlreiz instalēt Windows operētājsistēmu un pārbaudīt, vai kļūda ir pazudusi.

4. risinājums: atbrīvojiet vietu

Kā jau minējām, pastāv kļūda 0x80300024, jo galamērķa disks jau ir aizpildīts ar datiem. Līdz ar to diskā nav pietiekami daudz vietas instalācijas failu glabāšanai. Šajā gadījumā ieteicams formatēt cieto disku, lai atbrīvotos no kļūdas 0x80300024. Šeit ir norādītas darbības:

  1. Pievienojiet / ievietojiet instalācijas datu nesēju, pēc tam restartējiet datoru. Pārliecinieties, vai esat izvēlējies atbilstošo opciju, lai sāknētu datoru no instalācijas datu nesēja.
  2. Izvēlieties vēlamo valodu un pēc tam akceptējiet licences noteikumus.
  3. Atlasiet Pielāgots.
  4. Noklikšķiniet uz Diska opcijas, lai formatētu mērķa disku. Izvēlieties pareizo nodalījumu un pēc tam noklikšķiniet uz Dzēst.
  5. Noklikšķiniet uz Tālāk, lai restartētu instalēšanas procesu.

5. risinājums: cietā diska nomaiņa

Ja esat izmēģinājis visus mūsu piedāvātos risinājumus, bet neviens no tiem nav novērsis kļūdu 0x80300024, iespējams, būs laiks apsvērt iespēju iegūt jaunu cieto disku. Iespējams, ka datorā instalētais ir kļūdains, radot problēmas Windows instalēšanas procesā.

Pro padoms. Kad esat veiksmīgi instalējis sistēmu Windows, pārliecinieties, ka jūsu sistēma un faili ir aizsargāti pret draudiem. Ir taisnība, ka Windows Defender var nodrošināt plašu datora drošību. Tomēr tas nevar noteikt spēcīgākas ļaunprogrammatūras formas. Ieteicams pastiprināt sava datora drošību, instalējot Auslogics Anti-Malware. Šis rīks var pamanīt uzbrukumu neatkarīgi no tā, cik atturīgi tas darbojas fonā. Tātad, jūs varat būt mierīgs, zinot, ka jūsu datoram ir vajadzīgā aizsardzība.

Ja jūs zināt citus risinājumus kļūdas 0x80300024 novēršanai, kopīgojiet tos zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found