Windows

Ko darīt, ja PDF faili netiek atvērti sistēmā Windows 10?

Daudziem cilvēkiem Adobe Reader un Acrobat ir divi svarīgi rīki, kas tiek izmantoti ikdienā. Galu galā ir ērtāk apmainīties ar dokumentiem PDF formātā tiešsaistē. Tomēr, kā rīkoties, ja faili PDF formātā netiek atvērti operētājsistēmā Windows 10?

Mēs saprotam, cik svarīgi jums ir iespēja pēc iespējas ātrāk atvērt svarīgos failus. Kā tāds mēs esam uzskaitījuši dažus padomus, kas iemācīs, kā labot PDF, netiks atvērti operētājsistēmā Windows 10. Turpiniet lasīt šo rakstu un uzziniet ne tikai šīs problēmas risināšanas metodes, bet arī iemeslus, kāpēc tā rodas. Tādā veidā jūs varat novērst problēmas atkārtošanos.

Iemesli PDF neatvēršanai sistēmā Windows 10

Ja šķiet, ka jums ir problēmas ar PDF failu atvēršanu Windows datorā, visticamāk, tam ir kāds sakars ar neseno Adobe Reader vai Acrobat instalēšanu / atjaunināšanu. No otras puses, PDF failu neatvēršana operētājsistēmā Windows 10 var izraisīt arī kļūdas, ko rada operētājsistēmas jaunināšana. Šeit ir daži no faktoriem, kas var liegt jums atvērt failus programmā Adobe Reader vai Acrobat:

 • Novecojusi Acrobat vai Adobe Reader
 • PDF faili, kas nav izveidoti, izmantojot Adobe programmas
 • Bojāti PDF faili
 • Iespējams, ka instalētā Acrobat vai Adobe Reader ir bojāta
 • PDF faili ar ļaunprātīgiem datiem

Ir daudz problēmu, kas var traucēt strādāt ar PDF failiem.

1. metode: Adobe Reader iestatījumu maiņa

Ja faili PDF formātā netiek atvērti operētājsistēmā Windows 10, jauninot no Windows 7 vai Windows 8, iespējams, kaut kas ir noticis nepareizi. Iespējams, neredzēsit kļūdas ziņojumu, bet dažas sekundes tiek parādīta aizņemta ikona. Parasti šīs problēmas cēloni var izsekot no jūsu Adobe Reader iestatījumiem. Pateicoties tam, jūs varat atrisināt problēmu, veicot tālāk norādītās darbības.

 1. Noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Ierakstiet “Reader” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Atveriet augšējo izvēlni un noklikšķiniet uz Rediģēt.
 4. Kad esat izvēlnē Rediģēt, atrodiet Preferences un noklikšķiniet uz tās.
 5. Parādīsies jauns logs. Noklikšķiniet uz Drošība (uzlabota).
 6. Sadaļā Sandbox Protection opcijas noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas blakus “Enable Protected Mode at startup”.
 7. Jums tiks vaicāts, vai vēlaties turpināt izmaiņas. Noklikšķiniet uz Jā.

2. metode: Novecojis Adobe Reader vai Acrobat

Jūsu vecais Adobe Reader vai Acrobat, iespējams, nav piemērots, lai atvērtu jaunākus PDF failus. Paturiet prātā, ka Adobe regulāri izlaiž atjauninājumus vai ielāpus, lai novērstu kļūdas. Tātad jums jāpārliecinās, ka jūsu programma ir atjaunināta uz jaunāko versiju. Vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Palaidiet programmu Adobe Reader vai Acrobat.
 2. Noklikšķiniet uz Palīdzība un pēc tam nolaižamajā sarakstā izvēlieties Meklēt atjauninājumus.
 3. Tiks parādīts atjaunināšanas dialoglodziņš. Šis rīks pārbaudīs pieejamos atjauninājumus.
 4. Noklikšķinot uz Atjaunināt, varat automātiski atjaunināt jaunāku versiju.
 5. Restartējiet datoru un pārbaudiet, vai problēma ir novērsta.

3. metode: pārbaudiet, vai PDF fails nav bojāts

Ja PDF fails tika izveidots, izmantojot nepareizi funkcionējošu programmu, tas, iespējams, var nonākt pie jums bojātā formā. Jūs to nevarētu atvērt, izmantojot savu PDF lasītāju. No otras puses, iespējams, ka jums nosūtītajā failā ir bojāti dati. Ja fails tika pārsūtīts no zibatmiņas diska vai vietnes, iespējams, ka tas tika bojāts tranzīta ceļā.

Mēģiniet atvērt citu PDF failu, lai uzzinātu, vai attiecīgais fails ir bojāts. Ja jūs zināt, ka jūsu datoram vai lasītājam nav nekā nepareiza, vienkārši lūdziet citu faila kopiju. Jūs varat arī lūgt sūtītāju piegādāt jums failu citā formātā.

No otras puses, ja pamanāt, ka visi faili, kurus pārsūtāt no zibatmiņas diskiem vai ārējām atmiņas ierīcēm, šķiet, ir bojāti, ar draiveriem kaut kas nav kārtībā. Tāpēc mēs iesakām izmantot Auslogics draivera atjauninātāju, lai nodrošinātu PDF failu pārvietošanu bez problēmām. Šis rīks automātiski atjauninās visus jūsu draiverus uz jaunākajām ražotāja ieteiktajām versijām. Tas arī nozīmē, ka jūsu datora ātrums un veiktspēja krasi uzlabosies!

4. metode: vecākas Adobe Reader vai Acrobat versijas izmantošana

Daži PDF faili, kas nav izveidoti, izmantojot Adobe produktus, iespējams, nav saderīgi ar Acrobat vai Reader. Iespējams, ka šie faili neatbilst Adobe specifikācijām vai standartiem. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka vecākas Adobe Reader vai Acrobat versijas attiecībā uz standartu ievērošanu nav tik stingras kā jaunākās versijas.

Ja esat pilnīgi pārliecināts, ka PDF failā nav ļaunprātīga satura, varat to izmantot, lai atvērtu vecāku Reader vai Acrobat versiju. Protams, jums ir jāinstalē pašreiz izmantotā versija, pēc tam tiešsaistē un atrodiet vecākās versijas instalētāju.

5. metode: Adobe Acrobat vai Reader labošana

Vēl viens iemesls, kāpēc nevarat atvērt PDF failus, ir bojāta Acrobat vai Reader programmatūra. Iespējams, ka noteiktu kļūdu dēļ programma nevar pareizi izpildīt savas funkcijas. Šo problēmu var atrisināt, labojot datorā instalēto versiju. To sakot, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Palaidiet programmu Adobe Acrobat vai Reader.
 2. Noklikšķiniet uz Palīdzība.
 3. Nolaižamajā sarakstā atlasiet Remonta instalēšana.
 4. Jums tiks vaicāts, vai vēlaties labot pašreiz instalēto Reader vai Acrobat versiju. Noklikšķiniet uz pogas Jā.

Mūsu pieminētajām metodēm vajadzētu būt iespējai novērst PDF neatvēršanos operētājsistēmā Windows 10. No otras puses, ja neviens no mūsu risinājumiem jums nedarbojas, jūs vienmēr varat mēģināt atinstalēt un pārinstalēt Adobe Acrobat vai Reader.

Vai jūs domājat, ka ir labāki veidi, kā novērst šo problēmu?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found