Windows

Kā atbrīvoties no Nt_wrong_symbols.sys BSOD operētājsistēmā Windows 10?

Nāves zilā ekrāna (BSOD) kļūdas var būt šausminošas, it īpaši, ja jūsu datorā ir saglabāti būtiski dati. Kad mūsu datori avarē, mēs uztraucamies, ka nevarēsim novērst problēmu, liekot mums pieņemt, ka mūsu faili ir iznīcināti. Par laimi, tas ne vienmēr notiek. Mūsdienās daudzus BSOD jautājumus var atrisināt. Jums vienkārši jāapgūst kļūdas raksturs un kā ar to attiecīgi rīkoties.

Viena no problēmām, par kuru lietotāji sūdzējās, ir Nt_wrong_symbols.sys BSOD kļūda. Viņi ziņoja, ka, mēģinot spēlēt tādas spēles kā Sims 4, Fallout 4 un State of Decay, viņu ekrāns avarēs un parādīs kļūdas ziņojumu Blue Screen of Death. BSOD parasti pievieno šādus kļūdu kodus:

UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION

DRIVER_POWER_STATE_FAILURE

WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR

KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE

Kāda ir BSOD kļūda Nt_wrong_symbols.sys?

Kā mēs vienmēr sakām saviem dārgajiem lasītājiem, visefektīvākais veids, kā novērst BSOD kļūdas, ir zināt, kas tās vispirms izraisa. Tātad, pirms mēs iemācīsim jums novērst Nt_wrong_sysmbols.sys BSOD, mēs paskaidrosim, kas ir problēmas pamatā.

Nt_wrong_symbols.sys ir viens no būtiskākajiem sistēmas failiem, kas Windows 10 operētājsistēmai ir jādarbojas pareizi. Šis sistēmas fails joprojām ir neaizstājams dažādās OS versijās. Tomēr pēc tam, kad lietotāji ir instalējuši kritiena radītāju atjauninājumu V1709, daudzi ziņo, ka sastopas ar nāves zilā ekrāna kļūdu. Pēc atjaunināšanas Nt_wrong_symbols.sys kaut kā tika sabojāts vai sabojāts. Līdz ar to sāka rasties dažādas ar sistēmu saistītas kļūdas.

Daudzi eksperti saka, ka Nt_wrong_symbols.sys BSOD kļūda šķiet tipiska programmatūras draivera kļūda. Turklāt nav ticams, ka problēmu izraisīja aparatūras problēma. Vairumā gadījumu ietekmētie lietotāji varēja atbrīvoties no kļūdas, atkārtoti instalējot vai atjauninot grafikas kartes draiveri. Tas var būt viegli izdarāms, taču jāatceras, ka BSOD kļūda neļaus jums piekļūt jūsu OS. Neuztraucieties, jo mēs parādīsim, kā novērst KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE BSOD (Nt_wrong_symbols.sys).

Vispirms palaidiet drošajā režīmā

Kā jau minējām, BSOD kļūda neļaus jums palaist sistēmu. Tātad, mēs iesakām piekļūt sistēmai, izmantojot drošo režīmu. Kad esat iekļuvis, jums jāveic SFC skenēšana, jāveic pilnīga ļaunprātīgas programmatūras pārbaude, jādiagnosticē atmiņas problēmas un jāinstalē Windows atjauninājumi. Ja šie risinājumi nepalīdz atbrīvoties no kļūdas, varat īslaicīgi atinstalēt kritiena radītāju atjauninājumu.

Tagad, pirms turpināt risinājumus, jums jāiemācās sāknēšana drošajā režīmā. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Mēģiniet vairākas reizes pārstartēt sistēmu, līdz tiek parādīts automātiskā remonta ekrāns.
 2. Kad esat atvēris automātiskā remonta logu, veiciet šo ceļu:

Problēmu novēršana -> Papildu opcijas -> Startēšanas iestatījumi -> Restartēt

 1. Tiks parādīts sistēmas restartēšanas iespēju saraksts. Nospiediet tastatūras taustiņu 5, lai izvēlētos opciju “Iespējot drošo režīmu ar tīklu”.

Pēc sāknēšanas drošajā režīmā varat pāriet uz tālāk sniegtajiem risinājumiem.

<

1. risinājums: grafikas kartes draivera atjaunināšana

Draiveru atjaunināšanai ir dažādi veidi. To var izdarīt, izmantojot ierīču pārvaldnieku, vai arī varat manuāli lejupielādēt un instalēt draiveri. Tomēr ērtākais un uzticamākais veids, kā to izdarīt, ir izmantot tādu uzticamu programmu kā Auslogics Driver Updater. Ļaujiet mums parādīt dažādus procesus, lai palīdzētu jums saprast, kāpēc tā ir patiesība.

