Windows

5 triki, lai maksimāli izmantotu Auslogics BoostSpeed ​​izmēģinājumu

Vai jūs lejupielādējāt Auslogics BoostSpeed ​​bezmaksas izmēģinājumu, lai redzētu, ko programma var paveikt, bet jums tas šķita nedaudz satriecošs? Ne visi uzreiz redz visas lietas, ko varat darīt bezmaksas izmēģinājumā. Mēs nolēmām palīdzēt tiem no jums, kuri pirmo reizi lejupielādē programmu, lai pēc iespējas vairāk pārbaudītu programmas potenciālu, lai jūs varētu redzēt priekšrocības, ko tā var dot jūsu sistēmai. Šeit ir daži vienkārši triki, kas palīdzēs jums izmēģināt.

1. triks

Pirmo reizi palaižot programmu, vispirms redzat pogu SCAN, vai ne? Pārejiet uz priekšu un palaidiet sistēmas skenēšanu, kas noteiks problēmas, kas var ietekmēt datora veiktspēju.

poga skenēt tūlīt

Vai jūs zināt, kādi ir šie jautājumi? Pēc tam nesteidzieties noklikšķināt uz pogas Labot tūlīt, tā vietā veltiet laiku, lai izpētītu, kas ir bijis skenēts. Jums vajadzētu redzēt izvēles rūtiņu blakus Rādīt informāciju tajā pašā rūtī - noklikšķiniet, lai atzīmētu izvēles rūtiņu, un tas novirzīs jūs uz problēmu sarakstu.

parādīt detaļas

Noklikšķiniet uz bultiņas katras rindas priekšā, lai izvērstu skatu un ritinātu katras kategorijas sarakstus.

noklikšķiniet, lai izvērstu

Dažas lietas var izskatīties pazīstamas, bet citas grūti izprotamas, taču jūs uzzināsiet, ko programma plāno sakopt un labot.

2. triks

Vai jums šķita, ka jūs nekontrolējat, ko programma darīs izmēģinājuma režīmā? Bezmaksas izmēģinājums ļauj izlabot ierobežotu skaitu problēmu, taču jūs varat izvēlēties kategoriju, no kuras šīs problēmas jāņem - piekļūstiet atrasto problēmu sarakstam, kā aprakstīts 1. triks, noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņām blakus visām kategorijām, izņemot vēlamo. salabots un noklikšķiniet uz Labot tūlīt.

reģistra kļūdas

Piemēram, ja vēlaties uzzināt, ko programma var darīt jūsu reģistra labā, atlasiet Reģistra kļūdas un noņemiet atzīmi no citām kategorijām.

3. triks

Vai jūs domājāt, ka tas tā ir, darīts ar tiesas procesu? Tas nevarētu būt tālāk no patiesības! Jūs faktiski varat veikt diezgan daudz optimizācijas, izmantojot bezmaksas izmēģinājumu. Noklikšķiniet uz cilnes Papildu rīki un skatiet visus rīkus, uz kuriem nav piekaramās slēdzenes simbola. Visi no tiem ir pilnībā funkcionāli, un jūs varat tos visus izmantot, lai uzlabotu veiktspēju. Sāciet ar programmatūras vadīklām, lai atinstalētu neizmantotās programmas un noņemtu nevajadzīgos startēšanas vienumus.

starta vienumi

Pēc tam palaidiet Diska uzturēšanas rīkus (Remonts, lai pārbaudītu kļūdas, Tīrīšana, lai noņemtu pagaidu un citus nevēlamus failus, un Defrag, lai defragmentētu cietos diskus - šādā secībā).

remonta diski

Pēc tam izmēģiniet citus atbloķētus rīkus, piemēram, Failu meklētāja dublikāts, Sistēmas tweaks vai Sistēmas statusa rīki, Failu smalcinātājs vai Diska tīrītājs.

bezmaksas rīki

Bezmaksas izmēģinājums nenosaka nekādus ierobežojumus tam, ko jūs varat darīt, izmantojot kādu no šiem rīkiem, tāpēc varat iegūt diezgan labu priekšstatu par to, kā jūsu sistēma gūs labumu no to izmantošanas.

4. triks

Vai jūs baidāties, ka programma var darīt kaut ko tādu, ko jūs nožēlosiet? Neesiet! Pirms jebkādu izmaiņu veikšanas glābšanas centrs ļauj jums izveidot dublējumu, lai jūs varētu viegli atsaukt visu, ko programma dara jūsu sistēmā. Uzsākot katru utilītu, noteikti atlasiet opciju Dublēt izmaiņas vai galvenajā logā atveriet Programmas iestatījumi, dodieties uz cilni Glābšanas centrs un atzīmējiet izvēles rūtiņas blakus visām utilītprogrammām, lai pārliecinātos, ka pirms katras operācijas visās no tām tiek dublēti. Pierodot programmai un redzot, kā tā darbojas jūsu sistēmā, jūs jutīsieties droši, neatzīmējot lielāko daļu no tām, taču pagaidām turiet tās pārbaudītas.

glābšanas centrs

Lai atjaunotu vienu no šīm dublējumkopijām, sadaļā Advanced Tools / Disaster Recovery atlasiet Rescue Center un sarakstā atlasiet nepieciešamo dublējumu.

katastrofu seku novēršana

5. triks

Kas vēl būtu jāaplūko, izmēģinot BoostSpeed? Mēs iesakām izpētīt programmu tālāk, pēc katras darbības apskatot pārskatus, pārlūkojot izvēlnes opcijas, lai mainītu programmas iestatījumus, vai cilnē Resursu izmantošana skatiet, kuras programmas visvairāk izmanto jūsu procesora, RAM, HDD un tīkla resursus.

resursu izmantošana

Papildu rīkos varat arī atvērt utilītu Disk Explorer, lai redzētu, kuri faili vai mapes aizņem visvairāk vietas jūsu diskos, kas var palīdzēt atbrīvoties no lielākajiem likumpārkāpējiem, tos dzēšot vai pārvietojoties uz ārējām atmiņas ierīcēm.

lielākie faili

Kā redzat, bezmaksas izmēģinājumā ir daudz vairāk nekā tikai dažu kļūdu novēršana. Izpildiet šos padomus, un jūs gūsiet labāku priekšstatu par to, ko Auslogics BoostSpeed ​​var darīt jūsu datorā.

Vai jūs esat pašreizējais BoostSpeed ​​lietotājs? Vai ir kādi citi padomi, kurus vēlaties dalīties ar cilvēkiem, kuri to vienkārši izmēģina? Ievietojiet tos zemāk esošajos komentāros, viņi tiks ļoti novērtēti!

Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Auslogics BoostSpeed ​​jaunāko versiju.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found