Windows

Personalizēta datora pielāgošana jums

Mūsu datoros ir vairāk iespēju uzlabot, nekā lielākā daļa no mums saprot. Kļūstot vecākiem, mēs neapzināti kļūstam samierinājušies ar to, ka viņi darbojas nedaudz slikti, kļūstam mazāk stabili un mazāk droši.

Izmantojot pareizos rīkus, pat vecā datorā varat iegūt vairāk, nekā iedomājaties. Ir tik daudz pielāgojumu un pārslēgšanos, ka jūs, iespējams, nezināt. Lietojot, šie triki var paātrināt jūsu datoru ārpus jūsu drosmīgākajiem sapņiem un likt tam darboties kaut kas tuvu tā ātrumam, kad tas bija tikai dažus mēnešus vecs.

Auslogics BoostSpeed ​​11 cilne Uzturēt ir jaudīgu rīku komplekts, kas var kopīgi dot datoram tādu stimulu, kas liks jums priecāties. Viņi var optimizēt jūsu datoru labākai veiktspējai un stabilitātei, vienlaikus uzlabojot drošību un dodot tai impulsu interneta darbībām.

Izmantojiet rīkus Auslogics BoostSpeed ​​11 cilnē Uzturēt, lai lietotu dažādus Windows 10 pielāgojumus.

 1. Palaidiet BoostSpeed ​​un atlasiet cilni Uzturēt.
 1. Rīks meklēs pielāgojumus un trikus, kas var uzlabot jūsu datoru šādās jomās:
 • Skenē datoru, lai atklātu iestatījumus un citus pielāgojumus, kurus var iespējot vai atspējot, lai uzlabotu veiktspēju.
 • Skenē datoru, lai noskaidrotu uzlabojumus, kas var uzlabot sistēmas stabilitāti.
 • Pārmeklē datoru, lai atrastu iespējamos drošības ievainojamības avotus.
 • Pārbauda datora savienojuma iestatījumus un piedāvā veidus, kā uzlabot tīkla stabilitāti, ātrumu un drošību.
 1. Pārslēdziet ikonu “Iekļaut kategoriju” visām četrām kategorijām uz Iespējota. Pārslēgšanai vajadzētu kļūt zaļai. Noklikšķiniet uz “Rādīt informāciju”, lai uzzinātu par to, kas tiks skenēts katrā kategorijā.
 1. Noklikšķiniet uz pogas Skenēt tūlīt, lai pārbaudītu, vai datorā nav iespējamo uzlabojumu.
 1. Izskatiet ieteikumus, lai uzzinātu visas lietas, ko rīks domā darīt, lai uzlabotu datoru. Ja nevēlaties pieņemt ieteikumu par kniebienu, noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas blakus šim kniebienam.
 1. Noklikšķiniet uz pogas “Lietot visus atlasītos kniebienus”, lai datorā lietotu atlasītos kniebienus un trikus.

Joprojām cilnē Uzturēt varat iespējot kaķu režīmu, lai aizsargātu tastatūru pret nejaušiem taustiņu nospiešanu no nepieskatītiem mājdzīvniekiem vai bērniem. Ir reizes, kad jūs varētu vēlēties pamest darbu un ātri ķerties ārā. Šis režīms nodrošina, ka ekrāns paliks tieši tāds, kādu to atstājāt, atgriežoties.

Jūs varat iestatīt kaķu režīmu, lai ekrānā parādītu paziņojumu, kad režīms ir iespējots, iestatīt laiku, pirms kaķu režīms kļūst aktīvs, un mainīt taustiņu kombināciju, lai atgūtu kontroli pār tastatūru.

 1. Lai sāktu, pārslēdziet Aktivizēt kaķa režīmu uz Iespējots. Opcija Kaķu režīms atrodas cilnes Apkope labajā pusē.
 1. Noklikšķiniet uz saites “Opcijas un informācija”, lai iestatītu preferences.
 • Datora dīkstāves laiks, pēc kura šis režīms tiks iespējots. Iestatiet minūšu skaitu no ekrāna dīkstāves līdz kaķa režīmam.
 • Taustiņu kombinācija, lai izslēgtu kaķu režīmu. Noklikšķiniet uz nolaižamās bultiņas un izvēlieties jebkuru no piecām taustiņu kombinācijām, kas jāizmanto, lai atgūtu kontroli pār tastatūru.

Jūs varat atzīmēt izvēles rūtiņu “Rādīt vairāk informācijas ekrānā, kad tas ir bloķēts”, lai pašreizējā ekrānā parādītu paziņojumu, kad ir iespējots kaķu režīms.

Izmantojot Auslogics BoostSpeed, varat arī pielāgot, notīrīt un optimizēt Windows 10 datoru, faktiski tajā lejupielādējot programmatūru. Cilnes Uzturēt apakšējā labajā stūrī ir liela zila saite Izveidot BoostSpeed ​​Portable. Jūs varat to izmantot, lai izveidotu portatīva rīka versiju zibatmiņā. To var pieslēgt jebkuram vecam datoram un no turienes to optimizēt.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found