Grafikas kartes draivera atjaunināšana, izmantojot ierīču pārvaldnieku

 1. Dodieties uz uzdevumjoslu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas.
 2. Sarakstā atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
 3. Kad esat atvēris ierīces pārvaldnieka logu, izvērsiet kategorijas Attēla adapteri saturu.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Atjaunināt draiveri.

Draiveru manuāla lejupielāde un instalēšana

Tagad jums jāzina, ka ierīču pārvaldniekam ir iespējams palaist garām jaunāko draivera versiju. Tātad jūs joprojām varat lejupielādēt draiveri no ražotāja vietnes. Izvēloties šo opciju, jums jābūt uzmanīgam. Jums jālejupielādē draiveris, kas ir saderīgs ar jūsu operētājsistēmu un procesora tipu. Pretējā gadījumā rodas sistēmas nestabilitātes problēmas.

Izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju

Tā kā citas metodes var būt neuzticamas un nedrošas, mēs iesakām tā vietā izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Pēc šīs lietotnes instalēšanas viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas, un tā atjauninās jūsu draiverus uz jaunākajām ražotāja ieteiktajām versijām. Jums nav jāuztraucas par nepareiza grafikas kartes draivera instalēšanu, jo Auslogics draivera atjauninātājs atradīs versiju, kas ir saderīga ar jūsu OS un procesoru. Turklāt šis rīks atrisinās visas ar draiveri saistītās problēmas jūsu datorā. Tātad, kad process būs pabeigts, datora veiktspēja ievērojami uzlabosies.

2. risinājums: Sistēmas failu pārbaudītāja (SFC) palaišana

Viena no lielākajām lietām par Windows 10 OS ir tā, ka tajā ir iebūvēta utilīta bojātu vai bojātu sistēmas failu labošanai. Kā jau minējām, problēma ir saistīta ar sistēmas failu. Tātad, jums vajadzētu izmantot sistēmas failu pārbaudītāju. Lai veiktu SFC skenēšanu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + S, lai atvērtu meklēšanas lodziņu.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “Komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam atlasiet Palaist kā administrators.
 4. Kad komandu uzvedne ir atvērta, ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.

Atcerieties, ka SFC skenēšanas pabeigšana prasīs vairākas minūtes. Tāpēc ir svarīgi izvairīties no tā iejaukšanās.

3. risinājums: instalējiet jaunākos Windows 10 atjauninājumus

Parasti kļūdas var novērst, instalējot jaunākos operētājsistēmas atjauninājumus. Tātad, ja vēlaties atbrīvoties no kļūdas, varat arī mēģināt lejupielādēt un instalēt jaunākos Windows 10 atjauninājumus. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Atveriet lietotni Iestatījumi, nospiežot Windows taustiņu + I uz tastatūras.
 2. Atlasiet Atjaunināt un drošība.
 3. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam noklikšķiniet uz Windows Update.
 4. Tagad pārejiet uz labo rūti un noklikšķiniet uz Meklēt atjauninājumus.
 5. Kad sistēma ir lejupielādējusi jaunākos atjauninājumus, restartējiet datoru. Tas ļaus instalēt atjauninājumus.

4. risinājums: īslaicīgi noņemiet kritiena radītāju atjauninājumu

Ja problēma joprojām pastāv arī pēc iepriekš minēto risinājumu izmēģināšanas, ieteicams noņemt kritiena radītāju atjauninājumu. Varat mēģināt to nākotnē instalēt vēlreiz vai vienkārši gaidīt, kamēr Microsoft izlaidīs nākamo būvējumu. Jūs varat atbrīvoties no atjauninājuma, izmantojot Windows atkopšanu vai sistēmas atjaunošanu.

1. metode: Windows atkopšana

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + I, lai palaistu lietotni Iestatījumi.
 2. Tagad atlasiet Atjaunināt un drošība.
 3. Kreisās rūts sarakstā noklikšķiniet uz Atkopšana.
 4. Pārvietojieties uz labo rūti un pēc tam meklējiet opciju ‘Atgriezties iepriekšējā Windows 10 versijā’. Zem tās noklikšķiniet uz pogas Sākt.
 5. Ja tiek piedāvāts apstiprināt darbību, noklikšķiniet uz Jā.

2. metode: sistēmas atjaunošana

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “sistēmas atjaunošana” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos atlasiet Izveidot atjaunošanas punktu.
 4. Noklikšķiniet uz Sistēmas atjaunošana.
 5. Nākamajā logā noklikšķiniet uz Tālāk.
 6. Izvēlieties atjaunošanas punktu, kurā BSOD kļūda nepastāvēja.
 7. Noklikšķiniet uz Pagaidiet, lai pabeigtu procesu.

Pēc kritiena radītāju atjauninājuma noņemšanas pārbaudiet, vai BSOD kļūda nav pazudusi.

Ātrs risinājums Lai ātri atrisinātu «Nt_wrong_symbols.sys BSOD» izdevumā izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

Kurš no risinājumiem palīdzēja novērst BSOD kļūdu?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!